Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miben menjek Within Temptation koncertre, hogy ne lógjak ki a sorból? fórum

Miben menjek Within Temptation koncertre, hogy ne lógjak ki a sorból? (tudásbázis kérdés)


5. Mion
2008. aug. 29. 11:51

Oh, dejó, hogy nem kell szöges bakancs :o) Arra gondoltam, így a felvételek láttán, hogy fehér gatyóban megyek (mert láttam olyan van valamelyik videón az együttes néhány tagján is) meg valami fekete felső... pentákulumot hordok a nyakamban natúr is, szerintem az még dob a szerkón egy kicsit :o) Csak nehogy sátánistának nézzenek, mert az ő jelképük ugyanaz mint a pentákulum, csak ugye pont fejjel lefelé.... :o)


Köszi a segítséget!

2008. aug. 29. 08:03

Nézz meg a youtube-on egy koncertfelvételt: within temptation live

Ahogy láttam a közönség nincs olyan neccesen beöltözve. Nincs testékszer meg tetkó, fekete cuccok stb..Normálisan vannak. :)

2008. aug. 29. 00:31

Valami gótikus rock stílus jó lehet talán.


Gótikus rock? Tyű a mindenit Mion, feladtad a lckét!

2. Mion
2008. aug. 28. 22:09
Holnap koncertre megyek, de ilyenen még nem voltam (gótikus rock műfaja...) miben kéne menni? Valaki, aki volt már effélén, kérem segítsen! :o)
1. Mion
2008. aug. 28. 22:09
Miben menjek Within Temptation koncertre, hogy ne lógjak ki a sorból?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook