Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválások, tanácsok. fórum

Tetoválások, tanácsok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
656. ében11
2009. máj. 19. 11:29
én is tetoválótól kaptam amit bemásoltam a naplómba, de mindegy...
655. a793d7a5fc (válaszként erre: 636. - Ti-mici)
2009. máj. 19. 11:27

Szia

Én személy szerint tetováló vagyok.

Ha tudok segítek,másnak ajánlom a 2-es számú tetováló naplóm!!

A hozzáértőknek akik tetováltattak 1-et és már mindent tudnak!!!!!

654. kesanya (válaszként erre: 651. - SSissykke)
2009. máj. 19. 11:27

Figyelj, beírod csak a google-ba, hogy "butterfly tattoo flash", "butterfly tattoos", "woman tattoos", "girly tattoos", lesz mit nézegetned! ;)

Millió képes oldalt fog feldobni! Nézelődj, és majd mutasd meg, ha választottál valamit! :)

653. ében11
2009. máj. 19. 11:24
a naplómban van kezelési leírás, a tetkós ffiúktól kaptam, hogy tegyem fel de nekik is fent van neten.persze lehet csináltatni, ha betartod akkor nagyon gyorsan gyógyul és sebebesedés nélkül,egy ideig kell vigyázni ne legyen kiáztatva, és a napfénytől is óvni(ruhával).de egy kicsi minta hamar legyógyul, utánna lehet strandolni stb.
652. kesanya (válaszként erre: 649. - Ti-mici)
2009. máj. 19. 11:23

Köszi!

Aranyos vagy...

Igazán én is így kezdtem, hogy óóó, csak valami kicsit, aztán "kicsit" megszaladt a tű! :DDD

Nem fájt, itt-ott volt kellemetlenebb, de abszolút túlélhető...

Most június elején szeretnék még a bal lábszáramra, már be is jelentkeztem! ;) Ugyanez a minta lenne ott is, csak még Embernek jóvá kell hagynia! ;)


A friss tetkót víz érheti, (de nem áztatni nyilván), ezt majd elmondja a tetoválód, vagy Ében naplójában is olvashatod. A nap már más kérdés, arra szerintem vigyázni kell egy darabig. Ennek még én is utánajárok!

651. SSissykke (válaszként erre: 648. - Kesanya)
2009. máj. 19. 11:19

Rendben :) Kíváncsian várom a képeket... Bár már ez a "köztes állapot" is nagyon szép. :)


A segítséget pedig megköszönném... :) Egy jópárat még biztos át kéne néznem, hogy rájöjjek nagyjából mi kell nekem.. :)

650. kesanya (válaszként erre: 646. - Ében11)
2009. máj. 19. 11:18
Így van, aki majd csinálja, úgyis segít!
649. ti-mici
2009. máj. 19. 11:18

kesanya!!! super a tetkod!!!! hat nem lehetett semmi megcsinalni!!!!! jajj de nagyon szep!!! bar nekem ez kicsit tul nagy lenne de tenyleg nagyon szep!!! gratula hozza a batorsaghoz meg a kitartashoz mert gondolom fajt is...

hat mostmar megint nagyon megjott a kedvem egy tetkohoz...de ilyenkor lehet?! menyit idot kell ra vizsgyazni hogy se nap se viz se semmi ne erje?! mivel itt a strand ido nem szeretnek csak ulni es nezni...volt egy koldok piercingem de muszaly volt kiszedjem nem birtam...lehetseges hogy a tetkot se birnam?!

648. kesanya (válaszként erre: 644. - SSissykke)
2009. máj. 19. 11:17

Köszi! ;)

Jók a minták a képeid között, de tényleg bele kell szeretni egybe!

Millió ábrát találsz, ha pl. angolul keresel.

(Ha kell tudok segíteni esetleg...)


Nekem mejdnem kifolyott a szemem, annyit megnéztem, mielőtt nekiálltunk volna... :))

Aztán a srác rajzolt nekem egyet, abból lett, ami.

Majd teszek fel új képet, mert ami fenn van, az még egy köztes állapot...

2009. máj. 19. 11:17
Hát igazából nem is tudom... Nem túl nagy, nem túl tömör, lágy vonalakból... valami kis nőies nonfiguratív.. Pl. ami az adatlapomon van lepke, az tetszik... bár egy kicsit azért átrajzoltatnám.. hogy ne egyértelműen lepke minta legyen, hanem csak valami lepkét sejtető nonfi :D :) Az tetszik benne nagyon, hogy az árnyékolás színes...
646. ében11 (válaszként erre: 644. - SSissykke)
2009. máj. 19. 11:14
szépek a minták, vidd el magaddal és a tetováló tervez hasonlót, rád alakítja ha megkéred,kiveszi belőle ami nem tetszik neked, kisebbít stb.
645. ében11 (válaszként erre: 639. - SSissykke)
2009. máj. 19. 11:12

milyen mintára gondoltál?

Amúgy bárhová kéred, kicsit kellemetlen.

a naplómban van kezelési leírás tetkóra, ott le van írva hogy csökkentheted a fájdalmat+tetoválás közben is kenhetnek bele,de az nem hat olyan gyorsan mint amilyen gyorsan megvan egy pici ábra!

644. SSissykke (válaszként erre: 641. - Kesanya)
2009. máj. 19. 11:11

A tied az nagyon szép! :) Nagyon tetszik... :) Bár magamon nem tudnám elképzelni, nekem nagyon merész! De eszméletlen jó! :)

Én majd csak valami kis szolídat... :D Csak szánjam rá magam... Meg találjam meg a megfelelő mintát, amibe sikerül beleszeretni...

(van egy kettő ami tetszik... tettem is fel az adatlapomra néhányat... de valahogy egyik sem az "igazi")

643. ében11 (válaszként erre: 638. - Ti-mici)
2009. máj. 19. 11:10

nekem nem szóltak a melóhelyen érte, sőt az idősebbek is megcsodálták.Nekem a hátamon van így nem látszik,bár ha kissé áttetsző fölső lenne akkor igen.

lapocka is jó hely, vagy a derék,esetleg nuni fölé:-),ezeket jól lehet takarni ha mész dolgozni!

biztos találsz helyet neki, főleg ha nem túl nagyra gondolsz. a barátnőmnek a derekán van, ő trikót hord mert tanítónő és nem szeretné a gyerekeknek mutatni,nehogy túl hamar akarjanak ilyesmit és most tervezi hogy nuni fölé rakat még egy pici tetkót.

642. kesanya (válaszként erre: 639. - SSissykke)
2009. máj. 19. 11:09
Ugyanezt a részt HÁTUL én sokkal nehezebben viseltem, mint elöl... Vanak fájdalomcsillapító módszerek egyébként, ettől nem kell darázni! ;)
641. kesanya (válaszként erre: 638. - Ti-mici)
2009. máj. 19. 11:03

pl. nézd meg az enyémet...

Szemből SEMMI sem látszik belőle, pedig még csak nem is kicsi.

Egy bankban, blúzban semmi sem látszana belőle.


A lábad kérdéses mondjuk, épp a leendő sógornőm mondta, hogy ha valaha is kisestélyiben kell mennie valami fogadásra, akkor a rövid szoknya alól kilátszik...


Ötlet: csípődre előre, még a fürdőruha alsója is eltakarja, ha akarod. Azt meg aztán tényleg senki sem látja, ha nem akarod...

2009. máj. 19. 11:01
-szeretnék +szeretni :)
2009. máj. 19. 11:00
Én az alhasamra szeretnék tetetni.. úgy hogy a csípőnadrágból csak épphogy kilátszik. Vagy ki sem látszik. Azt egy melóhelyen nem igazán vennék észre... Csak ha nagyon le lennék vetkőzve akkor látszódna.. Esetleg strandon! :) Bár nekem meg pont a mintával van bajom... nem nagyon találok olyat, ami tetszene, amibe bele tudnék szeretnek... Na meg azt mondják, hogy ez a rész eléggé fáj... :S ez meg a másik problémám... :)
638. ti-mici
2009. máj. 19. 10:42

hat ja...:( nagyon tetszik meg szep...meg tobb felet ki is neztem mar magamnak...de 100% biztosan nem tudom hogy csinaltatnak e...de inkabb azert mert felek hogy majd pont azert nem vesznek fel ide vagy oda dolgozni vagy hatranyom lesz belole az eletben...es ilyen aron meg nem szeretnek tetkot...esetleg tudtok egy olyan helyet ami nem eppen feltuno es egy bankban, irodaban el lehet dugni a ruha ala, hogy se a nadragbol se a rovid szoknyabol se a top vagy ingbol ne latszodjon ki?! vagy vmi ilyesmi?! :P

lehet hulyeseg ...de tenyleg felek attol hogy hatranyaim lennenek belole...es itt meg eleg sokan itelkeznek es leneznek masokat egy tetko miatt...

637. kesanya
2009. máj. 19. 10:36

Nem értem, miért akarnád leszedetni??? :O

Ha bizonytalan vagy, akkor inkább ne csináltass, szerintem...

636. ti-mici
2009. máj. 19. 10:35

amugy vannak itt olyanok is akik ezzel foglalkoznak?! vagy csak mi elmelkedunk es probalunk egymason segitnei?!

csak ugy kerdezem! nem akarok ezzel senkit se leszolni se megbantani se egyebb! ne ertsetek ferre :)

635. ti-mici
2009. máj. 19. 10:33
amugy en is nagyon reg szeretnek egy tetkot...bar felek tole, olyan szempontbol hogy majd e miatt nem vesznek fel ide vagy oda dolgozni csunyan neznek majd ram vagy elitelnek...azt azert nem szeretnek akarmenyire is tetszik a tetko...es azzal probalom magam vigasztalni hogy majd par ev mulva mikor mar fix allasom csaladom van majd akkor csinalok egyet...de hat ahogy mulik az ido a batorsag is kevesebb meg a problemak is tobbek, szal nem tudom ha valaha lesz belole valami...aztan meg azzal hitegetem magam...hogy megcsinalom most a tetkot, amit most egyenlore lezerrel sok penzel es fajdalommal el tudnak tavolitani, ugyebar...nah de hordanam a tetkot par evet, mondjuk 10, az alatt meg fejlesztik ezt a lezeres dolgot vagy kitalalnak mas eltavolito procedurat...es akkor mar egyszerubb lesz leszedetni is...nah mit szoltok?!
634. ti-mici (válaszként erre: 633. - Ében11)
2009. máj. 19. 10:29

hat igen ez igy van, igazad van!

en is erdeklodtem mar ilyen utan, persze hogy a kozemtikus azt mondja hogy ilyen jo olyan jo, es erdemes es ilyenek de mikor bementem egy tetko szalonba, ahova jo sok batorsag kelett hogy bemenjek es megkerdezzem mi van, es mikor ezt a lekopos dolgot mondtam kirohogtek, nah az meg szarabbul esett...de leg tudom hogy olyat nem erdemes...

633. ében11
2009. máj. 19. 10:24

nincs lekopós tetoválás!

Van kozmetikus aki a kozmetikai géppel és a kozmetikai tetováló festékkel készít rendes tetkót, hogy majd kikopik.Bár ezt sok helyen ezer százalékra meg fogják neked ígérni!De teljesen sose fog eltűnni, illetve gondolj bele milyen lesz ha elkezd kopni, és hónapokig egy homályos kopott valamit viselsz?

készíts rendes tetováló szalonba tetoválást,árban is jobban jársz illetve bizti hogy még viseled, ugynolyan szép lesz mint amikor elkészítették.

Eltüntetéshez lézert használnak, de egy kisebb ábránál ennek az ára százezres nagyságrendű.Gondold meg jól!ha nekem nem hiszel, menj be egy tetováló stúdióba, kérdezd meg az eltüntetős tetkót, fogják mondani hány olyat láttak ami csak kissé megkopott, és nekik kellett mégegyszer megcsinálni,hogy legalább a foltok helyett egy igazi, szép ábra legyen!

632. Ticcike
2009. máj. 19. 10:12
Szeretnék egy kb.6x6cm virág,pillangó,eper,szitakötő vagy hasonló tetoválást ami különleges.Színre csak egy kis rózsaszín vagy kék kellene bele.Az a baj nem tudom,hogy a színes minta hamarabb lekopik-e mert akkor biztos nagyon ronda,Nem tudom mennyibe kerülne és nem akarom,hogy átverjenek.Nem tudom szalonba menjek-e mert valamiért nem merek bemenni egy szalonba,olyan szégyenlős leszek,ha bele gondolok.Aki tud légyszi segítsen mielőtt bele fulladok a témába köszike:)))sziasztok
2009. máj. 16. 12:38
na az én gépeim finnyásak:)
2009. máj. 16. 12:23

Nekem még valamikor a főnök rakta össze. Majd egyszer megmutatom! Kicsit necces, de nem sok gond volt vele még eddig! :)

A legnagyobb gond ami volt rajta, hogy kifingott a pedálom, de azóta egy másikkal tolom. :)

2009. máj. 16. 10:41

Bocs nem kötözködni akarok de a pedált mire dugja rá?

Mert tápok erre vannak..és nem is drága..

Plusz a táppal lehet állítani az erősséget ami szintén a gép élettartamát növeli.

Tigris tudod hogy a te géped más,mint a készen kapott gépek..Azok "hisztisebbek" kicsit..

628. ében11
2009. máj. 16. 09:37
aham, de a kérdés-kérés se volt piskóta(stílussal együtt)!
2009. máj. 16. 00:20

Na a kedvesség belőletek is sugárzik az tuti.

egyetlen egy jó tanácsot kaptam, azt meg is fogadtam, köszönöm szépen.(mothertiger)

Köszi szépen!!

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook