Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hol lehet Dunaújvárosba aerobicozni/mozogni/kondizni? fórum

Hol lehet Dunaújvárosba aerobicozni/mozogni/kondizni? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 14. 12:29

Sziasztok!

Én a Bánkiba járok aerobicozni. Nagyon jó, tudom ajánlani mindenkinek és a városban a legolcsóbb! Jó zenével, 1,5 órás aerobic-órák, heti 3 alkalom, kick-box, step, dance-mix :-)


Persze van még az élményfürdő, uszoda és a dunafitt is... a fittbe csak nyílt napon voltam, a többit nem ismerem...


Üdv. mindenkinek, szép napot!

2010. aug. 15. 18:58
na ez nekem is jól jönne most, rám férne. Ha esetleg valaki mostanában menne kondizni, mozogni, futni, aerobikozni, szóljon, megyek:-)
2009. ápr. 3. 20:39
Szia! Én helyi lakos vagyok. Több konditerem is található nálunk pl. Uszodában, az új élményfürdőnkben is van (Oázis), és a főiskola kollégiumának a szomszédságában is van egy új konditerem, ja és most nyílt egy több száz négyzetméteres Dunafitt (a központi buszpályaudvar közelében)mozgáscentrumunk, ahol mindenféle mozgásformát megtalálsz! és ez még nem minden...
2008. okt. 8. 14:21

ügy,tudom a dózsa városrészben,vann egykonditerem.

derkovits utca8-10-allat .

én.is dunaújvárosi vagyok!

2008. aug. 14. 11:34

Dunaújvárosba fogok költözni és dolgozni, de kellene valami mozgás. Tudtok ajánlani ilyen helyeket? Kb. milyen árakon vannak az aerobic órák/bérletek?

Köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook