Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválások, tanácsok. fórum

Tetoválások, tanácsok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
236. cxcxc
2008. dec. 15. 13:42
Sziasztok engem nem a tetoválás érdekelne hanem a piersing.Tudna nekem valaki segiteni az orromba szeretnék egyet és hallottam olyanról hogy nem kell kilövetni az orrot hanem erős mágnessel meg lehet oldani.Ha valaki segitene akkor privátban irjon nekem.Köszönöm előre is.
235. 285ef8daf9 (válaszként erre: 230. - Mothertiger)
2008. dec. 15. 13:40

Én már nem hökkenek meg semmin..Nézd meg a cikkem fórumát..

Az ismerősöddel sikerült összezörrennem..

234. 285ef8daf9 (válaszként erre: 233. - C608b2492d)
2008. dec. 15. 13:38

Szeva..

Hát te itt??

Mi van nincs jobb dolgod?:)

Gyerekek?Most már jöhetnél hozzám is a szemöldökööööööööööm!!!!!!!!:)

233. c608b2492d (válaszként erre: 230. - Mothertiger)
2008. dec. 15. 12:50
Köszönet érte:D
232. c608b2492d (válaszként erre: 231. - 1eb84e4bad)
2008. dec. 15. 12:50

Hy

Na azt amikor tanultam már az unokáim sem fogják tudni olyan rég volt mesélni sem emlékszek:D:D:D

Dehogy tanulunk emberen..Kizárt..

Én legalábbis nem és Annamari sem,ez tuti..

Persze mesterséges bőrön lehet gyakorolni..Erre van..

2008. dec. 15. 12:15
Sziasztok! Kiváncsi lennék, ti hol, és hogyan tanultatok tetoválni? Miylen volt, mikor az elsőt tetkót valakire felvarrtátok? milyen érzés? És egyáltalán hogy lehet ezt gyakorolni? Hiszen ott marad, akor is ha nem olyan szép... Köszönöm :-)
2008. dec. 15. 11:41

Isten hozott téged is minálunk, Gutti!:) Szépek a munkáid, csak gratulálni tudok.


Annamária: én azon hökkentem meg, mikor tovább kattintgattam, hogy egy kézen lévő kis mintáért 22 ezret kér el. Ez azért enyhén túlzás...

"Az órákat fizetteti meg ilyen borsosan..." Hát egy ekkora kis vackot ha órákig csinál, akkor eleve béna, bár amúgy biztosan gyorsan dolgozik (meg saját reklámszövege szerint is)... De akkor mire fel a kis szarért 22 ezer???? Csak nem aranyat kever a festékbe? Mert akkor (talán)megérteném!:SSS

2008. dec. 15. 11:10

Hy gondoltam mostmár csatlakozok,ha Annamari ennyiszer ajánlotta itt a nevem a sminkkel kapcsolatban..

Remélem nem baj:D

Látom van téma rendesen..

Az a pali a linkben egy hülye...

2008. dec. 15. 10:36

Sajnos ez van..

Sajnálom,hogy sokan a tehetségüket így eladják..

Nincs az a festék,tű stb ami miatt ennyit lehetne kérni,így csak az órákat fizetteti meg ilyen borsosan..

De ha valaki szereti azt amit csinál,nem akar belőle meggazdagodni..

Vagy mégis?:(

2008. dec. 14. 15:24

Huh, Annamária, megnéztem a linket: ezek már nagyban nyomják! Alapár 20-22 ezer forint!!! :OOO

Ez azért nem semmi!

Azért meg kell jegyeznem, hogy nagyon szép munkák, de akkor sem fizetnék ennyit érte (egy az, hogy nincs is miből, másik meg az, hogy ennyiért kurva drága!!!!)!

2008. dec. 11. 20:28

Áááá ki vagyok akadva belinkelem amit egy tetováló honlapján találtam szöveget olvassátok de a szátokat csukjátok be az enyém nyitva maradt!!!


"Pénzt, hozz-e magaddal?



Igen, személyes megbeszélésre érdemes, mert ha rajzot kell készíteni, esetleg tetováláshoz időt


lekötni, ezt előleg ellenében tudod megtenni."


Magyarul azért is pénzt kér,hogy beirja a neved a határidő naplójába..



"Figyelem!


A személyes megbeszélésekre vonatkozóan:


az első 45 perc ingyenes, minden további megkezdett


Fél óra 3000 ft!"


A pszihiáteremnél nem fizetek ennyit....


Most rablunk vagy tetoválunk????

2008. dec. 11. 20:07

[link]


Nézdd meg itt az árakat..

Te is kb ennyiért csinálod?

2008. dec. 11. 19:35

Na tudod aki ezért beszól az süllyedjen el ott a helyszínen..


Szoknya??Ne is beszéljünk róla..

Rossz tulajdonságom,hogy elalszok ha tetoválnak (mazo lennék??:D) Ebből eredően volt egy művész lány aki olyat alkotott a lábamra,hogy majd bepisiltem a gyönyörűségtől mikor megláttam...Pedig csak a kobrámat akartam valahogy feldobni..

Most kobra olyan szines,mint egy kifestőkönyv,körbe 8centis nonfi és a végére virágok..

Azóta nadrág!És nem tudok mit kezdeni vele..:(((



Képzeld most hívott a férjem (dolgozik) hogy egy nagyon jó ismerősével találkozott,a barátnője csináltatott szemöldököt,szájat,és kapaszkodj meg! 120ezer volt!!!Kérdeztem a férjemtől hogy arannyal csinálták??Csóri csaj meg még azt sem tudja hogy ez lehet hogy csak 5évre szól..

De megnézem ezt a tetoválást haljak meg kíváncsi vagyok hogy néz ki 4 vonal 120ezerért..

2008. dec. 11. 16:13

Na, látom neked is van egy önkritikád!:SSS

Személy szerint én most nagyjából ki vagyok békülve magammal. De az a heg az nagyon zavar. Ha szoknyát veszek fel, vagy rövidnadrágot, akkor kinn van az egész ocsmányság a maga 20 centis gusztustalan valóságában. Utálom, nem szeretem, szégyellem. Ezért is szoktam le a rövid cuccokról... Utáltam a sok beszólást.


Mintát meg eddig nem sikerült találnom.:((( Nem is tudom, hogy mi lenne jó.:S

2008. dec. 11. 11:15

Van egy csomó jó minta tuti találsz valamit,amibe azonnal beleszeretsz:)

Nekem a hasamon van ilyen heg és a tetoválás gyönyörüen eltakarta..Viszont a hízásom nem tesz neki jót azonnal fogynom kéne:)

Nekem a köldököm körül van sok vágás (8 laporoscopiás mütét hege:()

Mostmár egy lógó piercing sem takarja:(

2008. dec. 11. 11:06

Én sose mertem még hegre dolgozni. Olyan csúnyán ki tud domborodni.


Nekem van heg a combomon, egy 20 centis műtéti, kétszer vágták fel ugyanott. Nem domború, inkább befelé süllyed, de eléggé utálom, hosszú, egyenes vágás. Egy sráccal már megdumáltam, hogy takarja, de nem is jött rá össze a pénzem, meg nem is találtam olyan mintát, ami illett volna az egyéniségemhez.

Imádom a sárkányokat, meg a nonfiguratív mintákat, de nem is tudom, hogy esztétikus lenne-e ez a minta a combomon??? Néha gondolkozom, hogy inkább valami nőies, szexisen vad mintát kellene, de halványlila fingom sincs róla, hogy mi is legyen az!:DDD

220. 285ef8daf9 (válaszként erre: 218. - Csillagzafir)
2008. dec. 10. 11:44

Szia.

Megnéztem nagyon jó..

A rajzok...szóhoz sem jutok...

219. 285ef8daf9 (válaszként erre: 217. - 45f5ce422c)
2008. dec. 10. 11:35

Szia.

Őket keresd:

vame kft Újpest Görgey Artúr utca 75

061/272-11-40 0670/238-05-08


Ők foglalkoznak ezzel profin és olcsóbban mint egy plasztikai sebész..

2008. dec. 10. 11:25

Sziasztok!


Sajnos élni sincs időm mostanában, rég jártam erre.

Remélem jól vagytok.

Vissza is olvasok, amint lesz egy kis időm.

Pár képet cseréltem, Dali is készen lett.

Weboldalamat megcsináltam: [link]

Ha esetleg gondoljátok, nézzétek meg. Még nem volt időm frissíteni.

Voltunk Expo-n. Ti voltatok?

Most csak így futtában, de mennem kell:(


További szép napot Nektek!

2008. dec. 10. 11:24

Sziasztok!!


Esetleg tud valaki olyan hatékony módszert ajánlani amivel ki lehet szedetni a tetkót??


Érdeklődtem plasztikai sebészeten de nem akarják megcsinálni a hegesedés miatt.


Előre is köszi a tippeket!:)

2008. dec. 10. 11:15

Hát ez a heg mélységétől függ...

Csináltam már kés szúrásra,felvagdosott kézre,de az igazság az hogy mivel ott a bőr nem egyenletes sokkal látványosabb lesz a heg kirajzolódása,mintha csak a heg lenne..

Viszont láttam már "jópofa" dolgokat,pl ugy volt valami megrajzolva,hogy tigris mar,és a heget a marása okozza..

Én ezt humánusabbnak tartom mint rátetoválni..

De elötte mindenképp bőrgyógyászhoz szoktam küldeni az illetőt,hogy a heget nézze meg,mert nem kockázat mentes a dolog..

2008. dec. 10. 11:10

Jaaaj, ne is mondd! "Ez a vonal nem oda, hanem amoda, nem kéne rajta nagyítani/kicsinyíteni egy kicsit..." Pfff... De nem hiszed el, ezt csak mi magyarok csináljuk! Mondom, Anyuéknál ahogy lerajzoltam valamit, akár kicsi volt, akár nagy, semmi szó nélkül elfogadták, még én voltam zavarban, hogy talán nem kellene neki máshogy???


Figyi már, valahol írtam, de neked mi a véleményed:

hegre (műtéti hegre) lehet tetoválni? Vannak kockázatai? Személy szerint nekem még nem volt hozzá szerencsém, csak a sajátomról lenne szó.:)

2008. dec. 10. 10:53

Na ha valaki így jön hozzám én pénz ide vagy oda,kihajítom..

Annyiszor volt már,hogy:"te így csinálod?Az előző tetoválóm ezt nem így/úgy csinálta..."

Hát kérem vissza lehet menni hozzá..

Itt már elterjedt hogy a munkáimra és a saját tetoválásomra "allergiás" vagyok..

Ha úgy jön ide hogy egy mintát neki szalonban 110ezerért tettek volna fel én felteszem a negyedéért ugyan olyan minöséggel,odafigyeléssel,korrekten akkor ne mondja meg minek hogy kéne kinéznie,mert átadom a gépet neki és megnézem ő hogy csinálná...


Amitől a falnak tudok még menni,ha kinézi a mintát felteszem,1000x megkérdezem így jó?tetszik?Zavarom tükörhöz nézd meg stb..és mikor kész akkor még ide kéne egy vonal oda mégsem úgy kellett volna..

Hát ha még ő sem tudja mit akar én hogy tudhatnám?

Maximálisan azt próbálom elérni hogy elégedetten menjen el..

Sőt,dvd,zene kaja pia...Ezeket is megkapja hogy jól is érezze magát..És lekritizál..

Az ilyenek megérdemlik hogy szalonban 110ezerért dobjanak rá valamit,amivel meget vissza 20x mert itt megfakul ott megkopik hisz valljuk be egy szalonban ez futószalagon megy..

2008. dec. 10. 10:35

A mostani tetoválásaim jobban tartják a színüket, nem kékülnek-zöldülnek el egy idő után.

Engem az bosszant -nem tudom, hogy veled előfordult-e már, de biztosan-, hogy jön a vendég, és fintorogva mutatja régi tetoválásomat: "nekem nem ilyen színű kell, hanem fekete, nem olyan mint ez...!" Mire kifaggatom, hogy mert, szerinte az enyém milyen színű? Erre mondja, hogy "kék"... Könyörgöm, több, mint 10 éves a tetoválásom, akkoriban nem is voltak olyan jó festékek se mint most, de mindent mondhatnék a tetoválásomról csak azt nem, hogy kék... Meg zöld... Kicsit kifakult, kicsit régi, és????? Mindenki azt hiszi, hogy betoljuk a feketét, és az olyan fekete marad akkor is, ha szoliznak, napoznak, lesülnek, hámlanak, kipattognak... és még sorolhatnám... Ez azért kicsit bosszantó, nem?

Színekkel is szokott gondom akadni néha: nem mindenkinek tartja a színt a bőre, foltokban kidob. Persze ekkor is én vagyok a hibás, mi van, mi történt, biztos ezt meg azt csináltam rosszul, ezért nem maradt ott a festék... Egyébként ezért is utáltam meg itt a munkát, és nem fejlődtem tovább (csak vissza), mert az emberi butaságtól rohadtul megkeseredik az ember. Nem mintha nagyra tartanám magam, de mint említettem lentebb, nagyon sokan be sem tartják a tanácsaimat...


Jaj, és Annamária, a cikked coooool!;)

2008. dec. 9. 21:33

Ja és még annyi,hogy sajnos mi emberek tudunk ám nagyon tulzásokba esni..Félni dolgoktól..

Egy buta példa de ezeket mindíg emlegetem..

Például mikor engem anyukám még pelenkázott nem voltak ilyen hiper szuper pelusok,mégis felnöttünk és nem volt a popsinkkal sem baj..

Sőt ezek a mosószerek sem voltak,volt ultra meg a hagyományos hypo..Azzal mosott anyukám..

Most meg már az allergia itt is ott is..

Mi mégis felnöttünk a régi hagyományos olcsó dolgokon..

Szóval ez elgondolkodtató...

2008. dec. 9. 21:27

Na ebben igazad van..

12éve az első tetoválásomnál simán 2hét volt míg minden ok volt..varr,viszketés stb..

Most pár nap után már vissza szólnak,hogy mikor jöhet ujra,mert már minden jó és szép..

Biztos nem a kenőcsöktől mert szinte mindenki mást használ,másképp reagál rá..

Hát ezzel is fejlődtünk..


Igen dolgoztam már uv-vel,sőt ugy hogy uv lámpa is volt..

Nekem macera..Ha kérik megcsinálom,de nem tartok ilyen festéket,csak ha van rá igény...

És mostanában egyre több embert érdekel..

Bár igazán nem értem mi a jó abban ha pl a motívum szeme egy házibuliban világít..

Emlékszem anno voltak ilyen cuccok,akkor még menő is volt..nade ez most a bőrbe van..Én nem értem..

2008. dec. 9. 21:07
Nemtom, miért ment el kétszer... Pfff, Firefox!!!!!:@@@@@
2008. dec. 9. 21:05

Annamária, köszönöm a privit, imádlak érte!


A növényi cuccal meg az van, nem tudom hogy egyről beszélünk-e, de nekem valami virágpor alapú festékkel csinálta a főnököm a hátamat, erre olyan kiütéses lettem, hogy "öröm" volt nézni. Kiderült, hogy virágpor allergiám van, de tudta a fene...:DDD

Ennek a leányzónak szerintem kicsit több vagy hosszabb utat kell végigjárnia, mire tetkója lesz. Bár mostanában már olyan hiperszuper festékek is vannak, nem olyanok, mint 8-10 éve.

Csak elmesélek valamit:

régebben tényleg egy hét eltelt, mire letisztultak a munkáim, volt, mikor több is mint egy hét. Mostanában, bár nem jöttem rá mi az oka, de a legtöbb munkám kb. 4 nap alatt letisztul, minden macera nélkül, ráadásul festéket alig, vagy egyáltalán nem dobnak. Szerintem az idő elteltével egyre jobb, bőrbarátabb festékeket csinálnak, ezért gyógyulnak ilyen gyorsan.


Annamária, még annyit hadd kérdezzek már, hogy az UV-festéket próbáltad már?

2008. dec. 9. 21:03

Annamária, köszönöm a privit, imádlak érte!


A növényi cuccal meg az van, nem tudom hogy egyről beszélünk-e, de nekem valami virágpor alapú festékkel csinálta a főnököm a hátamat, erre olyan kiütéses lettem, hogy "öröm" volt nézni. Kiderült, hogy virágpor allergiám van, de tudta a fene...:DDD

Ennek a leányzónak szerintem kicsit több vagy hosszabb utat kell végigjárnia, mire tetkója lesz. Bár mostanában már olyan hiperszuper festékek is vannak, nem olyanok, mint 8-10 éve.

Csak elmesélek valamit:

régebben tényleg egy hét eltelt, mire letisztultak a munkáim, volt, mikor több is mint egy hét. Mostanában, bár nem jöttem rá mi az oka, de a legtöbb munkám kb. 4 nap alatt letisztul, minden macera nélkül, ráadásul festéket alig, vagy egyáltalán nem dobnak. Szerintem az idő elteltével egyre jobb, bőrbarátabb festékeket csinálnak, ezért gyógyulnak ilyen gyorsan.


Annamária, még annyit hadd kérdezzek már, hogy az UV-festéket próbáltad már?

207. 285ef8daf9 (válaszként erre: 201. - 12e44458f8)
2008. dec. 9. 17:56

Hát én csak annyit tennék hozzá,hogy vannak már jó növényi alapú festékek is..

Sokkal kevesebb allergiás reakciót váltanak ki..

De én igazából ettől csak akkor félnék,ha több dolog van amire allergiás vagyok...

Mit jelent az hogy car a bőröd?

❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook