Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit a véleményetek a magyar olimpiai helyezettek díjazásáról? fórum

Mit a véleményetek a magyar olimpiai helyezettek díjazásáról? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2008. aug. 30. 20:54
Elgondolkodtam, egyébként. Most én is ilyen furán érzem magam, hogy gyerek mellett befejeztem ezt az egyetemet. Sose hittem, hogy vége lesz. Kicsit hősnek is érzem magam, de nem honorálja senki :( Így két gyerek után is csak 24 ezer ft meg családi pótlék... Tudom nem vág ide, csak nagyon sokat dolgoztam ebben az évben, és most nem is tudom minek... ami ezzel jár, csak , h. kiírhatom, hogy dr. ajaj
63. s700 (válaszként erre: 43. - 14775640c4)
2008. aug. 27. 18:15

Nagyon egyetértek veled.

Én nem sportolok, de tudom, hogy nem adják ingyen az érmeket. Se gyerekkor, se család, csak a sport. Aztán ha már nem tud sportolni, mert kiöregedett, akkor mit tud kezdeni magával?Hiszen a többség még szakmát sem tud tanulni, mert annyi edzés van, hogy nem is jut el az iskolába!

Sajnáljátok tőlük azt a kis pénzt?

Én nem sajnálom.

De azt a terhet és rengeteg munkát meg lemondást sem kérem!

Tisztelet és becsület minden sportolónak, kivéve a focistákat.

Az a legnagyobb baj ebben az országban, hogy mindig csak a foci a lényeg és nem ismerjük el az igazán nagy tehetségeket. Focipálya helyett inkább uszodákat kéne építeni és mindjárt több élsportoló is lenne, mert megkapnák a lehetőséget a szegényebbek is.

62. tücsimücsi (válaszként erre: 61. - Df2a740c00)
2008. aug. 27. 12:02
Előzőleg már elnézést kértem valakitől az offért, csak egy megjegyzés volt, csak még ketten hozzászóltak. Egyébként befejeztem a témát, mert nem ideveló.
61. df2a740c00 (válaszként erre: 60. - Tücsimücsi)
2008. aug. 27. 12:00

Szia,


szerintem ennek a témának a megbeszéllése nem ezen a fórumon kell, hogy megtörténjen. Nem kioktatni akarlak, érdekes téma, de nem itt.


Köszi

60. tücsimücsi (válaszként erre: 58. - F9a0a36712)
2008. aug. 27. 11:27
Milyen szép nőkről beszélsz?
2008. aug. 27. 11:21
nem sok ez a pénz. Sőt, a felkészülésüket is biztosítani kellene, és akkor talán nem kéne arról beszélni, miért nem hozták az elvárt eredményeket.
58. f9a0a36712 (válaszként erre: 44. - Tücsimücsi)
2008. aug. 27. 10:39
"Kenyeret és cirkuszt a népnek!". Igény van a szép nőkre, a látványért fizetnek, ennyi. Nem is rossz ez a lakótelep, mert ha lennének istállók, mindenhol döglött tehenek lennének.:-DDD
57. f9a0a36712 (válaszként erre: 38. - Motibi)
2008. aug. 27. 10:32

Volt már asszony GYES-en? És te munkanélkülin? Lehet kaptok családi pótlékot?

Megegyezhetünk: felmutatsz nekünk egy olimpiai 23. helyezetet és összelobbizunk közösen 20 millát neked. Van 4 éved. Elképzelhető, hogy egy év múlva már 5 m-t ugranál..... Van utána még 3 év....

56. 14775640c4 (válaszként erre: 50. - 3e0ba54fb8)
2008. aug. 27. 08:11

végülis, van benne valami...

mindenki abból él amiből tud.

55. tücsimücsi (válaszként erre: 54. - 3e0ba54fb8)
2008. aug. 27. 08:05
Elcseszte...miután olimpiai bajnok lett nagyon elszaladt vele a ló, állítólag nem edzett már olyan keményen mint azelőtt. Aztán jött a botránya is....kár érte. És piszok jóképű volt!!!!
54. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 49. - Tücsimücsi)
2008. aug. 27. 08:01
Ő viszont szerzett magának kosztot és kvártélyt néhány évre :)))
53. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 52. - Tücsimücsi)
2008. aug. 27. 08:00
Értem én, csak az akartam mondani, hogy nem minden igaz, amiről a hírek szólnak :)
52. tücsimücsi (válaszként erre: 50. - 3e0ba54fb8)
2008. aug. 27. 07:59

Nekem Görög Zita eszembe se jutott, mert szerintem ő nem luxusq. őt nemzetközileg is jegyezték, mint modellt.


A másik észrevételeddel kapcsolatban igazat adok Neked, ilyen "munkára" is szükség van.

51. tücsimücsi (válaszként erre: 48. - 14775640c4)
2008. aug. 27. 07:57
Pedig mikor nem volt sok pénze nem szégyellt a kínai piacról vásárolni, a szilikont pedig biztos ajándékba kapta . Nem védem, de ő anyagilag közel sincs olyan jól eleresztve, mint pl. H.B. vagy B.Sz. Jó, azért sajnálni se kell, de nem ő jár minden hónapba Dubaiba.
50. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 44. - Tücsimücsi)
2008. aug. 27. 07:55

Tücsi, anélkül, hogy vitatkozni akarnék, azért ne higgy el mindent, amit az újságok írnak. Görög Zita is benne volt egyszer az egyik ilyen összeállításban, hogy ő is kurválkodni jár, még egy dubai "herceget" is sikerült bizonyítékul megszólaltatni. Egy kis bibi azért belecsúszott a számításba, mert Zita ebben az időben éppen itthon forgatott :))


A vetkőzös ribiktől sem sajnálom a pénzt, a saját testével azt csinál amit akar és annyiért, amennyit adnak érte. Valakinek ezt a munkát is el kell végeznie :o)). Ha ő ennyire taksálja saját magát, ám tegye.

49. tücsimücsi (válaszként erre: 47. - 3e0ba54fb8)
2008. aug. 27. 07:53
Lásd: Farkas Péter
48. 14775640c4 (válaszként erre: 44. - Tücsimücsi)
2008. aug. 27. 07:53

na igen a csinált "sztárok"

vazzz

ott van pl. a Molnár Anikó hirtelen.az is olyan hogy azt sem tudom miből él, de nem is érdekel, de mégsem sajnálják tőle az X-edik ciciplasztikát hogy ugyan már miből finanszírozza pedig tuti nem dolgozott meg érte olyan szinten mint az olimpikon....

47. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 38. - Motibi)
2008. aug. 27. 07:49

Ez esetben nincs más hátra, a következő választásokon indulnod kell :))


A gyerekedet pedig sürgősen vidd el egy egyesületbe, s nevelj belőle olimpikont :)


Egykébként nyugodtan írhatsz neveket, mert aki nem jól sáfárkodik a pénzévével és nem fekteti be okosan, azok bizony nem élnek jól miután visszavonultak.

46. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 37. - Ac1096844d)
2008. aug. 27. 07:46
Ahhoz a kávéhoz egyszerűbben is hozzájuthatsz. Mondjuk emeld fel a telefont :))))
45. tücsimücsi (válaszként erre: 44. - Tücsimücsi)
2008. aug. 27. 07:24
* ne hagyjuk már ki
44. tücsimücsi (válaszként erre: 43. - 14775640c4)
2008. aug. 27. 07:22

Szancsesz, ha már a politikusoknál tartunk, nehogy kihagyjuk már a vetkőzős ribiket akik semmit nem dolgoznak nekik az a munkájuk, hogy Dubaiba, Thaiföldre és ilyen helyekre járnak és elmennek a tévébe élménybeszámolót tartani. Az egyik "modellnek" havonta "csak" 800.000 forintjába kerül, hogy szép legyen. Mennyi lehet a havi bevétele?

Bocs az offért!!!!

43. 14775640c4 (válaszként erre: 38. - Motibi)
2008. aug. 27. 07:15

én is sportoltam 4 éves koromtól úsztam, és kajakoztam.nem egy versenyre elmentünk nagyon jól tudom azt hogy mennyi munka van benne.

amit ők kapnak az adófizetők pénzéből arra nem sajnálom. sokkal inkább a nagycsaládos romáktól akik a gyereken élősködve szedik be azokat a segélyeket egy életen át amit ha a végén összeadsz több mint amit a sportoló kap az aranyért.

igen elvileg nem kéne dolgoznia de mégis csinálja mert ez az élete.

a hivatása az álma és a büszkesége.hidd el nekem nem olyan egyszerű az hogy odaáll és dob egyet és kész, elég sok a meló benne. annyi hogy ha neked kéne csinálnod valszeg egy hónapon belül beleszakadnál.

én tudom hogy csak egy sima alapozó edzésen télen mekkora súlyokat emeltünk hány fekvőtámaszt, húzódzkodást stb...

csináltunk,ahhoz képest egy normál irodai munka fel sem ér. már bocs az irodistáktól.

a nyugdíjastól sem sajnálom, mert egész életében dologzott a maréknyi nyugdíjért. tudod te mennyire megalázó 40 év után elmenni nyugdíjba és kapsz némi pár ft-ot ami meg nem elég semmire?

egyedül a politikusoktól sajnálom.

igen. a többi megérdemli.

42. tücsimücsi (válaszként erre: 38. - Motibi)
2008. aug. 27. 07:00

Szerintem ne az olimpikonokról írjál ilyet, vannak olyanok akiken én is fel vagyok háborodva akik több százezreket keresnek egy hónapban és amit csinálnak az minden csak nem munka.

De az olimpikonok igenis nehéz fizikai munkát végeznek, minden áldott nap hajnalban kelnek, későn fekszenek, alig vannak a családjukkal szinte nincs magánéletük, rengeteg lemondással jár a sport, edzőtáborokba járnak, versenyekre stb. És a legtöbben már 5-6 évesen!!!!!! elkezdik, szinte nincs igazi gyermekkoruk, mert már akkor is valamilyen szinten dolgoznak.

Ezt nem irigyled tőlük csak a pénzt?????????

2008. aug. 27. 06:28
Soknak tartom ezt az összeget,föleg a kisember szemszögéböl nézve.Azt viszont nem értem,hogy miért a fociba fektetnek annyi pénzt,amikor sehol nincsenek.A sikersportágakban meg a sportolónak magának kell ahhoz kilincselnie,hogy szponzort találjon magának,hogy kijusson egy felkészitő edzőtáborba?Ezt a Pulay mondta egyszer,és tök igaza van.A vizes sportokban jók vagyunk,én elhiszem hogy a más sportágakat is szeretnék felhozni,de mennyi egy focistának a fizetése,és mennyi egy más sportágban versenyzőé?
40. e71af41436 (válaszként erre: 38. - Motibi)
2008. aug. 27. 00:23
és milyen érdekes ugye,hogy mégsem vonul vissza???
2008. aug. 27. 00:20
ismét egy topic,ahol mások zsebében turkáltok...tényleg nincs jobb témátok???ez hányinger....
38. Motibi (válaszként erre: 36. - 6c4fb2f974)
2008. aug. 26. 23:22

nem irígységről van szó!

mi is büszkék vagyunk rájuk.

volt aki azt írta egy életen át dolgoznak az éremért.

ki?

nem akarok neveket írni, de aki 20-25 évesen nyer, többé nem kell dolgoznia.

aki pedig egy életen át dolgozik, nem tud 1 lakást venni.

a bérem felét levonják adóba.

megkapja a nyugdíjas, a politikusok, sportolók

csak ez a probléma.

37. ac1096844d (válaszként erre: 34. - 3e0ba54fb8)
2008. aug. 26. 23:11

Londonban mink' leszünk a legjobbak:)


Ha 10-nél is több aranyunk lesz, meghívhatsz egy kávéra :DDDD

2008. aug. 26. 23:08

Ezekre az emberekre én büszke vagyok, és nem különösebben érdekel, hogy mennyit kaptak.

Nem vinnyogni kell meg irigykedni -jó magyar szokás szerint- hanem lehet utánuk csinálni!

2008. aug. 26. 20:57

hát igen

ez egy Pech-ingi olimpia volt

Nagyon sajnáltam a vizilabdás mega kézis lányokat.

De tényleg, aki látta a meccseket tudja hogy kaptak ki ...

A kajak kenusoknak, meg kifejezetten nehéz lehetett. Én nem engedném a gyerekemet élsportolni. Pedig egy kis vasgyúró a fiam, 11 hónaposan féltéglákat dobál :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook