Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tényleg megnöveli a mellméretet a Breastone étrendkiegészítő? fórum

Tényleg megnöveli a mellméretet a Breastone étrendkiegészítő? (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 30. 13:39
Tudok egy jó plasztikai sebészt. Na az megnöveli a mellméreted:))
2008. okt. 29. 13:21

növény nem tartalmaz nemi hormont!!!!!



a fitoösztrogén állt le a kismellűeknél...ahhoz csak hasonló(!!!!!)anyag alakulHAT ki bizonyos növények fogyasztása esetén...az esetek 99 százalékában kamu.

2008. okt. 29. 13:20

a www.holgyforum.hu-n is van egy fórum, ahol összeszedték csajok a hatásokat...az összes, ilyen krémes,bió-gyógyszeres cuccokkal kapcsolatban(a szépség rovatnál keressétek, mellnövesztés természetesen címszó alatt)

Hasonló cipőben járok...nem szeretnék senkit elkeseríteni, de egyik sem működik:(

2008. okt. 23. 22:53
Sziasztok!Hat igen,mar egy honap telt el, es vegulis nem tortent valtozas.Eleinte ugy ereztem,mintha...,feszult,duzzadt,aztan valahogy megsem lett belole semmi.Bar azt irtak,hogy egy honap keves,de szerintem valamit csak kellene ereznem,ha mar ennyi ideje szedem.De semmi.Egy ujabb penzkidobas,es nem is keves!!!
10. ági82
2008. okt. 7. 09:46
Már egy hónap eltelt. észleltél valami változást?
2008. szept. 4. 23:59
porítva, krémbe keverve, bemaszírozva...talán:)))
2008. szept. 4. 22:58
Most egy hete,hogy elkezdtem szedni.Meg nem igazan erzek semmit,neha feszul a mellem.Bar en nem igazan tartom be a melle ajanlott dolgokat(kave es cigi-tilalom),de azert remelem hasznalni fog.Azt olvastam,hogy 1-2 honap alatt mar lathato az eredmeny.Meglatom...
7. kisstoth (válaszként erre: 6. - Nikoletta2007)
2008. aug. 30. 12:26
Én várom a tapasztlatokat. Szia M
2008. aug. 29. 23:41
Bar latom,hogy nem nagyon dobott fel a tema senkit,azert megirom,hogy tegnap megkaptam ezt a szert,es elkezdtem szedni.Allitolag kb 1-2 honap alatt fejti ki a hatasat,akkor kezd eszlelhetove valni a valtozas.Ha alakulok,azert megirom ide,hatha erdekel valakit.De ha a nevet beirjatok a keresobe,sokmindent meg lehet tudni rola.
2008. aug. 22. 20:59
Allitolag noi nemi hormonokat tartalmaz,de kizarolag gyogynovenyekbol.Tehat semmi kemikalia,csak novenyek.Megrendeltem.Az interneten olvashattok rola,csak ird be a nevet a keresobe.Ha hasznal,azt is megirom
2008. aug. 22. 15:10
ha hízást okoz, akkor talán. egyébként kizárt. emlőduzzanatot terhesség és hormonbetegségek okozhatnak, na dobd ki a pénzed!
3. kisstoth (válaszként erre: 2. - Nikoletta2007)
2008. aug. 21. 21:45
Szia ! Ezt még nem hallottam, de a múltkor olvastam valahol, hogy a görögszéna kapszulának van mellnövelő hatása. Keres rá a neten, szerintem meg fogod találni.
2008. aug. 21. 21:05
Ez egy olyan étrendkiegészítő,ami leginkább a mellek növelésében segít,és ezen kívül segít a jobb orgazmuskészségben,és szexuális vágyadat növeli.Sokat olvastam rola,de vajon tényleg megnöveli a mellméretet?Mivel eléggé kis melleim vannak,ezért keresgettem az interneten hozzá kapcsolodo dolgokat,akkor találtam.A mellplasztika eleg drága és igazábol félek is tőle.Valami alternatív megoldást szeretnék találni a melleim növelésére.Aki esetleg próbálta már,vagy ismerőse van,aki próbálta,kerem irjon!!
2008. aug. 21. 21:01
Hallott már valaki a breastone étrendkiegészítőről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook