Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen jellemzői vannak egy skorpió nőnek skorpió aszcendenssel? fórum

Milyen jellemzői vannak egy skorpió nőnek skorpió aszcendenssel? (tudásbázis kérdés)


1 2
35. cca887cff8 (válaszként erre: 30. - Xti_)
2010. máj. 5. 15:29

na nekem az aszcendenssem a skorpió..

és amit itt írtál az jellemző rám :)))

34. xti_ (válaszként erre: 33. - 04e95f637a)
2010. febr. 28. 16:13
hát ha hihetünk az ilyen horoszkóp-dolgoknak, jó esélyed van, hogy 80-on túl sem lesznek.
33. 04e95f637a (válaszként erre: 32. - Xti_)
2010. febr. 28. 15:30

Itt a kulcsmondat,amit ezer éve kerestem!

Nyalogatják a sebüket--azok szokták,akikből érzéseket vált ki az ember nem?vagy nem?



Ráncügyben nem tudok semmit mondani,24 vagyok,még nincsenek ráncaim! :)))

32. xti_
2010. febr. 28. 15:03

akkor mégis meg tudod őket tartani, csak annyi időre vonulnak el, míg a sebeiket nyalogatják...


na és a ránctalan bőr is igaz?

31. 04e95f637a (válaszként erre: 30. - Xti_)
2010. febr. 28. 12:46
ez is igaz,de megtartani nem igazán tudja a skorpió nő egyiket sem,mert mindegyikbe belemar!Aztán eltelnek hetek,hónapok,és szinte az összes visszamászik!Legalábbis nálam,mindig ez a sztori,évek óta! :)
30. xti_
2010. febr. 28. 11:57
ha a hódítás a cél, akkor ez egy nagyon jó dupla skorpiónak lenni. az ilyen nő bármely életkorban elcsábít bármilyen életkorú férfit. és amiért irigylésre méltó, hogy egyáltalán nem ráncosodik a bőre.
29. 04e95f637a (válaszként erre: 27. - Vivili)
2010. febr. 28. 10:54
Ez így van!Engem sem az isten visz el!Maga az ördög fog! :))
2010. febr. 28. 10:13

Én is skórpió vagyok:-))

Nagyon jó annak lenni:-))

27. vivili
2009. ápr. 17. 10:37

Egyszer olvastam róla: "aki dudás akar lenni, a pokolra kell annak menni - hát a skorpió odamegy, de ha már ott van, akkor marad is egy kicsit, hogy megnézze, mi újság"

elég találó...

26. 274c9996b8 (válaszként erre: 25. - Jázminka)
2009. febr. 8. 19:41
Hat persze hogy , jo ! Nagyon jo :)
2009. febr. 6. 17:41

Nos,én ezt végigolvastam,és én skorpió vagyok,anyukám kiszámította,hogy az aszcendensem is az.

És... pontról pontra igaz rám... És még én gondolom,hogy nem vagyok tipikus skorpió... Rájöttem,hogy ennél skorpióbb már nem is lehetnék.

Most ez akkor jó,vagy nem???

2009. febr. 6. 13:54

Én az vagyok és kemény jegy, az biztos.:)


"A Skorpió nő rendkívül vonzó, a szemei különösen beszédesek és szavak nélkül is forró éjszakákat, soha át nem élt szerelmi játékokat ígér. Akit ez rabul ejt, az könnyen besétálhat a csapdájába.

A Skorpió nő mélyen szeret és hasonló intenzitást vár el partnerétől is. Így a Skorpió nő mellett nem könnyű az élet.

Megközelíthetetlensége nagy kihívást jelent.

A Skorpió nő csábos, tipikus végzett asszonya. Hatalmas a vonzereje, ő az érzékek forgószele. Modora kedves, olykor elbűvölő, szemével megigézi "áldozatát". Már fiatalon sok partnert szerez, próbálgatja vonzerejét, így idővel tapasztalt, érzéki és igen okos, rafinált nővé válik.

A Skorpió-nő karaktere szerint érzékeny, olykor túlérzékeny, miközben távolságtartónak, hűvösnek tűnik. Nehéz ellenállni elbűvölő és sok szempontból érdekes személyiségének. A kapcsolat, vagy az ismerkedés elején a férfi gyakran megérzi a belőle áradó csábos szenvedélyt. Nehéz meghódítani a Skorpió-nőt, bár neki is szüksége van a hódítás pillanataira és óráira. Tisztában van azzal, hogy ha akarja, az ujja köré csavarhatná azt, akinek megtetszett, de ez általában pillanatnyi állapotától függ. A játék számára határozottan kettős, hol fontos, hol jelentéktelen.

De sokakat izgatja ez az asszony típus. Más, mint a többi. Társaságban gyakran a különcöt játssza, váratlanul toppan be, hirtelen tűnik el, hogy tudatosan, furcsaságával felhívja személyére a figyelmet. De eredeti öltözködésében, véleményalkotásában is. Szeret jól öltözködni, de mindig arra törekszik, hogy nőiességét finoman kiemelje.

Érzelmi és szerelmi téren változó időszakokat él meg, van, amikor "skalpokat" gyűjt, és van, amikor kivár.

Számító is egyben, de nem negatív értelemben, fontos számára a biztonság, amire személyes tapasztalataiból okulva általában céltudatosan törekszik. Érzelmei rendkívül mélyek, a viharokat sokszor belül éli meg, ritkán tör ki. Önuralma tiszteletre méltó és lebilincselő.

Jellemző rá a szexuális büszkeség, mert tudatában van annak, hogy erős a szexuális vonzereje. A Skorpió-nő időnként igényli az érzelmek csatáját, mindazok ellenére, hogy értelmi képességei kiválóak. Házasságában hűséges, és a hűséget elvárja férjétől, ám olykor a fordulatokra is szüksége van, mert irtózik az egyhangúságtól. Feleségként és anyaként őszinte és már-már bántóan nyílt, s ha kell, keménykezű és szigorú, ám tiszta szívből képes szeretni.

A hamis embereket nem tűri. Kiváló kritikai érzéke alapján könnyen kiismeri az embereket és partnere erényeit és hibáit még akkor is elemezgetni fogja, ha az maga a tökéletesség. Kevés olyan makacs nő akad, mint amilyen a Skorpió szülötte. De kitartó. Ha egyszer eldöntött valamit, nincs ami megállítsa s csak nagyon nagy önuralommal lehet neki ellenszegülni. A Skorpió nő megveti a gyengeséget. Ha valaki összevesz vele, nem könnyen felejti és mástól sem tűri el, hogy úgy tegyen mintha semmi sem történt volna. Sőt, bosszúálló is. Ha valaki kihozza a sodrából nem lehet tudni, meddig jut el a haragja. Bármily változáshoz nehezen alkalmazkodik.

A Skorpió nő a legszélsőségesebb vérmérsékletű minden állatöv szülötte közül. Bármit tesz, mindig teljes erőbedobással teszi. Ha feldühítik, bármire képes. A szerelem olyanfajta játék a Skorpió nő számára, amilyennel más jobb ha nem is próbálkozik. Szenvedélyessége nagyon igényessé teszi partnerével szemben, elvárja a teljes csodálatot. Nem könnyű szenvedélyét kielégíteni.

A szerelemben fantáziadús kísérletezgetései, domináns magatartása és erotikus játékai, erős férfit feltételeznek. De mindezt, amiként a hűséget is, odaadó szerelemmel hálálja meg.Látszólagos magabiztossága ellenére, a Skorpió asszony teljesen a férjére hagyatkozik.


Víz jegy. Erősségei: lojalitás, határozottság, bátorság.

Legmélyebb vágya: a változtatás iránti igény.

Gyengeségei: féltékenység, fanatizmus, bosszúállás"


És ez így van.

23. 274c9996b8 (válaszként erre: 22. - Lojoka)
2009. febr. 3. 15:35
A következö eletemben en IS skorpio szeretnek lenni :)
22. lojoka
2009. febr. 1. 14:26

Én is skorpió vagyok. Nagyon igaz a jellemzés.

Még az a jó, hogy magammal kijövök, no meg a fiammal aki szintén skorpió!! :)

21. 274c9996b8 (válaszként erre: 17. - Yargan)
2009. febr. 1. 12:30
Ez termeszetes :)
2009. febr. 1. 07:38
én skorpió vagyok és teljesen rám illik:)
19. 48a93fd259 (válaszként erre: 18. - 48a93fd259)
2009. jan. 30. 23:19

A másik gyengém pedig a vízöntő...


Ilyen tapasztalatotok nincs...??

18. 48a93fd259 (válaszként erre: 17. - Yargan)
2009. jan. 30. 23:12
No, ebben valami lehet...ha valakivel összeakad a bajszom, arról kiderül, hogy bika, pedig nekem csak az aszcendensem a skorpió...
17. yargan
2009. jan. 26. 19:57

Az jó.

De a bikák mindig valahogy kiidegelnek...

Nem bírom őket elviselni.

16. 995261fe57 (válaszként erre: 15. - Yargan)
2009. jan. 26. 19:54
én is skorpió vagyok csak nőben!:-)
15. yargan
2009. jan. 26. 19:52

Engem a bika nők idegesítenek.

Skorpió vagyok én is.

14. 995261fe57 (válaszként erre: 12. - 43287dec91)
2009. jan. 26. 19:49

nálunk is ez a felállás!:-D


és nagyon imádjuk egymást! :-D persze néha egymás idegeire megyünk az okoskodásainkkal,de ez nem tart tovább fél óránál és aztán édes a kibékülés!:-)


nem adnám őt oda semmi pénzért!:-)

13. yargan
2009. jan. 26. 19:40

Erről tudnék mesélni.

A szomszéd csaj bika, amikor

kezdtem udvarolni neki, akkor is alig szólalt meg.

Utána meg amikor csak köszöntem neki már attól elpirult.



Amúgy szerintem nem ettől függ.

A szerelem, a horoszkóptól.

Mert ha karmikus szerelemről van szó.

Akkor lehetsz te ez meg ő az akkor úgyis imádni fogjátok egymást örökké. :D


A skorpióból meg semmi sem hiányzik.

Benne minden magvan.

Hideg, meleg.

Hidegvér, szenvedély.

2009. jan. 24. 20:06

"Az 1-etlen jegy aki szamitasba jöhet 1-skorpioval szemben komolyan az a bika ! Ami a skorpiobol hianyzik az megvan a bikanal es forditva is. Ez a ket jegy ellentete egymasnak ha , összedolgoznak verhetetlen , fantasztikus parositas mind a szerelemben mind az elet egyebb teruletein. Mint ellensegek ? ! Hat kinyirjak egymast."


ez tökéletesen igaz rám és a férjemre. én vagyok a skorpió, a férjem a bika!:o)

11. yargan
2009. jan. 23. 16:43

Kiválónak nem mondanám.

A skorpió víz jegy az oroszlán tűz.

Önts vizet a tűzre... és nézd meg a végeredményt.

2008. dec. 9. 17:01

Sziasztok!Kedves VESZÉLY FILOZÓFUSA !

Hát amit leírtál szinte a páromra illik.Igaz nőre való a jellemzés, de mint skorpió ember,nem sokban tér el a jellemzés. Az én férjem ugyanis vérbeli skorpió :)Én meg Oroszlán.Hm.... :)Kiváló páros:)

2008. dec. 9. 13:03

A skorpió nők cukorfalatok.

Főleg miniszoknyába vagy vörös topba. :DD

2008. dec. 1. 16:57
ja-ja,a skorpióval vigyázzni kell!!:))
2008. dec. 1. 16:54

:-)


Aki egyszer becsapja, az jobb ha azonnal felveszi az utolsó kenetet,

mert egy vérbeli Skorpiótól 100 halált fog halni.


:-)

2008. dec. 1. 16:34

Vagy van a harmadik fajta.

Nyitottnak mutatja magát, de zárkózott.

A bénát mutatja de nagy nőcsábász.

Félénknek mutatkozik, de olyan mint 1 vadállat.


Ebbe tartozom én is. XD :DD

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook