Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A kiválasztott háttérképet, hogyan lehet megnyújtani, hogy teljes képernyős legyen?Mit csináljak, hogy sikerüljön? fórum

A kiválasztott háttérképet, hogyan lehet megnyújtani, hogy teljes képernyős legyen?Mit csináljak, hogy sikerüljön? (tudásbázis kérdés)

6. *trust_us_we_lie* (válaszként erre: 5. - Pingumaci)
2008. aug. 26. 23:36
Neked is :)
2008. aug. 25. 23:37

Ó,köszike a segítséget,sikerült is!

Minden jót Nektek! :)

4. 9bc47feccc (válaszként erre: 2. - Pingumaci)
2008. aug. 25. 03:15
Start menü - vezérlőpult - megjelenítés - aztal menü - és a pozícióknál nyujtás választása,ennyi.
2008. aug. 25. 02:42

Szia.

Épp az előbb állítgattam én is a hátteremet.

Jobb klikk az egérrel az asztalon, legalul Tulajdonságok. Felül kis fül Asztal. Pozíció: Nyújtás nem pedig középen. Aztán alkalmaz és ok. Szerintem így jó lesz. remélem érthető voltam. :)

2008. aug. 25. 01:59

Van itt egy nagyon szép kép,melyet leszerettem volna menteni és kitenni [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]háttérkép[{[{[/A]}]}]emként!Ráklikkeltem,hogy "Beállítás háttérként,majd berakta a kicsi képet középre,pedig nem kis felbontású a kép.Szerintetek mit rontottam el?Hol kell át állítani,hogy nyútsa meg a képet Nekem?Köszi a türelmet,és segítséget előre is :)

Üdv: Zsuzsa

2008. aug. 25. 01:50
A kiválasztott [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]háttérkép[{[{[/A]}]}]et, hogyan lehet megnyújtani, hogy teljes képernyős legyen?Mit csináljak, hogy sikerüljön?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook