Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hagyni kell a múltat? De ha nemrég derült ki onnan egy hazugság? fórum

Hagyni kell a múltat? De ha nemrég derült ki onnan egy hazugság? (beszélgetős fórum)


2014. máj. 12. 09:41
mikor vki uj kapcsolatban lep a multat eloszor le kell zarni s onnantol sosem kell visszanezni,csak elore.
2008. dec. 25. 17:48

Én már hagyom.

Jobb nem felkavarni a dolgokat.

:(

13. Roni24
2008. okt. 3. 21:05

Szia!

Nemtudom van-e még jelentősége, de leírom én is a véleményemet!

Azt mondod, a csók nem számít, mert még nem jártatok! De köztetek több volt annál már akkor, téged úgy érintett a dolog, mintha együtt lettetek volna, szóval, mondhatjuk, hogy nyitott kapcsolat volt a tiétek, mivel neked volt valakid (most lényegtelen, hogy az illető milyen volt), így akár neki is lehetett volna!

Most hogy kiderült, hogy LEHET, hogy volt egy kis petting is, miért számít, HA elvileg akkor még nem jártatok?

HA esetleg még több is történt volna, szerintem akkor sem kéne vele foglalkoznod, mivel gyakorlatilag nem voltatok együtt!

HA egy pár lettetek volna már akkor, az azért húzósabb dolog, de akkor is azt mondanám, hogy EGY (de csak 1) esélyt még mindenki kaphat! EGYSZER talán még meg lehet bocsátani a dolgot!

Szerintem ha annyira zavar, tisztázd vele/velük a dolgot, vagy pedig felejtsd el teljesen, és arra figyelj, hogy most milyen a kapcsolatotok!

12. Jocika
2008. szept. 15. 14:04

Ha bevallotta, veheted úgy hogy őszinte volt.

Lehet, nem akart a kapcsolat elején terhelni vele.

Ne azzal törődj, mi volt régen...miért számít?

Figyelj a Jelenre!

Milyen most a kapcsolat?

Hogy fejezi ki feléd a szeretetét?

Elemezd ki magadban az egészet, és ha azt látod hogy sok kis apró hazugságnak ez a teteje, akkor érdemes komolyabban elbeszélgetnetek.

De ha végig szép volt a kapcsolat (és ha ez most ennyire megvisel, feltételezem az volt) akkor ne keríts neki akkora feneket.

Volt...elmúlt.

Ha szeretitek egymást, kár lenne tönkretenni ezért a kapcsolatot.

2008. aug. 31. 15:18
Nem foglalkoznék vele. Szerintem sincs jelentősége.
2008. aug. 30. 19:15
Neház kérdés. A lánytól tudtad meg??? Meglehet benne bízni? Szerti még a barátodat??? Nem lehet hogy csak azt akarja hogy szakítsatok és az övé legyen??? Sajnos van ilyen is, ezt neked kell tudni, te ismered a barátodat és a lányt is. Kinek lehet jobban hinni. És a szenbesítés is jó ötlet. Talán 3an kellene hogy megbeszéljétek, akkor minden kiderülne. Szerintem...
9. spinneli (válaszként erre: 7. - Sivilla)
2008. aug. 13. 17:17
egyetértek.
8. 274c9996b8 (válaszként erre: 5. - Angelsdeath)
2008. aug. 13. 17:07
Ebben az esetben meg egyalltalan ne törödj a dologgal ! A vege az lehet ,hogy ugy fölmergesited a fiudat , hogy szakitas lessz a vege ! Egy kapcsolatban a 3-ik szemely , aki hordja a hireket nagyon megkerdöjelezett ? !
7. sivilla (válaszként erre: 1. - Angelsdeath)
2008. aug. 13. 17:03

Szerintem meg nincs jelentősége a dolognak.

Lehet anno finomított kicsit a történeten, de a lényeg hogy veled van még a mai napig is és nem a másikkal

6. badonyimariaeva (válaszként erre: 5. - Angelsdeath)
2008. aug. 13. 16:31
Akkor szembesítsd őket,és hagy derüljön ki az igazság,még most nem késő!
2008. aug. 13. 16:28
nem a barátomtól tudtam meg, hanem a lánytól:(
2008. aug. 13. 16:22

ez így van. Ebből már volt is vita, hogy ami neki fontos az nekem nem és fordítva is :)

köszi h írtál!

3. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Angelsdeath)
2008. aug. 13. 16:21

Egy kicsit jobban nézz a dolgok után és utána dönts!

De ha már volt köztük valami és a fiú is bevallotta,akkor biztos úgy volt ahogyan azt állítják!

Kitől tudtad meg?

2. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Angelsdeath)
2008. aug. 13. 16:21

Szerintem higyj a szivednek , es ne törödj a mendemondaval.

A lenyeg az hogy egyutt vagytok es szeretitek egymast.

Aztan az is egy teny hogy , a fiuk nem szeretik a vallatast ! Mert mi nök sokkal nagyobb figyelmet forditunk olyan dolgokra , ami nekik nem jelent semmit !

2008. aug. 13. 16:07

sziasztok!

lassan másfél éve van komoly barátom. De mielőtt összejöttünk, már szerelmesek voltunk egymásba, és csak engem szeretett-mondta ő, nekem meg volt egy nagyon rossz kapcsim, aki feneyegett, és nem tudtam tőle könyen megszabadulni. Mivel nem lakunk egy városban, hanem messze egymástól,megbeszéltük hogy egyenlőre nem járunk, csak ha közelebb leszünk egymáshoz, de mikor taliztunk, úgy viselkedtünk mintha már járnánk: puszi, csók, ölelés, kézfogás.

egyszer csak bevallotta hogy csókolózott egy másik lánnyal, nagyon sajnálja és többet nem fordul elő. Nem voltunk együtt, szóval nem minősül megcsalásnak, ezt tudom.

de nemrég kiderült, hogy az a lány, akivel csókolózott, nemcsak egyzser történt meg vele hanem többször is, de nemcsak csók, hanem petting is,de nem feküdtek le.

a barátom meg azt mondja hogy ez nem igaz. Mit tegyek? kinek higyjek? szeretem őt és nem akarom elveszíteni egy ilyen hazugság miatt...

de ha a barátom bevallott volna mindent, akkor rég el lett volna felejtve, de így nem tudom kinek higyjek:(

segítsetek mert megőrülök!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook