Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy nyissam ki a dvd lemez fiókot, ha nem akar kinyílni? fórum

Hogy nyissam ki a dvd lemez fiókot, ha nem akar kinyílni? (tudásbázis kérdés)

13. 549be03e80 (válaszként erre: 3. - Emagdi)
2014. jún. 13. 14:21
Magdi oszinten te muszaki zseni vagy,mert en is ezt akartam javasolni!:)
12. Safirah (válaszként erre: 11. - Be52089f0e)
2008. aug. 29. 12:19
A miénk már a szerelőnél van sajnos...:( Azt mondták, hogy egy héten belül készen lesz. Majd megmondják telefonon pontosan és az árat is, ha megnézték...:((( Sajnos éppen péntek van, úgyhogy így talán még több idő lesz a hétvége miatt...:((
11. be52089f0e (válaszként erre: 7. - Safirah)
2008. aug. 29. 10:54

Szia!

Van egy mondás: A baj hármasával jár.:( Remélem azért ti megálltok kettőnél.

Nekünk az asztali dvd-nél fordult elő ilyen probléma, mi is sokat küszködtünk vele. Volt, hogy amikor megnyomtuk a open gombot és egy picit alányúltunk a fióknak, akkor kinyílt, de nálunk is szerelő lett a vége.

2008. aug. 29. 10:47

Ha éppen dolgozik vele, akkor egy ideig nem lehet kinyitni.

Én újra szoktam indítani a gépet, attól rendbejött

9. lufi (válaszként erre: 5. - Havasigyopár)
2008. aug. 29. 10:41
Próbáld úgy, hogy sajátgép, meghajtó egy kat jobb klikk és kiadás, nekem így is kinyitja.
8. Safirah (válaszként erre: 5. - Havasigyopár)
2008. aug. 29. 07:40
Próbáltad áramtalanítani és utána visszakapcsolni és újra megnyomni a gombot? Ez sokszor szokott segíteni, de sajnos a DVD-nél most nekünk ez sem jött be...:(((
7. Safirah (válaszként erre: 6. - Helenbereg)
2008. aug. 29. 07:39

Sajnos a miénken nem találtunk semmi ilyet...:(

Nagyon dühös vagyok miatta, mert ez a DVD ugye még épp csak 1 éves és ezzel tudok felvenni a tv-ből és persze ez romlott el, nem a 3 éves házimozi...:( Ha már valamelyiknek muszáj volt elromlania...:(

Ma reggel a Férjem magával vitte, majd beviszi a szervízbe! Remélem ülnek rajta hetekig és kifizethetünk egy zsák pénzt a javításért...:(

Azt már csak halkan jegyzem meg, hogy reggel meg a szendvics sütő törött el!:( Van még valami?????

2008. aug. 29. 06:08
Az enyémen a kidobó léc alatt van és gémkapocs, vagy erős tű jobb.
2008. aug. 29. 05:39
Én meg nem zudom kinyitni a szuámitógépen azt a részt,hová a cd-t tenném,hiába nyomom a kis gombot ami ott van.Van más megoldás?
4. Safirah (válaszként erre: 3. - Emagdi)
2008. aug. 28. 19:34

Hol kell keresnem kicsit pontosabban azt a kis "lyukat"? Mert ha felnyitom azt a kis takaró részt, ami a DVD fiókot takarja el, én ott nem látok sajnos semmi olyat, amit toll heggyel lehetne nyomkodni.:(((((

Sajnos a Használati utasításában a "Hibaelhárítási rész" csak olyan okosságokkal foglalkozik, hogy pl. Probléma: Nem indul el a lemez. Ok: Nincs benne lemez vagy Probléma: Nem kapcsolódik be a szerkezet. Ok: Nincs áramhoz csatlakoztatva..... meg hasonlók... Szóval valóban hibákról egy szó sincs sajnos....

Próbálok még neten is keresni valami megoldást, mert egyenlőre nem haladunk semerre sajnos....

2008. aug. 28. 19:26

szokott rajta lenni egy kis "lyuk" amit ha benyomsz mondjuk egy tollheggyel kinyílik. nem mindegyiken van, de némelyiken igen.

meg kellene nézni a szerivzkönyvét...

2008. aug. 28. 18:54
Tegnap este a DVD író-olvasónk miközben néztünk rajta egy tv-ből fölvett műsort, gondolt egyet és leállt.:( Mondanom sem kell, hogy 1 hónapja járt le a garanciája... Azóta ha bekapcsolom, csak folyamatosan kiírja, hogy Hello Hello.... és mintha próbálná beolvasni a lemezt. A gond csak az, hogy nincs benne lemez. Mert mi tegnap HDD-ről néztünk valamit, nem DVD-ről. Valahogy jó lenne kinyitni a lemez tartó fiókot és újra vissza zárni, mert akkor talán helyre jönne! Ti jártatok már így? Hogy tudnám kinyitni?
2008. aug. 28. 18:51
Hogy nyissam ki a dvd lemez fiókot, ha nem akar kinyílni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook