Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008. április-május-júniusi babák fórum

2008. április-május-júniusi babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. dec. 23. 23:49

Sziasztok.


Sajnos elhanyagolódott ez a fórum. Szeretnék mindenkinek békés, boldog karácsonyt és biztonságosabb, boldogabb új évet. Minden babucinak sok-sok ajándékot a fa alá, de igazából szeretetben és boldogságban gazdag családot mindenkinek.

2009. júl. 5. 23:44

Sziasztok!


Húú de kihalt a fórum. Képzeljétek el Bence végre elindult, el sem hiszem, hogy egyedül jár! :))

Még mindig nyolc fogacskája van, beszélni nem nagyon akar, csak az első szótagokat mondja, de azt sem mindig, csak ha akarja. Viszont nekem azt mondja, hogy "idi", ha kell valami mindig ezt mondja.

Súlya egy ideje stagnál, enni nem nagyon akar, sőőt alig eszik meg valamit. Bár ebben a nagy melegben mi is kevesebbet eszünk. Jövő héten megyünk vérvételre a vérszegénység miatt. Így kicsit én is megnyugszom, hogy nem függ össze az étvágytalanság és a vérszegénység.

1652. mamuci55 (válaszként erre: 1649. - 4e6546fe63)
2009. máj. 23. 05:59
Szia Orsikám!Igen szerintem olyan a krupp,mint a laringitis.Azt nem tudom miért olyan betegesek,csak abban reménykedem,hogy ha vége az ovinak nem lesz baj.Dávid 4 éves korában ment oviba,addig nem is volt beteg.A Zolika is akkor kezdte a betegségeket amikor oviba került.Most,hogy van tesó a betegségek duplázódtak.Annak idején mi is így voltunk a két lányommal.Aztán itthon is maradtam velük a gyes után,mert annyit voltak betegek,hogy nem volt értelme dolgozni.Szegény férjem dolgozott 3 helyen.De remélem most egyenlőre vége lesz a nyavalyáknak.Szerdán megyünk a Papival Gyulára,egy kis pihenésre.Szombaton jövünk,Nektek szép és boldog gyermeknapot.Puszi.
1651. 39f5f6877d (válaszként erre: 1649. - 4e6546fe63)
2009. máj. 22. 22:28

Én is gondoltam már rá. hogy külön szobába teszem, de először a saját ágyába kellene visszaszoktatni, mert olyan hülyék voltunk. A fogzás miatt olyan rosszul aludt, hogy odavettük magunk közé, most meg úgy odakapott, hogy nem hajlandó a kiságyában aludni. Én reggelente úgy ébredek, mint akin átment az úthenger, totál el vagyok zsibbadva.


Gyereknapra lassan készülni kellene, de a napok óta tartó fejfájásom miatt semmihez nincs kedvem.

1650. 39f5f6877d (válaszként erre: 1648. - Mamuci55)
2009. máj. 22. 22:19

Ez sajnos nem túl jó hír. A sógornőm gyerekei is így vannak. alig mennek oviba már össze is szedtek valami betegséget. Most a kislánynak kötőhártya gyulladása van.

Remélem ha vége lesz az ovinak nálatok is elmúlik az a beteges korszak.

Bence még nem megy egyedül, de csak kicsi segítség kell neki, viszont beszélni nem nagyon akar. Csak a dádá és a ne-ne megy neki, de az profin.

Itt most szerencsére esik az eső, de nem sok lehűlés érezhető. Talán kicsit frissebb lesz az idő.

A nyugdíjról meg inkább nem írok semmit, mert csak felbosszantom magam.

2009. máj. 22. 20:51

Sziasztok!


Hogy vagytok?Gyerkőcök?készültök a gyereknapra?


Mi jól vagyunk,ma voltunk játszin,a Kari,mint mindig,nagyon jól érezte magát!Igen fülledtt idő volt ma,amit elég jól viselt,de azért látszott rajta,hogy érezte az esős időt!


Mamuci:miért ilyen betegesek?A kupp olyasmi,mint a laringitis?


Ildikó:utólag is boldog születésnapot nektek!


Kari,szombaton elkezdett lépegetni, és ami azt illeti már igen ügyes!Kész vagyunk a festéssel,már be is pakoltunk még egy-két simítás a hétvégen,aztán csili lesz a lakás!


Kincsem,ma alszik először külön szobában tőlünk,eddig mindig együtt aludtunk!Még most tettem le aludni,de máris furcsa!-,így olyan üresnek érzem aszobát nélküle!Remélem,hamar meg fogjuk szokni mind a ketten!

1648. mamuci55 (válaszként erre: 1647. - 39f5f6877d)
2009. máj. 22. 05:26
Jó reggelt!Igen én is hiányolom a régieket.Mi nem vagyunk valami jól.A négy Bogárkám közül valaki mindig beteg.A nagyok haza viszik az oviból a betegséget,és a kicsik elkapják.A Balázskának kétszer volt már a nátha után olyan komoly hörgőgyulladása,hogy kórházba is kellett vinni.Szerencsére kezelés után kiengedték,de nagyon ijesztő volt hallani ahogy vette a levegőt.Nórika jelenleg is kruppos.Már harmadszor!Ez az elmúlt 6-8 hőnap egy rémálom volt.Hamarosan vége az ovinak,és reméljük a nyáron nem lesz semmi betegség.A kicsik már járnak,Balázska már 1 éves kora előtt/ő márc.31-én született/Nórika egy picivel 1 éves kora után/márc.9./kezdett egyedül menni.Nórika rengetegett beszél.Olyan szépen mondja a szavakat.Balázska csak dádázik.A meleget elég jól bírják még.Déltől nem nagyon vannak kint.A lányaim fáradtak egy kicsit.A betegségek miatt idegesek és nem tudnak éjjel nyugodtan aludni.Én megpróbálok segíteni amennyit a munka mellett tudok.Miután kitalálták,hogy a nagymamáknak 65 éves korukig dolgozni kell.Pedig most kéne a segítség.Bocsi,hogy ilyen hosszú voltam.Én is szerettem ezt a fórumot,mert olyan kedvesek a lányok,és mindig megvigasztalták az aggodó nagyit.Szép napot,és jó egészséget,sok boldogságot még Nektek!puszi
1647. 39f5f6877d (válaszként erre: 1646. - Mamuci55)
2009. máj. 22. 00:13

Szia!


Úgy elrepült az idő, hogy észre sem vettem. :)) Még nem jár egyedül, de nagyon minimális segítség kell neki.

Rég jártam erre, mert a csajok átpártoltak másik fórumra. :((

Ti hogy vagytok? Hogy bírjátok ezt a hőséget?

1646. mamuci55 (válaszként erre: 1645. - 39f5f6877d)
2009. máj. 21. 15:03

Szia! Nagyon Boldog 1 éves születésnapot kívánok.

Úgye Milyen gyorsan eltel az idő?A Picurkád már jár egyedül?Nagyon régen nem jártál erre.Puszi.

2009. máj. 21. 11:14

Egy évesek lettünk!!!! Jupájjééééé! :))))))


Remélem ti jól vagytok! :)

2009. máj. 11. 07:43

Sziasztok!

A lányom 13 hós és csak most jön a foga 4-dik napja egyfolytában lázas,most viszema dokihoz(ő mondta,hogy elég a lázát csillapitani,mert ez csak a fogzás),de én elviszem megint ja és a szeme is váladékozik.Összefügg a fogzással?

Szerintem nem!

2009. ápr. 26. 23:14

Sziasztok.


Látom mindenki szétszéledt vagy eltűnt. :((

Mi jól vagyunk, Bence egyre biztosabban lépked és már csak kicsi segítséget vesz igénybe.

Most a szemfogunkkal szenvedünk, de az egyik sarka már átbújt.

Nálunk Bence sajna tejcukor allergiás és elméletileg nem kaphat semmi tejeset, de..... :)) Mi babatejet szoktunk venni neki, igaz kicsit drágább mint a bolti tejnek álcázott lötyi. :)))


Ivett! Nagyon sok boldog szülinapot Hédikének. :)))

Hogy eltelt az idő. Még mintha most "találkoztunk" volna először és azóta ti már szülinaposak lettetek. :))))

1642. 4e6546fe63 (válaszként erre: 1641. - Ivett73)
2009. ápr. 25. 17:05

SZia!


Mindegy milyet adsz,csak forrald előtte!


Csajok!Mi van veletek?Hol vagytok?

1641. Ivett73 (válaszként erre: 1640. - 4e6546fe63)
2009. ápr. 24. 20:36

Szia!

Bármilyen tejet adhatok? 1,5 vagy 2,8? Milyen márkájú tejet?Esetleg hígítva vagy csak simán tejet?


Köszi a jókívánságot.

1640. 4e6546fe63 (válaszként erre: 1639. - Ivett73)
2009. ápr. 24. 08:06

Szia!


Igen,egy éves kor után már adhatsz neki tejet,de előtte mindig forrald fel!


Boldog szülinapot előre is!

1639. Ivett73
2009. ápr. 24. 07:19

Sziasztok!

Tudtok segíteni nekem? Kezd apadni a tejem. Szeretném megkérdezni tőletek, hogy anyatej helyett mit adjak majd a kislányomnak? A tápszert nem fogadja el. Bolti tejet adhatok e? Várom a bevált módszert. Holnap lesz 1 éves a Hédike.Előre is köszönöm.

2009. ápr. 12. 22:52

Fogadjátok szeretettel!


Éz lénni kici kínái uszenetsz, nádon occó, adni áfász számlá, kívánni boldog nuszi, lánoknak szok kellemesz húszvéti locoló, fiúknak két nad pirosz toász!


Itt a húsvét, s jön a nyuszi. Repül hozzátok egy nagy puszi. Ölelésem legyen veletek. Boldog és Áldott húsvétot kívánok mindenkinek!

2009. ápr. 5. 21:04

Sziasztok!


Ki,merre?Hogy vagytok?Elég rég pang a topik!


Mi meg vagyunk,jól vagyunk,élvezzük a jó időt!


Akinek hiányzunk vagy érdekli mi van velünk a 2008 tavaszi babák nevű fórumon talál meg!


Sajnálom,hogy így szétszéledtünk,azért jó volt veletek lenni!Mindenkinek minden jót!

1636. 4e6546fe63 (válaszként erre: 1635. - Mirjamfree)
2009. márc. 25. 19:05
Ezen a téren nem igazán tudok segíteni,de ha hallok valamit szólok!
2009. márc. 25. 17:25
Sziasztok köszönöm a kedves sorokat. Magamról anyit 37 éves mozgássérült 3 gyerekes anya vagyok, egy 18 éves lányom van az első hzaságomból,viszonylag későn találtam meg az igazit 12évre eből a h-ból van két fiúnk egy 4 éves és egy kilenc hós,valódi kis ördög fiókák, imádni valok már mondja hogy baba apa ham és imádja mindenre ami nem tetszik neki a kis fejét ráza hogy nem. Épp valamilyen bedolgozást keresek varró a szakmám de minden érdekel nem tudjátok hol találjhatnék valami normálisat.
1634. 4e6546fe63 (válaszként erre: 1631. - Mirjamfree)
2009. márc. 25. 11:36

Szia!


Üdvözlünk a fórumon!Mesélj magatokról!


Ildikó:Ne aggódj,nem a lesz a kisfiadnak semmi baja,nálunk is volt már hasonló baleset,pontosabban kétszer fordult elő,hogy leeset az ágyról és szerencsére semmi baja sem volt!Meg mikor elkezdett állni,tipegni,sokszor hanyattvágódott,volt amiból kórház is volt,de szerencsére egyben van!:)Ez a dologok rendje!-,ahogy nőnek,úgy nő a baj is!:)Nagyon oda kell ám figyelni rájuk!Megy a fiad egyedül?A szótagokkal,hogyan álltok?


Mamuci:ti,hogy vagytok?


Suzann:Mi van veletek?


Nekünk a második éjjelünk,amikor alig aludtunk!Hogy,miért eddig nem voltam benne biztos,de ma a kolléganőim észrevették,hogy a felső két foga,ami nagyon be van dagadva neki és mellette is elkezdett a két oldalsó!:(Ma kentem neki Dentinoxal,remélem valamit használni fog!-,úgy sajnálom szegénykémet!:(

1633. 39f5f6877d (válaszként erre: 1631. - Mirjamfree)
2009. márc. 24. 18:19

Szia!


Szeretettel üdvözlünk körünkben. Azt hiszem ezt mindenki nevében mondhatom.

2009. márc. 24. 18:19

Sziasztok.


Ma megvolt az első balesetünk. Bencus leszáguldott az ágyról. Eddig szerencsére semmi baja. Csak a homlokán van egy kis kékülő folt.

2009. márc. 24. 17:34

Sziaszok új vagyok itt , a leg kisebb fiam 9 hónapos lesz 26 án, a harmadik fogunk jön.

Örülök hogy meg találtam ezt az oldalt,sok jó dolog van benne.

Üdv Marccsi

1630. 4e6546fe63 (válaszként erre: 1629. - Mamuci55)
2009. márc. 24. 09:07

2 fogunk van,azért is gondolom,hogy lehet jön neki megint valahol,de én eddig nem vetttem észre neki!

Éjjel Karit se vígasztalta semmi,hiába is próbálkoztam bármivel!:(Fáradtnak,fáradt vagyok,de ami azt illati elég jól bírom,csak azért mégis jobb lenne,ha nyugodtan aludna a kincsem!

1629. mamuci55 (válaszként erre: 1627. - 4e6546fe63)
2009. márc. 24. 07:53
Szia!Az a baj,hogy mindent a fogzásra fognak.Ami lehet,hogy igaz is csak mégsem vagy benne biztos.A Balázsnak is szoktak lenni ilyen éjszakái,olyan fájdalmasan sír,hogy alig lehet megvigasztalni.Ilyenkor mi sem tudjuk mi lehet a baj?Hány fogatok is van?Nekünk csak 4!Balázskának és Nórikámnak is.Akkor jó fáradt lehetsz Te is.
1628. 4e6546fe63 (válaszként erre: 1625. - 39f5f6877d)
2009. márc. 24. 07:07
Jobbulást nektek,gyógyuljatok meg minél hamarabb!
1627. 4e6546fe63 (válaszként erre: 1626. - Mamuci55)
2009. márc. 24. 07:06

SZia!


Engem is aggaszt a hörgés a hátikáján,ráadásul olyan rossz esténk volt,hogy a kincsem az egész éjjelt végig sírta alig aludt valamit,hogy mitől nem tudom!Adtunk neki fél1 fele Panadolt,de az sem használt igazán!Lehet,hogy jön megint valamelyik foga?

1626. mamuci55
2009. márc. 24. 05:36

Sziasztok!Hát soha nem akar vége lenni ennek a télnek és a betegségeknek?Én mindig olvasom,hogy kivel mi van,csak nem mindig írok.Megvagyunk,már nem is akarom leírni,hogy jól mert akkor biztos történik valami.Balázska még szedi a gyógyszert a hólyaggyulladásra,jövő héten kell újabb labor.Hétvégén unokáztam szombaton Balázska volt itt.Nagyon elfáradtam mert egész nap mentünk.Még nem megy olyan biztosan és nem mertem elengedni a kezét.Egyszer el is esett és megütötte a homlokát.Vasárnap Nórikára vigyáztam mert Andiék elmentek Zolikával a színházba délelőtt.Vele még könnyebb mert inkább mászik mint megy.Irod Orsikám,hogy a Kari hátán hallod még a "zörgést".A Balázskának 2 hete volt,hogy ilyen csúnya légzése és én még mindig hallom a hátán.Az orvos megvizsgálta azt mondta tiszta a tüdeje,és valószinü a nyálzástól is hallani ezt a hangot.Na most akkor mi van.Az én gyerekeimnek is jött a foga de én ilyet nem hallottam akkor.Vigyázzatok Magatokra.

Ildikó gyógyuljatok meg!Reméljük nem sokára melenget a Napocska bennünket.

2009. márc. 23. 22:28

Sziasztok.


Mi sajnos betegek vagyunk. Bence már alakul, de én szenvedek egy légcsőhuruttal és közép fülgyulladással.


Bence orra még folyik, de már jól van. Csak esténként alig kap levegőt. Be van dugulva az orra. :((((

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook