Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tojással töltött fasírtot formában sütőpapírral csinálod? fórum

Tojással töltött fasírtot formában sütőpapírral csinálod? (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 6. 22:19
Én formában sütöm, papír nélkül, viszont a kiolajozott formát egy pici panírmorzsával beszórom.
2009. aug. 6. 22:07

Sziasztok!


Én sem teszek alá papírt.Több félét készítek,vagy kemény tojást,vagy füstölt kolbászt,vagy virslit rakok bele.Mind nagyon finom. :-)Sőt,van,amikor úgy készítem,hogy a húshoz keverek fagyasztott vegyes zöldséget,és utána ugyanúgy csinálom,mint a többit.Ez is nagyon finom.

2009. aug. 6. 21:23
A lereszelt főtt tojáshoz még a masszából kerül egy kevés, és egy nyers tojás(ez megköti).Ez megy a rúd közepébe.Jól szeletelhető.
2009. jan. 27. 01:34
Egy keskenyebb tűzálló tálba vagy tepsibe kevés olajat öntök.Erre teszem a húst,amit hosszúkásra és laposra nyomkodok.Ráteszem a kemény tojásokat,és becsomagolom őket.Kevés olajjal bedörzsölöm,ez segít a formázásban is.Kevés vizet öntök mellé,és alufóliával lefedem.Így párolom kb. 30 percet,majd pirosra sütöm.
2009. jan. 27. 00:48
Fprmában,de asütőpapir nem fontos.
2008. nov. 11. 19:36
Én olajat teszek a tepsibe. Erre rakok egy keveset a húsos masszából. Rá a főtt tojás, majd ráegyengetem a maradék húst. Meglocsolom olajjal, és beborítom alufóliával. Sütés közben is meglocsolom kb. kétszer. Mikor majdnem készen van, leveszem a fóliát és pirosra sütöm.
2008. nov. 11. 19:27
Én nemcsak főtt tojást szoktam belerakni,hanem füstölt kolbászt is.A fele húst belerakom a tepsibe.A közepén végigrakom a tojásokat,a két oldalára pedig vagy egy-egy szál,vagy egy szál hosszában félbevágott füstölt kolbászt rakok.A maradék hússal beborítom,és kevés olajat öntök rá,és megsütöm.És szoktam hozzá valamilyen majonézes salátát csinálni,másnapra,mert nagyon finom hidegen is.
2008. nov. 9. 13:30
Én is sütőformában szokta sütni akkor nem esik szét. Olajozom és egy kicsi morzsával megszórom. Utána bele a masszát aztán a főtt tojásnak kicsi mélyedést végül betekarom a tojást és be a sütöbe.
9. csókica (válaszként erre: 8. - Csókica)
2008. nov. 9. 02:25
azt hiszem ez a stefánia szelet,ha jól emlékszem
2008. nov. 9. 02:24
kiolajozom a tepsit,hosszan teszem bele a fasirozott masszát,rárakom a keménytojást,és a massza másik felét ráteszem,a tetejét tojással megkenem.
2008. nov. 8. 19:18
A fasírt masszából elveszek és abba keverem a lereszelt főtt tojást,nyers tojást teszek bele ez megköti sütéskor.A közepébe rakom, vagy rásimítom és feltekerem.
2008. aug. 26. 21:01
Kiolajozott tepsibe rakom, vizes kézzel formázom, majd bekenem olajjal, és zsemlemorzsával jól beszórom.
2008. aug. 26. 20:33
teflontepsibe,pici olajat vagy zsírt teszek mellé,az első fél órába letakarom fóliával,utána piosra sütöm.nem szoktam alá tenni papírt....
2008. aug. 26. 20:23
Sütőformában, amit olajozok. Én egybe rakom bele a tojást, és szeleteléskor nagyon mutatós, étvágygerjesztő lesz.
2008. aug. 26. 20:15
en reszelem a tojast belle sokkal mutatosabb es nem nyilik szet olyan konyen
2008. aug. 26. 20:07
Attol függ, hogy mennyit csinálok. 1 rudat vagy többet. Ha 1 rudat akkor egy keskeny tepsiben sűtöm ha tőbbet akkor nagyobb tepsibe teszem a két rudat de nem csomagolom be semmibe vizes kézzel megformázom és jól kizsirozom a sütés előtt a tepsit. Esetleg zsemlemorzsával meg szorom
2008. aug. 26. 20:03
Tojåssal töltött fasirtot fogok most csinålni. te hogy szoktad? formåba sutöpapirral?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook