Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pofon egy pár hetes csecsemőnek?! fórum

Pofon egy pár hetes csecsemőnek?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2010. okt. 24. 19:07
Én megvertem volna...mármint az anyukának nem mondható nőt...
2010. okt. 24. 18:44
pofont de akkorat, hogy afaladja visszaamasikat erdelem a kaposzta üresfejü szülö aki meg üt vagymegraz egy vedtelen gyereket. csecsemöt!!!!!!!!!!!!. minek szül az ilyen ? es az apa miert akar gyereket ha idegesiti? ezeknek a balta allna csak jol ahatukban:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. szept. 24. 10:52
Nem vagyok normális, hogy benéztem ide, úgy felhúztam magam, nem tudom, meddig fog ez a 2 gyerek, főleg a kis Peter az eszembe járni!
161. ac808a6b30 (válaszként erre: 160. - Ac808a6b30)
2010. szept. 24. 10:44
Ja, és szerintem nem ő ütötte meg, hanem a párja.
160. ac808a6b30 (válaszként erre: 159. - Ac808a6b30)
2010. szept. 24. 10:04
Basszus, mit művel az ilyen, amikor 4 fal között van?
2010. szept. 24. 10:04

Ez nagyon veszélyes, ilyeneket a híradókban látunk...de sajnos akkor már késő!


És igen, van közünk hozzá, mert a kicsi nem tudja magát megvédeni, az élethez viszont joga van!


Barom ribanc, én hívtam volna zsarut, és nem engedem el a nőt a helyszínről, ha kell, erőszakkal tartom ott.

2010. márc. 13. 21:28
Nem normális az ilyen!
157. panda40 (válaszként erre: 156. - 74af68e220)
2010. márc. 13. 21:15

a forum indito!!

szerintem biztos hogy ö ütötte meg,aztan be parazot.

2010. márc. 13. 21:01
Ki képes ilyesmire?
155. MelcsikeK (válaszként erre: 154. - Ndia)
2010. jan. 10. 18:08
szerintem is!
154. Ndia
2009. máj. 25. 12:41

Sziasztok . végigolvastam .

Szerintem a topiknyitó volt aki megütötte a babát. Saját magáról írt, és így akart segítséget kérni, és így akart választ kapni arra, mit tegyen, és vajon mi baja lehet a babának, mert orvoshoz vinni nem merte. Egy nagyon fiatal, tapasztalatlan, és magányos anyukáról lehet szó, akinek elborult az agya, de már nagyon megbánta, és nem volt kivel megbeszélnie. Reméljük nem lett komoly baja a kicsinek, és tanuljunk az esetből.

153. Roni24
2009. máj. 25. 12:06

Sziasztok!


Ehhez a témához mindössze annyit tudok hozzáfűzni, hogy a téma indítója legelőször egy másik néven regisztrált!

Miután megszületett a kislánya, még írt a naplójában arról, hogy milyen boldog és milyen jó baba a kislány, minden szép és tökéletes! Folyamatosan figyelemmel követtem a naplóját, a hozzászólásait, aztán egyszer csak eltűnt, törölte magát, viszont a naplója még ma is fenn van a Hoxán, utolsó bejegyzése 2008.07.30-a!


2008.08.07-én újraregisztrált ezzel a névvel, én is csak a nevéből és a kislány születési dátumából jöttem rá, hogy Ő az! Őt is elkezdtem figyelgetni, viszont nem volt fenn már 2008.08.24-e óta, azaz mióta ezt a témát megnyitotta! Szóval nem sokat tevékenykedett ezen a néven! Bennem is megfordult a gondolat, hogy esetleg vele esett meg a sajnálatos dolog, de nem akartam elhinni!!!


Ma rátaláltam az aktuális jelenlegi nevére itt a Hoxán! 2008.10.22-én regisztrált és a mai napig aktív!

Erről az esetről nem ír semmit, viszont ha tényleg vele esett meg az eset, akkor a képek alapján a kislány jól van, és egészséges! Remélhetőleg később sem derül ki, semmiféle károsodás ami esetleg őt érhette!!!


Bár, hozzá kell tennem, hogy én még a mai napig se vagyok képes elhinni, hogy ilyet tett volna ez a lány, mindenesetre nagyon furcsa és gyanús, miért változtatott ennyiszer nevet itt a Hoxán!

2009. máj. 21. 18:54
nem semmi. most nézem hogy ez a nő az adatlapján 26 éves, egy másik fórumban pedig 22-nek vallotta magát....
151. 093599874c (válaszként erre: 142. - Ria0712)
2009. febr. 2. 07:35
Sziasztok. Én Ria0712-nek adok igazat. Szerintem is a topic elindítójával esett meg a sajnálatos történet. Ha nem vele történt volna, akkor még most is itt fórumozna és bekapcsolódnak a vélemények hosszú sorába, hogy ő is kifejtse az övét. Ez a "pofon egy csecsemőnek" dolog nagyon rázós. Mindenki átélte már szerintem, hogy a kezét és száját összeszorítva majdnem eldurrant az agya, de tudatosan meg lehet nyugodni. A gyerek nem azért sír, mert direkt idegelei a szülőt, hogy annak ne legyen nyugta. Ráadásul a nyugodt szülő hamarabb tudja megnyugtatni a babát is. Én nem tudom, ki ő (Hanna), de a megfogalmazása infantilis, gyerekes, talán megkockáztatom, de éretlen.
2009. jan. 5. 22:40
50-50 % az esély..
2009. jan. 5. 21:23
én nem gondolnám, hogy ő az, akiről szó van.
2009. jan. 5. 15:20

Megmondom őszintén, mikor legelőször olvastam a topicot, nekem is gyanús volt a dolog, több minden sántított a történetben.

Nyomban feltűnt, hogy mintegy "hisztérikusan" kérdezgeti, "lett -e baja a babának?"

Holott ha kívülállóként nézte végig, tudhatná, hogy lehet baja.

A másik, ami furcsa: én nem éltem Gyulán, csak nyaraltam ott egy hétig, de úgy emlékszem, elég nagy város, nem olyan könnyű kinyomozni, hogy hol is lakik a tett elkövetője - lakótelepen pláne, hacsak nem valami feltűnő, jellegzetes külsejű nő volt.


Az első gondolatom az volt, hogy kamu a történet.

Szokott valaki a Babaszobán fórumozni? Ott például volt egy fura jelenség: álnéven beregelt egy Petra nevű tizenéves erdélyi kamaszlány, és különféle hangzatos sztorikat talált ki, hogy ő egy komoly családanya, és ezzel igencsak becsapta a fórumozókat, mivel a fantáziája elég dús volt, különféle hangzatos sztorikat talált ki, és babás fényképeket lopkodott le az internetről, mintha a sajátja volna.

Nekem Hanna stílusa nagyon emlékeztet rá, mert kicsit gyerekesen fogalmaz. Persze nem biztos hogy ő volt, csak ez is benne van a pakliban.


[link]


A másik variáció is elég valószínűnek látszik, mármint az, hogy Hanna volt a tett elkövető a babával szemben - valószínűleg nagyon megijedt, nem merte írni, hogy ő volt, mert félt, hogy letámadják, és úgy állította be, mintha nem vele esett volna meg.

Ez egyfajta pszichológiai kivetítés.

Szerintem meg van a remény rá, hogy magba nézzen, és helyrehozza ezt a szörnyű hibát.

Úgy gondolom, szeretettel, komoly elhatározással, esetleg orvosi segítséggel a legcsúnyább dolgokat is helyre lehet hozni.

Sok sikert kívánok neki, és drukkolok, hogy minden helyrejöjjön!

147. Wendy87
2009. jan. 5. 10:43

Simán lehet, hogy róla van szó. Az adatlapját elnézve, július 7-én született a kislánya, az első hozzászólása pedig 8. hó 24-én íródott, tehát még a baba kora is stimmel.

Hát ha róla van szó, én nagyon remélem hogy helyre jött lelkileg és azóta képes kontrollálni magát. Én el tudom képzelni, hogy ez egyszeri eset volt, és maga a tény, hogy megütötte a gyerekét annyira megviselte őt magát is, hogy azóta nem tesz ilyet.

146. anyuca66 (válaszként erre: 142. - Ria0712)
2009. jan. 4. 13:24
Meg szoktam nézni van - e új vélemény. Amit írtál arra én (se) nem gondoltam! De arra ránéztem mikor nézett be az oldalra a téma feldobója!? De ha vele történt megírhatta volna, mi van a babával! Nem mindenkinek villant át hogy esetleg vele történt meg. Ahogy eddig írt nyugiba folytathatta volna... bizonyára benéz csak másik névvel, vagy vendégként....
145. 80ASIQ (válaszként erre: 142. - Ria0712)
2009. jan. 3. 15:51
Gondolod?
144. gyula (válaszként erre: 142. - Ria0712)
2009. jan. 3. 15:00
Ebben lehet valami, amit gondolsz, és még talán van egy kis remény is hogy magába szálljon, és másképp viselkedjen. Nagyon jó lenne, ha ez igaz volna.
143. 447f833a2f (válaszként erre: 142. - Ria0712)
2008. dec. 30. 21:10
Ez lehetséges!
142. ria0712
2008. dec. 30. 18:02
Csak most találtam ezt a témát és végig olvastam.Nem tudom,hogy feltűnt-e valakinek az,hogy aki elindította a topikot,annak csak egyetlen napig volt fontos?Szerintem ez a történet vele esett meg.Hiszen szinte hisztérikusan kérdezte,hogy a babának nem esett-e baja.Véleményem szerint,ha nem róluk szólna a történet,már régen leírta volna a fejleményeket.
141. gyula (válaszként erre: 139. - 1eb84e4bad)
2008. dec. 30. 15:42

Csatlakozom. jól látod, egy életre leírta magát.

Egyszerűen nem lehez megmagyarázni, hiszen az a kicsi azért sír, mert fáj valamilye, vagy éhes, szomjas,és attól vár segítséget, akinek a legjobban kellene vigyáznia reá, és az üti meg......Megüti.... Az ilyen nem anyának való.

Már megint rossz helyre született egy kisbaba.

140. 1eb84e4bad (válaszként erre: 134. - Titti7)
2008. dec. 30. 14:39
A jó anyaság nem ott kezdődik, hogy akkor nem verem a gyerekem! A jó anyát az ösztönei irányítják. Nem az indulatai.
139. 1eb84e4bad (válaszként erre: 132. - Titti7)
2008. dec. 30. 14:36
aki megüt egy babát, az nálam egy életre leírta magát. És onnantól nem érdekel a magyarázkodása.
138. 1eb84e4bad (válaszként erre: 129. - Titti7)
2008. dec. 30. 14:35
nincs abaj a hozzászlásoddal, de biztos vagyok benne, hogy másként fogod látni, ha látod a saját picurkádat, hogy menniyre tehetetlen, és menniyre rád van utalva. És aki ezt elfelejti, és képs megütni, akármilyen ideges is, az egy állat!
2008. dec. 29. 22:04

Csak pár hozzászólást olvastam vissza, és azt szűrtem le belőle, hogy vannak akik azt hiszik csupa tökéletes anyuk irogat ide.

Az én véleményem az hogy nem nevelés az ha verem a gyereket, főleg egy pár hetes csecsemőt. Egy ekkora gyerek azért sír mert fáj valamilye, vagy éhes. Ha meg már nagyobb simán meg lehet vele beszélni, hogy mi a baja.

Nekem 2 gyerekem van. Egy 12 éves és egy 8 hónapos. A nagyobbat 1x ütöttem meg, de akkor is lelkiismeret furdalásom volt és átmentem bőgni a másik szobába.

Azt hogy egy csecsemőt megüssek arra meg soha nem vetemednék. Az aki megteszi ne szüljön gyereekt,mert még nem készült fel az anyaságra.

A gyerek mellett meg kell tanulni lemondani dlgokról, és sokszor alapvető dolgokról. Így a telefonálásról is.

És az hogy valaki depresszióra fogja a csecsemőverést nem tudom elképzelni. Én is sokat vagyok, voltam egyedül a két gyerekkel és ez mellé még egy kutya is társul, még sem pofozkodom!

Pedig aki vissza emlékszik hogy milyen volt tini korában, az tudja hogy nincs könnyű dolgom.

Na mindegy én elitélem a csecsemő és gyerekverést is. A szép szó és a türelem, tolerancia sokkal többre vezet!

136. Afrodita (válaszként erre: 134. - Titti7)
2008. dec. 29. 21:56

Gratulálok a babához! A szülés utáni depresszió még nem ok arra, hogy valaki megüsse a pici babát, aki azt sem tudja miért sír!

Nekem sem volt mindig fényes jó kedvem, mert adódtak nehéz napok mire összeszoktunk a kisfiammal,de mivel imádom Őt, és a Mindenem születése óta, így nem magammal foglalkoztam, hanem vele. Nekem sem segített senki, a férjem 10 napig itthon volt velünk, aztán ment vissza dolgozni, a szüleim meg a város másik végében élnek.

Nem törvényszerű, hogy minden anya depressziós lesz szülés után, és tudatosan figyelni is kell, hogy ne váljon azzá!

Egyébként Te meg azt írtad, hogy optimista vagy...

135. kenzol (válaszként erre: 134. - Titti7)
2008. dec. 29. 21:51
Engem is vertek gyerekkoromban,én is vágtam már a lányom fenekére és nem vagyok tökéletes,mint a legtöbb anya ,de az idegességemet nem a gyerekemen vezetem le.Az,hogy rávágtam a gyerekemre az se egy jó nevelési módszer,ezért van aki engem ítél el,de egy ártatlan csecsemőt megütni,mert sír az azért túlzás.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook