Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tapasztalatok fogbeültetésről előtte és utána? Árak? fórum

Tapasztalatok fogbeültetésről előtte és utána? Árak? (tudásbázis kérdés)


2008. aug. 16. 15:01
Anyosomnak 6 vagy 7 db-ot ultettek be, semmi problèmàt nem okozott neki, immàron 3 ève. Akkor darabja 120ezer Ft volt.
2008. aug. 16. 14:17

Nekem több szájszebészeti műtétem volt a Mária utcai Szájsebészeten.

Vegyes tapasztalatokat szereztem. Volt akinek az összes beültetett fogát kikellett műteni, mert a szervezete nem bírta, sok problémát okozott neki.

Nekem csak egyszerű csapot kellett beültetni 1 fogamnál, de állandó arcüreggyulladást okozott az is. Elkellett távolítani, egy jó kis arcüreg nyálkahártya eltávolítással együtt. Persze mint minden ember más, a szervezetünk is más. Sok embernek sikerül, és soknak nem jön be, sok embernek nem azért van protézise mert nincs pénze beültetésre, nem bírja a szervezetük az idegen anyagot. Az árak húzosak. A mostani árakat nem ismerem ostobaságot meg nem akarok írni, de nem olcsó. Sok sikert!

Remélen te azok táborát növeled, akinek kutyabaja tőle.

2008. aug. 16. 14:13

Nekem tavaj volt egy fogbeültetésem...de nem aza "klasszikus" fogínybe-rögzített inplantátum, ami örökké (?) tart!

Simán 2 fog közé beragasztották (in-line) a hiányzó fogat! 5 év garancia van rá... de 1* már cserélni kellett! Az ára, felméréssel, fogkőeltávolítással, és a beültetéssel kb. 60-80 ezer forint! De ez fog mérettől is függ, kinek mennyi anyagra van szüksége.

2008. aug. 16. 13:54
Tapasztalatok fogbeültetésről előtte és utána? Árak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook