Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sárga paradicsomból főzött már be valaki paradicsom levet? fórum

Sárga paradicsomból főzött már be valaki paradicsom levet? (tudásbázis kérdés)


8. töprengő (válaszként erre: 6. - Mamoca1234)
2017. szept. 1. 10:04

Mit készítettél, ivólé, lekvár??


Zöld paradicsomból régóta csinálnak lekvárt. állitólag " fügére emlékeztet az íze ". Csináltam, és nem rossz. Finomabb mint a savanyúnak, nekem legalábbis...

2008. okt. 26. 11:22
Én is főztem, s mondhatom, hogy igen finom. Én ivólének alkalmazom inkább, Téli főzéshez is alkalmas, de jobb a piros paradicsomból főzött a kissé savanykás íze miatt
2008. aug. 30. 18:28
ÉN MÁR FŐZTEM, ÉS NAGYON FINOM!
2008. aug. 30. 17:59
Köszi a válaszokat,nekem nincs semmi bajom az ízével,meg a színével,csak még sosem hallottam,hogy valaki abból főzött volna paradicsomlevet.
4. Rozália (válaszként erre: 2. - Smudlaagi54)
2008. aug. 30. 10:05
Én csináltam. Furi, mert az sárga. De finom. Ugyanolyan, mint a piros. Mint ahogy az íze is. Ha idegenkedsz tőle, felesbe csináljad pirossal. Mert a paradicsomleves pl., vagy a töltött paprika mártása nem lesz piros egyébként...
2008. aug. 30. 09:39
Nem, de az én anyukámnak is van ilyen paradicsomja, és éppen ma akarta összekeverni a piros parival. Szerintem ugyan olyan, mint a rendes pari, csak a színe más, ezért aztán el kell tudni fogadni ilyennek.
2008. aug. 30. 09:28
Véletlenül?sárga paradicsom palántát is adtak tavasszal.Most van rajta egy csomó,de mindet nem tudjuk megenni.csinált már belőle valaki paradicsomlevet?
2008. aug. 30. 09:26
Sárga paradicsomból főzött már be valaki paradicsom levet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook