Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy szerezzünk igaz barátokat? fórum

Hogy szerezzünk igaz barátokat? (tudásbázis kérdés)

1 2
2012. dec. 7. 04:58
Lasszóval!
2012. dec. 6. 23:37

Nem tudom. De ha valaki távkapcsolatban 24 órás készenlétben áll miattad, az már valami.

Vagy amikor a lány, akit soha nem láttál, mert Romániában lakik 4 éve a legjobb barátodnak tart téged.

Vagy amikor annyira megszeretsz egy könyvszereplőt, hogy alig várod hogy újra "találkozz" vele.

45. erika8207 (válaszként erre: 44. - Globus)
2012. dec. 6. 23:03
szia én csak érdelödtem azért nem kéne a másik fejét leharapni köszi szia
44. globus
2012. dec. 6. 09:50
Interneten sehogy. Élőben lehetséges, de oda kell figyelni más emberekre, nem csak önzően hajtogatni a magunkét.
43. Regin_a (válaszként erre: 42. - Erika8207)
2012. dec. 6. 08:43

Elmondom a titkot

Le kell élni 50-60 évet és kitünik hogy van-e, vagy nincs jóbarát

Ez nem olyan hogy veszünk a boltban egyet

2012. dec. 6. 00:39
sziasztok én is probálok barátokat találni 30 éves édesanya vagyok és gyáli vagyok itt a hoxán is meg egy csomo másik oldalon is pobálkozom de edig semmi? mi lehet a baj velem.? tudtok valami tletet ? elöre is köszi a választ. sziasztok :)
2009. jún. 30. 18:09
Erőltetni nem lehet. Volt aki azt mondta, változzak meg, ha barátokat akarok. Hát én azért meg nem változom. Ha így nem kellek nekik, nem érdekel a dolog.
2008. aug. 21. 11:45

Sziasztok,


Én nem is akarok szerezni igaz barátokat.


1. Nincs rá időm.

2. Ha fiú, az előbb-utóbb megb..na.

3. Ha lány, akkor ha beszólok, akkor évekig haragszik.



6 évet voltam koleszban, a lányokról, mint tömegről megvan a véleméynem. Van egy párom, ő alegjobb barátom. Még a női dolgokról is őt faggatom. És ha még ez sem jön be, akkor az interneten dumálok..


Nekem ez - sajnos - elég. Ilyen a mai világ. Én nem bíznék meg úgy senkiben.

2008. aug. 21. 11:38

Szia!


Igaz barátot nagyon nehéz találni, Én idáig mindig csalódtam! Igaza van kissbalázsnak a 32-es hozzászólásában, a férfiak jobban megtartják a barátait, Ők nem sértődöznek egymásra!

2008. aug. 21. 10:45
Minden emberi kapcsolatnak lényeges része, hogy szükség esetén a két fél bírálja egymást. E nélkül minden kapcsolat sekély vagy sikertelen.
37. Lexike (válaszként erre: 36. - Vicky_)
2008. aug. 21. 10:20
Akkor lehethogy nem hibáztam. Ha legalább elgondolkodott azon amit mondtam már akkor lehethogy segítettem. Szerintem azért vagyunk "magányosak" mert eléggé be vagyunk zárva a négy fal közé (mondjuk én sosem voltam az a nagy csavargós) ha valakivel tudok beszélni 90%-ban a gyerek a téma(néha beszélnék másról is). Azért reménykedek, hogy egyszer majd találok egy igazi barátot.
36. vicky_ (válaszként erre: 35. - Lexike)
2008. aug. 21. 10:13
Szia! Szerintem egy igazi barátság egyik alapja az őszinteség. Ha hazudnod kell a véleményedet illetően, akkor már nem beszélhetünk barátságról. Én is mindig azt hittem, hogy csak velem történik meg ez, de más anyukákkal beszélgettem, és rájöttem, hogy sokan mások is ugyanilyen magányosak, már ami a barátokat illeti.
35. Lexike (válaszként erre: 8. - Vicky_)
2008. aug. 21. 09:29
Szia! Nagyon egy cipőben járunk. Azt hittem csak én vagyok "egyedül". Volt/van egy "barátnőm" akit mindig csak én kerestek akkor kedves de magától nem hívna fel, hogy hogy vagyok?. Már nem hívom. Rájöttem csak addig kellettem neki amíg mást nem talált. De addig jó voltam, hogy az összes bánatát meghallgassam. Én követtem el hibát, többször elmondtam a véleményem lehethogy nem kellett volna. De hazudjak neki? Én is meghallgatom mindig más véleményét is még ha esetleg bántó is és elgondolkodok rajta. Nem biztos,hogy megfogadom. Most GYed-en vagyok a munkahelyi kollégák nálam is eltüntek. Kiváncsi leszek ha visszamegyek dolgozni minden olyan lesz mint régen? Nem hiszem de most én miattam nem.
34. vicky_ (válaszként erre: 33. - Kissbalázs)
2008. aug. 21. 08:45
Hmm, érdekes gondolat:) Lehet, hogy van benne valami..
2008. aug. 21. 06:11
A nő barátait elfelejti, szerelmeit soha. A férfi szerelmeit elfelejti, barátait soha.
32. vicky_
2008. aug. 21. 01:11
Na ez az, ami nálunk hiányzik:))) Én úgy gondolom, hogy ha létezik olyan, hogy legjobb barátnő, akkor, legyünk szinte napi kapcsolatban, és ha mondjuk, bajban van, akkor akár hajnali háromkor is felhívhasson csak azért, mert el akarja panaszolni a baját, és fordítva... Lehet, hogy én vagyok maximalista? Elképzelhető. Lehet, hogy ezért nincs az életemben olyan, hogy igaz barát?;) Most kimegyek egy cigi erejéig...
31. zsedeske (válaszként erre: 29. - Vicky_)
2008. aug. 21. 01:04

Igazad van, a nők lelkisebbek. Lehet, hogy a pasik csak azt gondolják, hogy igazi haver, de valóban tényleg csak egy ivocimbora?

Viszont meg kell adni, mindig ráérnek egymásra és akkor, x havonta, normálisan eldumálnak.

30. vicky_ (válaszként erre: 28. - Zsedeske)
2008. aug. 21. 01:01
Nagyon köszönöm, aranyos vagy:))
29. vicky_
2008. aug. 21. 01:01
A férfiak szerintem nem ennyire lelkisek, mint mi:) Legalábbis én úgy veszem észre, hogy nekik a legjobb haverral való érintkezés kimerül abban, ha x havonta beszélnek egymással... Nálunk, csajoknál ez másképp működik...
2008. aug. 21. 00:58

Bocsánat , csak nyomom itt a gondolataimat a lényeget meg elfelejtem:


Boldog Születésnapot kivánok neked!

Bár már 21.van, de még nem késtem sokat.

2008. aug. 21. 00:56

Szerintem a nők látszat barátságban élnek "egymással", buliznak amig nem jön a Nagy Ő, aki feleségül veszi őket. Aztán a férfi lesz a minden és simán elfelejtik a régi dolgokat. Beszélünk telefonon a "barátnőmmel" és egyből leteszük mert megjön a férj. No comment...

Ez a férfiaknál miért nincsen igy? Én azt tapasztaltam, hogy több férfinak van igaz barátja, mint nőnek. Szerintetek?

26. vicky_ (válaszként erre: 24. - Zsuzso100)
2008. aug. 21. 00:55
KÖSZIKE:))) Igen, ez így van, bár az az igazság, hogy nagyon sokszor hozzászólnék a fórumokon, de hiányzik belőlem az a kurázsi, amit a pezsgő kihozott:)))))) Bár sajnos már múlik a hatás:(...
25. vicky_
2008. aug. 21. 00:54
bár ennek azért nem annyira örülök, mert jobban örülnék, ha legalább másoknak jobb lenne..
2008. aug. 21. 00:53

És BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!


Talán ilyenkor az ember lánya érzékenyebb is, ha nem kap köszöntést...

23. vicky_
2008. aug. 21. 00:53
legalább nem vagyok egyedül ezzel az érzéssel;))
2008. aug. 21. 00:51

Ismerős szitu!

Sajnos olyan világban élünk, ahol az igazi értékek nem számítanak...bár mások talán nem is ezt érzik igazi értéknek...és nálam van a baj.

21. vicky_
2008. aug. 21. 00:49
Igen, azt hiszem ez így van.. Ezért is vallom én is azt, hogy legyen csak egy barátom, de arra tényleg számíthassak minden körülmény közt, minthogy legyen száz haverom, aki bármi történik, cserben hagy. No, nekem azt hiszem egy sincs... Ezért is indítottam ezt a topicot, mert kíváncsi voltam, más hogy van ezzel a kérdéssel. Egyébként úgy vettem észre, hogy azok a nők, akiknek családjuk van, és legalább egy gyerek, ugyanezt élik át, mint amit én... Tudod, én nagyon vágynék egy igaz barátra, de csak úgy, hogy kölcsönösen teszünk a barátságért. Mint már írtam, én eddig mindig mindent megtettem, mégsem mentem vele sokra... Nem értem, miért van az, ha egy nő férjhez megy, szül egy gyereket, akkor már le kell tojni a fejét?
2008. aug. 21. 00:41

Eszembe jutott még valami. Az igaz barát általában mindig külföldön él :). Vagyis a magyarok természete alapban olyan, hogy nem képes igaz barátságra, szerintem. Ha jóban is vagyunk esetleg pár évig, jön valami kinos amin összeveszünk és feljelent, kárt tesz valamiben, bemárt, visszamondogat, stb....

Ja és a feltételezésed, hogy barátOK, eleve el van vetve. Jó, ha 1 összejön 1 életben. :)

19. vicky_
2008. aug. 21. 00:37
Á, semmit:) Csak megállapítottam:)))
2008. aug. 21. 00:37
Na, ez most mit befolyásol szerinted?? :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook