Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválások, tanácsok. fórum

Tetoválások, tanácsok. (beszélgetős fórum)


2008. nov. 7. 19:49
Nem tudom nem ír senki...
2008. nov. 7. 19:38

Hát ez az, nem semmi lehet nekik egy tüvel megcsinálni mondjuk egy egész hátast. De lehet, hogy azóta már ök is fejlödtek, csak nem úgy maradt minden, mint régen...;)


Prividre: köszönöm, ha valamire szükségem lesz, nem felejtelek el! Nagyon aranyos vagy! Csillagzafirral mi a helyzet? :o

84. 285ef8daf9 (válaszként erre: 83. - Mothertiger)
2008. nov. 7. 07:39

Igazából ott csak egy tűvel dolgoznak ami ha javításra szorul elég kemény meló,mert a mi tűink tőbből állank..


Egy szépet láttam én is,csak nem tudtam hogy böris..

Furcsák voltak a vonalak,akkor mondta a srác,hogy hol készül..

83. mothertiger (válaszként erre: 81. - 285ef8daf9)
2008. nov. 6. 22:29

Igen, azért voltak rajta olyanok is, amikre nem volt kifejezetten büszke, de a böriben váltják egymást a "müvészek"...:D De a legtöbb elviselhetö: kontúrok szépek, és a satír is szépen a helyén maradt (bár az évek folyamán kicsit fakult, de ez természetes).


Igen, a walkmanmotoros szerkezetröl már én is hallottam...:DDDD EGy-kettönek láttam is az eredményét...:SSS De szerintem ez nem a motor hibája lehetett...:PPP

2008. nov. 6. 21:46

Buxa ma volt nálam a tetoválósrác mutattam neki amit leírtál..

azt mondta hívd nyugodtan,a pénzed kérdd vissza,mert a csaj őskori módszerekkel dolgozik,ráadásul hülyeségeket beszél..

Kenni kellett volna..Sajnos egy tudatlan nő miatt szenvedtél napokig..

2008. nov. 6. 18:16

Hát nem tudom,engem maga a módszer riasztott meg..

Ez a minta sajnos egy nagy paca volt..:(

80. mothertiger (válaszként erre: 68. - 285ef8daf9)
2008. nov. 6. 15:22
Annamari, el sem hiszed, de én meg nagyon szép börtöntetkókkal is találkoztam. Ez is ilyen kormos-tintás megoldás volt, de komolyan az egyik mintába egyenesen beleszerettem.:) Egy pillangót ábrázolt egy virág fölött, hát mondom nektek, mintha szalonban készült volna!:)
2008. nov. 6. 15:20

Tölem is kértek már szemöldököt, de én inkább maradok a "szakmámnál"... Sosem vállaltam el. Itt dolgozik egy ügyes kozmetikus, hát csinálja ö... Én meg maradok a nonfiguratívos-sárkányos világban. A szemöldököt meg a sminktetkót inkább a kozmetikusokra bízom.


Bár az utóbbi történet felvet bennem egy-két kérdést: kinek kellene jobban a szakmájánál maradnia, nem igaz csajok? :S ;)


Ja, még annyit, hogy akinél tanultam, ö is vállalt szemöldököt, egyet láttam amit csinált, az anyukájáét, nekem tetszett.;)

Buxa, amúgy meg lehet kérdezni, hogy mennyiért szadizott meg a kozmetikusod, vagy inkább nem? Légyszi áruld már el! Még neked annyit javasolnék, hogy egy ideig pihentesd a szemöldöködet, elég volt neki ez a tortúra egy darabig, addig meg majd legfeljebb fested ceruzával. Meg ne halogasd megrángatni a csajt, mert minél tovább húzod, annál jobban tud védekezni...:SSS

78. 285ef8daf9 (válaszként erre: 77. - 20eebe3d4c)
2008. nov. 5. 11:03

Az enyémet ő csinálta..És én dolgoztam mellette,láttam hogy profi a sminkben!

Én a szemhájnál elaludtam...

De akár meg is beszélheted vele hogy ha csinál szemhéjat had nézd meg..És akkor könnyebb döntened..

77. 20eebe3d4c (válaszként erre: 76. - 285ef8daf9)
2008. nov. 5. 09:03

Megnéztem a munkáit.:D

Volt egy két érdekes.DD

De szemhéjjat vajon tud csinálni?

76. 285ef8daf9 (válaszként erre: 75. - 20eebe3d4c)
2008. nov. 4. 18:59

A neve Gutti.

A száma:06/70-388-12-21

Itt meg tudod nézni:

www.guttitattoo.mlap.hu

75. 20eebe3d4c (válaszként erre: 74. - 285ef8daf9)
2008. nov. 4. 09:02

Srác?

És tud kozmetikai tetkót?

Asszem ki fogom próbálni.Nekem szemhéj kellene csak felső.Árakat nem tudsz ezzel kapcsolatban mondani?Köszi amúgy az infót.

74. 285ef8daf9 (válaszként erre: 73. - 20eebe3d4c)
2008. nov. 4. 08:16

figyelj,mi mindig mindenhez külön steril tűt használunk..

Van olyan hogy egy mintához kell 3féle akkor három új tűt nyitunk és eldobjuk.

A tűk egyszer használatosak,a sterilizálás szempontjából.

Ha valahová elmész csak magadat kell vinned:-)

Én nem csinálok smink tetoválást,bár a szemöldököt meg szeretném tanulni.

Írtam neked egy telefonszámot még lejebb,egy srácé,aki ebben nagyon profi.Fájdalomcsillapító krémet és szemcseppet használ közben,mindent elmond hogy utána mit kell csinálnod!

Keresd meg nyugodtan Hidd el semmit nem fogsz érezni belőle!

De elötte kérd vissza a pénzed a kozmetikustól!

73. 20eebe3d4c (válaszként erre: 68. - 285ef8daf9)
2008. nov. 3. 22:37
Azt szeretném még kérdezni(nehari csak nagyon félős vagyok és túl óvatos)szóval hogy ha még is megcsináltatnám veled a szemem,akkor vehetnék e egy külön vadiúj tűt és az mennyibe kerülne nekem plusszba?Persze te mondanád meg milyen kell,de ha nem olyan vészes tétel én inkább megvennék egy újat.
2008. nov. 3. 22:25
sorry a j-k és az ly-ok nem az erősségeim.P
2008. nov. 3. 22:25
És a gyulladásra kellett volna krém.Gondolom.Vagy valami ami megakadájozza._Semmivel nem kentem,majd meg haltam úgy húzódott és fájt és még most is érzékeny.
2008. nov. 3. 22:23
De én szívesen szevedek ha van értelme egy kicsi is.(
69. 20eebe3d4c (válaszként erre: 65. - 285ef8daf9)
2008. nov. 3. 22:22
Nagyon szép.És az a fekete...!!!És az mindegy hogy ezzel a festékkel szemet vagy kart csinálnak?És csináltál már szemet is Annamari?Gondolkodom rajta mert én ezt most úgy látom hogy ha így folytatja a kozmetikus,akkor vagy 5x kell még átmenni rajta hogy ez egyrészt látszódjon,másrészt megtartsa a bőr.Be volt gyulladva,nagyon csúnyán fel volt dagadva a szemem,már a kórházba készültem vele a harmadik napon bevallom,olyan ijesztő volt.
68. 285ef8daf9 (válaszként erre: 52. - Mothertiger)
2008. nov. 3. 10:07

Mostanában nekem is csak sablonokkal jönnek..

Pedig van egy pár mappám tele rajzokkal,amiket néha csak úgy lerajzolgatok,azt mutogatom,hogy valami hasonlót?

De nem..

Még mindig nagy divat a nonfi..


Épp tegnap volt nálam egy srác hogy nézzem meg a tetoválását bőviteni szeretné..

Na hogy hogy készült ezen kiakadsz!!!Én dobtam egy hátast..

Kérdeztem tőle nem emlékszik-e milyen festékkel dolgozott a tetováló..És hol a fenében tették rá ezeket a förmedvényeket..

Mire közölte hogy ezt 98-ban egy három ujju srác,korommal,gyufával és zsákvarrótűvel..

A benti eszközökkel még fizetett is érte..

Az utolsó tetkójánál már "korszerűbb" volt a dolog mert walkman motorból csináltak gépet és a kormot már keverték egy kis toll tintával is..


Esküszöm erről a walkman motoros dologról meg tustintáról hallottam..

De ez még nekem is olyan sokkot okozott,hogy percekig csak néztem a srác karjait..

A suliban ha rágtuk a toll végét a tanárok mindíg ránk szóltak hogy a tinta mérgező ne vegyük a szánkba..Ez jutott azonnal az eszembe..A korom meg..

67. 285ef8daf9 (válaszként erre: 61. - 20eebe3d4c)
2008. nov. 3. 09:53

Ha újra visszamész hozzá azért gondold át a kockázatokat..

Megtörténhet ez megint,és közben a tetovált rész hegesedik..

Lehet hogy ha másodjára is ez lesz,harmadik alkalom már nem lesz,mert olyan károkat okoz..


Komolyan nem tudok napirendre térni a fölött hogy némely ember miért vesz gépet a kezébe..

Az hogy elmegy egy oktatásra még nem lesz belőle tetováló..

Ne az embereken gyakoroljon és ne azért tegye,mert keresni akar..

66. 285ef8daf9 (válaszként erre: 59. - 20eebe3d4c)
2008. nov. 3. 09:49

A tű ára bagatel!

Abból mindig kell hogy legyen,de én úgy gondolom,hogy egy kozmetikusnak olyan sokféle nem kell..Olcsóbb mint minden második embernek visszaadni a pénzét..

Én nem hiszem hogy a te hibád,de az biztos hogy a gyulladás simán kidobja..

Ha ésszerűen gondolkozunk,pöttyökkel csinálta..Tehát nem volt folyamatos..

Nekem így ennyi év után sem menne ugyan olyan mélyre,és ugy hogy ne hagyna ki helyeket..

De ez a módszer még talán a 90-es években a börtönben volt "divat"

Ma már oda is be tudnak vinni rendes gépet..

D e mivel mostmár nagyon érdekel ez a dolog megnézek egy ilyen kozmetikus gépet...

65. 285ef8daf9 (válaszként erre: 51. - Cenobite)
2008. nov. 3. 09:41

Szia.

Ha gondolod szivesen segítek..

Nézd meg a munkáim,és ha gondolod szólj..

64. 20eebe3d4c (válaszként erre: 63. - Mothertiger)
2008. nov. 2. 23:48
Nekem azt mondta hogy annyira gyors nálam hogy már közben elkezdett heggesedni ahogy csinálta.Tény hogy rettentő nagy varr volt a szememen.
2008. nov. 2. 23:38
Buxa, szerintem ez a csaj azt se tudja, miröl beszél... A hegesedés tudtommal egy viszonylag hosszú folyamat eredménye, de valaki javítson ki, ha esetleg tévednék! Egyre jobban elámulok, hogy mik megtörténnek.:ooo
2008. nov. 2. 23:27

Azt mondta hogy már közben is heggesedett és ez is nehezíti a munkáját.

A készülékeket most néztem ezek elég brutális árak itt 700 ezer meg 800 ezer,a legolcsóbb 400 ezer.Elég durva árak,de biztos jó készülékek.

61. 20eebe3d4c (válaszként erre: 60. - Mothertiger)
2008. nov. 2. 23:23
Azt mondta hogy az árba 2x-i koreekció van benne.Megcsináltatom vele még egyszer(bár valahogy nemnagyon van kedvem hozzá bevallom)Én kb 2mm vastagságú szép fekete vonalat szerettem volna felülre de nagyon nem akar összejönni.( Pedig mennyi szenvedéssel jár.Lehet hogy másodjára jobb lesz.Remélem.Bízom benne.
2008. nov. 2. 23:09

Buxa, annyira nem drága. Már akárki megveheti öket. Pl. onnan is, ahonnan én rendelem a cuccaimat. Nem annyira egetverö, föleg ha azt nézzük, hogy nekünk tetoválóknak egy sterilen csomagolt tü kompletten összeforrasztva valami 125 forintba kerül... (Csak én nem olyan tüvel dolgozom.)

Nem írom le az oldalt, de vannak olcsó cuccaik.


Egyébként mindegy, mivel magyarázza, elrontotta és ezen nincs mit tovább alkudoznia. Vállalnia kell a felelösséget!

2008. nov. 2. 23:00
Én arra gondolok most hogy engem nem megfelelő vastagságú tehát nem szemhéjra való tűvel tetovált.Elég drágák ezek a tetkókészuletek ,most néztem az árakat,szal megértem hogy tűkből nincs esetleg nagy választéka és nyilván nem a legnagyobb ütésszámú készüléke van meg.
2008. nov. 2. 22:58

Buxa, én nem ismerem a kozmetikai tetoválógépet, csak láttam egy párszor, nemtom hogy müködik. Nem is merem megkockáztatni, hogy folyamatosan bökdös, de szerintem igen, nem egyenként kell beszúrkálni. De tényleg nem tudom.

Amúgy meg úgy gondolom, kellett volna krémezni.

Nyilan ki fogja magát dumálni a csaj, de ne hagyd magad lerázni semmiképp. A hiányzó vonalak abból is eredhetnek, hogy nem a megfelelö mélységben dolgozott folyamatosan a hölgy, vagy hogy azon a helyen sok festéket dobott a böröd (de személy szerint inkább az elsö verzióra tippelek). Ha börödnek minden "segítség" nélkül kellett regenerálódnia (mivel követted a kozmetikus tanácsát és nem krémezted), a gyulladás maga is kihozhatta a börböl a festéket.

Sajnálom, hogy ez történt veled, mindenesetre mint javasoltam: semmiképp ne engedd lerázni magad!

2008. nov. 2. 22:51
titi=tuti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook