Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Októberbe lesz tíz éves a lányom, segítsetek mit lehetne venni neki szülinapjára?Korához képest komoly csajszi!!! fórum

Októberbe lesz tíz éves a lányom, segítsetek mit lehetne venni neki szülinapjára?Korához képest komoly csajszi!!! (tudásbázis kérdés)


2008. aug. 23. 17:30
Kézműves dolgokat. Menj el egy kreatív hobby boltba, ott rengeteg jó dolgot találhatsz. Gyöngyök, ékszerkészítő szettek stb.
2008. aug. 22. 13:00

èkszert:)


Kis ezüst fülbevalót,nyaklánccal.


Görkorit,kerékpárt,cserepes virágot,mini kis pénztárcát,naplót,ruhát,gyerek szakácskönyvet,..stb..(pénztárca függöen sok lehetöség van)


Hívd meg pár kis barátnöjét ,vegyél 50 darab lufit,tegyél mindbe kis apróságokat(csokit,mini szájfényt,színes zselés tollat),úgy fújd fel:)Ki kell durrantgatni,jó móka.:)


hatalmas torta a gyertyákkal...igazi bulis nap:)

2008. aug. 22. 12:48
Köszi az ötleteket,ha van még szívesen fogadom őket!!!És milyen tini könyvekre gondoltatok???
2008. aug. 22. 11:24
Igaz én már 20 vagyok de táskáal még mindig le lehet nyűgözni. Unokahugom 9éves ő is imádja a táskákat. Szerintem valami csini táska, (persze nem iskolatáska... :)) és esetleg abba vehetsz vmi könyvet vagy egy társast, esetleg kis fésüt, tükröt, hajgumikat, attól függ mi érdekli
2008. aug. 22. 08:16
Szerintem is a könyv jó ötlet. Valami divatos tinis felső. Esetleg valami komolyabb társas.
5. kk2
2008. aug. 22. 08:04
Ha szeret olvasni leköti a könyv.A mai lányok inkább a divat felé gondolkodnak.Talán egy cuki kistáska...
2008. aug. 22. 08:03

Szia!


Az én lányom 10 évesen imádta ( és most is imádja) a könyveket.

Vannak direkt 10 éveseknek szóló ifjúsági regények.

De mivel még játszani is kell neki, valami társasjáték félét is lehet venni neki, pl. Catan (stratégiai játék) amit lehet tovább bővíteni.

Ha szeret számítógépezni, akkor meg olyan játékot amivel lehet pl. állatkertet építeni (Zoo tycon), vagy családot létrehozni és gondoskodni kell róluk (Sims 2). És ezeket is lehet bővíteni.

Az én lányom már 12 éves és még mindig imád ezekkel játszani, hiszen azért még mindig gyerek.

2008. aug. 22. 07:58
Ha komoly, akkor valószínű nem játék érdekli, én is a könyvre gondoltam, vagy ha játékra akkor valami olyasmi társas játék félére ami fejleszti, ami érdekelheti, amihez kell tudás. pl mint a gazdálkodj okosan, vagy aktivity ilyen stílusura gondolok, de hogy 10 évesnek van e ilyen azt nem tudom sajnos.
2008. aug. 22. 07:55
könyv...én 10 évesen faltam a Gerald Durell könyveket pld.
2008. aug. 22. 07:53
Októberbe lesz tíz éves a lányom, segítsetek mit lehetne venni neki szülinapjára?Korához képest komoly csajszi!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook