Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki vagyok akadva a páromra..:( segitsetek! fórum

Ki vagyok akadva a páromra..:( segitsetek! (beszélgetős fórum)


1 2
36. f263e5104b (válaszként erre: 7. - 392e80b889)
2011. júl. 24. 17:02
szia! én is egyet értek az előttem szólókkal(bár abban nem vagyok biztos,hogy szakítanotok kellen-e?!)Én is egy pasi vok a sok közül sokmindent megéltem láttam tapasztaltam!Bár nem eleget.Szóval én most együtt vagyok egy nálam 17 ével fiatalabb lányal,van egy tündéri lányunk,és nem bántam meg bár nálunk fordítva van én othol lennék és folyton vele mennék de Ő nem akar csak néha!ezért még én nem hagyom el!!! próbálom az ő szemszögéből nézni a dolgokat és megérteni neked is ezt javaslom,pár hét alatt kiderül mit is akar valójábban tőled!??
2011. júl. 24. 16:31

Szia!

Szerintem nem a te dolgod irányítani egy férfi életét!Hagyd és lépj ki!Először marhára fáj de hidd el ha tényleg szeret akkor majd ő dönt!

sok szerencsét!!!!

2009. nov. 15. 23:08

ha már mot ennyire nem okés neked a pasi minek küszködsz és húzod az idődet?/meg az övét../ hidd el létezik olyan pasi aki pont úgy lesz neked jó ahogy van és nem kell teljesen megváltoztatni mert az úgysem megy. lehet h ezt-ezt megtesz a kedvedért de ha nem magától és szívből akkor annak nem lesz jó vége.


te se örülnél h a pasi át akarna formálni. mindketten keressétek meg azt aki megfelel

2009. nov. 15. 19:49
Igenis, meg tud változni, aki igazán szeret. Nem akarva változik, hanem csak úgy magától. Magától kell, hogy rájöjjön ki és mi a fontos neki. ha megváltoztatni kell, ott már baj van, na és persze nem is lehet. Az én párom, mióta velem van, igenis megváltozott. Nem jár haverozni, nem jár bulizni, kártyázni, nőzni. Velem van, szeret, és nem esik nehezére itthon, velem, velünk (van már egy 4 hónapos kislányunk is)lennie. Szeret minket és mi vagyunk a fontosak a számára. Már csak mi érdekeljük, nem a haverok és a többi ehhez tartozó életmód. Pedig ő aztán eléggé kicsapongó életet élt.
2008. nov. 1. 13:06
nagyon kevesek azok még aki 20 évesen fel is fogja mi az hogy élet! komy kapcsolat...stb ami ezzel jár! nem fog meg javulni vanilla 20 a barátod!!!!
31. morkika (válaszként erre: 29. - Spinneli)
2008. szept. 25. 09:24
Nekünk is "csak" panel lakásunk van,de én sem szeretnék ide gyereket szülni. Ettől függetlenül nem leszek öngyilkos, ha 5 éven belül nem sikerül házikót venni valahol és netán ide "pottyan" be a gyerek. Bár mondom, nem ez a terv, de tudjuk, az élet tud váratlan helyzeteket produkálni.
30. morkika (válaszként erre: 28. - Spinneli)
2008. szept. 25. 09:21

Neeee, az otthonülős, éjjel-nappal egymás nyakán lévő párt én sem szeretem. Mi sokat vagyunk itthon (én itthon dolgozom) együtt, de szinte minden nap van valami elmászkálás, hétvégén is. Nemcsak együtt, hanem külön is, de ettől még tudnom kell hogy a szórakozóhelyen nem kezd el 5 másik lányt fűzni, vagy ordítós hányós részegre bepiálni stb.


Szóval legynek életvidámak ahogy az egy fiatalhoz illik, de a különféle élethelyzetekben igenis tudnia kell már egy huszonévesnek is hogy hogyan illene, vagy kéne viselkedni. Azt meg pláne, hogy ha szeret valakit, akkor arra odafigyel. Mert ha arra nem figyelünk, akit szeretünk, akkor kire??

29. spinneli (válaszként erre: 27. - Morkika)
2008. szept. 25. 00:21
persze, egy egészséges középutat érdemes választani, az anyám nyakán egy szobás panelba gyerekkkel, és a 30 milliós hitelre vett palota között, mert csak az a jó egy családnak.
28. spinneli (válaszként erre: 26. - Morkika)
2008. szept. 25. 00:20

nem valószínűleg nem egyre.

:)

az általad leírtakból arra következtettem, hogy az otthonülős, nyugis tipusról beszélsz.

27. morkika (válaszként erre: 25. - Spinneli)
2008. szept. 24. 23:23
Valóban nem, tényleg fontos a biztonságos háttér. De az sem jó, ha mindig mindent "meg akarunk majd neki adni". Mert mindig lesz valami, ami hiányzik. Az embernek sosem elég, nem tud határokat húzni...
26. morkika (válaszként erre: 24. - Spinneli)
2008. szept. 24. 23:22
Azért, mert valako komolyabb, attól még nem feltétlenül otthon ülős. A kettő egyáltalán nem ugyanaz. Azért, mert valaki komolyabban gondolkodik, attól még ugyanúgy eljárnak együtt, meg külön, csak másképpen viselkednek. De ezek szerint nem egyre gondolunk.
25. spinneli (válaszként erre: 23. - Morkika)
2008. szept. 24. 20:27
A családalapításhoz azért nem elég egy kori és remélhetőlg lelki érettség, vannak szerencsések akik a huszas évek középre össze tudnak hozzni egy megfelelő egzisztenciát, de a többségnek inkább a harmincas évek elején sikerül ez (ha sikerül), és ez nem utolsó szempont a gyermekvállalásban.
24. spinneli (válaszként erre: 22. - Morkika)
2008. szept. 24. 20:25

Igen, ha ennyire mások az igények, valóban érdemes más férfi tipust keresni, otthonülőst, csak egymásnak élőst.

Nekem utóbbi lenne rém nyomasztó, pláne a huszas évek elején.

2008. szept. 24. 20:20
Ja, a mai rohanó világban sokan azt mondják,nem kell elsietni semmit, főleg a családalapítást sem. Csak hogy a felgyorsult életvitellel az életkorunk radikálisan csökken. Ha 35-40 évesen fogsz bele a családalapításba, akkor ne csodálkozz ha nem éred meg az unokád születését. Bár erre általban nem szoktak gondolni az emberek. És ez már nem ide tartozik. Az éretlen, életet teljesen kihajhászni vágyók nem tudják eldönteni mit akarnak és ezért van olyan sok döntésképtelen felnőtt. És most nem a 20 évesekre, hanem a 30-40 év közötti korosztályra gondolok.
2008. szept. 24. 20:17

Szerintem azért mert valaki így vagy úgy gondolja, az a saját véleményünk. Nem vagyunk egyformák, nem mindenki akar 30 fölött szülni vagy házasodni. Én pl. szeretnék előtte gyereket és ettől nem vagyok koravén. Egy 20 éves fiú valóban ne akarjon még apa lenni, de attól még lehet komolyan gondolkodni és felnőttesebben viselkedni mint egy 15 éves kamasz.


Az hogy ki mit tanácsol, egy dolog. Az meg a másik hogy ki mit érez mit akar megvalósítani az életében. Mindenkinek csak egy élete van. És ha Ő 21 évesen komolyabb fiút vagy férfit akar maga mellé, akkor abba nem fér bele egy bulizós srác. Nekem sem tetszene hogy a barátom nem velem, hanem a haverjaival tölti az idejét.

21. spinneli (válaszként erre: 20. - Caravell)
2008. szept. 24. 13:42

igen, én is így gondolom.


puff

:)

20. caravell (válaszként erre: 18. - Spinneli)
2008. szept. 24. 12:53

Egyetértek: sztem itt túl korán és könnyen írták a fórumon, hogy hagyd el, mert mi lesz ha apa lesz stb. Mi lenne? Addigra megkomolyodik, akármi lehet. Ne várjátok már egy 20 éves fiútól, hogy felelősen gondolkozzon meg családtervezzen stb. Sztem ez a ló másik oldala.Ha tehetném egyébként is azt tanácsolnám mindenkinek, hogy 30 körülig várjon, mert addigra alakul ki nagyjából a jellem, addig sok benne a bizonytalan változó. És nem vagyok kábszer párti, de attól, hogy kipróbálta, még nem lett drogos (remélhetőleg) ha nem is öröm, hogy a nagy útkeresésben erre tévedt.

Szóval igaz, hogy egy felnőtt emberen már nemigen változtathat a barátnő/feleség, de az ő korában még minden változik. Nem kellene ilyen vérmes-feministán nekiugrani, még jelképesen sem.

Ja és egyébként sem kell egy kapcsolatból pánikszerűen menekülni, h az nem 100%-os. Van alkalmazkodás meg megértés, meg a nőnek is saját élete, az összhanghoz meg idő kell.


Nnnna, ide lőjetek :))

19. spinneli (válaszként erre: 18. - Spinneli)
2008. szept. 24. 10:22
de ahogyan olvasom itt a bizalom kétségéért mindkét fél megtette a magáét.
18. spinneli (válaszként erre: 17. - Morkika)
2008. szept. 24. 10:21

Nem kell szélsőségekre gondolnod rögtön, de szerintem minden életszakasznak megvan a maga helye, 20 évesen inkább az önmegismerés,(nem az esztelen) bulizás és a tanulás van előtérbe, mint az apa és anya szerepre való készülődés.

Szerintem.

Én erre értettem amit írtam, nem arra, hogy a hanyagolás egy kapcsolatban bármilyen életkorban megfelelő, nem az.

17. morkika (válaszként erre: 15. - Spinneli)
2008. szept. 24. 08:00
Akkor mire "kell" hajtani? A nagybetűs "MINDENTBELE" életre? Egy nőnek szerintem nagyon fontosnak kellene lennie hogy egy kapcsolatba ne azért menjen bele mert majd jókat fognak bulizni meg dugni. Már bocsánat. Egy nőnek legyen tartása és legyenek igényei. Nem túl nagy dolgokra kell gondolni, de egy minimum legyen meg. Én 23 vagyok, de soha nem fértek bele esztelen dolgok az életembe. Én a komoly kapcsolatok híve vagyok. Én is neten ismerkedtem meg a barátommal, de mi komolyan gondoltuk az első találkozás után is. Ennek nyáron volt 2 éve.
16. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - 392e80b889)
2008. szept. 23. 19:25

Hat es elegge romantikusnak hangzik ? ! Legalabbis a törtenet eleje.....

Miert nem , mesz vele Te is bulizni ?

Tudod az nem igen vezet jora ha , azzal kezdjuk hogy , megprobaljuk leepiteni a fiunk baratait ! En inkabb azzal kezdenem hogy , megismerjem öket , aztan majd meglatod hogy , ki/kiket kell kiselejtezni a kapcsolatotok erdekeben.

15. spinneli (válaszként erre: 2. - Fe6fe7671f)
2008. szept. 23. 19:13
20 évesen szerintem még nem is erre kell hajtani.
2008. szept. 23. 18:48

Szia Vanília!

Hát, nem irigyellek. Sajnálom hogy keseregsz. Én is neten ismerkedtem meg a barátommal, 2 éve vagyunk együtt. 10 év van köztünk. Nekem annyiban más a helyzetem, hogy Ő már érett férfi, nem csapong, nem a bulinak él. Sajnos a fiatalabb generáció, még az én korosztályom is (23) tiszta idióta, akikkel nem lehet semmit sem tervezni. Sem jövőt, sem egyéb mást. (nem akartam általánosítani, normális fiatal pasik, bocsiii)

A lényeg hogy adj magatoknak valamennyi odőt, se vele is beszéld meg. Aztán ha semmilyen jelét sem mutatja a változásnak, akkor lehet hogy hosszútávon valóban jobb lesz ha szakítasz. :(

2008. aug. 19. 07:18
Szia Vanília20! Hát szerintem petrak-nak teljesen igaza van. Egy pasit nem fogsz tudni megváltoztatni, csak ideig-óráig. Vele ellentétben én már jártam így imádtam, de nem tudtam mit kezdjek a haverjaival. A szívem szakadt meg de szakítottunk, hónapokig nem ismertek rám a haverok, de aztán ez is elmúlt, kutya nehéz időszak volt, de elmúlt. Most van APA és van két gyönyörű babánk és házunk és autónk. Szerintem bőven megérte a váltás mert lehet, hogy pont a "nagy Ő-t" szalasztod el egy olyan pasi miatt, aki ha veled van súg-búg a füledbe, hogy te vagy az első, közben azon jár az esze este, hogy tud a haverokhoz leszökni annélkül, hogy veszekednétek. Hát gondold át az egészet, most még ott a rózsaszín ködfelhő, de amint írtad már egyre halványabb, évek múlva csak az emléke marad és a sok csalódás. Helló
2008. aug. 16. 12:13
nemigazán:/ legalábbis nem tul sokszor,legtobbszor nála vagyunk,vagy kozos barátainkkal megyunk valamerre.meglátjuk mi lesz:/ koszonom Neked
11. fe6fe7671f (válaszként erre: 10. - 392e80b889)
2008. aug. 16. 11:54

Ki fogod bírni nélküle. Sőt, tudsz végre magaddal foglalkozni, nem azon jár az eszed, hogy ő vajon kivel, és mit művel (mármint, hogy iszik, kábítózik...)

Ha komolyan gondolná,hogy veled marad, és téged akar, akkor nem a haverjaival járna el, hanem veled menne akár sétálni, akár vásárolni, akár kirándulni. Ilyeneket szoktatok csinálni együtt?

2008. aug. 16. 11:42
valahogy olyan "kettos" élete van..vagyok neki én-és azzal nincs is gond hogy nem tervezne,mert sokszor mondja hogy velem akarja leélni az életét,gyerekeket akar,még multkor azon is "vitatkoztunk" milyen kutyánk legyen:)) vannak ilyen aranyos dolgai..de ott vannak a haverjai is,akik teljesen elveszik az eszét,irtam is az elobb hogy egyik este még a drogra is rászedték hogy probálja ki..:/ lehet tényleg a haverjai fontosabbak hamég ilyet is megcsinált..és lehet hogy nem lesz jovonk egyutt :/ alig fogom kibirni,már most tudom..
9. fe6fe7671f (válaszként erre: 7. - 392e80b889)
2008. aug. 16. 11:23

Nem fogod elhinni, de van élet őnélküle is. Sőt vannak olyan fiúk, akik nem mással járnak el, hanem veled, és te vagy a mindenük, nem pedig a barátok és a szórakozás.

Nem fog megváltozni egy felnőtt férfi. Hidd el. Próbáltam én is megváltoztatni valakit.

Nekik a lételemük, hogy szórakozzanak - ehhez viszont nincs szüksége egy barátnőre (nemhogy feleségre, ugyan!). Ő így boldog.

Hagynám, hogy legyen olyan boldog, mint amilyen szeretne, mert te csak púp vagy a hátán (őszerinte).

Arról gondolom hallani sem akar, hogy házasság, ház, gyerek, autó, anyagi jólét...

Ezt egy normális kapcsolatban élő férfi akarná. És tervezne veled, nem pedig élne napról-napra.


Van sok példa itt a Hoxán is a naplókban, és a fórumokban. Olvasgasd, és okulj belőle. Ott is hasonlókat írnak le. Igaz, hogy van másik véglet is, amikor a férfi megváltozik - ideig-óráig -, aztán amikor ott a 8-10 éves gyerek, akkor újra rájön, és ismét csak a barátok, a haverok...


Dönts helyesen, mert ez a te életed.

2008. aug. 16. 11:10
*jav.: Petrak :)
2008. aug. 16. 11:09
én 20 a fiu 21..ésmég elég friss kapcsolat,pár honapos..és épp ezértsem tudom hogy most mi lenne jo,hátha valami változik késobb,mert ez az állapot csak azota van amiota a haverjai pár hete megkeresték,azota jár szorakozni,hajnalban ér haza..stb.engem ez nagyon zavar,és egyetértek abban Perakkal hogy lehet még nem érett egy komolyabb kapcsolatra,de vajon mikor fog beérni rá?nélkule nem tudnék élni se annyira szeretem,és o is engem,tudom.de néha az oruletbe kerget..:/
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook