Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vannak még rendes, becsületes emberek! fórum

Vannak még rendes, becsületes emberek! (beszélgetős fórum)

2009. aug. 14. 10:34
Sajnos nekem sok problémám adódott az irataim elvesztése miatt.
2008. aug. 21. 12:55
Vannak még becsületes emberek,ami nagyon jó.És nagyon örülök neki,hogy pont egy ilyen ember találta meg a tárcádat.A megkerült iratok,kártyák és pénz mellett gondolom az is jót tesz ilyenkor az ember lelkének,hogy tudja,nem halt még ki a becsületesség.
2008. aug. 21. 12:41

A történet a következő.

17-én a budakalászi cora egyik étkezőjében ottfelejtettem a pénztárcámat, benne az összes iratom és közel 10 000 ft, bankártya és miden.

A dolgot csak este vettem észre itthon. Másnap (hétfőn) reggel rögtön érdeklődtem személyesen a corában, hogy nem adtak-e le egy pénztárcát a mai v. tegnapi napon. De sajnos nem. Elkezdtem intézni a irataim pótlását.

Személyi már folyamatban (nem is baj, mert még a régi könyves volt) a lakcímkártyák (a gyerkőcé is nálam volt) kész vannak. A forgalmira és jogsira nem volt több sorszám így arra nem került sor.

Aztán szünnap, 20-a, csütörtökön pedig jött egy levél a corából, hogy megvan a pénztárca.

Legnagyobb csodálkozásomra minden benne volt, a pénz is az utolsó fillérig.


Ismeretlenül is nagyon hálás vagyok annak a jó embernek aki leadta a pénztárcámat, nem pedig a pénz kivétele után elhajította jó messzire.


De egyet megtanultam, ezek után külön hordom a pénzem és külön az irataimat, mert még pár ilyen napot nem kívánok senkinek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook