Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Most költözködök egy új lakásba. Te hogy rendeznéd be? fórum

Most költözködök egy új lakásba. Te hogy rendeznéd be? (beszélgetős fórum)


2008. aug. 18. 17:08
azt hiszem 15.
2008. aug. 18. 14:42
hány nm az a szoba?
7. lexi018 (válaszként erre: 6. - 70b077364a)
2008. aug. 18. 14:35
szia! :-) Ugy van , hogy van egy hosszú folyosó, aztán annak a végén van a szoba.Az ajtó az pont középen van, azaz eléggé kettéválasztja a szobát.Vele szemben van az erkély.Tehát ughy gondoltuk, hogy jobb és bal oldalra is, az ajtóvonalában felfüggesztünk egymás mellé mondjuk 2-2 nádrolót, épp amennyi végigér a szobán.Közé meg majd teszünk valamit.Szted?
2008. aug. 18. 12:09

Huhhh az még jobb ötlet.Mondjuk én polcosra gondoltam, hogy akkor tudnátok pakolni is, de a nádroló nem átlátszó:)Még jobb is!

De hogy gondoltátok?A szoba közepére?

2008. aug. 18. 11:44

sziasztok!!köszi a hozzászólásokat... :-)

Azért is kértem a segítségeteket, mert nem tudtam hogy is álljunkneki berendezkedni,,a szoba elég nagy.Bnőm, akivel összeköltözök ugy gondolta, hogy térelválasztónak tegyünk fel ilyen nádrolót.Szerintetek?

2008. aug. 18. 10:14

Lehet, hogy mindkettőnk "sarkát" elválasztanám egy olyan polcal, ami dirket erre szolgál, vannak már olyan plafonig érő polcok, és akkor mégis csak lenne mindkettőtöknek egy szabad kis zuga:)

Középre meg lehet, hogy tennék babzsákfotleket, vagy valami odaillő kanapét.:)

Persze ez mind attól is függ, hogy mekkora a szoba,mert ha kicsi, akkor ez igy nagyon zsúfolt lenne!

3. 70b077364a (válaszként erre: 2. - Kathlee)
2008. aug. 18. 10:09
Szerintem én is így csinálnám:)
2008. aug. 18. 09:38
Ha csak egy szoba van, akkor próbálné két külön kis sarkot összehozni. Középen pedik vmi lazulós, közös helyet
2008. aug. 18. 09:36
Most költözködök egy uj lakásba, a konyha, fürdő bútorozott, a szoba üres.Te hogy rendeznéd be, ha a bnőddel laknál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook