Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválások, tanácsok. fórum

Tetoválások, tanácsok. (beszélgetős fórum)


176. SSissykke (válaszként erre: 175. - Kesanya)
2008. dec. 3. 18:17

Szia!!

Nekem tetszik, bár nekem ez túl merész lenne :D, de mutatós az biztos.

Szerintem szép.

175. kesanya
2008. dec. 3. 14:19
Szia, köszi! Felraktam a képet! ;)
2008. dec. 3. 14:19

Sziasztok..

Itt vagyok,csak korlátozva van a netem:S És fogalmam sincs miért...

Most vitázok a szolgáltatóval...

Meló nincs,pedig most jobban kéne mint bármikor..


Kesanya szívesen..Ha leírod..

173. kesanya
2008. dec. 3. 12:53

SZiasztok! Én épp most szeretnék majd csináltatni egy szép nagyot, majd levéleményeznétek a tervet?

Előre is köszi!

kesanya

2008. dec. 2. 22:38

Senki sincs itt?

Nagyon szomorú vagyok...:((((

Remélem lett sok munkád Annamária, ezért nem vagy itt sosem!;)

2008. nov. 29. 16:56

Annamária, rávettem magam, és megnéztem a linkedet, nagyon gusztustalan! Egész végig görcsben volt a gyomrom. Komolyan mondom, hogy egyszerűen nem bírom felfogni, hogy lehetnek ennyire hülyék az emberek.

Amúgy én is láttam már ocsmány dolgokat: láttam már én is elfertőződött tetoválást, amit hozzám hoztak javítani. Ezen kívül az én köldökpiercingem is volt már elfertőződve. Igaz, nem olyan nagy mértékben, de néha egész csúnya volt...:D


Sn199, tieidet is csekkoltam, tényleg nem voltak gusztustalanok!;) De az a csaj a bizarr sminkjével... Az olyanokat úgy orrba vágnám, hogy bekábulnának... :SSS

2008. nov. 29. 10:45

Nikkkancs, igen, az.:)

Annamária, nem még nem tudtam megnézni, mert rengeteget fórumozok, még legalább öt oldalon, egyszerre...:) Meg a naplómmal kínlódtam, mire fel tudtam tölteni két képet.


Nekem sincs munka, szerintem jövő év nyárig nem is lesz. De én ezt majd megelőzöm, mert megint kimegyek Anyuékhoz, ott meg már most várnak!:)

2008. nov. 29. 08:19

Na de akkor megnézted:))

Munka van??

Itt semmi...

2008. nov. 28. 21:04
mothertiger tetováló vagy?
2008. nov. 28. 21:04
Sziasztok!
2008. nov. 28. 21:01

:D Kicsit féltem...;)

Nem szeretem a gusztustalan, vagy brutális dolgokat.:)

2008. nov. 28. 15:02
Nézd meg nyugodtan csak furcsa tetkók vannak benne,vagyis furcsa helyeken..
2008. nov. 28. 10:00
Esküszöl?
163. 68f3da251d (válaszként erre: 162. - Mothertiger)
2008. nov. 27. 20:42
nem, érdekesek
2008. nov. 27. 20:41
Mi ez, drága Sn199? Nem merem megnyitni! Elmondod? Vagy nem brutálisak?
2008. nov. 27. 18:02
2008. nov. 27. 17:54
2008. nov. 27. 17:47
158. 285ef8daf9 (válaszként erre: 157. - Mothertiger)
2008. nov. 27. 17:40

Annyira nem borzasztó,mi már láttunk Gyomorforgató dolgokat..

Vagyis nem tudom te hogy vagy ezzel,de én az olyan gyulladt tetoválásra gondolok ahol a hús is szétnyilt mint a rózsa,vagy köldökpiercingnél a köldök kifordulva begyulladva..


A szemgolyót amennyire én láttam képeken a szem fehérjébe kéket fecskendeznek,egy vékony tetoválótűvel a felületen végigviszik..van aki csak pöttyöket kér de van akinek az egész szem fehérje kék..

Brrrrr........

2008. nov. 27. 16:43
Ööö...bevallom, hogy nem mertem megnézni a linkedet! Nem bírom az ilyeneket.:(
156. 285ef8daf9 (válaszként erre: 155. - Lilimia)
2008. nov. 27. 09:57

Szia.

Hogy érted azt hogy nem látsz?

155. lilimia
2008. nov. 26. 23:17

8 tetoválásom van, és két piercingem, meg dolgoztam egy ideig tetoválószalonban, szval tudom milyen érzés a tetoválás, szúrás.

Egyszerűen képtelen vagyok felfogni hogy lehet valaki olyan elvetemült állat hogy a szemgolyóját tetováltassa...

Azt hiszem most jó hogy nem látok...

2008. nov. 26. 23:04

[link]


Ezt csak akkor nézd meg ha lelkileg felkészültél olyan látványra ami nem mindennapi,és borzalmas szinte sokkoló..Mégis egyre többen csináltatják..

Ez a szemgolyó tetoválás..

Én anno kíváncsiságból néztem meg,szó szerint leestem a székről...

2008. nov. 26. 17:04
Uhh, Jesszus, még a hegtetoválástól is kiráz a hideg, jaj, meg a billogozás is elég morbid önkifejezési mód... Egyszerűen nem értem ezeket az embereket. Maga a "sima" tetoválás sem kellemes érzés, de beleégetni, belevágni a mintát a bőrbe... Ezt a szemgolyó tetoválást még nem hallottam, el sem tudom képzelni, hogy kérhet ilyeneket egy magát épeszűnek valló ember???
152. 285ef8daf9 (válaszként erre: 151. - Mothertiger)
2008. nov. 26. 08:24

Mivel én piercingezek,rengetegen rakatnának be,de én azt nem csinálom..

Viszont kb ugyan ennyien szeretnének megszabadulni tőle..

Nekem ez is ugyan olyan elvont dolog mint a hegtetkó,a szemgolyó tetoválás és a többi olyan dolog amit unatkozó emberek találnak ki és ahogy mondani szokták 1 bolond 100-at csinál..

2008. nov. 25. 21:48

Ez egyébként szerintem már feltűnési viszketegség! Azért betetetni a bőr alá egy implantátumot, hogy látványosabb legyen a tetoválás...Pfff... Amúgy alapból az implantátumoktól is rosszul vagyok, főleg ahogy egyes hülyék betetetik a legeslegmorbidabb helyekre, hát eszméletlen hogy milyen hülye emberek vannak.

Ez valószínűleg nem ide való téma, de a pénisz-implantátumon is teljesen ki vagyok akadva. Hálistennek sosem volt ilyenhez "szerencsém", de nem is vagyok rá kíváncsi...:PPP Fujjj.

2008. nov. 25. 08:34

Tegnap néztem a vame honlapját és kiakadtam megint miket találnak ki..

Egy srác lábán volt egy női test tetoválva..

3képben mutatták,hogy vágtak rajta egy kicsit,alá szilikon,és a tetovált nőnek méretes kézzel fogható mellei lettek..

Na azt a tetkót javítsa valaki..Vigyázz pukkan:)))))))

149. 285ef8daf9 (válaszként erre: 148. - Mothertiger)
2008. nov. 25. 08:31

A fájdalomcsillapító olaj megváltás lett a tetkósoknak...

Arany esze van annak aki kitalálta...

Tényleg jó...És ennek az olajnak köszönhetően egy akár 8órás munkát is végig tudsz csinálni..

Egy fiola 20-25 tetoválásra elég..

Őszintén megmondom én csak annál használom aki nagyon nem bírja a dolgot,mert nem olcsó:(

Az ismerősöm úgy csinálja hogy a konturt sima tűvel végigkarcolja és bekeni ezzel az olajjal..Utána tetovál megállás nélkül..Én csak simán bekenem..

2008. nov. 24. 21:04

Még annyit tennék hozzá, hogy nagy csillagbuzi vagyok, tehát lehet hogy még találkozunk, de ezen azért még gondolkozom...!;) Meg van egy tetkóm a derekamon, ami kissé ferdére sikerült, egy kígyó nonfiguratív mintában, meg az az igazság, hogy kicsi, mindössze 10 centis. Nem tudom, hogy ebből lehetne-e még kihozni valamit, a srác elnézte hogy a csípőm nem egyenes, vagy a fene tudja. A derekamon nagyon fájt, tehát ezen milliószor el fogok gondolkozni, mire ráveszem magam!:)


Figyi, a fájdalomcsillapító löttyöt próbáltad már? Szerinted van értelme?

2008. nov. 24. 20:56

Jaj, nagyon cukker vagy! Igazából egyet szeretnék, de nagyon: a 20 centis hegre a combomon, de arra már van "munkásom". Mindenesetre nagyon szépen köszönöm, tényleg nagyon aranyos vagy!

Nekem most semmi melóm, ahogy számítottam is rá... Mindenki sunyít, akinek "fontos és sürgős" volt a tetoválás... Most meg itthon vagyok, és senki sem keres.

A fene vigye el...:SSS

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook