Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválások, tanácsok. fórum

Tetoválások, tanácsok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2009. nov. 4. 20:52
Köszönöm:)
865. Erika1015 (válaszként erre: 864. - Angel Cicc)
2009. nov. 3. 21:17
Nagyon szép lett a tetkód ;o)
2009. nov. 3. 20:27
Jelentem teljesen begyógyult a tetkóm, úgy örülök neki^^ majd még 1hónap múlva visszakell mennem hogy megnézzék h kell e rajta javítani, rmeélem nem emrt akkor megint lesz egy fájdalmas napom:D
2009. okt. 17. 20:52

Sziasztok.

A hízás fogyásról,már nem tudom ki kérdezett,saját tapasztalatom:

4 hónapja műtöttek előtte akkora volt a hasam mint egy félidős terhes kismamának.

A hasamon végig olyan tetoválás van,mint a derékon szokott lenni..A minta semmit nem változott azzal,hogy a hasam összement.Nem lett kinyúlt csúnya a minta..Kicsit lejjebb került az egyik oldala a mintának,de ez a varrás miatt van,nem a súly vesztés miatt.

Szóval nekem ez a tapasztalatom.

2009. okt. 14. 14:16
Rózsaszínű eléggé intenzív:)
861. e14ebbbf07 (válaszként erre: 860. - Angel Cicc)
2009. okt. 14. 12:27
Ha fehér a cucc,akkor mosogatógép tabletta.Vagy éppen van a Dr. Beckmannek a foltördög nevű cucca,ott van olajos,zsíros foltokra való is,meg van olyan,ami tintára,filcre jó.És nagyon jók,nekem eddig kiszedett minden ilyen jellegű foltot.És nem fakítja a színes cuccot.
2009. okt. 13. 20:39
oksi köszi megpróbálom, remélem bejön.
859. ében11
2009. okt. 13. 16:36
mosogatószer?én szoktam folteltávolító port használni-beáztatom átdörzsölöm vele és úgy mosom ki-jó szokott lenni.
2009. okt. 12. 21:02
Ez lehet nem ide tartozik de sztem mégis:D ahogy kenegettem a tetkót a bepanthennel a kedvenc felsőm beszívta a krémet és mosás után nem jött ki belőle:( nem tudtok valami tippet, hogy hogy szedjem ki belőle? köszike
857. 18ba5935e0 (válaszként erre: 842. - Ében11)
2009. okt. 9. 22:50

Köszi neked is!

Van kép a halacskádról? :-)

856. 18ba5935e0 (válaszként erre: 835. - Zsanetta)
2009. okt. 9. 22:50
Köszönöm, nagyon sokat segítettél! :-)
2009. okt. 9. 18:10
hmmm azt hiszem minden rendben van, elvégre ez nem túl nagy tetoválás... csak egy helyen "jön ki" továbbra is, egy ilyen vastagabb vonalnál, arról folyamatosan jön le valami, de máshol rendben van, nem hiszem, hogy baj lesz vele. azért kicsit még ég, de csak ha hozzáér valami... gondolom, az nem gond.
2009. okt. 9. 15:14
Derekamon van elég nagy oldaltól-oldalig. A listádban is benne van ahol csináltattam. Párom egyik ismerőse,ezért is mentem oda. Semmi bajom nem volt vele,egy hét alatt meggyógyult és alig volt sebes.
853. ében11 (válaszként erre: 848. - Russodebby)
2009. okt. 9. 14:59
jah és az sem mindegy hogy mekkora az a tetoválás.pl. egy pici szívecske vagy egy egész felkar.a kisebbek gyorsabban gyógyulnak a nagyobbnál már jobban látszódik-érződik miért is kell fóliázni, mosni stb.
852. ében11 (válaszként erre: 848. - Russodebby)
2009. okt. 9. 14:57

ne divat!

a tetoválás során a bőr olyan sérülést szenved mintha a betonon felhorzsolnád-ezért tisztán kell tartani és kezelni.hogy szépen gyorsan gyógyuljon és még azért kell rá vigyázni hogy a minta benne is maradjon.

plusz ha gyorsan gyógyul kisebb az esélye hogy fertőződik,kimegy belőle a festék.

a keresztanyám bőrgyógyászaton dolgozik-megkérdeztem jó-e a fóliázás krémezés lemosás a bőrnek azt mondta ennél jobban nem is lehetne kezelni.

más bőrsérülésnél ők is ugyanezt mondják-pl.anyajegy levételnél ugyanezek a szabályok.

az hogy a tetoválód nem mondta azért van mert nem érdekli hogy ha kimész tőle mit csinálsz vele, vagy nem ismeri a kezelését ápolását-ami elég baj!

851. ében11 (válaszként erre: 844. - Alterbarbus)
2009. okt. 9. 14:53

igen.csak tusolni szabad.átfolyhat rajta a víz-sőt sima szappanos vízzel át is kell mosni a tetkónál is.

de ne tusfürdőt nagyon illatos szappant használj-babaszappan jó.

és szépen szárazra itatni vékonyan bekrémezni!

2009. okt. 9. 14:34
Akkor ez is tetováló függő,hogy kinél mi a szokás.
2009. okt. 9. 14:33
szerintem nem divatból mondják h fóliázd be...nekem is aztmondták h egyszer fóliázzam be másnap már nem kell de azért még akkor eléggé friss és én befóliéztam másnap is...
848. russodebby (válaszként erre: 841. - Ében11)
2009. okt. 9. 08:45
Szia! Csak érdeklődni szeretnék,hogy a fóliázás úgymond divat,mert még soha nem láttam senkin fóliát (kivéve a tv-ben),nekem sem kellett fóliáznom és szalonban csináltattam (mohács SB-ban) és nem is kellett szappanos vízzel "mosogatnom" a tetkómat. 1 hét alatt rendbe jött és csak bepanthennel kenegettem és zuhanyozásnál érte csak víz.
847. Angel Cicc (válaszként erre: 843. - Ében11)
2009. okt. 9. 07:31
msotmár bepanthennel kenem az első 2 napban kentem a tetováló krémmel és kezd szépen gyógyulgatni:) csak a jó órákig tartó fürdőzés hiányzik nagyon:)))
2009. okt. 9. 07:30
hú már végr eljutottam oda h kezd szépen viszketni meg már van ahol kezd teljesen begyógyulni:) rmeélem gyors lesz:)
845. Angel Cicc (válaszként erre: 844. - Alterbarbus)
2009. okt. 9. 07:29
annyni nem árt neki:)
2009. okt. 8. 21:42
"ne nagyon érje víz" ez mit jelent pontosan? gondolom, hogy nem ülhetek a fürdőkádban órákig, de mondjuk egy 5 perces zuhany belefér? vagy arra az időre is próbáljam szárazon tartani valahogy? (mondjuk, fóliával vagy ilyesmi....) köszi a segítséget :)
843. ében11 (válaszként erre: 836. - Angel Cicc)
2009. okt. 8. 19:52

nem csak a krém miatt kell fóliázni.

amúgy a sima bepanthen is egy csoda(bőrgyógyászaton dolgozik a keresztanyám,ő is mondta)!

a fólia azért kell, hogy ne száradjon ki a bőr, ne száradjon rá a vér+testnedv+festék.így nem lesz varas sebes és sokkal gyorsabban gyógyul.

a tetoválás után a bőr annyira sérül, mintha horzsolás lenne rajta.

842. ében11 (válaszként erre: 834. - 18ba5935e0)
2009. okt. 8. 19:48

Szia!

olyan helyre tettetném ahol az ekcéma sosem jön ki.

az új festékek nem okoznak gondot...volt már nálunk lány akinek mindenféle allergiája volt de nem lett baja.esetleg lehet kérni egy próba pöttyöt.

az anyajegyeket kihagyják-ahogy előttem is írta zsanetta.nekem is van kettő a tetoválásomba, nekem nem feltűnő mert elég sűrű színes a halacskám és nem

látszódik benne a két pici anyajegyem.

kell a jó tetováló az biztos!:D

én irodában dolgoztam, ügyfelekkel személyesen nem találkoztam.így a főnökeimet nem igazán érdekelte hogy van tetoválásom-valószínű mikor jelentkezik az ember egy új helyre akkor jobban számít kilátszik-e a tetkó vagy sem.

841. ében11 (válaszként erre: 838. - Alterbarbus)
2009. okt. 8. 19:41

Szia!

a naplómban van kezelési leírás...bár az első kritikus napokon már túl vagy.

kell mosni-az első napokban 5 óránként le kell mosni szappanos vízzel és szárazra itatni lefóliázni-ez két napig.

azután minden nap vékonyan kenni a bepanthennel naponta 4*.de akkor is este le kell mosni szappanos vízzel...ez a folyamat 2-3 hétig tart.

addig nem szabad úszni, szolizni, szaunázni,napozni, kád fürdőzni(fakítja a mintát).

jó ha semmi nem dörzsöli, ruha(öv,pántok stb.)

amikor elkezd gyógyulni akkor viszket, ilyenkor nem szabad dörzsölni, vakargatni piszkálni-mert kijöhet a festék a bőrből-esetleg langyos vízzel lemosni és bekrémezni.

egy kevés festék jön ki a bőrből az normális.az jön ki ami a legfelső folyamatosan kopó-hámló bőrrétegbe került.

840. russodebby (válaszként erre: 838. - Alterbarbus)
2009. okt. 8. 18:14
Képet rakjál fel! :-)
839. russodebby (válaszként erre: 838. - Alterbarbus)
2009. okt. 8. 18:13
Szia! Ameddig nem gyógyul meg teljesen,addig ne nagyon érje víz. Bepanthen jó rá,csak ne tocsogjon tőle a tetkó,az normális,h valamennyi festék "kijön".
2009. okt. 8. 18:07
sziasztok. 16 éves lány vagyok, tegnap csináltattam tetoválást a derekamra. igaz nem szalonban voltam, de a srác már régóta tetovál, nagyon ügyes, művészeti iskolába jár, és az eszközök is teljesen sterilek voltak (a tűt a szemem láttára bontotta ki). semmi gond nem volt a művelet közben. utána adott felvilágosítást, hogy mit hogyan, de pár dolgot azért szeretnék megkérdezni (bocsi, ha túl egyértelmű dolgokat kérdezek, de első tetoválás, nem értek hozzá :P). szóval kíváncsi lennék, hogy pl. mennyi ideig nem érheti víz? vagy érheti víz? :D kicsit ég ott a bőröm, Bepanthennel kenem, az jó rá? nem árt neki? és még egy kérdés, lehet nagyon butának fogok tűnni, de tényleg nem értek hozzá... szóval maga a tetoválás nem halványul, meg nem tűnik el, mindenhol ugyanolyan élénk és vastag, de valami mégis "jön le" róla, amikor bekenem krémmel... az természetes? köszönöm, ha valaki válaszol, és mégegyszer bocsi, ha butaságot kérdeztem.
837. 1eb84e4bad (válaszként erre: 833. - Ében11)
2009. okt. 8. 14:38

ok, akkor festék. köszi a váaszt!

eszembe sem jutott nem szalonba menni... nem vagyok iyen elvetemült :-)

van már tetkóm, az csak fekete, de most nagoyn tetszik az ötlet, hogy fehérrel léegyen egy felirat. Szeretnék a csuklómra, de a feketétől félek, hátha lesz olya szitu, mikor nem mutat jól. viszont a fehér van is, meg nincs is.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook