Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy segítsek fórum

Hogy segítsek (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 8. 22:17

Kedves első hozzászóló!

Tényleg a lányod még nagy gyerek,de örökbe adni semmiképpen ne adjátok, most ennek fizeti meg az árát előtte kellett volna körültekintőbbnek és óvatosnak lenni benne fejlődik egy pici élet, te mint nagymama jelölt biztosan tudsz neki segíteni, amiben csak lehet azt a kis aranyost pedig neveljétek fel jó egészségben és szeretetben. Ahogyan már itt tanácsolták. Üdv.Ágnes

11. 7ed48e33ee (válaszként erre: 10. - Diandra)
2009. nov. 24. 11:13
Ok
10. Diandra (válaszként erre: 9. - 7ed48e33ee)
2009. nov. 24. 00:22
ez egy régi fórum, már megvan a babó, képek az adatlapon, megtartották:-)
2009. nov. 24. 00:20

Szerintem ne adjátok örökbe!

mert nagyon fájni fog....maradj a lányod mellett!

16 évesen, egy lány nem alkalmas az anyaságra....de te légy mind kettőjüknek az anyja.....biztos nehéz lessz, de meglátod amikor megszületik az unokád...jó lesz.

2009. nov. 23. 23:47
látom megvan az uncsi és gyönyörű!!!!!!!!!!!!!
7. winny (válaszként erre: 4. - Benji1)
2009. jan. 24. 15:28

Néztem az adatlapod.

16 évesen született az első gyermeked.A lányodat ezért marasztalod el.Sőt kijelented,hogy örökbe lesz adva.......

Szomorú!

A gyermek ott is megél ahol szegénység van.

6. benji1 (válaszként erre: 5. - Rohiani)
2008. aug. 26. 13:45
a pici apukája tud a létezéséről,de olyan idős mint a lányom.Az első reakciója az volt, nem az övé.A suliba nagyon megértőek voltak,ma voltam bent segítenek,ha sokat hiányzik akkor tehet különbözeti vizsgát.Én is arra gondoltam,hogy nem nézem meg a picit,iszonyat lehet utána,de ebben nem hiszem,hogy tudok neki segíteni,minden tőlem telhetőt megteszek.
2008. aug. 26. 08:57

Nagyon sz---r helyzet, az biztos, hogy a kicsit nem fogjátuk tudni elfelejteni. Ilyenkor az a legjobb, ha megsem nézitek, mert úgy még nehezebb lesz örökbe adni. Arra kell majd gondolni, hogy jó helyre fog kerülni, egy olyan családhoz akik már nagyon régóta várnak babára és most a lányod által lesz nekik egy.

A sulit pedig nagyon fontos, ha van lehetőség, akkor ne halasszon a lányod, de ezt kérdezt meg az iskolába, ahová jár. Ha nem egy vaskalapos a tanár, akkor talán tud valami megoldást ő is. Vagy keresetek egy olyna sulit, ahol nem bélyegzik meg a lányodat a terhesség miatt. Hisz nem követett el bűnt, csak buta volt és most nagyon-nagy árat fog ezért fizetni, az egyik legnyagyobbat, amit lehet.

Remélem találtok olyan sulit, ami segíteni fog. Vagy ha mégsem, akkor marad a halasztás, vagy ha anyagilag bírjátok, akkor a magánsuli. A leendő pici apukája segít valamit?

2008. aug. 26. 08:51
bár,hogy sajnálom oda kell adni,4 gyermekem van 20,16 Ő,6 és 4 évesek.Nem tudnánk biztosítani neki azt amit kell.Nagyon nehéz anyagiak közt élünk,nem nélkülözünk,csak elvagyunk.
2008. aug. 26. 08:27
Szerintem úgy segítesz a leginkább, ha a lányod mellett maradsz, bárhogy is döntötök. Egy 16 éves gyereknek valóban nincs szüksége gyerekre, hisz még ő maga is az... A babát én is nagyon sajnálnám örökbe adni, de ha nincs más megoldás... tégy legjobb belátásod szerint. A legfontosabb, hogy a lányod tanuljon és végezze el az iskolát...
2008. aug. 26. 08:12
Halasszatok egy évet szerintem. Biztos, hogy muszály örökbe adni?
2008. aug. 26. 08:00
lányom eltitkolta a terhességét,22 hetesen vettem észre,hogy valami nem stimmel vele.Szinte semmi nem látszott rajta,ami arra utalt volna,hogy terhes.Kezdődik az iskola,nem tudjuk,hogy folytathatja,magántanuló legyen ,halasszon 1 évet,válasszon másik iskolát,akinek van tanácsa segítsen.Még annyi a baba örökbe lesz adva

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook