Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválások, tanácsok. fórum

Tetoválások, tanácsok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2009. okt. 7. 15:46
Nekem is volt már ezelőtt egy kisebb tetkóm nagyon vigyáztam rá és 1 hét alatt teljesen begyógyult a tetováló meg is lepődött h ilyen gyors volt:D Most speckó tetoválás kezelő krémmel kenem de így meg ragasztgatni kell emrt annyira olajos hogy a ruhámon nyomot hagy és nem jön ki belőle. Remélem ez is gyorsan gyógyul mert mennem kell úszni:)
2009. okt. 7. 12:49

hát hha irodában dolgozol,nem csináltatnék feltünö helyre ahol mindenki látja és nem kezdenék neki egy biztos nagy tetkónak.

olyan helyet válassz ami izléses a te munkádban is,és tudom nem kell hogy érdekeljen mások váleménye,de sajnos a munkában fontos.

hát ha ekcémád van akkor csak óvatosan vele,nekem is van barinöm aki az és olyan helyre rakatta ahol nem jön neki elö.

remélhetöleg nem okoz prolémát a böröd érzékenysége miatt.

a legjobb festéket kell választanod és mondani kell a tetoválonak is.

az anyajegyek vészesek,szeplösöket ugyanugy varrnak .kihagyják az anyajegyet ,de az meg szerintem tök csúnya ugy.

ugy hogy jól válaszd ki hová,mit és mikor!!!

én mikor tetováltattam fóliáztunk,majd leszedtem lezuhanyoztam,mert alábüdösödik de a tetov nál csak vizzel,felszárogattam vmi puha dologgal és naponta 2-3 szor kentem bepanthennel,vékonyan.

az sem jó ha sokat kenegeted ,zsiros krémekkel.

a titok a hámositás.

nekem mindakét tetkón 1 hát alatt teljesen rendbe jött.

remélem én is segithettem

2009. okt. 7. 12:14

Sziasztok! (ében11-nek külön puszi! :-) )

Már régóta tervezek egy tetkót csináltatni, de az az érzésem, hogy még nem találtam meg azt a mintát vagy szimbólumot, amit elnézegetnék életem végéig magamon, illetve ami számomra valami jelentőséggel bír, ami én vagyok.

Igazából csak most, lassan 32 évesen kezdem érteni, ki is vagyok, de sejtem, hogy ez még csak a jéghegy csúcsa. :-)


Nos, elég a sok rizsából! Szóval, lenne néhány kérdésem.

Nekem sajnos eléggé érzékeny a bőröm, hajlamos a kiütésekre, az ekcémára különösen, sőt, ha például stresszesebb időszakban vagyok, akkor az nagyon meglátszik, például annyira kiszárad minden óvintézkedés ellenére a bőröm, hogy a kezemen felrepedezik. :-( Nem allergizál a tetoválásnál használt festék?

Másik problémám, hogy sok az anyajegyem. Ezek nem jelentenek gondot egy tetoválásnál? Ezeket kikerülik vagy nyugodtan rámehetnek a festékkel?


Mire figyeljek a tetoválóval kapcsolatban szakmailag? A terv az, hogy ahhoz a sráchoz mennék, akinél a barátnőm varratott és neki még több, mint 10 év után is nagyon szép a tetkója.


Még egy fontos szempont. Én mindig irodában dolgoztam és most gyes után valószínűleg szintén ilyen környezetben helyezkedem majd el. Akik irodában dolgoznak, azoknak az irodai öltözékből (mondjuk egy blúz, szoknyával, nadrággal) látható helyen van a tetkójuk? Ha igen, akkor ez nem volt hátrány ügyfelekkel, főnökökkel, kollégákkal szemben?


Előre is köszi a segítséget! :-)

833. ében11 (válaszként erre: 829. - 1eb84e4bad)
2009. okt. 7. 10:22

Szia!

hát nem tinta hanem festék.

amúgy többféle márkájú fehér festék van forgalomba.van némi minőségi különbség közöttük, illetve a tetováló ügyes kezét dicséri ha úgy teszi bele a festéket a bőrbe, hogy az nem kopik ki 1 év után.

és sok minden árt a színeknek.az elején becsülettel kezelni kell(fólia,krém) óvni az áztatástól kozmetikumoktól napfénytől stb.

és a későbbiekben sem tesz neki jót a túl sok napozás(esetleg leégés)illetve a szoláriumozás-mert emiatt fakulhatnak a színek.illetve ha lebarnul a bőr jobban beleolvad a tetoválás a bőrbe.

remélem találsz egy jó tetoválót,esetleg ha van ismerősöd aki mondjuk 3-4 vagy akár több éve tetováltatott és meg tudja mutatni a fehér festék mennyire maradt meg,abból már sok mindenre lehet következtetni hogy hová érdemes menni.

én mindenképp stúdióba mennék ott a tetoválás után visszamész megnézik és még tesznek bele színt...ezért a legtöbb helyen nem kérnek külön pénzt...garanciális javítás :D.mert előfordulhat hogy egy egy részen tényleg elsőre nem veszi be e bőr a festéket és újra átmennek rajta.de még a fehérnek is évekig látszódnia kell...nekem olyan 7 éves lesz a tetoválásom és még nem kell átmenni rajta újból...majd csak akkor ha a folytatásába kezdünk.

2009. okt. 7. 04:10
bocsi a helyesirásért éjszakázom és hát már elég dáradt vagyok igy a második után
2009. okt. 7. 04:09

nekem van egy nonfim,de különleges sokak szerinr a lámamon 20 cmes,és az oldalamon 2 liliom olyan 30-35cmes.

most gondolkodom hogy csináltatok most hirtelen még egyett egy termékenység motivumot (hátha szencsét hoz)

de szivem szerint egy egész hát tetkónak örülnék még pl egy páva nagyon kitárt faroktollakkal és szép szinesben.

csak a szüleim készen lennének töle.

föleg apum.

nekem szerencsém van mert a párom csinálta nekem

2009. okt. 7. 04:05

szerintem teljesen ember függő,de föképpen börfüggő.

ha van egy szép alap barna szined lehet jobban kiadja a fehéret.

én kimondottan utálom a fehéret mert nekem alig látható a változás.

2009. okt. 6. 20:34

sziasztok

van valakinek tapasztalata, hog a csak fehér tintával készített felirat hogy viselkedik bőrön?

828. kesanya
2009. okt. 6. 15:07

Öööö, köszi, ha már így körbedícsérgetjük egymást...! :)

Hát ja, itt-ott tud érzékeny lenni, de én bármikor újrakezdeném, csak most éppen "kedvem" nincs, érteeeed? :))

A folytatás nálam: a bal vádlimra szeretném még ugyanezt a mintát, úgy lábfejtől térdig! ;)

827. Angel Cicc (válaszként erre: 822. - Kesanya)
2009. okt. 6. 13:08
Látom te is átérezted már hogy miylen fájdalmas ott oldalt:) nagyon szép a tetkód:)
2009. okt. 6. 13:06
Köszönöm mindenkinek. A pillangót nem akarom színesre mert nemtudnék dönteni hogy milyen legyen, legfeljebb még egy kis fehér bele és annyit akarok. A másik oldalra meg még azért gyúrok:D kikell pihenni a fájdalmat ám:D
2009. okt. 6. 12:32

Sziasztok!

Nekem lenne egy olyan kérdésem,hogy friss tetoválásásal lehet tornázni?Vagy várni kell pár napot?

Holnap megyek délután,a bokámról indul és a védlimon lesz.

824. ében11
2009. okt. 6. 11:14
Szép lett!megérte szenvedni érte!
823. kesanya
2009. okt. 6. 11:07
BAL oldalad, bocs, már nem tudom, mit írok...:O
822. kesanya (válaszként erre: 820. - Angel Cicc)
2009. okt. 6. 10:32

Szia! Nagyon szép lett! :)

A pillangód már nem lesz színes, csak a virágok?

Ez a jobb oldalad hátul, ugye jól látom?


Mi lesz a másik oldalra? ;))

2009. okt. 6. 08:51
Szia,ez egy bomba jó tetkó lett ! Tetszik ! Biztos,hogy elég fájdalmas lehetett ...A hátamra szeretnék én is még egyet,csak még nem tudom pontosan,hogy milyen legyen.Tied szuper lett ;o)
2009. okt. 5. 21:21
fel is tettem:)
2009. okt. 5. 21:19
majd töltök fel adatlapra:D
818. Erika1015 (válaszként erre: 817. - Angel Cicc)
2009. okt. 5. 21:06
Szia , egy fotó nem lenne rossz.Nem mintha egy kicsit kíváncsi lennék,de gondolom másokat is érdekelne ;o)
2009. okt. 5. 15:24
Kész a tetkóm...:D jól megszenvedtem vele:D de megérte:)))
816. ében11 (válaszként erre: 813. - Zsanetta)
2009. szept. 20. 11:36

a hízás-fogyás miatt változhat.mindenkinek más típusú a bőre.nekem pl. hajlamos striára-emiatt a hasamra nem tetováltatnék-mert eltorzulna a mintám.

sok fiatal lány tesz be piercinget a köldökébe vagy tetováltat hasra csípőre(16-22 évesen)

de később semmi garancia arra hogy az ugyanolyan szép is marad-ezt mindenkinek el kell döntenie bevállalja-e a kockázatot.pl. egy császármetszés után ha átvágják a tetovált bőrt-nos az nem lesz ugyanolyan mint előtte-és a hízástól nem is annyira változik-csak ha utána lemegy a poci akkor fog kiderülni mi lesz a tetoválással.

a kockázata annyi hogy utána ki kell esetleg javítani-vagy nagyobb mintával takarni-esetleg a lézer szóba jöhet-az a leglassabb és legdrágább módja hogy javítsanak-eltüntessenek egy torz tetoválást.szóval meg kell gondolni alaposan! :)

2009. szept. 19. 11:40
Köszönöm mindenkinek:)
814. ében11 (válaszként erre: 811. - Angel Cicc)
2009. szept. 19. 09:54

szia!

privit küldtem.

813. Zsanetta (válaszként erre: 811. - Angel Cicc)
2009. szept. 18. 20:06

nekem az oldalamon van tetkón elég nagy egészen a hónaljamtól a derekamig és hiztam is mostanában nem is keveset de eddig nem látszik semmi sem.

ha neked ott tetszik akkor rakasd oda.

szeintem annyira nem tud eltorzulni.

és mi van azzal aki a hasára tetováltat???

ugyhogy szerintem nem rossz az!!

812. eb367c2660 (válaszként erre: 811. - Angel Cicc)
2009. szept. 18. 19:47

Szia:) Látom senki nem válaszol Neked..:O


Itt egy link: [link]


Ez egy másik tetkós topic..és itt a Lányok biztosan segíteni fognak!!

2009. szept. 17. 21:08
Sziasztok! Szeretnék tetoválást már nagyon régóta és már régóta elvan döntve hogy mit de ahova akartam mondták hogy ott nyúlhat a bőr hízástól fogyástól és a tetkó meg torzulhat( az oldalamra szerettem volna) és msot totál tanácstalan vagyok de az biztos hogy a hátamra valahova, de nem tudom hogy pl a derekamra milyen lenne jó, de nem akarok tucat tetkót ami oldalra nyúlik. A másik amint gondolkodtam a lapockám között de ott meg attól félek hogy ha majd lesz munkahelyem ha meglátják lehet elküldenek:S valaki segítsen köszönöm szépen:)))
2009. aug. 14. 23:39
értem, amikor gyógyult akkor is azt haszáltam úgyh van is itthon :) ezt a garniert azért kellett használnom mert a tenyereim totál szétmentek hámlott az egész mindkettő szoval na furi volt és ez a garnier rendbe hozta ésazota használom ezt, jopár honapja. köszönöm válaszod! hozom a bepanthent :))
809. ében11 (válaszként erre: 808. - Punkvirág)
2009. aug. 14. 22:11
az jó.bár a kozmetikumokkal vigyázni kell, a tetovált bőr nem szereti,ha valamilyen kozmetikummal kenik be, főleg az elején-allergia szerű kiütéses viszketős lehet tőle.és a sima dörzsöléstől vakargatástól is lehet a tetkó mellett kiütés.én a helyedben egy kis bepanthen plus kenőccsel kenném be...fertőtlenítő és vitaminos krém.aztán ha rendbe jön lehet a megszokott testápolót használni.
2009. aug. 14. 14:40
huu ma észrevettem mellette egy hangyacsípést :D (eskü tegnap még nem volt ott :D ) csak nem tudom olyan furán is néz ki olyan "bolyhos" érted. úgyh nem tudom elég érdekesen néz ki. garnier bőrnyugtatót használok :S eddig bevált.
807. kesanya
2009. aug. 14. 10:28

Nekem nem szokott viszketni..., pedig lenne neki felület! :))

A felülete sima? Más bajod nincs, csak viszket? :O

Nem vagy esetleg allergiás valami kencére, amit használsz?

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook