Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy derült ki, hogy terhes vagy? fórum

Hogy derült ki, hogy terhes vagy? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
619. 3a92f8d690 (válaszként erre: 607. - Gina33)
2009. jan. 2. 23:12
ha nem terveztétek akkor védekezzetek!!!!!!!!!!!!!!!Remélem nem vagy terhes
618. dragon77 (válaszként erre: 616. - Dragon77)
2009. jan. 2. 23:09
Bocs, az 593-at
617. 3a92f8d690 (válaszként erre: 615. - Gina33)
2009. jan. 2. 23:09
nem vagy az előtte mikor voltatok együtt karácsony előtt nem?????
616. dragon77 (válaszként erre: 614. - 3a92f8d690)
2009. jan. 2. 23:08
Barbika, az 591-et lécci olvasd el! Nincs vmi ötleted???
615. Gina33
2009. jan. 2. 22:59
jan.1-re gondoltam igen! =D
2009. jan. 2. 22:55
Én egy ből mensi után lettem mindig várandós:-))
613. 3a92f8d690 (válaszként erre: 612. - Dragon77)
2009. jan. 2. 22:54
ne már komolyan csak nem!!!!!!!!!!!!
612. dragon77 (válaszként erre: 611. - 3a92f8d690)
2009. jan. 2. 22:47
Szerintem jan 1-re gondolt.
611. 3a92f8d690 (válaszként erre: 605. - Gina33)
2009. jan. 2. 22:46
dec 1 én?????
610. dragon77 (válaszként erre: 608. - Andus18)
2009. jan. 2. 22:45
Birni kell, ennyi az egész. Ha agyalok rajta és mindenáron a gyerek téma körül forog az agyam, akkor biztos nem jön össze. De most már nagyon hiányzik az életemből. Kiváncsi vagyok, hogy most mi van, és persze egyre türelmetlenebbül várom a jelet...:DD Arra is kiváncsi vagyok veled mi lesz!! Úgyhogy ha valamit tudsz, azonnal ide:DDD
609. andus18 (válaszként erre: 605. - Gina33)
2009. jan. 2. 20:45
szerintem is kicsi rá az esély hogy az legyél.
608. andus18 (válaszként erre: 603. - Dragon77)
2009. jan. 2. 20:44
Hát elég nehéz dolog az biztos. Én sokat bosszankodtam rajta hogy azoknak az embereknek addatik meg a lehetőség hogy babájuk legyen akiknek a legkevésbéá sem számítanak. Akik egyszerűen csak eldobják maguktól. Nem tudom hogyan bírod prsze nem bántani akarlak hogy 10 éve próbálkoztok és még nem jött össze. Gyógyszeres kezelést kaptál már? Nekem még a nyáron írt fel a doki egy 3 hónapos kúrát de a végén úgy döntöttünk hogy inkább jöjjön magától mint gyógyszertől úőgyhogy nem szedtem. egyébként mikor legelsőnek mwentem ezzel a panasszal a nőgyógyászhoz nem is érdekelte hogy én miről magyarázok neki. Gyorsan lezavarta a vizsgálatot és kész. Mondanom sem kell hogy milyen durva volt, és hogy utána hogy fájt a hasam. Nem vagyok jó véleménnyel én sem az orvosokról. Párom mondta hogy inkább menjek dokihoz mint vegyek tesztet és akkor legalább beszélek vele.
607. Gina33
2009. jan. 2. 20:42
köszi a gyors választ kicsit megnyugodtam mert nem tervezzük még a babát.
606. agica81 (válaszként erre: 605. - Gina33)
2009. jan. 2. 20:37
Az attól függ hány napos a ciklusod,de szerintem kicsi rá az esély,hogy az legyél.
605. Gina33
2009. jan. 2. 20:15

Sziasztok!

Lenne egy fontos kérdésem.

A párommal 1-én voltunk együtt és nem védekeztünk.

Nekem 5-én kell hogy megjöjjön.Szerintetek lehetek terhes?A választ előre is köszönöm!

Boldog Új Évet mindenkinek =) !

2009. jan. 2. 17:59
Egyébként nekem sem mondtak semmit erre az egész hajcihőre a dokik. Sem az ambulancián, sem pedig azóta. Röhej, hogy a 21. században a nőgyógyászat ilyen szinten van, hogy sokszor csak találgatják mi történik velünk, nőkkel.
603. dragon77 (válaszként erre: 602. - Andus18)
2009. jan. 2. 17:51
Hmm, ez elég sokat késne:D November 19 messze volt. Én azt vettem észre, hogy ha sokat idegeskedek, akkor hamarabb megjön. Nem ringatom magam álmokba, majd alakul a dolog. Mi már 13 éves házasok vagyunk és kb 10 éve próbálkozunk. Mivel mindketten egészségesek vagyunk, ezért azt terveztük még szeptemberben, hogy januártól elkezdenénk a lombikot vagy amit ilyenkor javasol a doki. De hát igy nem igazán tudjuk elkezdeni... Remélem nem lesz rá szükség. De te miért nem vettél tesztet? Mielőtt elmész a dokihoz? Én is nagyon szurkolok neked!!!
602. andus18
2009. jan. 2. 17:38
Felhívtam a kórházat és a jövőhéten megyek. Egyébként a késést okozhatja a lassú peteérés valamint az is befolyásolhatja ha sokat idegeskedsz. De azért remélem hogy nem ez miatt . Szurkolok!
601. dragon77 (válaszként erre: 600. - Andus18)
2009. jan. 2. 16:00
Én is megyek jövő héten, mert még mindig sehol semmi...
600. andus18 (válaszként erre: 599. - Dragon77)
2009. jan. 2. 10:46
Szia! Köszönöm a bíztatást! Ma elhatároztam magam hogy kérek egy időpontot a nőgyógyászatra. Félek az újabb csalódástól és főként attól tartok hogy a párom is nagyot fog majd csalódni. De szerinte is úgy úgy ézek ki mint akinél baba lesz. De én akkor is félek. Úgyhogy a legjobb lesz a doki. Köszi!
599. dragon77 (válaszként erre: 597. - Andus18)
2008. dec. 31. 15:01
Voltam a dokinál, ott sem mutatott ki semmit a vizsgálat. Nálam még mindig hulla csend van. Csak egy mérettel nagyobb melltartó kell:D De már nem merek semmit sem gondolni. Ráadásul nem reggel érzem magam szarul, hanem inkább este van hányingerem. Én azért a helyedben csinálnék egy tesztet. Ha negatív, akkor meg abban a cipőben leszel, mint én. De van egy olyan érzésem, hogy két csík lesz azon a teszten:DD Hajrá!!
598. andus18
2008. dec. 31. 11:43
És vajon mi történt abban a két hónapban terhes lettem volna?
597. andus18
2008. dec. 31. 11:41
Viszont nekem is lenne egy kis történetem amit megszeretnék osztani veletek. Szóval az egész ott kezdődött hogy mikor megismetrtem a páromat rá két hétre együtt voltunk. de ez nem volt megszakításos együtt lét. Majd egyszer csak nem jött meg a menzim és gondolkodni kezdtem hogy mi van ha terhes vagyok. Vettem is tesztet de az negatívat mutatott de viszont továbbtra sem jött meg. Eközben már terveztük és akartuk is a babát. Majd egyik nap szörnyen rosszul lettem. Iszonyú görcseim lettek majd megjelent két hónapos késéssel egy igazán enyhe vérzésem. Mivel nagyon nagy fájdalmaim voltak és a gyógyszerek sem hatottak ezért bementünk az ügyeletre. Ott kaptam egy injekciót. hiába mondtam neki hogy mi történt nem mondott rá semmit sem. Így estére kicsit jobban lettem. Rettentő nagy vérzésem volt akkor ami kb. 8 napig tartott. Utána próbálkoztunk még de nem jött össze a baba, viszont tovébbra is nagy görcsök mellett szenvedtem a menzimmel. Majd volt egy hónap mikor megint késett és a hasam jobb oldalán egy dudort vettem észre. Azonnal orvoshoz fordultam. Elmeséltem neki mindent és megvizsgált. És nem mondott SEMMIT sem a panaszaimra csak annyit tett hozzá hogy nyolc hónap után szoktak beavatkozni. És elküldött egy terhességi tesztre ami negatív lett. Így eltelt 7 hónap és folyamatosan próbálkoztunk, de sehol semmi. Már feladtam a reményt hogy sikerül teherbe esnem. Majd a szeptemberi vérzésem után ami már normális volt rá 19 napra megint megjött de ismételten rettentő enyhe volt ami tartott 12 napig. Majd rá 10 napra megint megjött, ugyanúgy mint előtte és az is 12 napig tartott. Majd most dec. 6-án voltam egy mikulás bulin ahol becsíptem de nagyon majd másnap volt egy megszakításos együtt létünk a párommal. Majd egy nap nem tudom hogy mi okból de arra ébredtem hogy biztosan tudom hogy terhes vagyok de nem szóltam senkinek sem.Majd kiugrottam a bőrömből. Későb volt itt nálunk egy kis össze jövetel amikor nem tudtam egy korty alkoholt sem inni és egyszerűen rosszul lettem tőle.És anyósom rám szólt hogy nem vagyok e terhes. Nem mondtam rá semmit csak hogy késik és ő azt mondta hogy észre vette hogy híztam és hogy jóízűen eszek.Most ott tartok hogy még nem jött meg és már 12 napja késik. Viszont nincs hányingerem és nem is vagyok rosszul. Egyik nap nagyon fájtak a melleim de az is elmúlt viszont mintha úgy vettem volna észre hogy mintha megnőttek volna egy kicsit és meg vannak dagadva. A derekam kicsitg érzékenyebb de nem mondhatnám rá hogy fájna. Eddig csak egyszer lettem rosszul mégpedig csak szédültem és azóta nem. Mikor hason fekszek akkor muszály néha felhúznom a lábam hogy ne nyomjam. Viszont azt én is észre vettem hogy jobban esik az étel legyen az bármi is. De nem tudom hogy most terhes vagyok e vagy sem. Tudom hogy az lenne a legegyszerűbb ha csinálnék egy tesztet de nagyon félek hogy az megint negatív lesz és nem szeretnék megint csalódni. Félek nagyon. Szerintetek mit csináljak? Végre terhes lennék?
596. andus18 (válaszként erre: 593. - Dragon77)
2008. dec. 31. 11:05
Szia! Szerintem lehetséges hogy nem mutatnak ki terhességet tesztek, mert van olyan ismerősöm akii terhes volt és a teszt nemmutatta ki. Szerintem a legbiztosabb teszt az a kórházi teszt mert az nagyon precíz.
595. dragon77 (válaszként erre: 594. - Dorottya84)
2008. dec. 29. 15:15
Bárcsak már én is ilyen biztos lennék a dolgomban...
2008. dec. 29. 14:54

Sziasztok!

Nálam minden tavaly december 23-án kezdődött,már egy héttel előtte ott számólgattam hogy kb mikor is kéne megjönni ,mit sem sejtve hogy mi lesz egy hét múlva!(már amikor a kozmetikusnál voltam akkor azon imádkoztam hogy ne aznap jöjjön meg mert nem fogja úgy be a festék a pillám és a szemöldököm.......22-én még a céges bulin bulizgattam meg jól éreztem magam,majd már reggel úgy gondoltam kéne egy tesztet csinálni mert még mindig sehol semmi vérzés......(mindig van otthon egy tesztem)és így napközben csináltam és halványan ugyan de két csík jelent meg(kicsit izgalomba jöttem,de úgy voltam vele hogy ilyen már máskor is előfordúlt és rá pár órával,vagy este minig megjött)de azért a biztonság kedvéért párom felhívtam hogy hozzon nekem vagy 4-5 féle terhességi tesztet(biztos a mi biztos alapon)persze ő erre tiszta izgalomba jött hogy mi az mivan............????Úgy voltam vele az a biztos ha másnap az első reggeli vizelettel csinálom meg.Így december 24.-én reggel elmentem a zámomra legmegbízhatóbb tesztel és még el sem telt a 3 perc,már szinte eltéveszthetetlenűl ott volt a KÉT CSÍK!!!!!!! Párom olyan öröm mámórba úszott..... én meg csak néztem őt és tiszta stresszbe voltam hogy úúúúúú mi,lesz hogy lesz,már előre szaladtam 10-20-30 évet és a felelősség......,kellett jó néhány óra míg felfogtam,persze örülni örűltem és boldog voltam ,csak nem gondoltam hogy ilyen gyorsan megérkezik hozzánk a babókánk(3 hónap alatt sikerűlt,5 évnyi fogamzásgátló szedése után)

Jézuska hozta nekünk a mi kis Tündérkénk, persze 27-én egyből már nyitásra ott voltunk a nőgyógyászaton és megerősítették hogy kb. 4-5 hetes várandós KISMAMAM VAGYOK :0)))

Azóta megszületett a kislányunk ponta a 10 évfordulónk napján kb.ugyanabban az órába,percben mikor 10 évvel ezelőtt elcsattant az első csók!!!!!!!

Dorka babát kimondhatatlanúl IMÁDJUK,SZERETJÜK!

Én csak azt kívánom nktek hogy mihamarabb legyen nektek is babátok,mert maga az állapotosság és az hogy 9 hónap elteltével ott tartod a karodba..........nos erre nincsenek szavak!!!!

2008. dec. 29. 13:10
Sziasztok! Kissé el vagyok keseredve a bizonytalanság miatt. Már 10 éve szeretnénk babát a férjemmel. Minden vizsgálatunk negatív, mégsem jött a baba. Aztán egy köztes vérzésem még novemberben, amire nem volt példa ezidáig. Orvoshoz mentem, aki nem tudta megállapitani a vérzés okát. Azóta nem jött meg. A mellem folyamatosan fáj, melltartóból eggyel nagyobbat kell már hordanom. De a hcg szintem nem emelkedik. Újra orvoshoz mentem, aki egyenlőre nem tudja megállapítani, hogy terhes vagyok e vagy sem. Lehetséges, hogy a tesztek nem mutatják ki, ha terhes vagyok?
2008. dec. 28. 18:35
Tegnap teszteltem nagyon halványan pozitiv lett, ma reggelre megjött. Szerintetek mi van ilyenkor???
591. 447f833a2f (válaszként erre: 589. - Leányzó)
2008. dec. 28. 18:28
Ja,és nagyon drukkolok neked!!Ha valami lesz,mindenképpen írj!!
590. 447f833a2f (válaszként erre: 589. - Leányzó)
2008. dec. 28. 18:28

Szia!

Fogalmam sincs,hogy ez normális e,de szerintem mindenképp menj el nőgyógyászhoz és ott majd minden ki fog derülni!

Puszi:Zsuzsi

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook