Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hallotátok, hogy megöltek egy fiatal fotómodell lányt, Szabó Dézit? fórum

Hallotátok, hogy megöltek egy fiatal fotómodell lányt, Szabó Dézit? (beszélgetős fórum)

2009. márc. 26. 01:24

Sziasztok!

Én ismertem Dézit, és Adriennéket is! Nem féltékenység állt a gyilkosság mögött!!! És szerintem felesleges taglalni ki mivel foglalkozott, és miért!

A lényeg,hogy Dézi nem érdemelte ezt, a családja barétai pedig azt nem, hogy bárki véleményt alkosson róla ismeretlenül, ugy hogy a földbe tiporja az emlékét, és a családja, szerettei gyászát nem tisztelve harsogja a nem ismert tényeket!

Kevesen tudják az igazságot, de sajnos azon a tényen nem változtat, hogy Adriennt ki fogják engedni!!

2008. szept. 15. 11:13
igen, hallottam róla, és nagyon sajnálom. Lehet már tudni, hogy ki volt, és miért?
2008. szept. 15. 11:12

uramatyàm,ha az én baràtomra fàjna valakinek a foga,én nem tennék semmit.

Ha a fiu akar ugyis félrelép,na és akkor nem minden esetben a màsik làny bünös.

Nos a gyilkosokrol,remélem hogy soha nem jönnek ki a börtönböl,a màsik:szerintem itt nem csak a féltékenykedés jàtszott szerepet...

2008. aug. 24. 15:49

Igen, hallottam. Nagyon sajnálom szegény lányt! :(


Nyugodjon békében!!!


A youtube-on is sok emlékvideó készült róla...

2008. aug. 23. 20:52
Én azt olvastam egy lapban hogy , Adrienn irigykedett a jó zürichi munkája miatt. Gogo táncos volt és foto model. Sajnáom ami vele történt és Adrienn és a pasia jó sokáig a dutyiba legyen. Jól megkapják a magukét myvip-en. A műnő Adrienn fotoja alatt jó szépeket írogatnak róla.
2008. aug. 23. 18:03
Azt olvastam elkapták a gyilkosait.Fél 7-kor az rtl klubon..
20. 61e5310fec (válaszként erre: 18. - C066a749d7)
2008. aug. 23. 07:07
Ez csak az egyik feltételezés,mert a csaj aki megölte azt írta vhol a myvip-en hogy ha valaki megpróbálja elvenni a pasiját,akkor elvágja a torkát és a saját vérében fog megfulladni..nagyon durva.Dézinek is el volt vágva a torka.A másik amire gondolnak az,hogy pénz miatt ölték meg őt.
2008. aug. 22. 11:24
Olvassátok el mit írnak a borsonline.hu-n a fórumozók a témáról.
2008. aug. 22. 11:19
ha a barátnő féltette a pasiját Dézitől akkor a pasi miért volt benne a gyilkosságban? Akkor őt is zavarhatta valami, nem?
17. 61e5310fec (válaszként erre: 16. - Psycheee)
2008. aug. 22. 07:15
Állítólag féltékenység volt a dologban...a bnője féltette a pasiját Dézitől.
16. psycheee (válaszként erre: 15. - C066a749d7)
2008. aug. 21. 22:17

Igen, az is biztos, hogy ők nem voltak barátok, annak ellenére, hogy sokat lógtak együtt (ezt írták).

Szegény, nagyon rossz helyen kereste a barátságot.

Nem biztos, hogy vétlen volt, de ezt biztos nem érdemelte.

Egy valami biztos összefűzte őket...

2008. aug. 21. 22:06

van még pár oldal,de talán ennyi elég lesz.

Nem tudom h árthat oylan akikben ez a lány bizott és szeretett...de ki tudja h a gyilkosai miért voltak a "barátai" milyen érdekek füzték össze a dolgokat....ma már semmit nem lehet tudni...

2008. aug. 21. 22:05
2008. aug. 21. 22:05

Kedves ismerőseim, megkérnék mindenkit, még ha nem is ismertétek Dézit, legyen bennetek annyi együttérzés, hogy továbbítjátok, hogy minél több emberhez jusson el az infó, mert azt tudjuk kik ölték meg szegényt, de azt nem hogy hol vannak.... [link]

[link]


"Tény viszont, hogy a párostól nem állt távol a gyilkosság gondolata. Adrienn többször fenyegetőzött fórumokon. Hozzászólásai alapján egészen konkrét elképzelései voltak arról, mit tenne azokkal, akik útjába állnak. „Remélem ezért egy ribi se próbálkozik, mert elvágom a torkát. De senki se lesz úgyse olyan jó mint én úgyhogy meg lehet próbálni, legfeljebb megfulad a saját vérében” – írta nemrég a myVIP-en."

2008. aug. 21. 22:04

Megkérek mindenkit, még ha nem is ismertétek Dézit, legyen bennetek annyi együttérzés, hogy továbbítjátok, hogy minnél több emberhez jusson el az info, mert azt tudjuk kik ölték meg szegényt, de azt nem hogy hol vannak [link]

Kérlek titeket küldjétek tovább,mert akik ezt tették azoknak bűnhődniük kell,mert nem emberek!!!Csak azt kapjátok vissza amit ti

adtatok!!!

2008. aug. 21. 22:03

DÉZI ISMERŐSEINEK!! Sziasztok. Az RTL megkeresett, hogy szüksége lenne egy Szabó Dézi riporthoz, a barátok/ismerősök megszólalására, akár arc, és név nélkül is. Így elejét lehetne venni a bulvárlapok mocskolódásának, mert több millió ember hallhatná, az igazat Déziről a barátaitól!! Kérlek titeket ha személyesen ismertétek Dézit a szűkös határidő miatt minnél hamarabb írjatok itt wiw-en egy telefonszámot amit továbbítok az RTL hez!


FIGYELEM! Szabó Dézi gyilkosait még MOST IS keresi a rendőrség: [link] Minden ismerősömnek! Kérlek titeket ha nem is ismertétek Szabó Dézit, legyen bennetek annyi együttérzés, hogy továbbítjátok ezt az üzenetet, hogy minél több emberhez jusson el a hír, mert ellentétben a bulvárlapok hazudozásaival csak azt tudni kik ölték meg szegényt, de még nem kapták el Őket!! A fenti linken találtok képet a kőrözött gyilkosokról!

2008. aug. 21. 22:03
akkor bemásolok pár irományt iwiwről...
2008. aug. 21. 22:02

Mindegy, hogy modell volt-e vagy sem, borzasztóan hangzik a hír.

Hogy lehet, hogy olyan emberek ártottak neki, akikben bízott, akiket szeretett?!

És egyáltalán hogy juthat el odáig egy ember, hogy öl???

Számomra ez felfoghatatlan.

8. évi75 (válaszként erre: 7. - C066a749d7)
2008. aug. 21. 21:56
beírtam, de nem igazán közöl részleteket.legalábbis nem találtam
2008. aug. 21. 21:53
vhol bp-en állitolag a barátnője és annak a barátja több szurással leszurta, aztán járókelők találtak rá pár nap múlva. De beirod googleba biztos h csomo cikket találsz majd...
2008. aug. 21. 21:51
hogy ölték meg? mi történt? nem is hallottam róla
2008. aug. 21. 21:43
én is sajnálom. Most nem bunkó akarok lenni, szóval nem azért kérdezem, de szerinted ha nem fotomodellről lenne szó hanem egy átlagos lányról, aki él a mindennapokban és igy ölnék meg, akkor az is kikerülne a nyilvánoság elé ilyen mértékben?
4. 61e5310fec (válaszként erre: 3. - C066a749d7)
2008. aug. 21. 21:41
igen,vele van tele az iwiw,de nagyon sajnálom szegényt.Azért nem semmi hogy mit csináltak vele...
2008. aug. 21. 21:40

én ma olvastam iwiw üzenőfalon h az rtl klubhoz keresik vmi müsorba a csaj barátait aki mesélne róla h milyen lány volt...

egyébként mig élt azt sem tudtam h létezik ilyen nevű modell, azóta mióta megölték azóta már annyi mindent tudok róla...mindenki róla irogat az üzenőfalon....

2008. aug. 21. 21:39
Látom senki nem ismeri a storyt...
2008. aug. 21. 21:32
Én az iwiw-en láttam,állítólag a barátnője és annak a párja gyilkolta meg.Érdekes,a tv-ben ezzel miért nem foglalkoznak??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook