Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan tudnék 20 hós leányomtól vizeletmintát produkálni? fórum

Hogyan tudnék 20 hós leányomtól vizeletmintát produkálni? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 13. 12:04
siker. rault a bilire es kijott a pisi :)
2013. máj. 22. 16:29
Textilpelenka vagy valami szövetet használj, kifőzve. azt ki tudod csavarni.
2013. máj. 22. 13:54

Eleg regi mar a topic, de korban ez illik hozzank is. Ugyhogy ujra inditom :)


Mar 5 zacskot elhasznaltam, volt fent estere is, amit az orvos javasolt. Sot, kinomban mar ki is akartam csavarni a pelust, dehat ezt a mai pelokkal mar nem lehet. Egyszeruen mindig melle megy. Ugy vettem eszre, hogy fent vizesebb a pelusa.


Ahogy csinalom: Megtorlom szarazra a nunit, este pedig furdes utan voltunk... Aztan raragasztom a gatra, legutobb mar kicsit szet is nyitottam neki. Amugy mar jar, szoval eleg nehez egy helyben tartani, mellesleg nagyon zavarja es tepkedi a pelusat (amit egyre lazabbra zarok).


Nem tudom, mi lehet a trukkje, de azota mar ez a masodik beutalonk, mert a vervetel megvolt...


Koszonom

2008. aug. 26. 08:55
Megoldódott a probléma, volt zacsi is, de az egyikből kifolyt a másikat meg folyton le akarta venni magáról. A kádas módszer sem jött be, végül életében előszőr a kisasszony belepisilt a bilibe :)
2008. aug. 25. 18:56

Köszönöm az ötleteket, főleg a zacsis megoldást, nem hallottam még ilyenről, hogy van, a dokinő nem mondta, hogy miképp oldjam meg... Nah de majd holnap reggel kiderül, van 2 db zacsi remélem összejön majd.

A kádas megoldás nekem is eszembe jutott, mert előszeretettel szokott pont akkor pisilni mikor a fürdetés van és beteszem a kádba :)


Sajnos még nem szobatiszta, de erőltetni nem akarom, közbe-közbe ráültetem a bilire, van, hogy Ő maga ül rá, de még 2 csepp pisin kívül nem ment bele más, de ha elöbb nem majd utóbb, nem érzem, hogy le lenne maradva, szerintem ez is olyan, mint az első lépések, azaz nem korhoz kötött.

2008. aug. 25. 10:25
Én beleállítottam a lányomat a kádba, megnyitottam a csapot, enyhén folyósra, és félliteres műanyag pohárral a kezemben vártam a produkciót, majd próbáltam eltalálni a sugarat... : ) Sok szerencsét.
2008. aug. 24. 23:56
Gyógyszetárban lehet kapni vízelettasakot. Nagyon egyszerű használni, csak figyelni kell, hogy vizelés után ne sokáig legyen fent, mert szeret leesni és kicsorogni.
4. Mokka78 (válaszként erre: 2. - Mystrea)
2008. aug. 24. 12:44

Lehet kapni a gyógyszertárban erre alkalmas kis eszközt! (zacsit!)

Igen érdekes megoldás de a fiamtól 3 hósan is tudtunk mintát szerezni :)

De egyből 3 vegyél mert nem biztos hogy elsőre sikerül! Ráadod a pelust miután felragasztottad a zacsit és csak vársz! :)

2008. aug. 24. 11:02
Nem pisil még bilibe? Akkor vegyél a gyógyszertárba vizelettasakot, azt fel kell ragasztani, amíg nem pisil a csöppség, csak ne szedje le, húzz rá bugyit!
2008. aug. 24. 11:01

Nos arról lenne szó, hogy a lányomnak mandulagyulladása van, és a gyerekorvos vizeletmintát kért, hogy vigyem el a laborba majd kedden.

A problémám az, hogy még nem akar bilizni, még szinte csak játéknak veszi, ugyan elücsörög rajta de nem hajlandó bele produkálni semmit sem.


Valaki tudja, hogy miképp tudnám megoldani?

2008. aug. 24. 11:00
Hogyan tudnék 20 hós leányomtól vizeletmintát produkálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook