Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválások, tanácsok. fórum

Tetoválások, tanácsok. (beszélgetős fórum)


2008. nov. 13. 08:39

Én mindíg lemaradok a beszélgetésekről:(

De látom megoldodott a kérdés gyökere:))))


Én ma megyek egy "kis" emberhez,mert ő nem tud feljönni a lépcsőnkön (hihi)

Abban egyeztem meg vele,hogy járok én hozzá,bár ezt férjem nem szereti,de a srác régi ismerős,így ma pakolom a cuccom és megyek...

(kicsi alatt értsétek 208centi és 156kiló)

Mentségére a lépcsőnk még nincs megcsináltatva,vastag deszkákból áll,de a hütő mosógép szekrény,mind mind ezen hoztuk fel..

Viszont a tetoválandó "felület" nem semmi!

2008. nov. 12. 22:28
Pontosan.:)
114. 68f3da251d (válaszként erre: 112. - Dorottya84)
2008. nov. 12. 22:27

Persze, hogy lehet tetoválni anyajegyre is. legfeljebb Melanoma malignum lesz belőle, de ma már nem ritka az 5 éves túlélés is, persze csak akkor, ha végtagon van az anyajegy és lehet amputálni.

Kis szerencsével aztán be lehet perelni a "tetkóművészt" gondatlanságból elkövetett veszélyeztetésért, és másik 5 év múlva megítélnek egy kis kártérítést, amit nem lehet behajtani.

Egy lényeg: buliii! tetkó cool!

:-)

2008. nov. 12. 22:23
Anyajegyre nem szabad!!!! Köré megoldható, de rá semmiképpen!!!!
2008. nov. 12. 21:44
Anyajaegyere lehet tetoválni vagy csak köré igaz??Mert majd szeretnék egy olyan tetkót ami az anyajagyem köré van varrva és nem látszódik. Ez kivitelezhető???
2008. nov. 12. 21:40

Majd ha otthon leszek, akkor tudok feltenni, mert Anyu gépén nincs képszerkesztö program, csak nagyon nagyban tudnám feltenni a képeket. De fogok feltenni, mihelyt hazamegyek!;)


Igen, Kálmus nagyon jól érzi magát, túlságosan is, nem lehet vele bírni. Mindig menne. A tegnapi sétától meg annyira kikészült a lábam, hogy be kellett vennem egy Advilt, hogy tudjak ma dolgozni... Lehet hétvégén megyek haza, de ez a páromtól függ... Itt lenne még munkám, de nagyon sok problémát okozna, ha most nem mennék haza. Köztünk is, meg úgy általában...:S

110. 285ef8daf9 (válaszként erre: 109. - Mothertiger)
2008. nov. 12. 09:09

Mandód biztos jól érzi magát ott:)

Tündér lehet a képeken az!

Nekem pont télen van több munkám...Bár ilyenkor hogy jön karácsony stb..halál az egész..

De nagyon sok olyan van hogy bejelentkezik és el sem jön..Ettől a falra tudnék mászni..


Ugye teszel fel képeket a mostani munkáidról?

2008. nov. 11. 23:11

Volt munkám, nem mondom, hogy dögivel... De volt egy, ami még csak félig lett kész, mert több mint 77 centi. Most csinálom meg pénteken a második részét, ami már csak a satír. S természetesen nonfiguratív... Mi más lenne...:SSS De csináltam tündért, napraforgót, kígyót is, holnap meg egy virágot fogok. Hárman itt is lemondták... :PPP Itthon meg csak töményen szívatnak. Télen semmi munka nincs, elöfordul, hogy még nyáron se nagyon, meg egész évben. Kikészít, mikor újra tetoválni kezdek, nagyon megviseli a csuklómat.


Párom otthon maradt, mert tanfolyamra járt, meg amúgy sem fért volna itt el, kevés a hely. Babuci jött velem, de ö meg teljesen kifordult magából, alig lehet vele bírni, azt hiszem sose voltam még ilyen fáradt, mint most. Úgy érzem, évtizedeket öregedtem...:SSS

2008. nov. 11. 09:47

Hát gondolom,hogy ott jobb minden mint itthon...

Párod is veled van?Vagy csak a manó?

Sokat dolgoztál?

2008. nov. 10. 21:15

Halihó! Köszönöm! ;)

Hamarosan megyek haza Ausztriából...:SSS Pedig sokkal jobb lenne itt maradni.:(((

2008. nov. 10. 19:56

[link]


Itt van még sok..

105. 285ef8daf9 (válaszként erre: 104. - Mothertiger)
2008. nov. 10. 19:39

El tudod lesni az alapokat..

A keresőbe ha beírod azt a szót amelyik fajta tetoválás érdekel a net kidobja..

2008. nov. 10. 13:49

Nem szoktam, mert nem is tudtam hogy van ilyen. Ha lennél olyan kedves küldeni nekem linket, szívesen megnézem.

De a személyes dolgokat szerintem azért ez nem pótolhatja. Vagy igen? :)

103. 285ef8daf9 (válaszként erre: 102. - Mothertiger)
2008. nov. 9. 18:57

Neten vannak jó videók..

Szoktad nézni?

Az is sokat segít...

2008. nov. 9. 18:22

Annamária, sajnos nagyon kevés ideig tanulhattam. A "mesterem" meg jóformán nem is nagyon foglalkozott velem, általában valami hülyeség sugallatára mindig akkor jött oda, mikor nem kellett a segítsége... Örültem, hogy ha hetente egyszer bejutok, mert nekik is kellett dolgozni... Nagyon bátortalan vagyok, ezért inkább csak az olyanokat vállalom el, amiben biztos vagyok, hogy meg tudom oldani. Vonalkás, satíros, nonfiguratív (bár ezt nem szeretem, mert nagyon monoton munka a számomra, ha be kell fullra tölteni)... Ennyi a "tudományom".:S

Szeretnék még tanulni, de a környéken nincs olyan, aki mellett tanulhatnék. Legközelebb Balmazújvároson, Hajdúszoboszlón, Debrecenben, vagy Egerben van, ahova nem olyan egyszerü onnan eljutni, ahol én lakok. Meg a gyerek mellett sem nagyon ugrálhatok ideoda, föleg, hogy most lesz letiltva a nagymamájáról is...:PPP

101. 285ef8daf9 (válaszként erre: 97. - Mothertiger)
2008. nov. 9. 16:03

Elolvastam hogy tanultál meg tetoválni..

Na és akkor te nem tudsz?:))

Engem senki nem tanított..Megvettem a gépem,a tűket amit ajánlottak,és a disznóbőrön meg a gyakorlóbőrön tanulgattam..

Az első embernél a kezem ugy remegett,hogy mondtam az embernek mozogjon a kezem magától csinál mindent:)

Viszont a mai napig az első vonásig remeg a kezem..

Elkezd dolgozni az adrenalin amikor meghallom a gép hangját..Rabja lettem..

2008. nov. 9. 09:49

Sziasztok:)


Hát nekem mindkét kezemen van..

Az egyik a hüvelykujj és a mutatóujj közötti részen az egy nonfoguratív delfin..

A másik a a kisujjtól csuklóig egy indaminta..

2008. nov. 8. 22:49

Sziasztok!

Én is nagyon szeretem a tetoválásokat, de még eddig csak egy van.

Szeretnék majd még csináltatni, de még nem találtam meg azt, ami nekem tetszik.

Ti tényleg nagyon szépen dolgoztok!

Az én tetoválásom sem szalonban készült, mégis imádom:)

Kézfejre milyen tetoválást javasolnátok, ami pici, mégis mutatós?

98. 285ef8daf9 (válaszként erre: 94. - 285ef8daf9)
2008. nov. 8. 22:32

Te ne becsüld le magad ennyire..

Légyszi..


Buxa én megadtam a számot,csak tőled függ...

2008. nov. 8. 22:15
Akkor menj vissza, és mutasd meg neki az eredményt. S ha nem akarod, hogy megint ö csinálja, akkor ne is gondolkozz rajta, hagyd a csajt a búbánatba! Kérd vissza töle a pénzt, és menj máshoz, aki jobban ért hozzá! Puszi!:)
96. 20eebe3d4c (válaszként erre: 79. - Mothertiger)
2008. nov. 8. 21:38
15 ezerért de csak felső szemhéj.Mázlim volt hogy nem hagytam magam rábeszélni hogy alul is böködje szét,mert akkor dupla ennyiért duplán így fájt volna a dupla semmiárt.Képtelen vagyok rávenni magam a javításra is,az a helyzet.
2008. nov. 8. 20:08

Húú, szia Annamária! De örülök, hogy itt vagy! Szép estét!:*

Egyébként kis csira mintákat szívesen elvállalok, de mint ti hogy hátas meg fényképszerü, a biomechanikáról meg nem is beszélek, ezektöl simán inamba száll a bátorságom...:( Kellene még tanulgatnom egy "kicsit". Erre írtam valahol lentebb, hogy én olyan rágógumimatricás-tetováló vagyok.

Szerintem...:S

94. 285ef8daf9 (válaszként erre: 93. - Mothertiger)
2008. nov. 8. 20:04

Nem figyeltél..

A magunk módján..

Igazából szerintem nincs profi tetováló mindenkinek van új amit tanulhat..Van aki ebben van aki abban jobb..

Nagyon szépen dolgozol!!Büszke lehetsz a munkáidra!

Bárcsak sokan tudnának így akik szalonokban vannak és méregdrágán "tetoválnak"!

2008. nov. 8. 20:01

Hmm, én azért a "profi" kifejezést nem veszem magamra, ha nem haragszol, Annamária!:S


De azért én is szívesen megnézném a tetoválásodat!;) Meg mindenki másét is, akinek van!:)

92. 285ef8daf9 (válaszként erre: 89. - Tojpike)
2008. nov. 8. 18:30

Szia Tojpike..

A magunk módján mi is profik vagyunk csak nem dolgozunk szalonban..

Ma már a szalon árakat senki nem tudja megfizetni..

Tedd fel a képet a tetkóról megnézzük..

2008. nov. 8. 12:39
Mi a téma?
2008. nov. 8. 12:30
Na, mizu? ;)
2008. nov. 8. 12:29
Nem rég csináltattam egy tetoválást, gyönyörűséges mintáról, de nem vagyok megelégedve! És most nem van pénzem kijavíttatni egy profival...
2008. nov. 8. 12:28
Megjöttem...
2008. nov. 8. 12:25
Akkor ketten maradtunk...;) Nem baj, majd jönnek!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook