Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » MIlyen ételeket adhatok 8 hónapos fiamnak, akinek hasmenése volt? fórum

MIlyen ételeket adhatok 8 hónapos fiamnak, akinek hasmenése volt? (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 14. 16:24
Én ajánlani tudom, a sós fízben főtt krumplit rpéval :) kicsit nagyobb darabosra törd össze vagy turmixold le, rakhatsz bele neki vajat is pl hogy krémesebb legyen, nekünk bevált ;)
9. drnéni (válaszként erre: 8. - Ildiko0914)
2008. aug. 25. 14:37
Igen, ez a tilalomfa a régi iskolához tartozik, és biztos örülnék, ha bármit hajlandó lenne megenni.
8. ildiko0914 (válaszként erre: 6. - Drnéni)
2008. aug. 25. 14:16
Ez nagyon meglepő, de elhiszem, lehet h nem lenne baja, de a családorvos azt mondta nekünk h gyümölcsöt egyáltalán ne adjak, meg rizs és répa, még krumpli sem, én komolyan vettem, most meg elakadtam, hogyan tovább.pedig ha visszagondolok, amikor a lányomnak volt hasmenése, bizony adtam az almát is meg a banánt is, nem tudom miért vagyok most ilyen félős:)
2008. aug. 25. 13:19
Az alma és a banán kimondottan jó hasmenésre. A banán fogja a székletet. Mi ezen éltünk pár napig, mikor szalmonellája volt. Igaz, akkor már elmúlt 1 éves. Meg is utálta a banánt szegény, 1 évig rá sem tudott nézni.
2008. aug. 25. 13:18
Túri prof., a szegedi gyerekklinika igazgatója azt tanította nekünk, hogy a hasmenéses-hányós gyereknek azt adjunk enni, amit kíván, ha tejet, akkor azt. 8 hónaposan ez persze nem jön szóba, de add neki nyugodtan a kedvencét, a fontos, hogy egyen. (Én vért izzadtam egyszer a lánommal, amikor beteg volt, utána 2 hétig nem evett meg a világon semmit, de az se volt baj.)
5. ildiko0914 (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2008. aug. 25. 10:48
Igen, még szopizunk szerencsére, gyümölcsöt adhatok? kissé félek, leveseket már adhatom, mondjuk egy zöldségleves csirkehússal?
4. ildiko0914 (válaszként erre: 2. - Leoborta)
2008. aug. 25. 10:46
Gyümölcsöt nem mertem adni neki, most már kifele tartunk a hasmenésből, de az eddigi változatos etrendünk nagyon egyoldalu lett, igazából félek a répán és rizsen kivül mást is adni
2008. aug. 25. 10:27

Legjobb lenne anytej, ha esetleg fagyasztottál, le, illetve szopizik még.

Más tejtermék kerülendő. Főtt krumpli,rizs, répa, alma.

2008. aug. 25. 10:18
banán, alma, répa
2008. aug. 25. 10:17
MIlyen ételeket adhatok 8 hónapos fiamnak, akinek hasmenése volt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook