Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválások, tanácsok. fórum

Tetoválások, tanácsok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
536. ében11
2009. ápr. 20. 14:18

Nekem nem kell bizonyítani, hogy jól dolgoztok.Az a véleményem, ha csak az egyszerűbb, régebbi munkákat látja valaki joggal gondolhatja egyszerűbb tetoválóval van dolga.

Én is csak azért néztem a képeket, mert töröm a fejem régóta, mi legyen még a hátamon(halacskám és a cseresznyevirágok mellé).Szóval jó sok képet nézek, ha van időm.Aztán valamikor meg megyek varratni :-) !

Szalonos meg nemszalonosdihoz csak annyit, ide is oda is lehet ilyen elrettentő példákat hozzni...

2009. ápr. 15. 22:04

Még annyit, hogy van még egy tetováló ismerősöm, aki látta a jobb és rosszabb munkáimat egyaránt. Nagyon szépen dolgozik, és nincs elszállva magától, bár megtehetné... Személyesen nem ismerem, éppen ezért nem tartozik nekem hazugsággal. Megkérdeztem tőle, hogy mi a véleménye a munkáimról, kértem, hogy teljesen őszinte választ adjon. Levelét bemásolom. Íme:


"Szia

Sajnos mindig lesznek tahó népek! Akik vagy irigyek, vagy alapból ilyen egyszerűnek születtek. Már engem is lefikáztak, illetve az egyik munkám. :(

Ne foglalkozz velük. Én sem teszem. Mindíg lesznek jó tetoválók, de olyan nincs hogy én vagyok a legjobb- mert mindig van aki jobb. Életünk végéig tanulunk.Én is azt teszem. Csinálom, és megpróbálok még jobb lenni. Senki sem születik zseninek. Igaz, vannak igazi fakezűek is, akikre még kozmetikai tetoválást sem bíznék.

Egyébként a munkáidra visszatérve: Szerintem jók az alkotásaid! A koraiak azok kicsit egyszerübbek, de szerintem már azokat is másképp csinálnád meg. Nekem sem tetszenek a saját régi munkáim.Ezzel mindenki így van. Most nem akarlak fényezni, mert nem ez a célom. Ha lenne olyan " mester" aki tudna segíteni neked- ahogy mostanában nem nagyon találni senkit, akkor sokat tudnál még jóirányban fejlődni. Érzem benned a hajlamot, hogy még ügyesebb legyél.

Ne add fel! Hallgass rám!

Szia"


Ennyi. Nem fűzök hozzá kommentárt, mindenki vonja le a számára megfelelő tanulságot...

2009. ápr. 15. 22:00

Én nem teszek fel több képet, elegem van.


Egyébként nekem kicsi gyerekem van, mindössze három éves. Hogy a fenébe szalonozzak mellette? Rajtam az egész háztartás, őrizzem a házat is, mert tavaly kiraboltak...


Apropó szalon. Szalonban csinálták egyik tetoválásomat. 1.: fél gumikesztyűben dolgozott a tetováló(művész, hiszen szalonban csak azok dolgoznak), 2.: sterilizálása olyan szinten zajlott, hogy belemártotta előző munkája után a tűket valami lötyibe, lemosta és kész (sajnos ezt utóbb tudtam meg), 3.: alkoholt fújt a tetoválásra, elképzelhetetlen fájdalmat okozva ezzel, 4.: utólag megnézve a mintát sem úgy varrta fel, ahogyan kértem... stb...stb...

Aztán bevallotta a technikáját is: "minél jobban fáj a vendégnek, és minél jobban vergődik, annál jobban tolom bele, szenvedjen meg érte!"


Persze azóta változtak a módszerei, de hol a garancia, hogy nem ilyennel találkozol a nagybecsű stúdióban, ahová bemész?


Ancsa, ne haragudj hogy nem vettem fel a telefont, töltőn volt én meg nem voltam otthon. Holnap meg megyek a yardra megint tanúvallomást tenni... Basszus. Fasz kivan már az egésszel. Már azt se értem, hogy ide is mi a fenének jövök fel...????

533. 6a4af0c0e7 (válaszként erre: 531. - Ében11)
2009. ápr. 15. 13:58
Nem az a cél hogy neked tetszik-e hanem hogy akiknek dolgozok..
532. 6a4af0c0e7 (válaszként erre: 530. - Mimmo33)
2009. ápr. 15. 13:47

Csak most kerültek ki,eddig nem voltak kint a képek..

De köszönöm..


Mint mondtam nem azért vagyok itt hogy a munkáimat mutogassam..a segítségemet akartam nyújtani,ennyi..

531. ében11
2009. ápr. 15. 13:47

mimmo33!

A lényeg csak annyi, láttam már jobb munkát is mint ami most fent van, sőt a lányok mondják azok régiek vannak újak szépek!Hát tegyék fel!

A régire írtam hogy nekem nem jött be.De amúgy más bajom nincs.Senkivel semmivel!

530. mimmo33
2009. ápr. 15. 13:44

Nem értem a vita tárgyát...?!

Van, akinek tetszenek a lányok munkái, van akinek nem...Van aki az olcsóbb(és nem feltétlenül rosszabb minőségű)tetoválókat szereti, van aki megtudja fizetni a drágábbat.

De ezért miért kell vitázni? Mindenki eldöntheti, hogy melyik táborba tartozik!


(Annamária

Én megnéztem a naplódban a képet, nekem tetszik;))

529. ében11
2009. ápr. 15. 13:43

Még annyi, lehet akkor hiba volt az a két kép.

Rakd fel a jobakat, negatív vélemények elmaradnak...

ha tényleg 10 éve készültek kár is ha nézegeti egy tetováltatni vágyó...tetováló szalonos szakálos akárki

A fórum meg maradna :-)!

2009. ápr. 15. 13:40

Ott a naplómban,most tettem ki..

Véleményezd nyugodtan..

De teszek ki még ha kíváncsi vagy rá..

527. ében11
2009. ápr. 15. 13:36

Gondokkal nem jó, egyértelmű.

ne haragudj de sikerül azt a két képet véleményezni, mert láttam...hát a figurát csak szeretném...hátha arról meg jót írnék...

2009. ápr. 15. 13:29

Én ezt az egészet úgy csinálom hogy a beteg anyósommal kell itthon lennem..

Nehéz lenne valahonnan hazarohanni hogy cukrot mérjek neki,vagy valahová elvezessem merthogy nem lát..

De áruld el 2 azaz kettő darab tetoválás van a naplómban az alapján hogy sikerült bármilyen következtetést levonni??

Merthogy még csak nem is figura!!!

525. ében11
2009. ápr. 15. 13:23

Sajnálom, ha úgy gondolod pár negatív vélemény miatt meg kell szünnie a fórumnak...hiba...megszünik a párbeszéd...mindenki mondja majd külön?

Úgy nem lehet összevetni, leszűrni a tanulságot.

Fiatalság, bolondság...ha van olyan hely ahová ember nem tenné be a lábát, akkor szakálnak a szalon témában igaza van.Ellenőrizhető, mindig megtalálható nem pakolják össze a sátrat-utánfutót vagy ilyesmi.

Nem azzal van baj, hogy próbáltok segíteni!

Az lenne az ideális ha a vendég és a tetováló is a maxra törekedne.Bocsi de nekem nem jön be, hogy olcsóbbak vagytok, mert nem teljesen igaz(tudok szalont ahol olcsón dolgoznak és profin, gyönyörűek a minták). Imi és Boris talán kívétel magyar viszonylatba, luxus(árban, és az elkészült mintában is) .Szóval ha látok olyan munkát tőletek ami legalább hasonlítana a két illetőéhez szívből örülnék.Azt mondanám, nektek is és a vendégnek is milyen jó!

2009. ápr. 15. 13:10

Te megengedhetetd magadnak..

Szerencsére..

Sokan sajnos nem..Íródott egy cikk is..

Szintén az én kezem nyomán..

Ma a 15éves korosztály az akik szülői engedély nélkül hódolva a divatnak a barátoknak elmennek olyan helyekre ahová más a lábát nem tenné be..

Eleve 16év alatt semmilyen szinten nem lehetne tetoválni..

Amennyire tudom szülői engedéllyel mégis csinálják..

Én 18-év alatt nem vállalok!!

Viszont vannak akik igen..És neves emberek a szakmában..

Ha valaki ki tudja fizetni százezreket a tetováló aki tényleg jó munkát végez megérdemli..

De nem hiszem hogy baj lenne az,hogy mi azoknak az embereknek is próbálunk segíteni akik nem tudnak nagyobb összegeket kiadni..


De remélhetőleg ez a fórum is megszűnik Hoxa segítségével mert lassan úgy érzem hogy valami rosszat hoztam létre anno..

523. ében11
2009. ápr. 15. 12:46

Csak annyit, hogy Boris még Iminél is drágább!

És két pillangóért vagy kisvirágért le sem ül dolgozni(lehet nem is beszélsz vele a stúdiójában), csak testrészeket vállal.

Tanácsot nem adok, mert én csak tetováltattam, piercingeltettem, de én nem csinálom és szalonom sincs.Mint mondtam a tanácsokkal semmi bajom...max. akkor tudok hozzászólni ha saját tapasztalatom volt piercingemmel tetkómmal.

Iminél mi a helyzet nem tudom, évekkel ezelőtt voltam.De már akkor is sok munkája volt(tetovál és fest is), ideje meg annál kevesebb.

Azóta meg még szebbeket készít, szóval megengedheti hogy többet kérjen.Készülök hozzá megint...

2009. ápr. 15. 12:22

De innentől kezdve kérlek adj tanácsot mindenkinek,karöltve szakállal..

Tiétek a pálya..

Én maradok a barátaimnál,és a velük való beszélgetéseknél..

Értelmesebbek is mint ezek a vég nélkül folytatott kötekedő viták..

Legyen szép napotok,sok tetoválásotok és még több munkátok..

2009. ápr. 15. 12:18
De szép tőled hogy Szegedről Pestre jöttél tetováltatni pedig Szegeden is vannak elismert tetoválók..
2009. ápr. 15. 12:12

Bárándi?

Aki már azért is pénzt kér ha fél óránál több időt beszélsz vele??

Az ok ha a művéért valaki pénzt kér..

De azzal nem értek egyet ha valahová elmegyek,figyeljem az időt mert egy bizonyos idő után 3000forint minden megkezdett fél óra..

Láttam a munkáit,elismerés érte..De ha már Borisznál tartunk ezt még ő sem engedi meg magának,neki pedig lenne miért..

519. ében11
2009. ápr. 15. 11:49

Na ez azért érdekes, a ti topicotok?

Azt hittem, ha regisztrálok én is beszélgethetek.

Na mindegy.

Ha kép és név nélkül lennétek, akkor is úgyanaz lenne a véleményem.Ez nem a képekről arcokról szól...igenis jelent valamit ha írtok...sok tetováltatni akaró ember fordul itt meg...

a másikban nem akartam neveket írni...

Boris...Royo hát igen lehet nézegetni.

Az igazat megvalva, veletek nem tetováltatnék...

fényév a különbség...

az enyémet Ifj. Bárándi Imi készítette, talán hasonlóan tehetséges embertől kellene tanulnotok(Boris?).

Ezért ne lépjetek ki, mert pár embernek teljes más a véleménye...az amúgy szimpatikus hogy a kérdezőknek megpróbáltok mindig segíteni!

2009. ápr. 15. 10:20

Hogy merted??

Nem is értem:DDD

2009. ápr. 15. 10:17

Yippiiiiii!!! :)))


Én nem. Egy darabig nem is fogok. :)

Mert annyit tetováltam, hogy kivagyok, mint a kutya!!!! Voltam olyan elvetemült!!!!!! :DDD

2009. ápr. 15. 10:11

Ja és ma tetoválok..

ITTHON!!!!!!!!

2009. ápr. 15. 10:09

Na ez volt a mi nagy titkunk hát még ezt is el kellett mondanunk:DDDD

Nem az számít milyen,legyen lóvéja és tudjunk rá hivatkozni:DD

2009. ápr. 15. 10:07

Én meg Luis Royo jegyese... :)

Igaz, hogy bűnronda, de rajzolni azt tud a faszi! :)

2009. ápr. 15. 10:06

Itt a fő probléma hogy nem szalonozunk..

Meg hogy mi szidtuk a szalonosokat!!!!

De ha szidtuk is volna kicsit kapálózásnak tűnik a dolog,hisz mi nem vagyunk senkik a mi szavunk nem számít..

Akkor nem tök mindegy mit mondunk?

Nem miattunk regisztrált de más fórumhoz hozzá sem szólt..

Ez egyértelműen ránk irányult..

Én ezért nem regizek ki..

Ha valakinek nem tetszik amit és ahogy csinálom,szívesen megadom a címem,számom ide lehet jönni,és nem arc nélkül írogatni egy gép mögül..

Nekem minden szava semmi,és a regisztrált név senki!

Mutasson valamit azért,amire nagy a szája..

Ja én amúgy Borisz húga vagyok:DDDDD

2009. ápr. 15. 09:56

Tudod mit?

Ettől függetlenül én leírom, hogy nekem eléggé fájt, de ahány ember, annyi fájdalomtűrő képesség. Én valószínűleg a "nyúlnyál" kategóriába tartozom...


Mivel akkor senki nem volt, aki a kezemre üssön, elvetemült sátáni elgondolással készítettem én is pár tetoválást derékra, sokan meglepően jól tűrték. Volt más példa is, hasonlóan hozzám, gyarapították a nyúlnyál klubot. :)


Ancsa, ez a mi topikunk. Ha annyira okos a sakál, akkor vegye át tőlünk, adjon tanácsokat ő, bennünket meg tanítson online... :PPP Nem az, hogy bejön itt egy-két frissen regisztrált ember, és bazmeg, pont bennünket talál meg, meg a tetoválós topikot, ez azért tényleg kissé furcsa.


Nekem amúgy mint említettem, full elegem van ebből. Erősen gondolkozom a kilépésen, nekem nem kell a szarság nap mint nap. Mint mondtam, szerintem gyakorlás és továbbképzés tekintetében megtesszük amit csak lehet, ezért semmiképpen nem lehet bennünket elmarasztalni.

A technika, az eszközök és a módszerek pedig szinte naponta, emberenként változnak, ezért sem lehet baszogatni senkit, amiért a saját tudása és módszerei szerint dolgozik, a saját tapasztalatait osztva meg másokkal.

511. 6a4af0c0e7 (válaszként erre: 510. - A19f86804f)
2009. ápr. 15. 09:05

Priviben ment a válasz,nehogy sértsük más elképzeléseit.

De lehet hogy attól a bizonyos személytől már meg is kaptad a megfelelő választ..

2009. ápr. 14. 19:34
sziasztok. Csípőre nagyon fáj a varrás?
2009. ápr. 14. 19:09

Még annyit tennék hozzá, hogy az internetről még egyetlen ember sem volt, akit tetováltam volna. Nem hirdetek, nem keresek vendéget.

Van, hogy hónapokig nem tetoválok, de nem vadászom vendégekre, akár hiszed, akár nem.

S ezt ismételten elmondhatom Annamária nevében is...

2009. ápr. 14. 19:02

Ami válaszokat adtam, úgy adtam, ahogy mesteremtől tanultam (aki Ausztriában egy tattoo-convention-ön első helyezést ért el kilencvenakárhányban).

Azóta neki is biztosan változott a technikája, de ez már mellékes.


Én még mindig nem látom, hogy szakmailag hol járattam le akárkit is. Ha esetleg valamikor megjelennél errefelé, kielégíthetnéd ezirányú kíváncsiságomat.


Ennyi voltam.

507. szakál a sakál (válaszként erre: 506. - Mothertiger)
2009. ápr. 14. 11:52

Persze... nincs olyan tetováló akinek ne javították, vagy takarták volna munkáját...

De ismétlem nem ez a lényeg...


Ha segíteni akartok azt tegyétek úgy, hogy a szakmát nem járatjátok le... Sok válaszotokból amit itt adtatok, én ha laikus lennék messze elfelejteném a tetoválást magát...


Lehet bennem is túlcsordult sz ideg, és nektek rontottam... Tudjátok mit, nem foglak fikázni titeket, de tanácsolni szeretném, hogy rajzoljatok és rajzoljatok... Technikailag nagyon sokat kell még fejlődnötök, ami nem azt jelenti, hogy a tehetsége nincs meg bennetek, hanem sajnos az a meggyőződésem, hogy tényleg a körülmények nem adottak, rengeteget számít ám...


Na béke legyen veletek...!


Felkavartam az álló vizet... :) De ez visz előre ;)

❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook