Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválások, tanácsok. fórum

Tetoválások, tanácsok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
2009. márc. 27. 10:56

Tudom hogy nem lett egyforma a két oldal de még megyek majd vissza a csajszihoz mert lesz mit javítania. A pillangó még tiszta var azért nem látszik rendesen, mikor még nem kezdett varasodni szebb volt. Kíváncsi vagyok hogy mi lesz belőle.

Nem haragszom én egyáltalán mert tisztában vagyok vele én is hogy elrontotta.A képeken annyira nem látszik hogy a lepke teste még egy adta var és alig lehet kivenni belőle valamit.

2009. márc. 27. 10:36

Uhh most haragudni fogsz rám..

Ezt szalonba csinálták?

Nem egyforma a két oldal,a lepke teste nincs meg,Nem lehet tudni a lepke milyen színű lenne:((((

474. kesanya
2009. márc. 27. 10:23

Szia Monyesz!

Nem rossz az elgondolás, akár szép is lehetne! ;)


Viszont sajnos még én, mint nem túl avatott szemű laikus is észrevettem, hogy nem szimmetrikus a a két lefelé forduló kanyar... A jobb oldali közelebb van a közepéhez, jól látom?


Én tuti kijavíttatnám azzal, aki csinálta! Hacsak el nem rontja jobban egy nagyobb valamivel...


De majd jönnek a szakértő csajok is, ez csak az én véleményem...

2009. márc. 27. 09:58
Tettem fel képeket a tetkóról ha van kedve valakinek akkor szívesen fogadom a véleményeket. Nem túl szépek a képek + vannak kisebb hibái a tetkónak de annyira nem szembe tűnő
2009. márc. 27. 08:49
Tudnál egy képet csinálni róla és feltenni?
2009. márc. 27. 08:28

Sziasztok.

A Bephanten + segített, már másnapra csökkent a pirosság, csak most meg kipattogtam körülötte egy kicsit. Már kezd lejönni a var róla de szerintem foltos lesz. Ha még egyszer átmegy rajta félek hogy ugyan úgy lejön majd. Szeretném majd még a szemöldököm is kitetováltatni csak tanácstalan vagyok a színében és a formájában.

2009. márc. 26. 08:03
annamaria0908@gmail.com
2009. márc. 25. 23:07
11?? az igen,kár hogy nincs róla képed bvagyis itt nem látom-esetleg lehet neked küldeni vhova képet ?lenne pér dolog ami érdekel de bozonytalan vagyok,elküldeném hogy mit szólsz hozzá stb-
2009. márc. 25. 20:32

11 +sminkek..

Még Egyet szeretnék és vége..

2009. márc. 25. 19:33

kösziii

rajtad amugy mennyi van?

2009. márc. 25. 18:56
Ha letelt a két hét akkor igen..
2009. márc. 25. 18:21

köszi.majd kiderül

de bármikor át lehet rajta menni?ujra ?

2009. márc. 25. 08:18

Nem..

Foltos inkább a nagyon nagy mintáknál szokott lenni,hogy kimarad 1-1 apró rész,vagy nem folyik el a bőr alatt a festék rendesen..

Kis mintáknál 99,7%-ban elsőre jó munkát végez a tetováló,bár ez függ a tetováló szakértelmétől is..

2009. márc. 24. 21:41
én eddig hálistennek ugy láttam nem foltos... :)hátha igy marad.vagy mindenkinek szoktak utólag is ütni?
2009. márc. 24. 16:09

Ha lejön a varr látja hol foltos és azt a rész csinálja újra,így lesz teljes és szép..

Csak a varr jön le,a festék nem!

2009. márc. 24. 13:38
igen azt már énis észrevettem h jött le róla vmi...hmmm .lehet foltos lesz????ha viszsamegyek ujra átütné?de akkor az ugyanugy lejön nem?
2009. márc. 24. 09:51

Még le fog jönni róla egy varr..

Ha már teljesen letisztul akkor látod majd a színét és hogy foltos lett-e esetleg..

Visszamehetsz a tetoválóhoz,mert az árban 1 javítás benne van,legalábbis ez mindenhol így kéne hogy működjön..



Monyesz veled mi a helyzet?

2009. márc. 24. 09:47
jó..még kenem mert azt mondják nem jó ha kiszárad.persze ha épp útközbe vagyok nemtudom kenni,mivel olyan helyen van hogy vetközni kell,de nemtudom.1 hete sincs h megvan és picit mintha kopott volna vagyis nem az a szép fekete.de gondolom még jobban fog az idövel.
2009. márc. 24. 07:49

2 hétig kend,de egyre kevesebbszer..

Fogod érezni mikor húzódik olyankor nagyon vékonyan kend be..

A festék színének változása,egyénfüggő..

Az epilálás azon a részen célszerűbb.

2009. márc. 23. 18:02

hmm...hát akkor nem szóltam semmit.

nekem nagyon régóta tetszenek a tetkók ,és nagyon szeretnék egy nagyot is akár vagy tübbet de aztán rájövök hogy olyan hamar meggondolom magam mi van ha késöbb nem fog tecceni...

még a japán betüt mindenképp szeretném majd egyszer,de ahova szeretném oda valszeg nem fogom,nyak ,hát teccik a legjobban.viszont boka az jó lenne,könynen takarható.(a hát is de mi van ha olyan ruhát veszek fel)

de ha sürün borotválom a lábam, nem kopik ki hamarabb?

irigylem azokat akik mernek ezt azt csináltatni,egyrenlöre csak ezt a pici lóherét mertem,és ez is fura hogy ott van minden nap látom..ezért nem merek nagyobbat.

mindenesetre, az a szép fekete sem sokáig lesz? vagy medddig ?mert amiket láttam másokon,eléggé kikékült.de gondolom ez idö.

mennyi idedig kell kenegetni a csináltatás után?

köszi a választ elöre is

2009. márc. 23. 15:29

Lilla pont az a baj hogy a tetováló mondta neki a testápolót..

És kiben bízzanak az emberek ha nem a tetoválóban??

Igen tetováló vagyok..Budapesten,Újpesten..

A virágporos dolgot anno csak pár emberen próbálták ki..

Tesztelték..

2009. márc. 23. 11:19

Köszönöm a jó tanácsokat mindenkinek.

Örömmel tölt el a tudat hogy vannak még segítőkész emberek a földön mert sok esetben ez nem mondható el.

Még egyszer köszi mindenkinek

454. mothertiger (válaszként erre: 444. - Monyesz2)
2009. márc. 23. 10:36

Itt inkább a tetoválóeszközök tisztaságát, és a tetováló körültekintését, hozzáértését lehet megkérdöjelezni.

Bepanthen, Bepanthen Plus segíthet. :)

2009. márc. 23. 09:57

Én sem az öskorra gondotlam de akkor is hallottam hogy virágporból valók voltak valamikor,(5-10éve )és ezt tetoválós is mondta nekem.

egyébként azt is mondta hogy a feketére lehet a legkevésbé allergiás lenni..még várok ezzel mi lesz,addig nem merek ujat csináltatni.

egyébként irtam neki privit, azt irta testápolóval kente....nagy hiba volt ,pedig egy szalonba elkellett volna mondani neki mi merre.

annamária te tetkósként dolgozol? hol?

2009. márc. 23. 07:49

monyesz-nak más jellegű probléma miatt pirosodott be a tetoválása..


A te allergiád nem tudom milyen típusú de ma már a festékeket nem az őskorból hozzák..

Letesztelt bőrbarát..

De ha valakinek sok mindenre allergiás tünetei vannak,nem árt a tetoválás előtt egy tesztet csinálni..

Ha eddig nem volt baj,ezután sem lesz..

451. makrai.lilla (válaszként erre: 444. - Monyesz2)
2009. márc. 22. 22:59

sztem ez vmi allergis lesz.énis most csináltattam egy picurit 2 napja és féltem is rendesen mert allergiám van,azt hallottam a festékek virágporból vannak ,de ez kiderült h már rég nem.a fekete korombol ,legalábbis nekem ezt mondta.

nekem magyon szép,nemis vérzett stb ,de gondolom egy pici 4 cm eres hamarabb is gyógyul.

persze olyat is olvastam h allergia kijöhet rá pár évre is.de attol mert allergiám van ,remélem nemlesz semmi gáz...

450. 6a4af0c0e7 (válaszként erre: 448. - Kriszton79)
2009. márc. 22. 19:03
Azért utánanézek neked..
449. monyesz2 (válaszként erre: 445. - Kesanya)
2009. márc. 22. 18:58
Köszi a segítséget.
2009. márc. 22. 18:57
Megnéztem az iwiw-et és sajnos ott is bp-i reklámokkal van tele, még csak megyén belül sem találtam :-(((( de azért köszönöm, megróbáltam. azért ha van még valakinek ötlete, szívesen veszem...
2009. márc. 22. 18:17

Szia Kriszti..

Sajnos ma már olyan sokan vagyok hogy alig tudunk egymásról valami..

csak a régi motorosok vannak még meg de inkább Pesten..

Próbáld meg az iwiw-en,tattoo kluboknál megnézni..ott ismerősök között biztos találsz Győrit..Csak informáld le milyen..

❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook