Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellműtét - igen, vagy nem?! fórum

Mellműtét - igen, vagy nem?! (beszélgetős fórum)


1 2 3
72. LiluLilu (válaszként erre: 65. - Kitty93vuci)
2020. máj. 8. 10:29
Én eddig csak jót hallottam róla. :(
2017. jún. 4. 20:48

Sziasztok !

Nálam örök vívódás a mellműtét (nagyobbítás)

Nálam már tizen eves koromban felmerult a kerdes. Nem azert mert masnak volt nekem pedig nem , hanem mert nem ereztem jol magam a boromben lattam hogy masok fejlodnek en pedig nem a csaladban mindenkinek kis mellei vannak igy varhattam a csodat...

Nyilvan par ev mulva sem vittek tulzasba a melleim a novekedest igy 22 evesen mar tenyleg zavar.

Egyszer azt erzem , hogy kicsik , nem noies nem vonzo . Itt a nyar a bikini vasarlas es ez egy ujjabb nyomaszto idoszak nincsenek melleim hogyan talalok olyan bikinit amiben kicsit is nagyobbnak latszanak stb

Minden ruha vasarlasnal eszembe jut a mutet mennyivel szebben allna rajtam mar csak egy polo is ....

DE van hogy eszembe jut , hogy ha megcsinaltatam az mar nem en leszek nem onmagam nem leszek termeszetes beallok en is azon nok soraba akik nem tudjak elfogadni magukat....

Tanacstalan vagyok de egyre inkabb a mutet fele hajlok....

70. Gondyy (válaszként erre: 63. - Nofertari)
2017. márc. 18. 22:47
több növényről és gyümölcsről is hallottam, hogy mellnövelő hatása van. VAlamit biztosan érnek, de nem hiszem, hogy látványos eredeményt lehet vele elérni. Ha igen, akkor mindenki ezt használná és nem kellene a műtét.
69. Vnika
2015. szept. 7. 15:21
Sziasztok! 2015.04-hóban volt egy mellműtétem ami sajnos nem olyanra sikerült amilyet megbeszéltem az orvossal. Most azt mondta megműti még egyszer csak fizetni kell újra. Normális dolog ez? Nem azt kaptam amit kértem és én rögtön jeleztem, szenvedtem és most is szenvedek lelkileg teljesen ki vagyok és még fizessek is. Nem értem.
2015. jan. 12. 05:03
ezt magadnak kell eldonteni.senkisem donthet helyetted!
67. Gogor
2015. jan. 11. 19:21
Sziasztok! Annyi negatív beszámolót olvastam ilyen fórumokon, hogy gondoltam, megosztom az én pozitív történetemet. Évek óta szerettem volna a melleimet megműttetni, de mindig közbe jött valami. Genetika is talán, de egy nagyobb fogyás következményeként nagyon megereszkedtek a melleim, a mellbimbóim teljesen „lefelé néztek” már. 85 D-E volt a méretem. Évekkel ezelőtt voltam már egy konzultáción Kaposváron Dr. Seffer István tanár úrnál, de akkor egy új munkahely kilátása miatt maradt el. Már akkor úgy tűnt, hogy komoly, több összetevős műtétre lenne szükség. Idén ősszel úgy alakult, hogy minden adott lett a műtéthez. Ismét elmentem egy konzultációra, a legelső nagyon pozitív dolog az volt, hogy az első 1-2 perc után Tanár úr már emlékezett rám. Ami valljuk be, elég meglepő. Nagyon emberséges, együtt érző és segítőkész volt. Idén leszek 30 éves és úgy gondoltam, ideje megtennem ezt a lépést. A konzultáción kiderült, hogy sokat romlott a helyzet és minimum 3 órás műtét vár rám, felvarrással, implantátummal és szükség esetén kisebbítéssel is. Az egyik mellemen 10, a másikon 11 cm-rel feljebb kellett helyezni a mellbimbóimat. Szóba került, hogy talán két lépcsős műtétre lenne szükség, annyira nem volt egyszerű a helyzet. Amitől én rögtön elkeseredtem, mert nem tudtam volna megoldani. December 18-ra kaptam időpontot a műtétre és január 5-én már munkába kellett állnom. A családom maximális támogatására számíthattam, amiért nagyon hálás vagyok..:) Nem volt időm, energiám aggódni az előtte lévő négy hétben, lefoglalt a munka. Eljött a nap… Reggel kellett megérkeznem a klinikára, Anyukám vitt el, 12 órája nem ettem, nem ittam, nem dohányoztam. Egyáltalán nem viselt meg, bírható. Rögtön egy tündéri ápolónő fogadott, aki felkísért a szobámba és elmondta a műtét előtti lépéseket. Minden normális és abnormális (első műtétem volt) kérdésemre is nagyon készségesen válaszolt és elmondta, hogy ő lesz mellettem a műtét előtt és után is. Édesanyámmal megbeszélték, hogy rögtön felhívja, ha kitoltak a műtőből, ami meg is történt később. Megtörtént a vérvétel, az EKG és az ultrahang is, kitöltöttem jó sok papírt és beszélt velem az altatóorvos is. Mindenki nagyon kedves volt velem. Aztán nővér áttörölgette a mellkasomat valami fertőtlenítővel, felhúztam a zöld műtős ruhámat és bekísértek a műtőbe, ahol felültem a műtőasztalra, kaptam egy takarót és vártam. Közben a műtősök készítették elő a terepet és próbáltak csacsogni velem. Addig a pontig nem volt bennem félelem, de ott volt egy pillanat, amikor úgy gondoltam, én inkább kisétálnék..:) Nem is értettem, hogy ezt nekem miért kell végignéznem, mit keresek én ott a műtét előtt?! Aztán utólag azt gondoltam, pont jó volt ez így, volt időm hozzászokni a helyzethez és mire a műtét konkrétan elkezdődött, teljesen megnyugodtam. Megérkezett Tanár úr, beszéltünk még néhány mondatot, elkészültek az „előtte” képek és feküdtem is le. Az altatásról annyira emlékszem, hogy belém tolták az altatót, a hölgy annyit mondott, gondoljak valami szépre, még egyszer kinyitottam a szememet és már aludtam is..:) Megtörtént a műtét… Közel 4 órás volt. Műtét előtt elmondták, hogy 1-2 óra múlva fogok felébredni és ha bármire szükségem van, nyúljak a telefonért és rögtön jönnek. Már akkor elgondolkodtam, hogy hogyan fogom elérni, hiszen biztosan mozgásképtelen leszek és fájdalmaim is lesznek. Ehhez képest nagyjából a negyed órával a műtétből való kitolás után felébredtem és minden nehézség nélkül nyúltam a telefonért. Semmi fájdalmam nem volt! Kapart a torkom, amire megkaptam a magyarázatot, hogy a ledugott csőtől van. Be voltam kötözve, de láttam, hogy szépek..:) Nővérke elmondta, hogy minden a legnagyobb rendben volt, sikerült mindent elvégezni, 2 óra múlva ihatok, 4 óra elteltével ehetek. Mivel vegetáriánus vagyok, külön rendeltek nekem vacsorát és megkérdezték, mit ennék reggelire… Néztem a tv-t, vártam, hogy ihassak és közben nekiálltam telefonálgatni, hogy megnyugodjon mindenki, még élek..:) Nap végére és másnapra rájöttem, hogy szinte semmire nem emlékszem ezekből, bennem volt nem kevés altató és fájdalomcsillapító… S ezt folyamatosan kaptam infúzión keresztül. Elmondták, hogy iváskor, evéskor hányhatok majd. Közben bejött hozzám Tanár úr és az asszisztense, s tájékoztattak mindenről. Azt mondták, gyönyörű lett és hogy a műtős fiúk haza akartak vinni..:) Gondoltam, ez ilyen sablonszöveg, de később kiderült, hogy nem..:) Közel 500-as implantátumot kaptam, izom fölé, felvarrták és a jobb mellemből sokat el is kellett venni, annyira el volt sorvadva a mirigyállományom. Mindkét mellem szépen tisztult, alig folyt valami a csöveken keresztül, de az is nagyrészt tiszta vér volt. Miután ihattam (nem hánytam), megpróbáltam felkelni az ápolónő segítségével, hogy elmenjek a mosdóba, nah, ez elsőre nem sikerült, úgy éreztem, hogy leszakad a mellkasom. Maradt az ágytál, ami koránt sem volt olyan kellemetlen, mint amire számítottam. Vacsi idejére megérkezett a családom, az étellel sem volt gond. Ezek után úgy gondoltam, én bizony felkelek és sikerült is segítséggel. Eljutottam a mosdóig, igaz remegett mindenem, de ez normális. Jött a nővérváltás, előtte még kaptam egy erős fájdalomcsillapítót, a „nagy volt ez a műtét”-re hivatkozva. Mindenki ezt a mondatot használta egyébként, már kezdtem megijedni, hogy nem fáj semmim és jól vagyok… Próbáltam elaludni, de nem sikerült, kaptam egy altatót és még egy adag infúziót. Ezt már az éjszakás nővértől, aki szintén nagyon aranyos és segítőkész volt. Közel fél órát beszélgettünk, miután minden beteg elaludt. Végigaludtam az éjszakát, csak a hátam fájt már nagyon, nem szoktam háton aludni. Reggel ismét felkeltem, egyensúlyozva a két oldalamon lógó csövekkel és kis tartályokkal. Nem volt valami szép látvány, mivel nem lógott még ilyen belőlem, de túltettem magam a dolgon, vér volt, semmi „trutyi”. Az ismételten kedves nappalos nővértől kaptam egy adag infúziót, amit konkrétan a hátfájásom miatt kértem, mert tényleg nagyon fájt. Megreggeliztem, hoztak nekem kávét is, ami nagyon feldobott, hiszen közel 40 órája nem ittam… Ismét bejött Tanár úr asszisztense, a hogy létem felől érdeklődött és felvázolta, hogy rövidesen leszedik a kötést, kihúzzák a csöveket, megkapom a melltartót és mehetek haza. Kicsit mindig volt bennem félelem, hogy oké, eddig nem fájt, de tuti fog… S a kötés leszedés, cső kiszedés is, de ez van, a nehezén túl voltam, ez csak apróság lesz. De nem fájt..:) A cső kihúzása inkább fura érzés volt, mert éreztem, ahogyan tekeredik bennem, de semmi több. Ismét elmondták, hogy minden a legnagyobb rendben és végre láthattam először fekve, majd melltartóban felállva is. Őszintén megmondom, hatalmas sebekre, vérre,kék-zöld foltokra voltam felkészülve. Egyikkel sem szembesültem..:) Mindkét mellbimbóm körbevágva, s T-vonalban vágások, de semmi csúnyaság, se foltok, se vér. A szobámban óvatosan felöltöztem és vártam, hogy megérkezzen a Húgom. Kaptam két receptet, antibiotikumot és fájdalomcsillapítót a következő 5 napra. Hatott még az infúzió, úgyhogy a közel 60 km-es hazaút sem volt vészes. A következő két hét a lehető legkímélőbben telt, minden támogatást, segítséget megkaptam a családomtól. Az első otthon töltött naptól fogva körülbelül 4-5 napig fájt a hátam, de ezen kívül se addig, se azután nem volt fájdalmam. Magas a fájdalomküszöböm, de ennek ehhez nincs köze, mert tényleg nem voltak fájdalmaim. Néha éreztem húzódást, nyomást, feszülést, de ezek csak kellemetlenségek voltak. Tudtam, hogy 3 hét a varratszedés, addig nincs zuhanyzás, ettől tartottam, s a magatehetetlenségtől, bezártságtól, mivel jövök-megyek alapvetően mindig, de magamon is meglepődtem, hogy csak talán kétszer jött rám a bezártság érzés. Ami okozott némi fejtörést már a műtét előtt az volt, hogy hogyan fogjuk megmosni a hajamat. Egy eseteleges tanács: én a fodrászomtól kértem egy olyan „köpenyt”, amit minden fodrász használ. Beleültem két réteg felsőruházattal a fürdőkádba, előszedtünk egy kb 20 éves „szauna felsőt”, ami olyan, mint egy űrhajós ruha, törölközőt tettünk a nyakamba és rá a köpenyt. Tutira akartam menni..:D Egy csepp víz sem ment a bőrömre, később elhagytuk a szauna felsőt..:) Maximálisan betartottam minden utasítást, nem vettem le a melltartót, nem vitt a kíváncsiság, volt bennem némi félelem is, hogy jobb, ha addig nem látom, amíg esetleg megijednék. Bár már a műtét utáni nap sem volt csúnya. Öt napig szedtem az antibiotikumot és 7-8 napig a napi kettő fájdalomcsillapítót, nem is akartam, hogy esetleg fájjon. De semmi jegelés, amit annyi helyen olvastam. Egy percig sem volt égő érzésem. Kenőcsöt sem írtak fel, mivel le sem szedhettem a melltartót. Zuhanyzás deréktól lefele, felül maradt a törlőkendő. December 23-án volt az első kötözésem, minden a legnagyobb rendben volt, ismét megnézhettem, egyre jobban tetszett… Semmi csúnya heg, és az alakja is tökéletes volt már akkor. A méretem maradt, csak feszes lett és nem lógott. Ruhában semmi különbség nincs. A mellbimbóim kicsit oldalirányba néznek, ahogyan természetesen is állnának, s összességében sem olyan, mint egy félbevágott labda. Nagyjából két hétig éreztem fel- és lefekvésnél kis nyomást, ösztönösen tartottam a kezeimmel őket, amikor felkeltem. Általában néhány perc alatt elmúlt ez az érzet. A tartásom rosszabb lett és a hátfájás a mai napig megvan, de ez érthető, mostanra érzem azt közel 4 hét után, hogy kihúzom magam. Eddig szerintem ösztönösen így védtem magam egy esetleges fájdalomtól. December 31-én újabb kötözés, ismét minden rendben. Ami addigra már kellemetlen volt, hogy a varratokat egyre jobban éreztem és néha böktek, ezen kívül a ragtapaszok szélei kiszárították nagyon a bőrömet. Pontosan 3 hét elteltével került sor a varratszedésre, ami szintén teljesen fájdalommentes volt, pedig nem voltak kis darabok..:) A varratszedés idejére a bal mellemen szinte már láthatatlan a vágás. Köszönhető ez Tanár úr szaktudásának és elmondása szerint nagyon jó bőröm is van. A melltartót még 3 hétig kell hordanom éjjel-nappal, ugyanúgy háton alhatok csak és továbbra is nagyon oda kell figyelnem magamra, de már érheti víz, egy gyors zuhanyzással. Egy hete dolgozom, két hete vezetek. Természetesen nem cipekedek, nem takarítok, de ezen kívül mindent meg tudok csinálni. Szóval érdemes minden előírást betartani, megéri!  Természetesen a legnagyobb köszönettel a családomnak tartozom, akik nélkül nem valósíthattam volna meg ezt az időszakot!  Azért is írtam le a személyes tapasztalataimat, hogy legyen egy maximálisan pozitív történet is a sok negatív között. Én a legrosszabbakra is felkészültem, ezért hihetetlen még most is, hogy az egész ennyire simán ment. Nem volt egyszerű műtét, nagyobb volt a kockázat, hosszabb a felépülési idő, mint egy egyszerűbb műtétnél. A klinika minden dolgozójáról csak nagyon jót tudok mondani, amire sokan talán azt mondanák, persze, fizetős… De tudok ellenpéldákat is, szintén „neves” és fizetős magánklinikákról. Maximálisan, minden téren csak ajánlani tudom Dr. Seffer István tanár urat és dolgozóit! Gondoltam, hogy az eredeti állapotnál szebbek lesznek a melleim, de álmomban sem reméltem, hogy ilyen tökéletesre sikerül! Minden pontján érzékeny, teljesen „magaménak” érzem! Minden tiszteletem és köszönetem az egész klinikának! Remélem, ennek a hosszú bejegyzésnek volt értelme és ha csak egy sorstársamnak is segített, már megérte..:)
66. kleeri
2015. jan. 4. 11:40

ha nem egészségi probléma miatt, akkor semmiképpen


az emberi test úgy jó ahogy van, minden, ami külső beavatkozás, rizikófaktor


magától is leépül egy idő után, nem kell siettetni

2015. jan. 4. 11:31
sziasztok en is megcsinaltattam a mellemet 11 honapja Dr Tillmann zsoltnal ! pae hinapig semmi gondom nem volt mig a bal mellembol kifordult az implantatum.sajna londonban voltam eppen es felhivtam a dr urat amire az volt valasza hogy tegyem vissza a helyere :| nagyon ideges lettem annIra fajt hogy alig tudtam vele hajolni is .. ra 3-4hetre a masik a jobb is kifordult! most van ez ket honapja . vissza forditgattam a helyere csak ugye kinyulott a borom is szoval ha azota lehajolok meg kell fogjam a mellem mert kifordulna ujbol.. megnezettem londonban ott azt mondtak hala egnek nincs kilyukadva az implant! par hinapmulva lesz penzem hogy megcsinaltassam ujra addig igy elek ! szoval tillmann zsoltot keruljetek aki pesten is es szekszardon is rendel !!
64. Guci83
2014. dec. 5. 20:02

Sziasztok!

Akinek volt mellkisebbítése,leírná,hogy mennyire fájt?

2009. okt. 17. 21:27
Hallottatok már a fekete bodza mellnövesztő hatásáról?Van valakinek tapasztalata esetleg?
2009. okt. 12. 12:54

Sziasztok!


26 éves lány vagyok én azért döntöttem a mellnagyobbítás mellett mert a 165cm és 45-48 kg mellé oltári kicsi 70A de néha még ezt sem töltöttem ki mell párosult, évekig rágódtam azon hogy mennyire kicsik és hogy meg kéne csináltatni. Idén májusban döntöttem el hogy megcsináltatom mert a fusztrációm addigra terjedt el hogy nem mertem a strandra kimenni. 2009.10.03-án szombaton műtöttek egy hete két napja hogy megműtöttek s már munkába álltam s semmit nem bántam meg. Azok a kellemetlenségek amik járultak ehhez a műtéthez én azt mondom megért mindent. Azt bánom hogy nem előbb tettem ezt a lépést meg. Még pár hét míg ezt a mamis melltartót kell hordanom s utána teljes életet élhetek végre. Nekem oltári traumát okozott a kis mell s már most érezhető a párom szerint az mennyivel boldogabb s kiegyensúlyozottam vagyok mint a műtét előtt. Hozzáteszem nem erőltette a mellműtétet s nem miatta csináltattam meg, ő nem is akarta megcsináltatni mert azt akarta hogy gyerek után ha esetleg nem nőne meg még mindig megcsináltathatom, de én váltig állítottam hogy nekem ez most kell nem várok egy napot sem. Mint mondtam nem bánok semmit, imádom őket az esetleges kellemetlenségek ellenére amik még vannak de ezek sem lesznek már sokáig, megérte ezt az áldozatot meghozni.

Aki gondolkozik rajta vagy esetleg műtét előtt áll nyugodtan kérdezhet válaszolok rá!


Üdv mindenkinek

2008. szept. 22. 13:05
Köszi csajok a hozzászólásokat, de én már rég észheztértem, és elvetettem az ötletet. Tényleg nincs rá szükségem, csak azért pörögtem rá a témára, mert a barátnőm fel akarja varratni, és megkért, nézzek utánna a dolgoknak, áraknak, és kicsit elragadott a hév. Azért köszi a hozzászólásokat, tanulságos volt!
60. kittykiss (válaszként erre: 59. - 13a6fcd24f)
2008. szept. 21. 04:21
Köszi. Megnyugodtam.
59. 13a6fcd24f (válaszként erre: 58. - Kittykiss)
2008. szept. 21. 04:00
Sajnos vannak anyukák, akiknek szoptatás után gyakorlatilag eltünik a mirigyállományuk. Nekik nem elég a felvarrás, hiszen nincs mit felvarrni, ilyenkor csak az impli segithet.
58. kittykiss (válaszként erre: 57. - Bettybububu)
2008. szept. 21. 03:43
Én úgy tudtam, hogy szülés után elegendő, ha esetleg vki felvarratja a melleit, ha azok túlságosan megereszkedtek. Vagy midenképpen kell implantátum??? Hát akkor bajban lennék... :((
2008. szept. 20. 15:32

Kedves Babii:) Ezzel az utolsó üzeneteddel árultad el azt, hogy mégis csak te írtad azt a véleményt. Ha már annyi eszed nincs hogy jol hazudj, akkor inkább maradj csendben:)

Ami azt illeti, nem láttam a melledről képet, nem is vágyam... 21 éves vagy, örülj neki ha szép melled van, de tudod itt vannak olyan nők akik szültek már babát, és ezért van szükségük a műtétre, nem szórakozásbol.

Persze NEM azzal van a baj hogy véleményt alkottál, hanem a módja. Leírhattad volna műveltebben is azt amit akartál.

Nos Hölgyeim, én úgy érzem hogy nem kell semmit magukra venniük azoknak akiknek műtétjük volt. Mindenki úgy cselekszik ahogy jól érzi magát.. Tehát egy vélemény csak egy vélemény:) Én megnéztem majdnem mindenkinek a képeit, és úgy gondolom, hogy szépek, és nem eltúlzott nagyságóak:) Én csak gratulálni tudok hozzá:):):)

Puszi :)

56. 223cf40dc0 (válaszként erre: 1. - Sóvágó)
2008. szept. 20. 15:26

Szia!


A kérdésre válaszolva, ha úgy érzed jónak és megcsináltatod, az csak a te dolgod és valamennyire a párodé - valamennyire csak, mivel a te tested és nem az övé.

Hogy sokba kerül, az normális, hiszen, akinek nem az élete függ a műtéttől, hanem pusztán csak esztétikai okok miatt plasztikáztatja magát, az fizesse csak meg az árát. Szerintem normális, hogy nem teszik bárki számára elérhetővé, hiszen sokan megcsináltatnák csak nagyzolásból is, nem pedig mert rászorulnak.

Tudtommal, mielőtt vágnak az orvosok, rendesen leellenőrzik a kérdéses helyet és döntést hoznak róla, hogy szükséges-e, javítható-e a kinézet, külső. Minél inkább szükségét érzik ők is, annál kevesebbe kerül, persze van egy alap összeg, de ha valaki annál sokkal többet fizetett, az azt jelenti, hogy nem volt rá szüksége alapból.


Én jelenleg nem csináltatnám meg, még akkor sem, ha ajándékba kapnám. :)) Egyszerűen, mert nem érzem szükségét. De lehet 10 év múlva nekem is szükségem lesz rá. Soha nem lehet tudni, ugye??


Nincs benne semmi elítélendő, mindaddig, amíg az illető hölgyemény, aki kívánja meg tudja indokolni értelmesen miért van szüksége egy mellműtétre.


Sok 17 éves ezt kéri 18. szülinapjára, mert a barátnőinek már megvan :(( akkor te, mint 2 gyermekes anyuka szükségét is érezheted. Viszont gondold meg nagyon jól és csakis a legjobb szakembert válaszd!! Mert nagyon csúnya dolgokat is lehet látni "plasztikai sebészet szemete" címen. Sarlatánokkal szóba se állj, csak mert olcsón dolgoznak!!!

Nem bíztatni akarlak vele kapcsolatban, teljes mértékben csak rád tartozik a döntés. Én csak figyelemre intenélek.

A másik, hogy a műtét utáni időszak nem éppen egy "leányálom"!! Kérdezz meg bárkit, aki már megcsinálta, megkínlódták a magukét mindahányan. De hogy is szokták mondani?? "A szépségért meg kell szenvedni!"

55. Babii (válaszként erre: 53. - 867f9adc74)
2008. szept. 20. 13:46

higyj amit akarsz okostojás:) aki nem inge ne vegye magára, és nem is fogom, nincs is értelme. Itt csak mindenki irigy az olyan fiatalokra akiknek nincs szükségük implantátumokra, mint ahogy nekem sem. És én erre büszke is vagyok. (ha tetszik, ha nem)

Undorító valakit azért letámadni mert véleményt mert nyilvánítani! (egy FÓRUMban...)Az a gyerek aki ilyet csinál, másik aranyom az hogy amíg valakit nem ismersz ne alkoss róla véleményt! (ez köztudott)

Harmadjára pedig, ha nem vállalnám fel a véleményemet, már rég nem lennék itt! De én vállalom, kiállok magamért, és nem fogom hagyni hogy olyan vélemény nyilvánítók, mint egyesek kisöpörjenek innen, csak mert nekem más a véleményem!! Annyira nem reális dolgokat tudnak irni egyes személyek...

vicces hová fajult ez a dolog.. hát igen ez a 21. század:) hajrá

54. 0c97fbb607 (válaszként erre: 47. - Sylvee12)
2008. szept. 20. 13:33

Azt hiszem ha ilyent írt,akkor neki is baj van az önbecsülésével,talán kisebbrendűségikomplexussal küzködik,a szép ,tökéleletes alakú nőkkel szemben,és ez teljesen függettlen szerintem attól ,hogy mű melle van -e ,vagy sem.

A férfiak igenis szeretik az olyan nőket ,akik abszolút a dekoratívságukra helyezik a hangsúlyt,mondhatjuk mi ,hogy a "természetesség az IGEN!",de a tapasztalatok nem ezt mutatják...és ez megint csak függettlen a mellplasztikától,csak úgy eszembejutott.

53. 867f9adc74 (válaszként erre: 48. - Babii)
2008. szept. 20. 12:49

Szánalmas ez a magyarázat, szerintem senki sem veszi be, hogy nem te írtad, hanem valaki más, mert rajtad kívül többen is használják ezt a nevet....

háp-háp-háp


Gyerek vagy még...a saját véleményedet sem vagy képes felvállalni..

52. Babii (válaszként erre: 50. - Sylvee12)
2008. szept. 20. 12:46
dehogy én, még 2 bnőm is beszokott lépni, ugyanis lusták a regisztráció ablakot kitölteni..:)
51. Babii (válaszként erre: 45. - Kittykiss)
2008. szept. 20. 12:45
milyen igaz..:)
50. Sylvee12 (válaszként erre: 48. - Babii)
2008. szept. 20. 12:44

Pedig a te fórum hozzászólásaid között találtam:))

De ha nem te voltál, hát elnézést:DDD

49. Babii
2008. szept. 20. 12:42
:) ez lemaradt
48. Babii
2008. szept. 20. 12:42
bocs de az nem én voltam, nem csak én használom ezt a nevet, és mint láthatod itt sem úgy írtam!
47. Sylvee12 (válaszként erre: 22. - Babii)
2008. szept. 20. 12:25

"Kedves" Babii!


A szabd vélemény nyilvánításhoz természetesen mindenkinek joga van.

Az alábbi hozzászólásodra emlékszem. Szerintem ez mindent elárul az irigységről:


"Mellplasztika tapasztalatok 136246. (Kinézet) 2008-05-28 19:15

sok műmellű k**** ...!!!!! a természetesség sokkal szebb!ezen kéne elgondolkozni!

Amúgy meg, majd 10 év múlva megnézhetitek magatokat:D:D:D"


Emlékszel?

46. kittykiss (válaszként erre: 40. - Babii)
2008. szept. 20. 11:55

Én sem vagyok szilikonos, és az értelmes érvek híve vagyok :)

Vitatkozni nem szeretek, habár azt én is furcsának tartom, hogy az egyes emberek, nem ismerve a másikat, csupán képről, bátorítják őt a műtétre, mindenféle óvaintés nélkül. Persze megnézve egyes képeket kapásból egyértelmű a műtét oka, de én ilyet Sóvágó esetében nem láttam.

2008. szept. 20. 11:47

Szép kis vita... Sóvágó megnézve a képeidet, szerintem te így vagy jó, ahogy vagy. Vagy egy szép kisfiad és a párod is elfogadott olyannak amilyaen vagy. A változtatásnak semmi értelmét nem látom. Gondolj bele, ha most nehezen tudsz összegyűjteni fél milliót, mi lesz akkor, ha esetleg szülsz még egy gyereket, akit szintén el kell tartanotok, és hát köztudott, hogy az implantátumot cserélni kell... Az árak meg nem csökkennek, és ki tudja, hogy megengedtheted majd magadnak akkor is? Hacsak nincs vmi hatalmas deformitási problémád szerintem ne csináltasd meg. (próbáltam teljesen objektíven hozzáállni a kérdéshez)

A vitához meg annyit, hogy manapság rengeteg ember küzd önértékelési problémákkal. Szerintem ebben a média hibáztatható legfőképp. A kinézet egy dolog, ami igazán számít az úgyis belül van, lehet bármekkora melled. Ott is probléma van, aki csak azért, mert kicsi a melle kisebbrendűnek érzi magát (ráfoghatja erre az egy dologra, de szinte minden esetben összetettebb a probléma).

Egyébként is a ffi-ak sem egyformák: nem mindegyik bukik a nagy mellekre.

Személyes véleményem az, hogy a mellnöveléses műtétek 75%-a teljesen felesleges. Itt tényleg csak a növelésre gondolok, és nem a korrekciós (felvarrás) műtétekre. A másik problémám vele, hogy a műtéteket kérő korosztály egyre fiatalabb. Én nem vagyok a híve annak, hogy egy tizenéves kés alá feküdjön. Ezt csak akkor tehesse meg, ha majd ő teremti meg rá a pénzt.

Van egyészségügyi oldala is. Ha vki nagy mellekkel rendelkezik, el is kell bírnia a súlyát! Nem egy nő panaszkodik hátfájásra emiatt. Persze ez rögtön a műtét után nem jön ki kapásból, de ahogy múlik az idő, lehet hogy előfordul.

És még egy dolog amit meg szeretnék osztani veletek: Egyes ffi-ak ez egyáltalán nem tartják vonzónak, inkább megtévesztésnek. Ez még nem is lenne baj, ha az esetek egy bizonyos százalékában nem kapcsolnának hozzá negatív sztereotípiákat, mint a könnyűvérűség, "műcica" képzetet. Ezzel arra akartam kilyukadni, hogy a műtét egyes esetekben egyáltalán nem javít a helyzeten, vagy nem a kívánt hatást érjük el vele.

Bocsi, kicsit hosszú lett.

44. Babii (válaszként erre: 43. - 0c97fbb607)
2008. szept. 20. 11:23

igen nyugodtan tegyék énis ezt mondtam:)

ebben lehet valami, h vannak olyanok akiknek a magabiztosság a kinézeten múlik.

43. 0c97fbb607 (válaszként erre: 40. - Babii)
2008. szept. 20. 11:19

Nem!

Én sem vagyok szilikonos és eszemben sincs a melleimre fél milliót költeni és igazság szerint igazat is adtam neked a véleményedben.

Szerintem is sokkal szebb a természetes és a mellműtétek 60 % -a indokolattlan ,de nem én vagyok a helyükbe ,ha nekik ez örömet és magabiztosságot ad,akkor tegyék ,én nem tenném ,mert nekem a magabiztosságom nem a kinézetemen múlik.

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook