Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bulizás a párommal fórum

Bulizás a párommal (beszélgetős fórum)


11. PixX
2008. okt. 27. 21:04
hát igen, vannak pofátlan példányok... :D
2008. okt. 27. 20:15
de úgy hogy ismerik a barátomat, és ott van mellettem...???
9. PixX (válaszként erre: 8. - E5d2e4f4bf)
2008. okt. 27. 19:21

Pont ezt írtam le....


"mert boldog vagy, jobb a kisugárzásod és ezt más pasik is észreveszik."

ennyi

2008. okt. 27. 19:19

Sziasztok! Ha nem bánjátok én is hozzászónék a témához... Szóval velem most ugyanez a szitu... Volt egy fiú, akiért évekig epedtem, de barátnője volt. Nemrég szakított a csajjal, és összejött velem (2 hónapja vagyunk együtt). Addig senki rám nem nézett, mindenkivel csak "haver" szinten voltam.. most meg...??!! Akárhányszor elmegyek valahova, egyedül/barátnőkkel/a párommal tök mindegy kivel, hemzsegnek körülöttem a pasik... Pedig nem adok "jeleket", mert évek óta szerelmes vagyok ebbe a srácba, és Ő a MINDENEM!!!

nem értem én ezt... :D

7. PixX
2008. okt. 27. 14:30

Nem minden esetben a nő küldi a jeleket, vannak igen is tolakodó pasik, akit nem érdekli h küldesz.e jelet vagy sem...

Egyébként azért vonzódnak az emberek általában olyanhoz akinek van párja, és azért vetted te is észre h mióta van párod, többen is érdeklődnek irántad, mert boldog vagy, jobb a kisugárzásod és ezt más pasik is észreveszik.

Viszont, abban egyetértek, h nem lett volna velük szabad táncolni, főleg ha féltékeny tipus a párod.

6. e679c277c9 (válaszként erre: 5. - E679c277c9)
2008. aug. 21. 15:57
pontosítanék: Arról én nem tehetek......
5. e679c277c9 (válaszként erre: 4. - E178e93bc0)
2008. aug. 21. 15:57
Arról én tehetek, ha esetleg akkor olyan volt a kisugárzásom, hogy ennyire megtetszettem nekik. Iszogattunk is (persze csak mértékkel, ugyanis 1x volt olyan élményem, ami után nem iszok akármennyit), de nekem elég egy kevés és nem azt mondom, hogy részeg lennék, de amúgyis egy mosolygós, vidám lánynak tartom magam, főleg most, hogy még nagyon boldog is vagyok a párommal. Az, hogy én boldog vagyok, sokat mosolygok és szeretek táncolni, nem jelenti azt, hogy mindazt azért csinálom, mert fel akarok ott szedni valakit. Arról nem is beszélve, hogy a párom is ott volt. Különben ez is egy olyan dolog, biztos te is voltál már olyan helyzetben, hogy amikor pl. be akartál csajozni, tuti nem jött össze, de amikor végre sikerült és boldog kapcsolatban voltál, akkor majdnemcsak tapadtak volna rád a csajok. Na ez most kb. olyan szitu szerintem.
2008. aug. 21. 14:43

Szerintem a nő küldi a jeleket... Nem sértegetni akarlak, de ez így van. Ha valaki elvisz táncolni, az még oké, de az, hogy már egyből puszilkodni akar Veled, az ne haragudj, de szerintem Téged is minősít.

Párod helyében meg nem féltékenykednék, hanem megkérnélek, hogy változtass a viselkedésen.

Ne gondold, hogy azokat a "férfiakat" nem ítélem el a viselkedésükért, de ismétlem, ehhez Te is kellettél!!!

3. 5a7f699553 (válaszként erre: 1. - E679c277c9)
2008. aug. 21. 11:53

Én alapból nem keltettem volna ilyen helyzetet...


1. Én ha elmegyek a párommal bulizni, akkor CSAK vele táncolok (vagy rokonommal). Ez fix, ebből nem engedek. Meg amúgy sem táncoltam soha mással.


2. Nem hiszem el, hogy ha egy lány nem néz ÚGY a másikra, akkor ennyien bepróbálkoztak volna... Én nagyon hamar lepattintom az olyan pasikat, akik nem látják rajtam (mert annyira sötétek), hogy van barátom.


Nyolc éve élek boldog párkapcsolatban, és egyszer sem volt ilyen félreérthető helyzet.

2008. aug. 21. 11:47

Hát ha a kedves kollégák kavarni akarnak, akkor még nagyon megnehezíthedik a következő napjaidat.

Többé nem szabad ám ilyen helyzetbe sodorni magad. Nem azt modnom, hogy nem táncolhatsz mással, ha a pároddal bulizol, de jobban oda kell figyelni. Talán még kicsit tanulnod kell, hogy hogyan kell lekoptatni a pasikat. Sok illuminált pasi pedig már a táncot is jelnek tekinti, az már előjáték a folytatáshoz, és hát persze, hogy próbálkoznak, hátha össze jön (volt már rá példa a történelemben).

Békíts meg a párod és legközelebb jobban figyelj, hogy mit csinálsz. Neked jól esne, ha ő táncolna más lányokkal is? Eleve beszéljétek ezt meg, hogy ki meddig mehet el egy bulin, mert lehet, hogy neked belefér, de neki nem.

2008. aug. 21. 07:31

Voltunk a párommal brigádbulin (munkatársaival) és hát elég jól sikerült. Mindenki ivott rendesen, mi is kicsit becsiccsentettünk:) Táncoltunk sokat. Ugye mások is felkértek...

A párom féltékeny is volt... aztán a végén ő beszélgetett a főnökével, hozzám meg odajött 1 srác és hát fel akart csípni, de elküldtem, meg is akart csókolni, de nem engedtem, elfordultam, ellöktem magamtól... az este alatt ketten is így bepróbálkoztak, de aztán végülis rendesek voltak, elvileg megértették, hogy én nem akarok tőlük semmit, mert a páromat szeretem, és most fogunk összeköltözni... Tapasztalataimból kiindulva pedig, soha nem csalok meg senkit, a mostani párommal pedig amúgyis elég komolyan gondolom a kapcsolatunkat.

A második srácnak épp akkor mondtam meg, hogy szálljon le rólam, mert én a páromat szeretem stb. Erre jött a párom, ellökte a srácot, majd elment onnan, én utána mentem, hogy lenyugtassam, de azt mondta hozzá se érjek...

Végülis amikor hazamentünk sikerült valamennyire lenyugodnia és megbeszéletük a dolgokat, csak az a baj hogy mondtak neki hülyeséget, hogy én csókolóztam az egyikkel, max egy puszi sikerült neki, mert úgy elfordultam, hogy még véletlenül se jöhetett volna neki össze...

Ma ment ő is dolgozni... és félek, hogy telebeszélik a fejét hülyeséggel, már ha még emlékeznek rá, mert eléggé be voltak rúgva.

Remélem nem megy a kapcsolatom rovására mások kavarása...

Mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook