Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy derült ki, hogy terhes vagy? fórum

Hogy derült ki, hogy terhes vagy? (beszélgetős fórum)


169. tinendo (válaszként erre: 168. - Babi83)
2007. jan. 19. 11:12

Ne feledd, nekem se mutatta ki 3 teszt a terhességet.

Én se mertem bemenni a dokihoz anno. :))

Hétfőig izgulhatok? :((

Jaj, ne!

168. babi83 (válaszként erre: 167. - Tinendo)
2007. jan. 19. 10:57

Most megyek fél egyre, már reggel szóltam is , hogy délben elmegyek. Azért , mivel a remény hal meg utóljára, bennem egészen a doki szaváig, még most is él, hogy HÁTHA TÉVED A TESZT...

Hétfő reggel mindenképp beszámolok, hogy mit állapított meg, álmomban nála voltam, de nem emlékszem mit mondott...

Remélem lesz merszem bemenni, mert ha egy nag benga állat, akkorr..........

Mert az én dokinőm, egy kis aranyos pici, fiatal szőke nő, na vele mindent meg tudok őszintén beszélni, előre látom, hogy ezzel a Róberttel mennyit fogok, na mindegy más is túlélte.....

167. tinendo (válaszként erre: 166. - Babi83)
2007. jan. 19. 09:46

Sajnálom.

Voltál dokinál?

166. babi83 (válaszként erre: 165. - Tinendo)
2007. jan. 19. 08:04

Én is reméltem, de most 99,9%-ban szertefoszlottak az álmaim,mert miért lett volna ott az a k....va második csík, megcsináltam még tegnap délután, de semmi...

Nem mondom, akkor nagyon elszontyolodtam, szegény párom hozzám se mert szólni,mikor látta, hogy ingeróült vagyok....

Aztán olyan édes volt, odajött és mondta, hogy ha én ennyire szeretnék, akkor csinájunk:))

Mert abban igaza volt, hogy jogtalanul dörgöltem az orra alá, hogy most örülsz? Negatív! Mire ő : Megértenélek, ha tettünk volna azért, hogy pozitív legyen, de mi védekeztünk, nem próbálkoztunk...

Teljesen igaza, volt csak már annyit késett, hogy teljesen beleéltem magam....

165. tinendo (válaszként erre: 163. - Babi83)
2007. jan. 18. 16:27

Remélem te is így jársz, ahogy én. :))

Látom nagyon szeretnéd a babát.

Én is szeretnék még egyet. :))


Szerencsére nem fektettek be, vigyáznom kellett magamra.

De mindenkinek más a dokija és mást mondd!

Alig várom már a holnapot!

Mielőbb jelentkezz!

Szorítok érted!

164. babi83
2007. jan. 18. 16:05

Halihó letelt a munkaidőm, megyek veszek tesztet, és reggel jelentkezek az eredménnyel

Puszi mindenkinek!

További jó beszélgetést!

163. babi83 (válaszként erre: 162. - Tinendo)
2007. jan. 18. 15:57

De...

Most a te eseted tartja a reményt reggelig, hogy hátha...

A nyitott méhszáj mivel járt? Kórházi befektetés?

162. tinendo (válaszként erre: 161. - Babi83)
2007. jan. 18. 15:30

Dehogy mentettem életet.

A kérdéseidre válszolva:

Csináltam 3 tesztet is amikor nem jött meg a menzeszem, de egyik se mutatott terhességet, csak a 4. :)) Bár nem volt semmilyen jele a terhességnek (se mellfeszülés, se hányinger, se kívánósság...)

Ekkor mentem el orvoshoz. :)

És kiderült,h. már 2 hónapos terhes vagyok.

Eleinte nem is volt baj a terhességemmel, később nyitva volt a méhszájam. :((

A terhesség utolsó időszakában voltam táppénzen.


Várd meg az orvosi vizsgálatot, ő majd elmondd mindent. Oksi?

Kitartás!

Holnap jelentkezz!

161. babi83 (válaszként erre: 160. - Tinendo)
2007. jan. 18. 15:18

Most életet mentettél:)))))

Csak reggel csinálom....

PUSZI

160. tinendo (válaszként erre: 159. - Babi83)
2007. jan. 18. 15:16

Igen reggel.

Nekem se mutatta ki a délutáni teszt a terhességet.

159. babi83 (válaszként erre: 158. - Tinendo)
2007. jan. 18. 15:11
Mármint reggel??????
158. tinendo (válaszként erre: 157. - Babi83)
2007. jan. 18. 15:00

Köszi. Büszke is vagyok a lányomra.

Szerintem délelőtt csináljál tesztet.

157. babi83 (válaszként erre: 156. - Tinendo)
2007. jan. 18. 14:54

Mindenképp jelentkezek még mielőtt dikohoz megyek, beszámolok hogy milyen lett a teszt, szerinted várjam ki a reggelt, vagy ha most 8 hetes lennék ,akkor mindegy ha délután csinálom???

Ez a pici lány......Hát nem mondom, büszkék lehettek rá, egy kis tünemény

156. tinendo (válaszként erre: 155. - Babi83)
2007. jan. 18. 14:37

Kiváncsi vagyok a holnapi napra.

Majd jelentkezzél ám!

155. babi83
2007. jan. 18. 11:39
Úgy látom mindenki elpártolt innen, majd visszanézek!
154. babi83 (válaszként erre: 153. - Win)
2007. jan. 17. 08:30
Nekem görcsöm nem igazán szokott lenni, inkább úgy feszúlnek a melleim, ogy azt hiszem leszakadnak, erről már biztos vagyok, hogy 2 napon belül megjön, mielőtt megjön akkor meg olyan érzésem van, mintha menne a hasam, nálam csak ennyi. De most a cickóim meg vannak duzzadva, tapintásra esetleg érzékenyebbek, de közel sem olyanok , mint menzi előtt, csak a másik tünetem van, meg állandóan a bugyimat ellenőrzöm, mert mindig azt érzem, mintha szivárogna valami, de csak valami hófehér enyhe folyásfélém van, ami menzi előtt közvetlen már el szokott múlni. Viszont tegnap este és ma reggel egy rövid időre fúrcsán fájt közepes erősen a bordám alatt a gyomrom. De pénteken a doki csak felderíti, hogy mi a tényállás!
153. win (válaszként erre: 132. - Babi83)
2007. jan. 16. 14:31
Nekem is sokáig olyan érzésem volt (még akkor is, amikor már tudtam, hogy terhes vagyok), hogy meg fog jönni. Azt mondta a dokim, hogy ez attól van, hogy elkezd tágulni a méh, és húzódnak az izmok. Ettől olyan, mintha enyhe menstruációs görcsök kezdődnének.
152. josey
2007. jan. 16. 12:59
Nálam nem volt semmi "jel" 6 hétig,aztán elkezdték mondogatni,hogy most már rosszul kéne lenni,meg hányni,meg undor,meg kívánás...hát nekem a noszogatásra indult be.Átkoztam is őket:))))
151. babi83
2007. jan. 16. 12:56
Én akrhány ilyen sztorit hallok, akkor sem hiszem el,hogy egyrészt nem veszi észre a kismama legalább azt, hogy mocorog bent valami, másrészt a külvilágból senki. Számomra ez érthetetlen. Engem úgy figyelnek, hogy azt is észreveszik rögtön, ha másképp nézek, más hangsúllyal beszélek, valamit megeszek, vagy nem eszek...
150. josey
2007. jan. 16. 12:53

Hát én csak tátom a szám,hogy van,aki kihordja a bébit úgy,hogy senki sem tudja..

anyu mesélte,hogy rajta is meglepődtek,olyan pici volt velem a pocakja.úgy látszik,rá ütöttem,nekem is lassan nő..

2007. jan. 16. 10:46
Sziasztok ! Clostilbegit után aki babás lett irjon légysziiii..Köszi
148. babi83
2007. jan. 16. 09:43
Szerintetek mejik teszt a legmegbízhatób. eddig egy gabrielt, meg valami HCG...-t csináltam, annk már nem emlékszem a nevére, mind a kettőt gyógyszertárban vettem.
147. babi83
2007. jan. 16. 07:58
Megint egy új nap, a az 55. az uccsó menzi óta és még mindig nem jött meg, ha csütörtökig sem jön meg , akkor megint veszek egy tesztet, hogy pénteken tudjak valami frisset mondani a dokinak.
146. Zsuzsi13 (válaszként erre: 145. - Etty61)
2007. jan. 15. 16:08

Én a helyedben várnék még és egy idő múlva ha nincs menzi mennék dokihoz. Én egyszer voltam terhes de egyből ki is mutatta, bár nem csináltam két tesztet. Mostanában azt hallom a tesztekről, hogy elég megbízhatatlanok.

Hanyadik napodon tartasz etty?

145. etty61
2007. jan. 15. 16:01
sziasztok kb 2 hete vettem egy tesztet ami halványan de 2 csikot mutatot ma vettem szinten 1 tesztet és 1 csikot mutatot most mivan terhwes avgyok-e vagy sem kérlek irjatok fontos
144. hajni71 (válaszként erre: 143. - Mianó)
2007. jan. 15. 15:14
Szia!Gratulálok a pocak lakóhoz.Hát vannak dolgok az életben.Hihetetlen.
143. Mianó (válaszként erre: 142. - Hajni71)
2007. jan. 15. 14:56
hajni,velünk ugyanez megtörtént.Nekem a nővérem volt úgy terhes,hogy észre sem vettük rajta 9 hónapon keresztül.Csak akkor néztünk egy nagyot amikor egyik este hívni kellett a mentőt olyan fájásai voltak.Ő már a mentőautóba megszült.Hál Istennek egészséges lett a baba és ennek már 11 éve.Most én várok babát,de én ha akarnám se tudnám eltitkolni:))
142. hajni71
2007. jan. 15. 13:13
Én semm hiszemel,ha nem a sajét szememmel látom.Meleg helyzet volt,és felelötlen.
2007. jan. 15. 12:51
Az igen én nem hittem volna, hogy nem lehet egy ilyet észrevenni, de hát mégis.
140. hajni71 (válaszként erre: 134. - Zojci)
2007. jan. 15. 12:48

Zojci!Az ismerősöd eseméye nagyon hasonlit az unoka tesomére.Soha nem hittemel,hogy létezik olyan terhesség amitt nem lehet észre venni,hát a rokonságban megtörtént.Vékonyka az uncsitesom,mindig rossz evő volt,aztán(17évesen)elkezdet eszegetni,kicsit hizogatni,nem feltünöen látszot rajta.A sztori a következő.Lent voltam náluk látogatóba,és szóvá tettem,hogy milyen jól nézelki,de azért rákérdeztem:nem vagy terhes? á nem .

Már délután elkezdet,görcsölni,este bevittem az ügyeletre,onnan fel a nögy.,és közölte velem a doki,hogy szülni fogunk,aszitem dobok egy hátast,ja és a mikulása meg volt végig.Azt sem tudtam,hogy mit mondjak őseinek.Úgy hordta ki a 9hónapót,hogy egy vizsgálaton nem volt.Agyrém volt.A baba Szerencsére egészséges lett,de 17évessen kicsit korai még.............(a szülei sem vették eszre).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook