Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés után 7 héttel, szopis tabletta szedését megkezdve, megjön a vérzés. Normális ez?Peteérést is jelent? fórum

Szülés után 7 héttel, szopis tabletta szedését megkezdve, megjön a vérzés. Normális ez?Peteérést is jelent? (tudásbázis kérdés)


2008. aug. 24. 18:13

Sziasztok!

Csatlakozom CSMBhez, én is hallottam olyat, hogy előfordulhat az, hogy emiatt leszokik a kicsi a tejről. De szerencsére velem nem fordult elő. Nekem 2 gyermekem van, mind a kettőnél rögtön megjött, ennek ellenére az egyiket 3, a másikat 2 éves koráig szoptattam, szóval jó kérdés, hogy van-e ennek igazságalapja.

5. 0285f6a32f (válaszként erre: 4. - 025c5b6977)
2008. aug. 24. 17:59
köszi , nem nekem kell a tanács hanem hugomnak. Ő szült juli elején. Nekem anno nem volt szerencsém szoptatni egyik gyereknél sem.
2008. aug. 24. 17:39
Igen. Engem olyanokkal riogattak hogyha megjön szopizás közben, akkor megváltozik a tej és hamar le fog szokni a baba az anyatejről. Ugyhogy ha ilyet hallasz vagy tapasztalsz ne lepődj meg. Nem tudom mennyi valóságalapja van egyébként.
2008. aug. 24. 17:24
Igen. NEkem szülés után 5 héttel jött meg először. A nődokim azt mondta, hogy előfordulhat, hogy utána nem fog megjönni, amíg szoptatok. De rá négy hétre ugyanúgy megjött, és azóta is rendszeres.
2008. aug. 24. 17:06
Igen, es igen...sajnos:(
2008. aug. 24. 16:46
Szülés után 7 héttel, szopis tabletta szedését megkezdve, megjön a vérzés. Normális ez?Peteérést is jelent?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook