Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet átállítani a számítógépet úgy, hogy a letöltött formátum ne "F T P" legyen? fórum

Hogyan lehet átállítani a számítógépet úgy, hogy a letöltött formátum ne "F T P" legyen? (tudásbázis kérdés)


7. emagdi (válaszként erre: 5. - Dus)
2009. jan. 8. 09:26

szia! nem lehet, hogy valamit rosszul töltöttél le?


innen le tudod tölteni a próbaverziót, az tuti, hogy nem ftp a fájlformátuma:)))


[link]

(ha tesz a linkbe szóközöket, azt vedd ki belőle)

2009. jan. 8. 08:58
passz
5. dus (válaszként erre: 4. - 5a7f699553)
2008. aug. 19. 17:31

Szia!


Jajj, de rendi vagy! :))))


Konkrétan nem nekem, hanem anyósomnak van ilyen ftp-s problémája. Most kötötték be neki a Net-et, így gondoltam letöltök neki egy vírus irtó programot. A NOD32-vel próbálkoztam, le is töltöttem, de "FTP" formátumban megy a gépre, ahol meg sem tudom nyitni, nemhogy elindítani!

Van valami tipped? Mit kell átállítani?

Köszi a segítséget!

2008. aug. 19. 10:23

Szia Dus!


Én szívesen segítek neked. Csak abban segíts még nekem, hogy mikor jelentkezik, ez az FTP dolog?


Az ftp nem egy formátum, hanem fájlok átvitelére szolgálól szabvány.


Például, te a böngésződ segítségével tudsz letölteni WEB alapon és akár FTP alapon is. Általában a lényeg ugyanaz, hogy letöltödik az állományod.


Szóval... mondd el, hogy mi történik, amikor jelentkezik nálad ez az ftp-s dolog...

3. dus
2008. aug. 19. 10:21
Senki nem tud segíteni??? :((((
2. dus
2008. aug. 18. 20:33
Ha valaki tud segíteni, szívesen fogadom! Köszönöm!
1. dus
2008. aug. 18. 20:32
Hogyan lehet átállítani a számítógép úgy, hogy a letöltött formátum ne " FTP" legyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook