Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Slimologic tapasztalatok? fórum

Slimologic tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 28. 09:04

Sziasztok. A Slimologic csodaszerrel kapcsolatban

néhány mondat okulásul mindenkinek: Kipróbáltam, miután a szer hirdetőjével, Sándorné Gulyás Krisztivel nyomatékosan letisztáztuk, hogy ha nem felel meg a szer, a pénzt visszakapom. Nagy várakozásaim ellenére sajnos nem fogytam egy dekát sem, az étvágyam is megmaradt, ellentétben a pénzemmel, ami nem maradt meg. 55.000.- Ft-om bánja a hiszékenységemet. A fogyasztószer mellé természetesen számlát nem kaptam, a fenti hölgy azt mondta, hogy azt majd egy későbbi időben küldi. Se a számlát nem kaptam meg, se a pénzt, van egy pár e-mailem tőle, amiben elismeri a tartozását és igéri, hogy hamarosan visszafizeti. Ja és van néhány igazolásom a banktól, hogy a pénzt elküldtem neki. Most itt tartunk, azóta telefonon nem lehet elérni, a blogját is letiltották. Ennyit a Slimologic-ról, az egész egy átverés. Az a cég, aki a fenti terméket forgalmazza, igazán adhatna annyit magára, hogy megválogatja a munkatársait, mert igy nagyon le lehet járatni egy céget és a termékét is, annál is inkább, mert a gyártó céggel nem lehet felvenni a kapcsolatot csak az üzletkötőivel. Ha valaki illetékes mégis olvassa soraimat, kérem, keressen meg.

2008. aug. 24. 16:05

???????

:(((((

2008. aug. 17. 08:04

Sziasztok!

Hirdetés nézegetés közben /munkát keresek/ "botlottam" bele. Kiváncsi lennék, használta-e már valaki, és mit lehet tudni róla? Valós tapasztalatok érdekelnének, nem az, aki a hálózatba keres embereket. Köszönöm.

2008. aug. 17. 08:01
Slimologic......tapasztalatok? Próbálta már valaki?Vagy ez is csak egy új őrület?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook