Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválások, tanácsok. fórum

Tetoválások, tanácsok. (beszélgetős fórum)


2008. nov. 2. 22:51
Ennyi erővel akár magamnak is böködhettem volna minden nap egyet vagy kettőt és egy két hónap mulva titi hogy szép tetkó lesz a szemhéjamon.
2008. nov. 2. 22:50
Én amúgy azt hittem hogy ez egy olyan gép(tű)ami gyorsan mozog és gyors mozdulatokkal böki a bőr alá a festéket folyamatosan.De ez nem folymaatos szúrás volt csak ahogy a kozmetikus magától böködte.Egyenként.Így pedig egy vonalat megcsinálni,apró pöttyökből,hát....szal nem tudom ,de én azthittem egy ez gyorsan böködő tű ami magától bököd olyan ütemben hogy képes egy vonatalat elég gyorsan megcsinálni.
54. 20eebe3d4c (válaszként erre: 50. - 285ef8daf9)
2008. nov. 2. 22:47
Szemhéj volt.Ezért próbálok tájékozódni itt hogy mi lehet a hiba.Lehet hogy tényleg nem veszi be a bőröm?De akkor szakaszokban miért veszi be?Rossz minőségű a festék?Vagy ő nem szúrta eléggé a bőr alá?
53. 20eebe3d4c (válaszként erre: 49. - Mothertiger)
2008. nov. 2. 22:45
Én nem krémeztem,nem érte víz sem.Mi lehet az oka annak hogy csak helyenként veszi be a bőr a festéket?Nem tudom érdemes e még egyszer szétkínoztatnom magam,mert bár én nagy fájdalomtűrőképességgel vagyok megáldva,de ez elég durva volt.
2008. nov. 2. 22:41

Cenobite, Annamária és CSillagzafir is jól nyomják, csak csekkold az adatlapjukat!


Annamária: két-három hétig. De itt szintén nem tudok tanulni, mert ahol vagyok, leginkább csak olyan sablonmintákat szeretnének tetováltatni.

Magamat meg amúgy az ilyen rágógumis tetoválás-minta készítö kategóriába sorolom. Javarészt ilyeneket csinálok. Ilyenre van igény, meg ennyi a kapacitásom...:P

Elöttetek viszont le a kalappal, ahogy már valahol megjegyeztem!

Szívesen tanulnék töletek. Öszintén.

(Sorry a rövid "ö"-ért a hosszú helyett, a billentyüzeten ezt nemtom megoldani. Az "ü"-röl nem is beszélve...)

2008. nov. 2. 17:15

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni, hogy nem e tudnátok olyan tetoválót ajánlani, akiről tudjátok, hogy szépen és jól dolgozik???

Elhatároztam hogy csináltatok egyet, meg is van a minta, de nem hittem volna hogy ennyire nehéz lesz egy tetoválót találni...csak ugy beesni valahova nem merek, mert annyi rémhírt hallani elszúrt tetoválásokról...

Köszönöm előre is =)

50. 285ef8daf9 (válaszként erre: 49. - Mothertiger)
2008. nov. 2. 15:22

Sziasztok..

Hát igen,azt szeretnék hogy szép legyen,de a sok butasággal csak ártanak..


Mennyi ideig szoktál kint lenni?


Buxa én személy szerint a pénzt kérném vissza még egyszer tuti nem engedném hogy hozzám nyúljon..

Az a baj hogy tuti meg fogja magyarázni,hogy valamit te rontottál el,vagy a bőröd nem vette a festéket..

Ilyenkor mentik a seggüket...

Az erélyesség kedvéért nem egyedül mennék vissza..

Pontosabban a szemöldöködről van szó?

2008. okt. 31. 11:50

Sziasztok!

Figyu, Buxa: én a helyedben elmennék hozzá, és elmesélném neki, hogy én személy szerint nem ilyen eredményt vártam. Két lehetöséget ajánlanék fel neki: vagy megcsinálja normálisan, vagy visszafizeti a pénzt, amit az úgynevezett munkájáért kért el. Amennyiben egyiknek sem tesz eleget, akkor feljelented.

Ha meg ez sem hatja meg, akkor szép csendesen fenékbe kell billenteni...;)


Annamária: igen már volt egy-két melóm, és nagyon adják az önbizalmat itt. Kedvesek, bár nem nagyon hallgatnak rám az ápolás tekintetében. Sajnos nem egy munkámat láttam viszont olyan küllemben, amiben nem szerettem volna. A túlkrémezés itt nagyon "menö", ami mint tudjuk felpuhítja a bört és a minta "szétfolyásához" vezet. Hát nem mindenki hallgat a jó szóra...:(((

48. 20eebe3d4c (válaszként erre: 47. - 285ef8daf9)
2008. okt. 30. 22:19
Semmi.Szakaszokban cérnavékonyságban fel feltűnik valami.Mármint hogy valami volt.De annyi mint ha semmit nem csináltak volna.Vissza kéne mennem csak még gyűjtöm az erőmet.
47. 285ef8daf9 (válaszként erre: 46. - 20eebe3d4c)
2008. okt. 30. 19:56
Na mi a helyzet veled?
46. 20eebe3d4c (válaszként erre: 42. - 285ef8daf9)
2008. okt. 30. 18:04
köszi.
45. 285ef8daf9 (válaszként erre: 44. - Mothertiger)
2008. okt. 28. 20:34

Szia.

U az jó,ott állítólag nagyon elismerik az ember munkáját..

Merre vagytok?

2008. okt. 27. 18:30

Szia! Külföldön vagyok, Anyukámnál. Itt is varrogatok... De én csak szerényen elbújok mögöttetek!:)

Hogy vagytok?

2008. okt. 27. 10:50

Mothertiger merre vagy?

Hiányollak..

42. 285ef8daf9 (válaszként erre: 41. - 20eebe3d4c)
2008. okt. 25. 10:24

70/388-12-21

Gutti..

Ő nagyon jó..Hívd fel és beszélj vele..

41. 20eebe3d4c (válaszként erre: 40. - 285ef8daf9)
2008. okt. 24. 18:45
Meköszönném ha adnál egy címet aki biztos jól dolgozik,mert nagyon el vagyok keskenyedve.((
40. 285ef8daf9 (válaszként erre: 39. - 20eebe3d4c)
2008. okt. 24. 17:10

Huu..Hát akkor azon át kell menni ujra..

De semmiképp nem most legalább még 2hét ha teljesen jó már..

Ha Pesti vagy tudok ajánlani valakit aki nagyon jó,kétféle érzéstelenítőt használ..Nem érzel szinte semmit,és nagyon jó festékkel dolgozik..

Azért én a helyedben visszamennék ahhoz aki csinálta és elküldeném jó messzire,mert amiket mondott,ne kend stb már magában hülyeség az ilyen ne tetováljon mert csak kárt csinál..

Ha nem vagy Pesti akkor inkább tetoválószalont keress,ne kozmetikust..

2008. okt. 24. 10:17
Sziazstok.Ma reggel egy nagy darabon levált a varr és hihetetlen,de néhány tűszúráson kívül az égvilágon semmi de semmi nem látszik.((( Nagyon szomorú vagyok,nem tudom elhinni.((( Én nem hiszem hogy nem veszi be a bőröm a festéket,szerintem szar festékkel dolgozik.Mondjatok valami bíztatót mert a Dunának megyek bánatomban mindjárt.((
38. 285ef8daf9 (válaszként erre: 37. - Csillagzafir)
2008. okt. 24. 09:09

Szia.

Drukkolok,hogy jól menjen:-)

Neked is szép hétvégét,és Mindenkinek:-)

2008. okt. 23. 21:11

Sziasztok:)


Ma Narcissus metamorfózisát(Dalitól) tetováltam, kissé átdolgozva ugyan a mintát. Nem lett teljesen kész, még lesz egy alkalom. Jövő héten teljes felkar biomechanika...Kicsit izgulok, de remélem menni fog.


Remélem jól vagytok.

Szép hosszú hétvégét mindenkinek.:)

36. 285ef8daf9 (válaszként erre: 33. - Dina2)
2008. okt. 22. 20:23

[link]


[link]


Próbáld ezeket az oldalakat a keresővel tudsz konkrét mintát is keresni de célszerű angolul beírni amit szeretnél..

2008. okt. 22. 20:18

Sziasztok..

Egyet értek veled a szem témában Mothertiger..


Na az ivás...Jajj a halálom..én elzavarom..Ha nem bírja ki ezt az egy alkalmat akkor menjen a...

A kikezdés..Most hívtak pár kerülettel arrébb,3srác,hogy nekik kéne tetoválni de menjek én oda..Mondtam neki,hogy én nem fogom cipelni a cuccokat jöjjenek ide..Mire közölte vigyem valamelyik barátnőmet is,akkor nem kell egyedül cipelnem..Elküldtem.. Olyan ízléstelenül pofátlanok,hogy néha üvölteni tudnék..


Most a legújabb hogy a szomszédaim (nagymamik,nagypapik) azt kukkolják kik járnak ide és a közért előtt megtárgyalják..Ettől meg végképp fényt kapok..


A disznóbőrt egy darab fára kiszögelem...Majdnem ugyan az mint a rendes bőr kicsit keményebb de a gyakorlásra tökéletes..


Buxa én nem tudom mit csináltak veled,de csináld ahogy Mothertiger írta...Én személy szerint sminket nem csinálok,de az enyém mikor gyógyult nem volt ilyen..Valamit nem jól csináltak nálad...Vagy csak te reagálsz másképp a festékre és nálad más a gyógyulás folyamata?!

34. 20eebe3d4c (válaszként erre: 31. - Mothertiger)
2008. okt. 22. 10:52
Köszönöm a jótanácsot,de nekem ez az egész egy nagy heg jelenleg.Csíkban.Egy nagy fekete kemény heg ami kis darabokban jöszöget lefelé.Most itt tartok vele.
33. Dina2
2008. okt. 22. 10:12

sziasztok, tudnátok nekem javasolni olyan oldalakat, ahol tetkó-mintákat találhatok? kisebb, nonfig. és nőies képet szeretnék, de eddig csak nagy durva figurákra akadtam...

köszi!

2008. okt. 22. 09:46

Hmm, ja, még annyi eszembe jutott, hogy volt olyan is, hogy részegen jött az illető... Legalább ötvenszer elmondta egy percben, hogy neki skorpiója lesz, merthogy neki skorpió a horoszkópja. Tetoválás közben elaludt, akárhogy taszigáltam, húztam-nyúztam a bőrét munka közben, nem ébredt fel. Néha felhorkantott, egész érdekes volt, hogy a vége felé felkelt... De legalább nem tolta a skorpiós szöveget egyfolytában... Brrrr...!


Mint nőt, viszont néha elég gusztustalanul kikezdenek. Utálom az ilyet. Nagyon sok pasi azt hiszi, hogy mivel tetováló vagyok, biztos olyan "bevállalós" vagyok, hogy a tetováláson kívül másra is meg lehet kérni. Hát az ilyet úgy elküldeném a k... anyjába, hogy megemlegetné. Csak ha szükségem van a munkára, akkor csak legyintenem kell rá, meg röhögni rajta, aztán fogcsikorgatva dolgozni tovább...

Ez mondjuk inkább régebben volt jellemző, most már hogy családom van, elvétve fordul elő az ilyesmi, hálistennek. Amilyen idegállapotban vagyok mostanában, nem hiszem, hogy tudnék rajta röhögni.:@

2008. okt. 22. 09:38

Buxa: személy szerint én azt szoktam javasolni, hogy nedves papírtörlővel simítsa le az illető az előző kezelés krémét, és a ledobott festéket, sokkal gyorsabban, tisztábban gyógyul a minta. Gondold el, az arcod egész nap "kinn van", éri a szennyeződés, por, ilyenek. Meg ne mosd, mert ez seb, megszívhatja magát vízzel, miáltal kidobhatja a festéket. Töröld le enyhén nedves papírral, aztán finoman krémezd be valami gyulladáscsökkentő, hidratáló krémmel. Ha a seb csak úgy "leválik", akár hegesedhet is alatta, azt meg gondolom nem szeretnéd...

Annamária, egyetértesz-e velem?;)


Annamária: nagyon ritkán, inkább régebben fordult elő, hogy egy-két emberke rosszul lett. Míg fiatalabb voltam, egészen megrémültem: volt egy srác, akit le kellett fektetni a földre, meg felemelni a lábait. Konkrét ájulás még nem történt, bár a tavasszal közel járt hozzá egy ifjú ember, őt fel is kellett locsolni, hogy magához térjen. A hasára tetováltam, biztos nem lehetett kellemes...

De mintha a lányok jobban bírnák a fájdalmat, nem?:)))

És a disznóbőrrel hogyan dolgozol? Kifeszíted valamire? Ugyanúgy veszi a festéket, mint a rendes bőr? :ooo

2008. okt. 21. 21:18
Miért nem érheti víz a kozmetikai tetoválást?Nem lenne jobb ha a hegg leázna inkább mint sem leváljon?
29. 20eebe3d4c (válaszként erre: 28. - 285ef8daf9)
2008. okt. 21. 20:55
:D
2008. okt. 21. 19:29

A disznóbőrt a hentesnél vettem,ingyen ideadta,mert nem tudott vele mit kezdeni..

Bedobom a fagyasztóba és ha kell veszek elő belőle..


Olvastam a naplódat...Láttam képeket a munkádról kis családodról,igazán büszke lehetsz rájuk:-) minden okod meg van rá!


Ma csináltam egy vállra nonfit,a srác elaludt,aztán szúrtam volna neki piercinget,elájult..Én is megijedtem mert 105kilós az emberke,és előre dőlt..De ájultak már el tetkó közben is..Neked ilyen nem volt?

2008. okt. 21. 09:23

A disznóbőrt honnan szerzed be, és mennyibe kerül? :o Személy szerint én a nagyobb, összetettebb mintákban vagyok gyenge. Nincs elég önbizalmam, hogy belekezdjek. Ezért is szeretnék gyakorolni, hátha sikerülne kidolgoznom valami technikát, ami adna egy kis önbizalmat...


Krémekkel kapcsolatban:

Valakinek meg amúgy a Bepanthen okozott kellemetlenségeket, meg a Neogranormon: annyira összehúzták a mintát, hogy már az volt fájdalmas nekik. De ahogy megfigyeltem, ez gyakrabban a szárazabb bőrűeknél fordul elő. A vazelines kezelés meg csinált olyat egy pár embernél, hogy nagyon ledöbbentem (nem én javasoltam nekik a vazelint, én a "csodakrémek" híve vagyok :D)... Tényleg igazság, amit már lentebb is írtam, hogy ahány bőr, annyiféle reakció...:SSS


A bébihez sok szerencsét kívánok nektek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook