Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyibe kerül az abortusz? fórum

Mennyibe kerül az abortusz? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
174. evi0118
2012. márc. 20. 09:00
Mennyibe kerül egy abortusz, ha külföldön vagyok biztosítva? (Otthon csak sürgősségi ellátás)
173. simple (válaszként erre: 172. - Náíma)
2012. febr. 26. 22:37
Taj kártya nélkül? Szerintem több százezer forint.
172. Náíma
2012. febr. 26. 20:05
Tudja valaki,hogy taj-kartya nelkul mennyibe kerul az abortusz??
171. andi6020 (válaszként erre: 163. - Szterke84)
2011. nov. 29. 09:13

Rosszul vagyok az ilyen hozzászólásoktól.

Talán még azt is írhattad volna, hogy ahova Isten báránykát adott, oda legelőt is ad.

Akkor tuti hányingert is kaptam volna. :P.

170. P.marianna (válaszként erre: 169. - Szterke84)
2011. nov. 29. 08:15

Vélemény és vélemény között is van különbség. Tiszta szívből megvetem azokat az embereket, akik valóban nehéz, lelkileg megterhelő helyzetekbe került embereket farizeuskodva, lelkifurdalást keltve és kinyilatkoztatva próbálnak befolyásolni.

Ez nem vélemény és nem segítség, hanem öncélú tapicskolás más nyomorában és kibictempó.


Az egy élet megmentéséről meg annyit, hogy a nagy életvédelemben esetleg tekintettel kellene lenni a már világra jött életekre is, a család többi tagjára, de tudom, az életvédőknek csak a meg nem született életek számítanak, azzal jól lehet takarózni...


Nem veszed észre, hogy ez nem vélemény, hanem fölösleges feszültségkeltés valakiben, aki egyébként is a padlón van? De igazad van, éljen a bűntudat! Főleg, ha te elintézed 2 perc alatt, ő meg szenvedjen hónapokig.


Csodaszép.

169. szterke84 (válaszként erre: 166. - P.marianna)
2011. nov. 28. 14:35

Kedves P.Marianna!

Köszönöm kedvességedet,hogy ilyen szépen szólítottál meg!

Szerintem nem osztom az észt,én csak a véleményemet írtam le,mert ez az oldal azért van.Én sem kritizálom a te véleményedet,csak próbáltam volna egy életet megmenteni.

Miután tegnapi fórumhoz volt fölrakva ez a téma,nem gondoltam h több mint 1 éve volt aktuális,de amúgy miután elmentettem én is észre vettem,de már nem tudtam mit csinálni!

168. 6187eb1c9a (válaszként erre: 167. - BMA211225)
2011. nov. 27. 20:25
Na ezt én is benyaltam:-) Nem olvastam vissza,hogy régi probléma volt..., az öreglány mániája az életre keltés:-(
2011. nov. 27. 19:51
off:egyébként napok óta figyelem hogy az esetek 90százalékában egy semmit mondó beszólással szinte mindig ugyanaz a tag hoz fel elfeledett fórumokat..nyilván nem tilos csak értelme nincs...
166. P.marianna (válaszként erre: 163. - Szterke84)
2011. nov. 27. 18:59

Idióta.


Olvass, mielőtt osztod az észt, ami neked sincs. Vagy gondolkozz, akkor rá fogsz jönni, mikor kell befogni a szádat.

165. BMA211225 (válaszként erre: 163. - Szterke84)
2011. nov. 27. 18:33
2010 06hóban irt Kende bizonyára jólesik most ezeket olvasni tőled ép időben 2011 évvégén:(((((
164. 6187eb1c9a (válaszként erre: 163. - Szterke84)
2011. nov. 27. 18:00
Ne haragudj,de szerintem ez az Ő döntése,nem kellene még lelki ismeretfurdalást is okozni neki,valószínű,hogy kenyeret nem fog kapni tőle....:(
163. szterke84 (válaszként erre: 155. - Kende)
2011. nov. 27. 17:07

Kedves Kende!

Nagyon sajnálom ami a családodban történik körülötted,nagyon nehéz testileg-lelkileg is elviselni,de ami veled történt ,hogy ÁLDOTT ÁLLAPOTBA kerültél ez a legszebb dolog,ami történhet egy nővel!

A véleményem szerint NEM szabad,hogy a kisbabádat elvetesd,hiszen ez egy ajándék,amit Istentől kaptál!!!!Ha ő adta Neked,biztos van oka és szándéka veled és a kicsivel!Biztos vagyok benne ,ha az élet mellett döntesz ,akkor Isten meg fog segíteni titeket,hogy felbírd nevelni,mind anyagilag,mind lelkileg-fizikailag!Az abortusz egy gyilkosság,akármilyen okból dönt mellette az ember!

Légy erős,és válaszd az életet,rengeteg örömöd lesz benne,amire most még gondolni sem bírsz!

Van egy férjed,aki szeretné a babát és biztos azért dolgozik sokat,hogy Nektek minél jobb legyen!!

Kérlek gondold át a döntésedet,nehogy túl késő legyen!!

Üdvözlettel : Eszter

162. 6187eb1c9a (válaszként erre: 160. - Xania)
2011. nov. 27. 13:48

Az ára 26000Ft.


A térítési díjnak csak 30%-át kell megfizetni ha a terhesség megszakítását kérő személy vagy a vele egy háztartásban élő házastársa, élettársa, illetőleg az eltartója rendkívüli szociális segélyben vagy átmeneti segélyben részesül.

2011. nov. 27. 13:16
....bárcsak tunnám...
160. xania
2011. júl. 4. 21:03

ha egyedülálló anya vagyok egy 3 éves gyermekkel, és 2 hete munkanélkülin vagyok, jár kedvezmény abortusznál?meg tudja mondani valaki?

köszönöm

159. Erikkka
2010. szept. 25. 11:19
Hali, meg tudná mondani valaki hogy 2010ben mennyibe kerül a terhességmegszakítás?? SOS! Nem én szeretném elvetetni, barátnőm.
158. schulebaba (válaszként erre: 157. - Kende)
2010. aug. 8. 14:13

Szia Kende!

Nemtudom h feljársz-e még ide de megértelek és egyet értek én is veled.Ma én isara döbbentem h terhes vgyk tényleg dea mi történetünk nemtom milyennek mondjam ésszeretném ha meghalgatnál

mult honapbam még joban voltam páromal van egy kisfiam 8honapos ésamikor együtt voltunk direkt elment benem pénzt nemaodtt eltete ne h gyogyszert tudjak veni mert neki kell,aztán elromlot minden mert akor sem voltunk már tul joban meleg bizben lefüröstem mindig terhes lettem ert nemjöt meh 5én a menszeszem sohan em késett.aztám hopp tewrhes vgyk elhagyott mert én becsavarodtam h el életet dobok el s öt nemérdekelte ésamig nemkapok pénzt jövö honapban nememerek elmeni mert nemtudnam kifizetni az árát.sokat sirtam már de beletörödtem h nemtrudnam megtartani. reasásul hazaköltözöm öcsem fogyatékos apám cisztas beteg gerincnél ésaz orvosok nroszat mondanak csak mert nemtuddnak segioteni rajta.igy nemmerem egyedül válalni nemtudom válalni 3-4 embernek nekem kéne segiteni még egy pici a masik mellé nembirnám.és a párom semi pénzt nem ad nemtámogat.ugyhogy megértelek Jobban vagyazota??szia

157. kende (válaszként erre: 156. - D5e70f9842)
2010. jún. 23. 23:58

Szia Berina!

Annyira jól esnek a szavaid. Köszönöm:)Döntöttem. Elvetetem a babát.Férjem épp az előbb közölte, hogy biztos elhagy, gyilkosnak tart,hozzám érni többet nem képes.

Majd lesz valahogy. Talán jobb így. Ami nem öl meg az megerősít:(

Bár belül már sosem leszek a régi.

Írni fogok neked:)

Köszönöm szépen. Te vagy ma az első aki nem taposott belém:(

156. d5e70f9842 (válaszként erre: 155. - Kende)
2010. jún. 23. 22:04

Szia Kende!


Sok tanácsot nagyon nem tudok adni, de együtt érzek Veled. Nagyon nehéz ilyen helyzetben dönteni hogy mit csináljon az ember. Én azt tudom javasolni, hogy ha semmiképp nem szeretnéd ezt a kisbabát akkor ne tartasd meg. Igy is nagyon nehéz a családi körülményed. Férjedre nem sokat számíthaszt segitség terén. Az a baba is a Te nyakadba szakadna az összes gondjával-bajával nevelésével. Nem beszélve róla hogy ott van még a másik kettő is akikkel fogalkozni kell nap mint nap. Jól gondold meg!

Az árral kapcsolatban. Nekem 2006-ban volt sajnos egy abortuszom. Kellett vinni igazolást akkor én pont gyesen voltam a másikkal a férjem meg munkanélkülin igy úgy emlékszem olyan 10 ezer ft körül fizettünk. De ha nem lett volna munkanélkülin akkor 40 ezer ft körüli összeg lett volna. Ez azóta gondolom drágult valamennyit.

(a férj nem kellett hozzá személyesen, csak valami pappirt kellett aláírni otthon neki)


Azért majd írd meg hogy döntöttél. Én szoríttok Neked hogy így-vagy úgy de oldódjon meg az életed bonyodalmak és veszekedés nélkül!

Minden jót!

Berina

155. kende
2010. jún. 23. 20:26

Ma tudtam meg, hogy terhes vagyok. A férjem azóta nem beszél velem-azt mondta,talán el is hagy, ha el merem vetetni a babát.36 éves vagyok, van egy 3,5 éves kisfiúnk. Hogy miért vacilálok? Én gondozom a szellemi fogyatékos 67 éves nagynénémet, anyukám áttétes daganatos húztam eddig is a gyerekkel és a beteg nénémmel khemora, sugárra stb., férjem folyamatosan melózik, vagy alszik:(, hitelek, 160 négyzetméteres családiházat kéne rendben tartanom. Eddig is majd bele rokkantam sokszor azt hittem nem bírom. Most pedig újra terhes lettem. El szeretném vetetni, de férjem semmiben nem áll mellettem az abortuszt illetőleg. Sem orvoshoz nem hajlandó elvinni,eljönni velem, sem pedig anyagilag nem hajlandó kifizetni.

Nem is beszél szinte velem.

A lelkem megszakad, de nincs más választásom.

Ráadásul úgy hallottam, hogy egyébként költséges is.

Mennyibe kerül? Annyira meg vagyok zavarodva, hogy sok más mellett ezt sem kérdeztem meg az orvostól. Csak sírtam, sírtam... Gyilkosnak érzem magam. A szívem tudja mit kéne tennie, de az eszem mást mond::))

Köszönöm annak aki elolvasta. Kicsit, ha csak percekre is de megnyugodtam:((((

154. simple (válaszként erre: 125. - Manólányka)
2009. okt. 16. 20:47
Nekem is volt abortuszom, és egyáltalán nem a felelőtlenségem miatt. Fogamzásgátlót szedtem, és óvszert is használtunk amikor terhes lettem. Szóval nem kéne egyből lehordani a másikat, mikor fogalmad sincs a dolgok hátteréről...
153. 5a7f699553 (válaszként erre: 149. - 7ed48e33ee)
2009. okt. 16. 14:11
Ha minden igaz, már rég túl van rajta... Eléggé régen írt a fórumba.
152. 7ed48e33ee (válaszként erre: 140. - Chrissy77)
2009. okt. 16. 10:15
Van akit aznap haza sem engednek.Mert nagyon kába az ember és ha vérzel is az gáz
151. 7ed48e33ee (válaszként erre: 135. - Chrissy77)
2009. okt. 16. 10:13
Onnantól, hogy bevittek a műtőbe pár perc..fizikailag nem vészes de lelkileg....kegyetlen!!!!
150. 7ed48e33ee (válaszként erre: 149. - 7ed48e33ee)
2009. okt. 16. 10:12

Most te ilyen helyzetben vagy?

Megkérdezhetem hány éves vagy?

149. 7ed48e33ee (válaszként erre: 146. - Silver76)
2009. okt. 16. 10:10
Védő nő ad egy csekket és azon ha befizetted,kapsz egy előjegyzést.
2009. júl. 16. 11:54
Köszi a választ..
147. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 146. - Silver76)
2009. júl. 15. 15:52
nem a nőgyógyász hanem a családvédelmi védőnő akihez küldenek.elmondod neki a vagyoni helyzeted és megmondja milyen igazolásokat kell bevinned neki.
2009. júl. 15. 14:27

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni,hogy a nőgyógyászvagyacsaládsegítősdönti e el ,hogymennyit kell fizetni?Köszia válaszokat előre is...

145. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 140. - Chrissy77)
2009. júl. 11. 09:44

Este 6 körül engednek ki, ha nincs semmi baj.Előbb nem, de még ekkor is aláirattatnak egy papir, hogy saját felelőségedre mész haza, mert elvileg csak másnap reggel engednének el.


Ráadásul nem lehet tudni mikor kerülsz sorra, lehet, hogy csak 12-13 óra felé.Addig étlen-szomjan kell lenned.Ha nem birod az éhséget, vagy vércukor problémáid vannak, szólni kell nekik-és infúziót kapsz addig mig sorra nem kerülsz.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook