Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek a felhasználok betartják a honlappal kapcsolatos szabályokat? fórum

Szerintetek a felhasználok betartják a honlappal kapcsolatos szabályokat? (beszélgetős fórum)


2008. okt. 14. 12:09
általában igen..
15. Hoxa (válaszként erre: 13. - Bszsz)
2008. okt. 14. 11:35
Igazad van, a válaszom elmaradt. Sajnálom. Elég zűrös az eseted, nem is tudom mit mondhatnék rá. De amit tudtam, megtettem az ügyben.
14. ALLICS (válaszként erre: 11. - Bszsz)
2008. okt. 14. 11:21
Szerintem ezt nem állíthatod.Én aki minden nap bejelenkezik látom,hogy Hoxa sokszor itt van és igyekszik kézben tartani a dolgokat.Abszolút nem lehet egyszerű főleg,hogy nem csak a portállal kell foglalkoznia hanem emellett mint minden normális embernek el kell látnia a családját stb...
13. bszsz (válaszként erre: 12. - Hoxa)
2008. okt. 14. 09:43

Elnézést, sztem félreértés történhetett. Egyrészt nem tudtam, h mindent egy moderátor tart kézben (ez több, mint nagy falat), másrészt nem tudtam, h családanyaként ez egy önkéntes munka a részedről.

A félreértés ott történt, hogy ez ügyben többször írtam neked, és miután a legutolsóra nem jött válasz, emiatt nem tudtam, h miként áll ez az ügy. Köszönöm az eddigi segítségedet.

12. Hoxa (válaszként erre: 11. - Bszsz)
2008. okt. 13. 17:19

Odafigyeltem a problémádra. De azóta nem történt semmi, ami miatt beavatkozhattam volna. A publikus hozzászólásokból töröltem, a reklámot eltávolíttattam, a személyes privát ügyeidbe viszont nem tudok beavatkozni, nem is tehetem.


És figyelj oda te ennyi hozzászólásra, nyílt fórumra, meg mindegy egyébre. Csak egyszer próbáld ki, mindent el tudsz-e olvasni, ami akár csak egy nap alatt is termelődik itt. Meglepődnék, ha neked menne.

Másrészt ezerszer leírtam, családanya vagyok elsősorban, jelenleg várandós is, úgyhogy nekem az itteni dolgok nem elsődlegesek. Aki ezt nem tudja elfogadni, azt sajnálom, ez nem fog változni. Így is nagyon sokszor erőmön felül segítek itt az embereknek!

11. bszsz (válaszként erre: 8. - Varbóc)
2008. okt. 13. 15:11
Az is gond, h szerintem még a honlap készítői/moderátor se figyel oda. Még akkor se tesznek különösebb erőfeszítést, ha külön felhívja rá a figyelmet email-ben egy fórumozó. Jó lenne, ha ezt a bejegyzést egy lelkiismeretes moderátor is olvasná.
10. 236fe2f68e (válaszként erre: 9. - E71af41436)
2008. okt. 10. 19:46
megesik, még a legjobbakkal is :D
9. e71af41436 (válaszként erre: 3. - 236fe2f68e)
2008. okt. 10. 19:03
nekem igen...általában én személyeskedek...pedig igyekszem odafigyelni,nem valahogy elkap a hév....vagy a villamos :))))
2008. okt. 10. 18:51
Van aki betartja és van aki nem. Ugyanakkor azok, akik nem tartják be a szabályokat azzal is tisztába vannak, hogy senki sem fogja őket felelősségre vonni.
7. 236fe2f68e (válaszként erre: 6. - Katácskák)
2008. aug. 27. 12:56

Köszi jol vagyok, csak sokszor elmegy a kedvem mindentől mikor bizonyos fajta emberekkel találkozok itt a portálon..oylan emberekkel akik mindenbe és mindenkibe a hibát keresik :(


Veletek minden rendben?

6. katácskák (válaszként erre: 3. - 236fe2f68e)
2008. aug. 27. 12:49
HOGY VAGY? írtam ugye? jó kérdéseid vannak. Remélhetjük csak,mint mindent az ÉLETBEN. EMBERI HOZZÁÁLLÁS KÉRDÉSE, hogy betartjuk vagy nem.Tisztelet a MÁSSÁG FELÉ. Én 2x megtévedtem valakinek ajánlottam egy másikat plusz ezzel együtt. Mi nagyon szeretünk itt lenni.S nagyon szupernak tartom azt Akik, szerkesztik ezt az egész Portált kitalálták.És a Társainkat akik itt vannak velünk.
2008. aug. 27. 12:43

Szerintem meg ebben az országban nem tart be senki semmit,tisztelet a kivételnek,ahol lehet felrúgják a szabályokat,kibúvókat keresnek,lopnak,csalnak,privatizálnak,és az,ha valaki véletlenül politizálni mer a topicban,az csak hal a tortán,bocsánatos bűn a többihez képest.

Szerintem.

4. bszsz (válaszként erre: 3. - 236fe2f68e)
2008. aug. 27. 12:39
Igen. Továbbá: ÖNREKLÁM ORVOSOK részéről, fenyegetések, önreklámozók részéről, ha vki negatív véleménnyel van róla, még akkor is, ha az a negatív vélemény személyeskedés nélkül történt.
2008. aug. 27. 12:35

Én ugy vettem észre , h azt a részét miszerint nem szabd(na) személyeskedni legtöbben elfelejtik.

Másnak is volt ilyen tapasztalata?

2008. aug. 27. 12:32
szerintem van aki betartja és van aki nem. :-)
2008. aug. 27. 12:30
Szerintetek a felhasználok betartják a honlappal kapcsolatos szabályokat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook