Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2 hetem van rá, hogy a hasamról eltűntessem a felesleges hájat. DE HOGYAN? fórum

2 hetem van rá, hogy a hasamról eltűntessem a felesleges hájat. DE HOGYAN? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 3. 18:26
2 hét alatt sehogy nem tudod eltüntetni, kicsit több idő kell hozzá és kitartás.
2010. aug. 3. 18:23

helyi fogyas nincs. de ezt mar paran leirtak, csinalhat ezer felulest is orankent egyreszt a hasizom relativ kicsi igy kicsi az energia felhasznalasa masreszt a rajta levo haj eltakarja.


javaslom a plasztikat, sztem az ket het alatt osszeno annyira hogy lehet maszkalni vele, mar csak dokit kell talalni ilyen rapid mutetre...

2010. aug. 2. 17:06
Tényleg nem bántásból: Az a felesleg két hét alatt ment fel a hasadra? Gondolom nem. Na, akkor eltűnni sem két hét alatt fog. Persze lehet valamivel laposabb 2 hét alatt.
22. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 21. - Ildikek)
2008. okt. 28. 15:52

Egy apró kiegészítés: nem magas pulzusszámon, hanem zsírégető tartományban. Ez mindenkinél más, az életkor, és testsúly, valamint az edzettségi állapot függvénye. Ebben a tartományban kell a pulzust tartani, ha alatt vagy, nem ég a zsír, ha felette, anaerobbá válik a mozgás és akkor sem a zsír ég, viszont az állóképességet remekül fejleszti.

De kérdezzétek villerst, sokkal jobban elmagyarázza, mint én.

2008. okt. 28. 11:57
A kardio vagy más néven aerob edzés általában olyan mozgásforma, amely a testet összetett módon megmozgató, magas pulzusszámon hosszú ideig végzett gyakorlatokból áll. Például futás, gyorsgyaloglás, ugrálókötelezés, taposás, epliszisezés.
2008. okt. 28. 10:10
Sziasztok! Tudom hogy furcsán hangzik de fogalmam sincs mi az a 'kardio'. Gondolom valami torna. Légyszi írjátok meg.
19. madul (válaszként erre: 14. - MelisUK)
2008. szept. 1. 15:23
Lehet hogy valakinek a hasa a kritikus testrésze, és csak onnan kell ledolgozni a felesleget. Én vékony vok, a csípőmön mégis volna mit faragni. Oda van vmi tipped h mi lenne hatásos?
18. madul (válaszként erre: 16. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 1. 15:19
én is szülés után használtam:-) Mindig vékony voltam, de a derekamon is maradt felesleg:-( Kék-zöld voltam tőle, de hatásos volt, megérte:-)
17. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 15. - MelisUK)
2008. szept. 1. 13:58
meg a photoshop :)
16. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 12. - MelisUK)
2008. szept. 1. 13:57

De bizony hatásos. A barátnőm a szülés után 3 hónappal ezzel tüntettel el a hasára lerakódott hájat.

Ezt a saját bőrömön persze sose fogom megtudni, mert egyszerűen túl béna vagyok hozzá, hogy megtanuljam.

15. MelisUK (válaszként erre: 14. - MelisUK)
2008. szept. 1. 13:31
Főleg, ha valaki gyorsan szeretne változtatni magán! Nem tudom, hogy gondolhatja egyáltalán valaki, h 2hét alatt el lehet tüntetni bárhogy is 4-5 kiló hájat a hastájékról... Bár van egy mód, a zsírleszívás...
14. MelisUK (válaszként erre: 13. - Madul)
2008. szept. 1. 13:28

Ok, persze, tény és való, h valamilyen szinten hatásos, de elég minimális szinten. A hintázás pl ezerszer hatásosabb, mint a hullahopp.

Minden, ami által mozgást végzünk, az hatásos, de nem mindegy, h milyen szinten hatásos.

Elhullahoppozgathatnék, gyermek koromban rengeteget is játszottam vele, egyszerrre többel is, felemeltem a kezem és dobálták rám egymás után a hullahoppokat, na úgy legalább nagyobb hatása van, de sztem úgy sem az igazi.

Úgy nőttem föl, h a mozgás mindig is fontos része volt az életemnek és ha híztam, persze én is kipróbáltam az egyszerűbb dolgokat, krémeket, elektromos izommozgató hülyeségeket, de a hatásuk elenyésző a valódi mozgáshoz képest. És tudom, h mozgás és mozgás között is van ám különbség, nem is kevés.

Nem akarok senkit megbántani azzal, h nem ítélem valami extra hatásosnak a hullahopp karikát, de szerintem ha valaki le akar fogyni, annak ettől elszántabb lépésre kell rászánnia magát. :P

13. madul (válaszként erre: 12. - MelisUK)
2008. szept. 1. 12:27
De igen, a hullahopp karika is hatásos:-)
2008. szept. 1. 11:10

Két héten belül nem fogod tudni leadni a hasadon levő zsírt, az lehetetlen.

A hullahopp karika nem hatásos ilyesmire, inkább az egyensúly javítására való. Krémektől szintén ne várj csodát.

Felejtsd el az édességet egy az egyben, szénhidrátot csak reggel egyél, majd inkább csak zöldséget, kevés gyümölcsöt és kevés húst egyél egész nap. A gyümölcs hízlal, azt csak keveset!!!

Minden nap kénytelen leszel felüléseket csinálni, de ahhoz, h az alhasad is lemenjen feküdj a hátadra, tedd a feneked alá a kezeid, majd a lábaid felváltva emelgesd, majd egybe is a két lábad. Ez nagyon jó alhasra, bár nagyon nehéz és fájdalmas is.

Helyes táplálkozás és célirányos mozgás kell a megfelelő alak eléréséhez, amihez sajnos nem elég két hét. Ha elég lenne, akkor mindenki csinos lenne. Ahhoz, h azt a több kilónyi zsírt leadd a hasadról, kell néhány hónap... És keményen kell érte tornáznod a hasadra.

Először pl csinálj csak 3X10-et minden gyakorlatból, majd növeld a számot pl 3X20-ra és így tovább. Nehéz, de csak így tudod leadni.

Annak nincs értelme, h valaki fogyókúrázik és gusztustalan plöttyedt teste van, tornázni kell. És ha valami extra fogyókúrába belekezdessz, az nem jó a szervezetednek, telesen legyengülsz tőle, elájulhatsz és tornázni sem bírsz... Tapasztalatból beszélek.

11. supin
2008. szept. 1. 07:58
Élj Vizen!! Ha ,Ha,
2008. aug. 31. 21:26
2 hét alatt sehogy. ha fogyni akarsz, akkor vagy mindenhonnan fogsz vagy sehonnan. kardiózni kell, a felüléseket nem nagyon ajánlanám, gondolom a hasadat nem szélesíteni akarod, hanem inkább a zsírt eltűntetni onnan. először kardiózz, aztán felülésezz ha formálni is akarod. de ne 2 hét távlatban gondolkodj. most annyit tehetsz, hogy "diétázol" és kardiózol de 2 hét alatt nem lesz sok változás. max 2-3 kilóval fog kevesebbet mutatni a mérleg, mert távozik a víz a testedből.
9. norci1973 (válaszként erre: 2. - Manuszka)
2008. aug. 26. 20:52
Két hét alatt ne várj csodát, a hasizomgyakorlat a hasizom erősítésére van, nem a rajta lévő nagy mennyiségű felesleg gyors eltüntetésére. Lehet kemény hasizmod, de ha nem diétázol, akkor marad rajta a háj. Ha eddig nem tornáztál, akkor ne kezdj bele semmilyen eszeveszett edzésnek. Mindenképpen kardioedzést ajánlok, valamint a futás mindig hasznos. A napi 2,5 - 3 liternyi folyadékbevitel (persze mindenképpen cukortartalom nélküli)nagyon fontos, ill. rostanyagban gazdag étkezést ajánlok. A nagy folyadékfogyasztás talán segít a rosttal együtt átmosni a szervezetedet, bélrendszeredet ezáltal a pocakod is laposabb lesz. Sok sikert kívánok Neked!
2008. aug. 26. 19:39

Szia!

1. 3oo felülés reggel és este.


2. Kerüld a kenyeret és az édességet. Ne egyél krumplit és rizst sem ezidő alatt. Csak hús és zöldség.


3. Sok folyadék, lehetőleg viz.


4. Ha van lehetőséged futás v. gyors gyaloglás mindenképpen javit az alhason, akár 2hét alatt is, ha minden hétköznap csinálod.


5. Valaki biztasson, sokat segit!!! :)


SOK SIKERT!!

2008. aug. 26. 17:48

Vagy kondi terem de akkor kö keményen hasazni

Ja és került a lisztes és cukros ételeket és italokat.

Délután 1-ig egyél kevés szénhidrátot utána már csak fehérjét és este 6 után már ne egyél és nagyon sokat igyál !!!!!!

2008. aug. 26. 17:46
Testtáji fogyás nem létezik. A hasizomgyakorlatok arra jók, hogy a hasfaladat megerősítsd, így talán kevésbé fog "kitüremkedni". Egyébként pedig szigorú diéta és kardio mozgás! Fogyni csak így lehet.
2008. aug. 26. 17:38
Ismered a hasburninget na az fog segíteni ettől jobb tona nem is kell
2008. aug. 26. 17:29

A hasadról a háj csupán hasizomgyakorlatokkal nem fog eltűnni- tényleg kell diétázni is mellé. Plusz masszirozgasd is. Ettől fogyni nem fogsz, de károdra biztos nem válik. Talán feszesedik tőle a bőröd. azért 2 hét alatt nem lehet csodát tenni.. Egyél sok vízhajtó kaját, az is "lapít": Paradicsom, zeller (párold meg, úgy nem olyan vad az íze) egy kevés dinnye..

De könnyű ezeket mondani! Nekem is csak be kellene tartani! : ))

2008. aug. 26. 17:25

Szia!


Hullahopp karika + karcsúsító gél.

Nekem ez jött be:-)

2008. aug. 26. 17:24
Amugy 2 hetet akartam írni :) De kérlek segítsetek! Ételekkel, tornagyakorlatokkal és mozgással kapcsolatos tippeket várok! Kérek mindnekit, hogy írjon, akinek van ötlete :) Fontos lenne lefogynom és alakítanom a hasamon. Szerintem 3-4 kg felesleg lehet rajtam. Előre is köszi :)
2008. aug. 26. 17:21
" hetem van rá, hogy a hasamról eltűntessem a felesleges hájat. DE HOGYAN?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook