Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Át szeretném iratni a nevemet a férjes nevemre, a házassági anyakönyvi kivonaton kívül mi kell hozzá és mennyibe kerül? fórum

Át szeretném iratni a nevemet a férjes nevemre, a házassági anyakönyvi kivonaton kívül mi kell hozzá és mennyibe kerül? (tudásbázis kérdés)

7. fef600b7b6 (válaszként erre: 6. - Lexike)
2008. aug. 19. 11:02

Köszi:) Felhívtam végül a Polgármesteri Hivatalt (ez előbb is eszembe juthatott volna), és megkérdeztem, kell hozzá:

- házassági anyakönyvi kivonat

- személyi igazolvány

- lakcím kártya


A személyi igazolványban a név átírása 1500 Ft, a lakcím kártya átírása: 500 Ft.

6. Lexike (válaszként erre: 5. - Fef600b7b6)
2008. aug. 19. 08:36
Nekem 2 éve nem kellett a születési anyakönyvi kivonat. Viszont kellett érte fizetnem. 2000 vagy 2500 Ft-ot már nem emlékszem pontosan. De minden fent van itt a neten erről. Keress rá a keresőben!
5. fef600b7b6 (válaszként erre: 2. - Juhaszcsalad3)
2008. aug. 19. 08:17
A születési anyakönyvi kivonatom nem tudom hol van, az is kell hozzá, ez tuti??? Te jóóó ég:(
4. fef600b7b6 (válaszként erre: 3. - 298dc77b34)
2008. aug. 19. 08:16
Köszi, én csak a személyi igazolványomban szeretném átiratni egyenlőre. Az sem gond, hogy már több mint 1 éve volt az esküvő? Nem kell bűntetést fizetni vagy ilyesmi, ugye?
2008. aug. 19. 07:57
Pár hónapja csináltattam, bár én csak a személyit és a lakcímkártyát cseréltettem ki, a házassági anyakönyvi kivonat kellett hozzá meg a régi személyi és lakkcímkártya. A névváltozás miatti okmánycsere illetékmentes (ez a kettő) a többit nem tudom.
2008. aug. 19. 07:44
Szia!Lehet hogy nálam többet tudnak mondani,és lehet hogy már változtak a dolgok,de a polgármesteribe kell menni,kellenek a régi iratok,és a születési anyakönyvi kivonat is,nem tudom mennyibe kerül,de mintha nekem 2éve 1500ft lett volna a lakcímkártya és a személyi,de ezen kívül a TB és adókártyán is át kell iratni.Remélem ez is segítség volt.Egyszóval minden papírodat vidd.
2008. aug. 19. 07:34
Át szeretném iratni a nevemet a férjes nevemre, a házassági anyakönyvi kivonaton kívül mi kell hozzá és mennyibe kerül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook