Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Új vetélkedő a tv2-n: Cápák fórum

Új vetélkedő a tv2-n: Cápák (beszélgetős fórum)


2008. aug. 26. 17:50

És ma?

Én már a közelébe sem mentem. :)

2008. aug. 25. 19:16
Én lemaradtam róla,de amint olvasom a játék lényegét nem is bánom:)
6. mohonc (válaszként erre: 4. - V.solya)
2008. aug. 25. 19:04

Hát ez a katasztrófális benne, hogy azt sugallják, hogy ez kell nekünk.

Kerestem a tv2 honlapján, hova lehetne megírni nekik a véleményem, de nem találtam.

5. mohonc (válaszként erre: 3. - Katácskák)
2008. aug. 25. 19:03

Most már minden nap lesz este fél 6-kor a tv2-n.

Röviden: van 3 ember, akiknek egyetértésben kell válaszolni a kérdésekre. Minél hamarabb megegyeznek, annál többet kapnak, de ha x percen belül ez nem megy, bukik az egész. Eddig jó. Most jön az elmés "pszichológiai csavar" (idézet tőlük), amikor is a megnyert pénzt a számítógép tök igazságtalanul elosztja 3 felé (pl: 1,5 millió, 600ezer, 20 ezer Ft), és most abban kell megegyezni 1-2 perc alatt, hogy ki viszi el a sokat, és ki a keveset.

Tehát, akiket arra vettek rá, hogy együttműködjenek, azokat most egymásnak ugrasztják. Ha nem tudnak megegyezni, akkor senki nem kap semmit. Annyira ötletes!!!! :((

2008. aug. 25. 18:58

Szia!


Hasonló a véleményem, mint Neked, bár az Igazság ára is undorÍtó és gusztustalan volt. De hát ez kell nekünk, Magyaroknak!

2008. aug. 25. 18:57
Szerbusz. Mikor volt? És hánykor? Megírnád miröl szólt, nagyjából. KÖSZI.
2008. aug. 25. 18:55

Én ennél gusztustalanabb és undorítóbb "játékkal" még nem találkoztam. Hihetetlen. És erre van igény szerintük???

Egyet megnéztem, de többet tuti nem fogok!

2008. aug. 25. 18:54
Láttátok az új vetélkedőt a tv2-n? (Cápák) Mi a véleményetek róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook