Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen mellékhatását tapasztaltátok a Clostilbegytnek? (hasfájás, rossz közérzet, hányinger? ) fórum

Milyen mellékhatását tapasztaltátok a Clostilbegytnek? (hasfájás, rossz közérzet, hányinger? ) (tudásbázis kérdés)


16. Shigella (válaszként erre: 15. - Picikém)
2017. ápr. 13. 21:43
Nekem Clostival volt először ovulációs fájdalmam. :)
2017. ápr. 13. 21:27

Sziasztok!


Látom van egy viszonylag friss hozzászólás is..

Nálam ez a második clostis cikus, először fáradtság, aztán félidőben mensi szerű görcsök :( ezen kívül teljes vízvisszatartás, tehát plusz 3 kg :(

2017. márc. 26. 13:08
Első clostis ciklusom, még csak 3 napja szedem, de iszonyatos fáradtság és levertség kerített hatalmába. Legszívesebben átaludnám a napot.
2011. jan. 9. 21:36
nekem hőhullámaim voltak a második hónaptól, de nemcsak a szedéskor, hanem utána is. Most volt az utolsó hónapom.
2010. okt. 24. 20:08

Sziasztok!

Nekem első tbl-ás napon erős fejfájás , hányinger.

Utána csak fáradtság, álmosság, petefészek szurkálás. A ciklus 8 napjától haspuffadás, petefészek szurkálás és alhasi fájdalom, enyhe folyás.

2008. nov. 25. 14:10
Sziasztok! Nekem a szedés elkezdését követő 2.- 3. napon homályos, "szellemképes" látás jelentkezett. Főleg este, lámpa fénynél. Azért nem volt túl vészes.
2008. nov. 13. 13:59
nálam az ingerlékenység fordolt elő plusszban a fizikai tünetek melett, de sajna hosszú távon nem sikerült eredményt elérni, most endokrinológushoz járok
9. yda
2008. nov. 12. 12:45
Nekem álmatlanságot okozott.
8. Bogár27 (válaszként erre: 4. - Ritamoto)
2008. okt. 8. 14:36

Szia!


Én az első havi adagon vagyok túl, napi 2 tablettát kellett szednem.

Semmi durva mellékhatást nem éreztem azon kívül, hogy néha szúrkált a hasam és olyan érzésem volt, mintha az egész méhemet meg tudnám fogni mindenestől.

De nem volt annyira vészes, hogy ne lehessen elviselni és csak néha-néha éreztem néhány perc erejéig, napont többször is a félidő környékén.

2008. okt. 3. 19:42

Szióka!


Nekem is volt minden "jó":

- szédülés

- kettős látás

- hányinger

- rossz közérzet

- peteéréskor óriási görcsök

- ja, és állandóan álmos voltam.....

2008. okt. 3. 19:28
én öt napig szedtem, hál istennek nem volt mellékhatása.
2008. aug. 28. 13:07

szia!

nekem az első hónapban a gyóyszer szedését követő két napon belül szinte minden volt, szédülés, látászavar, hányinger, középidőnél erősebb szurkák a hasban, és úgy éreztem, mintha fel lennék puffadva.

Második hónapban a gyógyszerszedéskor semmi, hanem pár napra rá, hogy letelt az 5 nap, majdnem ugyanezek a tünetek, de enyhébben, viszont sokkal tovább, a ciklus végéig.

Mikor újrakezdtem idén, akkor pedig szinte semmi mellékhatás nem volt, csak félidőben a szurkák.

2008. aug. 28. 12:08
Én már a 5.hónapon vagyok túl, és peteérés környékén nagyon szurkál a hasamba és borzasztó rossz a közérzetem.Nekem napi 2-t kell bevennem, de eddig semmi hatása sajnos.
2008. aug. 28. 11:55
Nekem is volt hányingerem, de úgy küszöböltem ki, hogy este vettem be és így már nem volt semmi gond.
2. igi
2008. aug. 28. 11:45
Szia. Nekem az első hónapban voltak rosszullétek, szédülés , hányinger.... most a második hónapom van, de most teljesen jól viseltem, semmi rosszullét.
2008. aug. 28. 11:32
Milyen mellékhatását tapasztaltátok a Clostilbegytnek? (hasfájás, rossz közérzet, hányinger? )

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook