Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválások, tanácsok. fórum

Tetoválások, tanácsok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
506. mothertiger (válaszként erre: 496. - Szakál a sakál)
2009. ápr. 14. 10:41

Szeretem azokat, akik úgy beszélnek magukról, mint aki eleve stúdióban született.

Neked sosem voltak olyan munkáid, amikre nem vagy büszke. S ezt azért írom kijelentve, mert nyilván így is van. Géppel a kezedben, tehetséggel születtél, nyilvánvalóan.


Nekem kissé elavult a technikám, de igyekszem újabbakat tanulni mindig, ameddig csak lehetséges. Addig meg csak gyakorolok, gyakorolok és tanulok... Ahogy a tanulód is, nem? Mert gondolom ő sem volt tökéletes.

Inkább negatívumok helyett javítottál volna ki bennünket, ha már ennyire szarok vagyunk. Tapasztalatcserének, tanulásnak jobban örülünk, mint annak, hogy osztod az észt (amit persze ránk sütöttél).


Amúgy majd abbahagyom a tetoválást, mihelyt fizeted a számláimat, meg eltartod a kisfiamat.

Egyébként még senki sem mondta ránk, hogy hagyjuk abba a tetoválást, mert annyira bénák vagyunk. De megnézném a kezdeti munkáidat, erre nagyon kíváncsi lennék. Bár azt teszel fel, amit épp jónak látsz, én befejeztem mind a vitát, meg amúgy általában mindent.


Kurvára nem vagyok olyan hangulatban, hogy ezeket most magamra vegyem.


Ha esetleg van valami jó dolog is, amit mondani szeretnél nekünk, esetleg megosztani velünk valami építő ötleteid, akkor szívesen vesszük.


Addig meg, ha nem haragszol, nem leszek öngyilkos azért, mert szarnak nevezted a munkámat...

S ezt szerintem mondhatom Annamária nevében is.

2009. ápr. 14. 08:22
Köszönöm Meácska:)
2009. ápr. 14. 08:18

Kedves Szakál a sakál!


Kezdetnek kérhetném, hogy mutatkozz be, mutass képeket a munkáidról, hogy megismerhessünk kicsit... Igaz, képet bármilyet feltehetnél, olyat is, ami nem a te kezed nyomád dicséri...

Segíthetnél a lányoknak, hogy tanuljanak, elmondhatnád, hogy Neked, mint ügyes szalonosnak milyen hibák tűnnek fel a munkáikban... Így ők is fejlődhetnének és egy idő után talán saját szalont is nyithatnának, ha szeretnének... Úgy ismerem őket,hogy mindig jobbat és jobbat szeretnének, nincsenek eltelve maguktól, szerintem szívesen vennék a tanácsokat...

Mellesleg szerintem senki nem születik profinak, gyakorolni és gyakorolni kell rengeteget... Ők is ezt teszik.


Én nem értek a tetováláshoz, nincs semmi tapasztalatom a témában, de nekem nincs semmi bajom a lányok munkáival. Igen, még tetszenek is...


(Néha szoktam festegetni, rajzolgatni, amit nem szégyellek kirakni szem elé. Pedig nem vagyok Picasso...)


További szép napot Mindenkinek!

2009. ápr. 14. 07:33
Ja linkeld már be hol írjuk magunkról hogy jól tetoválunk légyszíves,mert erre nagyon kíváncsi lennék!!
2009. ápr. 14. 07:32

"Ha gondolod varj sok terhes nőre. . . gratulálok hozzá,"



"Szerintem várd meg a terhesség végét. .

Sok minden történhet, nem éri meg a kockázat. "


Láss ne csak nézz...

2009. ápr. 13. 21:14

Én örülök neki, hogy megtaláltátok egymást, mit egy kis céh, de az elszomorít, hogy félrevezettek sok embert azzal, hogy azt mondjátok magatokról, hogy jól tetováltok.... Küldjétek be a munkáitokat magazinoknak, és meglátjuk megjelennek-e... Persze azért nem teszik majd be őket, mert rosszakaró csúnya bácsik vannak ott, akik nem értenek hozzá...

Nem fogom reklámozni magam, sem az üzletem azzal, hogy megmutatom magam, mert nem ez a célom... A szalonom megtalálják azok a a tipusú emberek, akik a hozzátok hasonlókkal csináltatnak tetoválást, majd reménykedve jönnek, hogy csináljunk valamit...

Nem szokásom veszekedni, sőt ha valaki kezdő vagy tényleg fejlődni vágyó megtalál, midig segítek, sőt a szalonomban szivesen látok bárkit ha megnézni akarja hogyan dolgozunk...

De az, hogy ti itt ezekkel a munkákkal úgy vezettek félre embereket, mintha hajde nagyon jó tetoválók lennétek... na ez már dühít...

Legalább azt látnám, hogy fejlődni, és többet-többet tanulni akartok, de csak ara használjátok ezt a fórumot is, hogy vendégeket fogjatok...


Az egyik félrevezetésetek, hogy drágák a szalonok, és azért mennek hozzátok, mert ti olcsók vagytok, de ugyanolyan jók!!!!


Röhej... lassan 10 éve vagyunk kénytelenek szinte ugyanazon az áron egyre széleskörűbb szolgáltatást nyújtani... fogalmatok sincs erről a szakmáról...

ha te sokkal olcsóbban ki tudsz jönni, az azt jelenti közel sem adsz meg mindent ami a vendégnek jár... Ebben biztos vagyok, amikor elkezdett nálam dolgozni egy srác aki otthon tetovált már több mint két éve nagyon tehetséges...

leakadt az álla, hogy miket követelek meg tőle, és még csak ott sem jártam, hogy kezébe vette a gépet...

alig 4 hónap alatt a megfelelő körülmények miatt már most 5* jobban varr nálatok, és csak szörnyülködik, hogy ilyenek vannak az interneten és reklámozzák magukat... amit ő mutat az az igazi alázat a szakmával kapcsolatban...

ez nem csak a firkáljuk össze a másik bőrét szakkör, és ha hasonlít akkor már jó...


Jah és Annamária kedves!

Ha gondolod varj sok terhes nőre... gratulálok hozzá, egyes nőknél még a menstruáció is hirtelen megjöhet tetoválás után/miatt persze nem minden nőnek, de vannak akiknek érzékenyen reagál a szervezete... éppen ezért veszélyes tetováltatni a terhesség alatt... Nő létedre azért tudhatnád ezeket a dolgokat... Lehet kiröhögtök, de én ott leszek azokon a rendezvényeken, összejövveteleken, ahol a tetoválás jövőéről, az európai unios szabályokról beszélünk, ahol építjük a szakmát... majd kiváncsian várom a jelenléteteket, és az építő jellegű hozzászólásotokat a szakma megbecsüléséért...


Azt hiszem már így is túl sok időt pazaroltam rátok, habár lehet jó emberek vagytok, de az önkritikai érzéketek nagyon kicsi... Nem emberileg van veletek bajom, hanem a naivitással van gondom ami vezérel titeket...

A legnehezebb az amikor egy embernek meg kell mondani azt hogy a tetoválása nagyon rosszul sikerült, pedig ő büszkén mutogatja, és bővítettni szeretné, de sajnos át kell menni az egészen, mert ha mi ezt kibővítjük, akkor sajnos nagyon el fog ütni az eredetitől... és bizony látni fogod a különbséget tetkó és jó tetkó közt... Szomorú, de az emberek többsége nem ért hozzá, ahogy megveszik a giccses szar képeket a pacokon, úgy fogadják el a rossz tetoválásaikat is...

Pedig ez egy művészet... és igen is a célom, hogy ezt elismerjék...


Mostmár tényleg sok amit írtam :)

ismétlem nem személyetek elleni erőszakot akarok elkövetni... inkább ösztönöznétek titeket, hogy igenis szalont nyissatok, adjatok meg mindent a vendégnek, rajzoljatok, rajzoljatok, és fejlődjetek, ez a szakma ha jól akarjuk csinálni egész embert igényel, nem lehet mellékállás, vagy hobbi... abból semmi jó nem sül ki...

2009. ápr. 13. 19:51

"MO-n rengetek nagyszerű tetováló dolgozik, és nem hiába nem tévedt ide egy sem. . . "


De te idetévedtél bár nem tudom minek..

A lányok jók!!

Nem az számít hol dolgoznak!!

Mindkettőjük padlójárol ehetnél,és talán jobban betartják a dolgokat mint egy szalonban!!

Fikázz engem ha már így belelendültél a dolgokba!!

2009. ápr. 13. 19:13

Tetováló vagy?

Mutass munkád..

Vagy csak egy az okos tetováltatók közül?

Nem is érdemes foglalkozni veled..

Név és arc nélkül idejönni könnyű..Fikázni másokat..

Remélem sikerül más fórumokhoz is hozzászólnod..

Pl terhesség és hasonló témák:DDDDDD

2009. ápr. 13. 19:06
Jézusom megint egy baromi okos magamutogató ember akinek figyelemre van szüksége..
2009. ápr. 13. 17:18
Ha bárkinek kérdése van nyugodtan tegy fel akár privátban is, ott már ajánlhatok studiokat, tetoválókat stb... itt ugye sajnos nem lehet a fórumszabály miatt, tehát ez az önreklámozás is ami itt folyik... szóval eléggé visszás...
2009. ápr. 13. 17:13

Annamária7509 és mothertiger!


látom ti vagytok itt ketten akik osszák a jólétet a népnek... sajnálom, nem megbántani akarlak titeket, de az a pár munka amit láttam tőletek a naplótokba beágyazva.. Szóval én a helyetekben nagyon gyorsan befejezném a tetoválást, önkritika...!!!


Mindenkinek...


Ha tényleg jó tetoválásokat akartok látni menjetek el a pl...: szóval nem írok semmit, mert ugye az már reklám lenne :)

De lennének ötleteim, hiszen MO-n rengetek nagyszerű tetováló dolgozik, és nem hiába nem tévedt ide egy sem...

495. szakál a sakál (válaszként erre: 493. - A714b8cd10)
2009. ápr. 13. 17:07

Nos tudom, hogy itt mindenki baromira nagy szekértő, mert 10+ éve gyártja otthon a javítanivalókat, de ez már tényleg sok a hozzánemértésből...


Kedves Manócska még véletlenül se tetováltass terhesen... a terhesség korai stádiumában vetéléshez, míg egy késői stádiumban a szülés korai beindulásához vezethet nagy eséllyel a tetoválás készítése... Nem feltétlen a fájdalomtól, hanem a tetoválás készítése közbeni elkerülhetetlen stressz, izgalo, felszabaduló hormonok okozhatnak nagyobb problémát...


A fertőzésveszélyről meg annyit, hogy ha egy bevizsgált, elismert szalonba mész, szinte a nullával egyenlő az esélye a fertőzésnek... ezért küzd már hosszú évek óta ez a szakma, hogy elismertek lehessünk, és ezen az otthon kontánkordók csak rontanak... Rengeteg otthon tetoválóval találkoztam, és mindössze egyet ismerek, aki tulajdonképpen egy teljes szalont csinált az egyik szobájából, és azt tudom mondani, hogy minden rendben...


Persze az, hogy szalon, még szintén nem garancia semmire, de legalább tényleg van mibe kapaszkodnod, legalább egyszer kimegy az ÁNTSZ ellenőrizni, és legalább az engedélyek megvannak, aztán meg neked kell árgus szemekel figyelned, minden igénytelenség legkisebb jelére, és kérdezni bátran, nem zavarban lenni, hidd el ha jó helyen jársz, akkor nem fognak haragudni rád érte....

2009. ápr. 12. 18:44

Szia.

Szerintem várd meg a terhesség végét..

Sok minden történhet,nem éri meg a kockázat.

2009. ápr. 12. 16:58

Sziasztok!!


Annyit szeretnék kérdezni hogy terhes anyukáknak ajánlott e a tetkó?Nem hastájékára gondolok csak hogy ne hogy valami fertőzést kapjon az anya és baba!!


Köszi

2009. márc. 29. 16:03
ténylegjók ,tetszenek.. van web lapod is ?
2009. márc. 29. 00:30

Az adatlapon,interaktivitásban ott a napló..

Abban nekem vannak összerakva képek..

2009. márc. 28. 23:12
Amúgy annyi, hogy megnézed az illetö referencia munkáit. Meg a környezetet, a körülményeket, ahol tetovál. Ennyi alapján el lehet valakiröl dönteni, hogy vele, vagy ne vele csináltass tetkót.
2009. márc. 28. 14:45
azt hol kell?
2009. márc. 28. 14:16

Van bizony..

Nézd meg a naplóm és mondd meg rosszul dolgozom-e..

2009. márc. 28. 14:12
biztos igazatok van,söt...de én sajna eddig csak rosszakat hallottam ,ismerösseimtöl aki igy olyan helyen csináltatta,persze nyilván van kivétel ,!!!!!
2009. márc. 28. 06:54
Így van..
2009. márc. 27. 20:52

Nekem is volt egy-egy tré munkám, de azért nagyon figyelek, hogy mit hogyan...

Ez a szalonos-nem szalonos téma kissé irritál... :S

Miért muszáj, hogy az ember szalonos legyen, ha egyszer otthon is jól dolgozik?????

2009. márc. 27. 20:06
Hát én sem szalonban dolgozok,ilyen munkát mégsem adnék ki a kezemből..
2009. márc. 27. 17:46
nem lenne valóban rosz ez a tetkó de csinálhatta volna jobban is.na mindegy,sosem szabad ilyen kéz alatt csináltatni vagyis én nem tenném. enyémnek azóta sincs semmi baja,szinte piros sem volt, azóta is jól van ,biztos számit a szalon ki hovamegy-
2009. márc. 27. 11:18
Menj a másik topikba. Ott írtam neked. Meg ott leírhatnád, hogy mennyit kért érte a hölgy?
481. monyesz2 (válaszként erre: 479. - Mothertiger)
2009. márc. 27. 11:17
Ahol kikopott ott kitudja javítani, de ahol nem egyforma azt nem tudom elképzelni hogy hogyan tudnák kijavítani.
480. kesanya (válaszként erre: 478. - Monyesz2)
2009. márc. 27. 11:13

Te, és a csaj egy kumma szót nem szólt, hogy mivel is kéne kezelni? Vagy ő mondta a testápolót? Ja, már emlékszem...


Ha ebben a topikban lennénk, megkérdezném, hogy mit volt képes elkérni ezért a "munkáért"? [link]

Gyere már át oda!

Annamáriáék biztos segítenek kitalálni neked rá valamit, mert ezt ne hagyd így...

2009. márc. 27. 11:11

Hmm, hát én még orrba is vágnám a helyedben, vagy kérném vissza a pénzt. Ha vannak hiányosságai a munkája körül, akkor össze fogja szarni magát, elvileg vissza kellene adnia a pénzt.


Nem mondtam hogy szar van rajtad, alapból nem is lenne rossz minta, ha szépen csinálta volna meg. Még semmi sincs veszve! Egy jó kezü tetováló simán helyre tudja pofozni!

478. monyesz2 (válaszként erre: 477. - Mothertiger)
2009. márc. 27. 11:06

Hát igen mivel két napig testápolóval kentem be is gyulladt egy kicsit. Még annyit beszélek majd a csajszival hogy elég szar munkát végzett.

Az a baj hogy kifizettem ezért egy csomó pénzt csinált egy szart, elmegyek máshova fizethetek még ennyit hanem többet. De hát a saját hibáiból tanul az ember:((

2009. márc. 27. 10:59

Monyesz, ne hari, de ha ezért pénzt kért az illetö, akkor a kezeit le kellene vágni.

Sok helyen ki van esve a festék, szemmel láthatóan is, a kép közepes minösége ellenére is lehet látni. Ez persze lehet a kezelés miatt is (a testápoló fakítja a tetoválást), esetleg ha volt rajta gyulladás, az is kitolhatta a börböl a festéket, ám a "müvész" bátortalan eszközhasználata is okozhatta (vagy akár mindez együtt)...


Remélem nem bántottalak meg, de ez az igazság. Ki lehet még javítani, de én azt javaslom, hogy ne ugyanahhoz a tetoválóhoz menj emiatt vissza.

❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook