Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek ha a napokban kellene menstruálnom, de nem jött meg, és ha most beveszem a fogamzásgátlót akkor mi lesz? fórum

Szerintetek ha a napokban kellene menstruálnom, de nem jött meg, és ha most beveszem a fogamzásgátlót akkor mi lesz? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 7. 15:06
szerintem miért nem orvost kérdezel meg?
9. monizsofi1982 (válaszként erre: 8. - Erika012)
2009. febr. 8. 20:52
Én is jártam így, ugyanezt a bogyót szedtem. Felfázás miatt tényleg elmaradhat a mensid, ha az egy hét "pihenő időben" nem jön meg, akkor menj el nődokihoz.
8. erika012 (válaszként erre: 7. - Gyulawik@gmail.com)
2009. febr. 8. 20:29

sziasztok

egy olyan kérdésem lenne hogy mi a barátommal védekeztünk én a lindynette 20-at szedem már két honapja és most kellet volna meg jönie de még nem jött meg és közben fel is fásztam lehet h ez lehet az oka vagy talán terhes lettem kérlek irjatok

2008. aug. 14. 15:26
Úgy gondolom,hogy Te is sejted, ez már eső után lenne köpenyeg.Utólag nem érdemes bevenni!!
2008. aug. 14. 13:02
Azért kellett koihagynom, mert ilyen köztes vérzéseim voltak.Nem hinném hogy terhes lehetek, csak sztem megkavarodott, hogy most nem szedtem...
2008. aug. 14. 12:53
Nekem védőnő a barátnőm, és ő egyszer azt mondta, hogy ha addíg nem jön meg a menstruáció, amíg a következő adag gyógyszert el kellene kezdeni, mindenképpen csináljak egy tesztet, vagy menjek orvoshoz, de úgy simán ne vegyem be a tablettát.
2008. aug. 14. 12:48
Ne vedd be, csak akkor, ha már el kezdtél menstruálni. Ha nem így teszel és most beveszed, teljesen összekavarod a hormonrendszeredet, csak bajt csinálsz
2008. aug. 14. 12:43
Szerintem addig ne vedd be ameddig nem jön meg, mert amúgy is akkor kellne elkezdeni szedni. Miért kellett egy hónapot kihagyni?
2008. aug. 14. 12:38
Az orvos azt mondta egy hónapig hagyjam ki...kihagytam, a napokban kellene megjönnie, de nem jött meg...ha most beveszem a tabit mi lesz?
2008. aug. 14. 12:38
Szerintetek ha a napokban kellene menstruálnom, de nem jött meg, és ha most beveszem a fogamzásgátlót akkor mi lesz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook