Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy derült ki, hogy terhes vagy? fórum

Hogy derült ki, hogy terhes vagy? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. okt. 25. 12:14
Helló! Lenne egy kérdésem. Szerintetek mennyi az esélye h babát várok?? Szept. 16-án jött meg utoljára. Már egy hetet késik. MInden nap a hőm 37, 36.8, 37.3 között ingadozik egész nap ébredéssel együtt. Tüneteim: hát mellfeszülés, fájás az nagyon, Hányinger is néha. és fáradékonyság. Meg elég sokat eszem, bár ez nem tudom lehet-e már amiatt. És sokat járok wc-re is. Előre is köszönöm a válaszokat. Üdv:)
738. fontos
2009. okt. 24. 22:14

Sziasztok!

Légyszi irjatok mer eléggé ideges vagyok.

Barátnőmnek 3.án jött meg.

9.én egymással voltunk és nem védekeztünk, vizbe.

1 hét mulva kb csináltunk tesztet és azt mutatta h nem terhes.

Ma is együtt voltunk és elszakadt az ovszer, de nem vettük észre.De nem mentem el.

Jövöhét közepe fele kéne megjönni neki.Remélem megfog.Légyszi irjatok hogy szerintetek mi lehet.

köszi

2009. okt. 22. 12:07
Sziasztok, természetesen kérdéssel fordulok hozzátok.:)szeptember 12.-én jött meg utoljárs és 23 évesesen mindig rendszeresen vérezgettem(voltak 1-2napos késések, de akkor legalább volt pecsételés). Szeptember végefelé voltam rákszűrésen és két héttel rá az eredményért menve már 3 napos késésem volt. Doki elküldött egyből vérvételre, hátha..de azt mondta, hogy nem vagyok terhes és menjek vissza októberben egy menstruáció segítő tabiért. Most tartok 10 napos késésnél. Szerintetek még reménykedhetek, vagy a doki 3 napos késéses vérvétel alapján tényleg kizárhatta a terhességet?
736. d029ea20ca (válaszként erre: 735. - Krisztikeeh94)
2009. szept. 24. 13:20
Szerintem, ha óvszerrel csináltátok, és a teszt is negatív akkor nem lehetsz terhes, de a helyedben elmennék dokihoz, mert valami más bajod még lehet.
2009. szept. 21. 16:18

sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek lehetséges h mégis terhes vagyok? Mivel 4hete lefeküdtünk a barátommal, persze óvszerrel, de már 11. napja nemjött meg. Csináltam tegnap délután egy tesztet de az negatív lett. Nemtudom, hogy mennyire megbízhatóak ezek. Igaz volt már régebben, hogy nagyon sokat késett, de akkor még szűz voltam. Lehet okom félni?

734. tamara1986 (válaszként erre: 733. - Sunshinegirl)
2009. szept. 18. 14:55
Szia!Nyugi biztos nem vagy terhes.azért nem megy annyira könnyen.Ha nem volt aktus akkor nem.
2009. szept. 18. 14:44
helo. remélem elég aktiv ez a forum. sürgős lenne. az van, hogy 18 éves vagyok, és nem tudom, hogy terhes-e. . . Lehet, hogy nevetésges, amiket irok most, de légyszi válaszoljon valaki. MÉG SZŰZ VAGYOK. A barátommal csak, hogy ugy mondjam . . lépegetünk. . egyre közelebb vagyunk a szexhez, de mondtam, hogy nekem időre van szükségem. megérti. a multkor már addig jutottunk, hogy meztelen voltunk mindketten, és. . . mivel fokozatosan lépegetünk eljutottunk már addig, ay ujjazás után, hogy. , . a pénisze már ott volt. . . nem volt aktus, semmi, ez az egész kb 2 percig tartott. Próbáltuk, hogy meddig tudunk elmenni, és amikor fájt már abbahagytuk, de a pénisze az ott volt. ovszer nélkül. neki nem ez az első, és azt mondja, ez még biztonságos. MIT GONDOLTOK?
732. 89b99f816e (válaszként erre: 731. - Tamara1986)
2009. szept. 17. 19:02
Érdekes. Pedig laborvizsgálatot szoktak csinálni. Abban a Hcg szint nem hazudna. Vegyél egy másik tesztet.
731. tamara1986 (válaszként erre: 730. - 89b99f816e)
2009. szept. 17. 18:47
nem küldött sehova csak sima hasi ultrahangot nézett.Én azt hittem hogy hüvelyultrahangot fog csinálni.csak annyit mondott két hét mulva menjek vissza.Azért is vagyok türelmetlen mert vérnyomáscsökkentőt szedek és félek hogy ha terhes lennék áranék a babának.
730. 89b99f816e (válaszként erre: 727. - Tamara1986)
2009. szept. 17. 18:40
Voltál dokinál ezzel, és nem küldött el vizelet-vérvételre? A hcg szint megmutatná, hogy mi van, erre nem gondolt az orvos? Én a helyedben csinálnék még egy tesztet, mondjuk más márkájút, és ha negatív, akkor megnyugodnék.
729. 89b99f816e (válaszként erre: 724. - Krisztikeeh94)
2009. szept. 17. 18:38
Tesztelj! Mivel már késik, bőven kimutatná, ha baba lenne a dologban.
728. 00346cf747 (válaszként erre: 724. - Krisztikeeh94)
2009. szept. 17. 18:36

Aki kutyával hál, bolhásan ébredhet :)

Csinálj tesztet, bármelyik drogériában vehetsz!

2009. szept. 17. 18:34
sziasztok!Remélem tudtok nekem segíteni.3 hónapja abbahagytam a fogamzásgátlót eddig mindig időre megjött a mensim most viszont 17 napja késik.Csináltam tesztet(igaz nem reggeli vizeletből) de negatív lett.voltam orvosnál ő azt mondta még nem lát semmit.Furán érzem magam,de rosszulléteim hányingerem nincs.2 hét mulva megyek vissza a dokihoz.Szerintetek terhes lehetek?Ez a két hét örökkévalóság lesz.
2009. szept. 17. 17:17
De 4 hét után kellene vmi tünet nem?:D plusz h én nagyon gyenge idegrendszerű vok és kiskorom óta gyakran elájulok... igaz már v 3 hónapja nem ájultam, de akkor is hajlamos vagyok rá...:D segítsetek nagyon ideges vagyokxD
725. 89b99f816e (válaszként erre: 724. - Krisztikeeh94)
2009. szept. 17. 15:23
Minden lehetséges.
2009. szept. 17. 13:13
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni:$. 4 hete lefeküdtünk a barátommal, óvszerrel, de elvileg nem lyukadt ki. és most meg 1 hete késik (igaz sose szokott pontos lenni) de gyakran kell wc-znem... egyébként más feltünő jelet nem tapasztaltam. Létezik h terhes vagyok?:S
723. da5a93d992 (válaszként erre: 722. - Cdfd2aa866)
2009. szept. 14. 10:41
Tesztelj! S írj eredményt.
2009. szept. 8. 09:25

Sziasztok,

Vegigolvastam az eddigi hozzaszolasokat, es most en is tanacsot szeretnek kerni.

Ket honapja hagytam abba a Yadinet. Utana 24 napra barna, pecsetelo verzesem volt, ezt kovette a rendes verzes 2 nap utan, normails mennyisegben es ideig. Utana probalkoztunk parommal, felidoben is, rogton a mensi utan is, azta nra ket hetre rosszul lettem. Tudni kell, hogy regen tobbszor volt panikrohamom, ezek a rosszulletek is ilyenek voltak. Pluszban hanyingerem is volt, szedultem. Ez ket hetig tartott, nem is tudtma dolgozni jonni. Azota, ket hete ujra dolgozom. Felidoben egyebkent volt mellfeszules, ingerlekenyseg, ahogy szokott lenni a peteeres idejen.

Aztan szamolgattam, mikor fog megjonni. Elvileg legkesobb tegnap kellett volna (ma vagyok a 30. napon). De meg semmi. Kozben neha rosszul vagyok, hanyinger, szedules, szuro erzes a hasamban, fel van puffadva az alhasam, rengetegszer jarok pisilni kb masfel hete es neha feszul a mellem. Meg elegge megnott es kicsit sotetebb is a mellbimbom. Eleg nagy mennyisegu vizszeru folyasom is van ket napja. Parom napok ota mondogatjak, hogy valami valtozott rajtam, es en is erzem, de en inkabb még nem merem elhinni. Lehet egy kb ket hetes terhesseg ennyire latvanyos????

Szerintetek tesztet csinaljak vagy meg nem erdemes? Lehetek terhes vajon?

Mondanom se mkell ,eleg pesszimistna allok neki, mert ugy gondoltam ,en tuti nem lehetek terhes es majd evekig kell problakoznunk.

De ilyet mint most, meg sosem ereztem. Es furi, lehet bebeszeltem, de mult heten furdes kozben jott egy irtozatosan eros gondolat, hogy igen, teljesen biztos, hogy a baba mar ott van. De lehet, csak kepzelodtem :)

2009. szept. 3. 08:13

Sziasztok!

Hát sajna az előző hónapban nem jött össze a babóca, és voltam hasi ultrahangon, ahogy mirli tanácsolta, és hála istennek nem vagyok méhen kívüli terhes.

De nem hiszitek el, most összejött!!!!!!!!!!!! Már 4 napja késik, tegnap csináltam 2 tesztet, ma reggel még egyet, és mindegyik egyértelműen pozitív!!!!! És már vannak is tüneteim.... Nagyon boldog vagyok! Persze félek is rendesen, de jövő 7en megyünk orvoshoz megnézni. Szorítsatok értem, értünk :)

720. mirli (válaszként erre: 718. - Akinda22)
2009. aug. 11. 07:58

Szia!

Ultrahang kell, es ha semmi, esetleg hasi ultrahang is, h a mehen kivuli terhessseget kizarjak.

minden jot.

719. mgagi (válaszként erre: 718. - Akinda22)
2009. aug. 10. 13:05

Szia!

Én is pont ebben a cipőben járok. Igaz nekem még nem lett pozitív, mert lehet hogy később fogant. A tüneteket már az elején éreztem. Még emelni sem volt erőm. Aztán egyik délután elkezdtem barnázni, és másnapra megjött. 3 napig tartott. Utána márcsak barnázgatott. Még most is. A hasam ugyanúgy fájdogál.Előttem is egy nagy ? van.

2009. aug. 10. 08:22

Sziasztok! A segítségetekre lenne szükségem!

Nem tudom már, hogy kihez forduljak,nagyon össze vagyok zavarodva. A párommal hónapok óta szeretnénk kisbabát, és múlt héten hétfőn csináltam egy terhességi tesztet (Clear Blue)és lett rajta egy halvány pozitív csík. Voltak is tüneteim, mellfeszülés, émelygés, bizonyos ételek kívánása. Aztán megjött a menstruációm, 3 napot késett. Sok helyen olvastam, hogy bizonyos esetekben előfordul vérzés a terhesség során, de nem olyan mértékű. Nekem sajnos ugyanolyan volt, mint szokott lenni, élénkpiros, nagy mennyiségű vérzés, a szokásos görcsöléssel...Annyi volt a különbség, hogy ez nem tartott olyan sokáig, mint szokott.

A biztonság kedvéért csináltam még egy tesztet, ami határozottan negatív volt (Gabriel).

De a tüneteim azóta sem maradtak abba. Bár a mellem most nem olyan érzékeny, mint volt, de az ereim kitüremkednek, napról napra szembetűnőbb... És tegnap óta egyfolytában olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni a menstruációm. Ilyen soha nem volt, hisz még egy hete sincs, hogy elmúlt a bajom. És ma olyan hányingerem volt reggel, mint még eddig soha. Na meg a fáradékonyság. Állandóan aludnék, ha lehetne, még a munkahelyemen is képes vagyok elaludni a székemben...

A közvetlen környezetemben is van olyan nő, aki végig menstruálta a terhességét, és a teszt se mutatta ki nagyon sokáig.Most akkor terhes vagyok, vagy sem? Mi tévő legyek?

Válaszotokat előre is köszönöm!

717. Ninike5 (válaszként erre: 716. - Szili84)
2009. jún. 26. 17:01
Ha elmúlik a menstruációm, akkor már a tesztnek ki kell mutatnia, hogy terhes vagyok-e?
716. szili84
2009. jún. 26. 15:24
Szia. Hát ezek a tünetek pontosan a terhességi tünetek, a menstruáció az még előfordulhat ilyenkor, nekem is volt. Csinálj tesztet!!! Szurkolok
715. Ninike5
2009. jún. 26. 14:42

Sziasztok!

A segítségeteket kérném. Az lenne a kérdésem, hogy terhes lehetek-e, ha megjött a menstruációm, de a mellem nagyon fájnak, néha rosszul vagyok, és nagyon fáradt vagyok, egész nap csak feküdnék. Nekem még soha nem fájt menstruáció előtt a mellem, és most nagyon fáj, ez a furcsa. Tesztet még nem csináltam, mivel megjött, és úgy gondoltam, hogy akkor nem vagyok terhes, de még azért reménykedem,hogy hátha. Nagyon szeretnénk már gyereket. Szerintetek mennyi az esélye, hogy terhes vagyok? Előre is köszi a választ!

2009. jún. 15. 10:38
Azt hittem, hogy a menstruációm jön meg, hasonló érzés volt: mellfeszülés, émelygés, fáradékonyság. Aztán elővettem egy tesztet (eredetileg 2 db volt a csomagban), de már nem volt meg a hozzá való leírás. Így mikor két vonalat kaptam, azon tanakodtam, hogy az egyik vonal tuti azt jelenti, hogy sikeres a teszt, a másik meg az eredmény, de úgy emlékeztem, hogy a plusz jel a terhesség jele, így a rovátka láttán nem voltam benne biztos, hogy mi is a helyzet. Majd napközben vettem egy Clearblue-t és megbizonyosodtam. :D
2009. máj. 19. 21:35
bocsánat félre írtam május 15-én voltunk együtt a párommal.
2009. máj. 19. 21:34

Sziasztok!

Egy kérdéssel fordulnék hozzátok.

Május 04-én múlt el a menzim és május 14-én voltunk együtt a párommal.Igaz védekeztünk de úgy vettem észre hogy hibás volt az óvszer mert szivárgott belőle egy kis sperma.

Szerintetek van félni valóm?Mennyi esély van arra hogy teherbe estem?

Köszi a válaszok.=)

Üdv és szép estét mindenkinek:Kriszta

711. abgirl
2009. máj. 9. 17:17
vettem egy tesztet
710. Cepheus
2009. máj. 9. 04:42
Tesztet csináltam.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook