Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválások, tanácsok. fórum

Tetoválások, tanácsok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
206. 285ef8daf9 (válaszként erre: 200. - Mothertiger)
2008. dec. 9. 17:44

Jaj basszus!!

Ha tudok segíteni bármiben szólj!!

És kérlek ezt vedd véresen komolyan!!

2008. dec. 9. 14:47

Bíborka: egyszer egy tetováló-fórumon olvastam, hogy "próbavarrást" (vonalat, pöttyöt) ajánlanak a legtöbben. Nos, én is ezt ajánlom, vagy vizsgáltasd be a festéket, ez a hosszabbik út. Viszont érdemes, mert sosem tudhatod, hogy a bőröd hogyan fog reagálni. Lehet, hogy olyan mértékben "kiutálja" magát, hogy azt is megbánod, hogy egyáltalán az eszedbe jutott a tetoválás.

Én nem szívesen ajánlom a próbapöttyözgetést, mert egy pötty még nem idézhet allergiás reakciót, csak ha nagyon olyan jellegű a bőr. Szerintem érdemesebb kicsit több időt rászánni, mielőtt belefognál!


Annamáriát is várd meg a véleménnyel, többen többet tudunk alapon!

2008. dec. 9. 14:40

Kesanya, otthonról. Amíg én benn voltam a szobában, addig a konyhából kipakolta az említett cuccot a tolvaj. A hideg is kiráz, ha belegondolok, hogy mi lett volna ha épp akkor megyek ki...

90ezer forinttal lettem "karcsúbb"... Meg vagy két kilót ledobtam, amiért agyaltam...

203. kesanya
2008. dec. 9. 11:01

Köszi a tippeket, sajnos én az az állandóan fogyózós típus vagyok, de most majd már lesz miért! ;)

Most szépen eltűnt a hátamról az a plusz lebernyeg (ott lapocka alatt), szóval fogyok tovább! ;)

202. kesanya
2008. dec. 9. 10:59
Uhh, mothertigi, nagyon sajnálom! :O Hogy történt? Otthonról vagy kocsiból vitték el????
2008. dec. 9. 10:37

Sziasztok!


Örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot!!!!!!:)

Az lenne a kérdésem, hogy tetoválás elött, hogyan tudnám kideríteni, hogy allergiás vagyok e a tintára? Érzékeny car a bőröm, de nagyon szeretnék tatoválást, eddig ez a dolog tartott vissza!

2008. dec. 9. 10:34

Annamária, ehhez nem sok mindent tudok hozzáfűzni!:)

Drasztikusabb fogyásnál biztosan meglátszik, de pár kiló nem ront annyit a bőr minőségén, hogy képtelenség legyen rá tetoválni.

A folyadékfogyasztás is segít a bőr feszességének megőrzésében!


Én most kicsit szét vagyok csúszva, kiraboltak pénteken este, elvitték az összes pénzemet, meg a gyerekem mikuláscsomagjait... Fasza lesz a karácsonyom.

Munka meg semmi, hogy legalább kicsit össze tudjam szedni magam.:(((

199. 285ef8daf9 (válaszként erre: 197. - Kesanya)
2008. dec. 9. 10:28

Szia.

Köszönöm,lesz még ilyen az élet adja őket sajnos..


Én úgy tapasztaltam ha a "vászon" nem nyúlik vagy ernyed olyan nagyon nagy mértékben akkor a tetováláson nem látszik meg..

Mondjuk egy terhességnél hason széteshet,de ez sem törvényszerű..

Szóval gondolom nem 15-20 kilókat dobálsz le fel,így én ugy gondolom,ez nem lehet probléma..


De várd meg Barátném tanácsát is..

198. kesanya
2008. dec. 9. 08:56

Apropó, hízás/fogyás milyen hatással van a tetoválásokra, főleg a hát érdekelne...

Ti gondolom láttatok már ilyen jelenséget!

Nyilván függ a bőr típusától is, de én magamnak mint egy motivációt is szeretném a tattoo-t, hogy innentől aztán nics hízás, mert az hogy nézne már ki?

Szerintetek? Köszi előre is!

197. kesanya
2008. dec. 9. 08:54

Szia Annamária! :)

Olvastam a cikket, tök jó és tanulságos! Ügyes vagy! ;)

Még több ilyet!!!


Én még mindig várok, ha az Emberé kész lesz, akkor következem én, kb. már csak januárban, de addig legalább még fogyok pár kilót, hogy feszesebb legyen a "vászon"! :D

2008. dec. 8. 21:11

Köszönöm,az ördögöm nyáron készült az volt az utolsó..

Hasonló dolgok vannak rajtam..

Képzeld felkerült a cikkem,majd olvasd el..


Ja köszönöm,pár kilóval nehezebb voltam akkor,de még az esküvőn is csak ettem:)

2008. dec. 8. 12:22

Annamária: Te bazz, az az ördög nagyon király!!!! Nem is olyan szeplős a hátad...


Nagyon szépek voltatok!:)

2008. dec. 6. 12:23
Na belelendültem tettem fel az esküvőmről is::)
2008. dec. 6. 10:54

Tettem fel egy képet a lapockámról..

Valamennyire látszik,hogy a hátam közepéig szeplős vagyok...

De az életben sokkal durvábban néz ki...

A szeplő a pigmentek elszineződése..

De keresek a karomról is felteszem az még durvább:(

2008. dec. 5. 10:35

Annamária: "rogyásig van szeplőkkel?" XDDD


Bcicus: Én nem tudom, személy szerint én nem szeretek ilyen helyre tetoválni.

Ha nincs olyan rajta, hogy kiemelkedik a bőrből, talán... De szerintem kérdezz meg bőrgyógyászt. Ezzel kicsit meg vagyok lőve, mert nekem még nem volt ilyenem, vagy legalábbis nem emlékszem rá.:SSS

191. Bcicus (válaszként erre: 182. - Mothertiger)
2008. dec. 4. 21:00

Na most Annamarival jól megkavartatok.

Mindenképpen oda szeretnék, mert az az egyetlen hely ahol nha látszana is. Olyan hely kéne majd nekem, ahol fotó alapján nagyon élethűen dolgoznak, mert az egyik kutyusom fejét szeretném magamra.

2008. dec. 4. 20:11

Sziasztok..

Irtam ma,de be sem tette:(

Kidobom a gépem...

A szeplőkre visszatérve,az én hátam rogyásig van szeplőkkel,és semmi baj nem lett a tetoválásokból..

Csináltam már szeplős bőrre,semmi baj nem volt..


Kesanya,a párod tetoválásához nem tudok mit hozzáfűzni,minden elismerésem a tetoválóé,és azé aki a mintát kitalálta!

2008. dec. 4. 17:09

Igazán nincs mit, hiszen én ehhez képest sehol se vagyok. A színes tetoválás nem az én világom, túl lusta vagyok, számomra ez nagyon macerás. De szerintem nagyon szép munka, igényes.


De hogy Annamária megint hol van???????

188. kesanya
2008. dec. 4. 14:50
Köszi, a tetováló "kollega" nevében is! :)
2008. dec. 4. 14:41
Szerintem nagyon szép munka!
186. kesanya
2008. dec. 4. 12:56
Ja, még annyi, hogy a sárkány jobb "kezében" egy tűzgömb van, amibe a kislányunk neve van japán betűkkel beleírva. Az sincs még kiszinezve...
185. kesanya
2008. dec. 4. 12:53

Sziasztok! Megint én!

Meséltem a férjemnek, hogy milyen kedves csajokra bukkantam itt. Felraktam a képeimhez az ő tetkóját, megnéznétek azt is szakmai szemmel?

Van-e rajta szeintetek valami javítanivaló, esetleg valami jó ötlet, praktikus tanács?

A felkarján a hal már megvolt, azt bővítették, ütötték át, így lett előre a sárkány, a hátára meg egy gésa most készül.

Pl. azon mérgelődik, hogy a felkarján a minta alsó szegélyének az alja csak akkor vízszintes, ha behajlítja a karját, egyébként ferde, meg ilyenek... Előre is köszi a véleményeket!

2008. dec. 3. 21:58
Kesanya, privi ment!:)
183. kesanya
2008. dec. 3. 21:53
Köszi, hol tudnék annak a lötyinek utánanézni? Googli most nem volt a barátom... :(
2008. dec. 3. 21:43

Bcicus, biztos van olyan rész a testeden, ahol kevésbé, vagy egyáltalán nem szeplős a bőröd. Én nem kockáztatnék a helyedben.


Kesanya, próbáld ki te is a fájdalomcsillapító folyadékot, úgy lehet hogy könnyebben fogod viselni a hosszas szúrkálódást!:)

181. kesanya
2008. dec. 3. 21:36

Köszi lányok! Nekem is nagyon bejön!

Azt beszéltük, hogy az előre "folyó" résszel -ahol a bugyi vonala alá menne be a minta, csak hogy én is lássam...- kb. 2-3 alkalom, mire kész lenne. Szerintetek ez reális? Persze ha kibírok egyszerre 4-5 órákat... :O

180. Bcicus
2008. dec. 3. 21:33

SZiasztok!


KÉrdésem lenne. Szeretnék egy tetkót a vállamra vagy a felkaromra, de elég szeplősek ezek a részeim. Lehet szeplős bőrt tetoválni, nem lesz baja ha megszúrják?

2008. dec. 3. 21:30

Kesanya, nekem nagyon tetszik!

Szia Annamária! Hogyhogy korlátozott a net? Ezt hogy csinálják, vagy miben nyilvánul meg?:o

2008. dec. 3. 20:33

Nagyon jó minta!

De bevállalós is..Jó választás!

177. kesanya
2008. dec. 3. 19:47

Köszönöm! :)

Úgy vagyok vele, hogy ha már lúd, akkor legyen kövér! Ettől kicsivel keskenyebbre szeretném venni az egész sávot, aztán majd meglátjuk!

Majd megmutizom, ha készül! ;)

A srác a páromnak már vagy 8-10 üléses tetoválást csinál, kíváncsi leszek! :O

Kíváncsi vagyok a "női szemmel" véleményekre. :)

❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook