Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy derült ki, hogy terhes vagy? fórum

Hogy derült ki, hogy terhes vagy? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
199. win (válaszként erre: 198. - Anduca)
2007. jan. 30. 13:29
Én nem szedek fogamzásgátlót már évek óta, ezt a gyógyszert meg főleg nem ismerem, de egyet gondolok: attól, hogy szilveszterkor koccintott még nem túl valószínű hogy beteg lenne a baba!!!! Én sem tudtam hogy terhes vagyok anno, és az első 2 hétben 3 bagózós-piázós buliban vettem részt. És nem csak a többiek bagóztak, piáltak... Nézd meg a fiamat: semmi baja! Ettől még egyáltalán nem tartom követendőnek a példámat, és azóta sem gyújtottam rá!
198. anduca
2007. jan. 30. 13:08
A barátnőm rendszeresen szedte az antibébi tablettákat, nem hagyott ki egy napot se. Jeanine-t szedett. Teherbe esett. Ma 5 hetes a baba... Tegnap volt kivizsgáláson, akkor derült ki. Mivelhogy rendesen szedte a tablettákat, a babába hormont adagolt. Mennyire káros ez a babának? Nagy döntés előtt áll. Elveteti vagy meghagyja. Ha meghagyja, talán fogyatékos lesz a baba, az antibébitől, az alkoholtól (természetesen Új évkor kellett koccintani), a cigitől. De nem biztos. Van valakinek tapasztalata ezen a téren? Szed valaki Jeanine-t? Köszi a válaszokat.
2007. jan. 30. 07:04
5 napja késett,nőttek a melleim és elvégeztem a terhességi tesztet. Pozitív lett.
196. bamba
2007. jan. 24. 11:25
Köszi mindenkinek! Mindenképpen elmegyünk dokihoz, de még korainak tűnt..., remélem a héten megjön neki, és akkor nincs gond...
195. tinendo (válaszként erre: 192. - Bamba)
2007. jan. 24. 11:22

50-50 %, hogy terhes vagy nem.

Az előváladéktól lehet az, de lehet,h. azért nem jön meg neki, mert más oka van. pl. stressz, helytelen táplálkozás.

A teszt 10 napos terhességet mutatnak ki általában.

Ezért lehet,h. azt felesleges elvégeznetek.

Inkább azt ajánlom,h. menjen el a bnőd 1 dokihoz, de minél hamarabb.

194. Tamy (válaszként erre: 192. - Bamba)
2007. jan. 24. 10:47
Szia! Úgy gondolom fiatalok vagytok még, legalábbis, hogy anyu-apu legyetek. Minél hamarabb keressetek fel dokit aki felírhatja azt a gyógyszert, legalább tanácsot is kérhet a Barátnőd , hogy mi a legbiztonságosabb fog.gátlás
193. babi83 (válaszként erre: 192. - Bamba)
2007. jan. 24. 10:37

Szia!

Van egy ismerősöm, akik sajnos/az ő esetükben sajnos csak, mert annyira fiatal volt a kislány, hogy nem tarthatta meg/, így lett terhes, az előváladéktól.

Én viszont pont most jártam úgy, hogy az én párom is úgy tett mint te, és nem jött meg 9 hétig,, de kiderült, hogy se baba, se más gond, kaptam egy gyógyszert, ma kezdtem el szedni, és az meghozza...

Remélem segíthattem, de csináljatok tesztet.

192. bamba
2007. jan. 24. 10:15

Sziasztok!

Nekem egy kérdésem lenne...

A barátnőmnek egy hete késik a mensese.

Mindig védekeztünk, kivéve egyszer, de nem "mentem el benne". Lehetséges hogy terhes?, Vagy van rá esély, hogy valami más oknál fogva késik?

Ha kérhetném válaszoljatok, mert kíváncsiak, és "feszültek" vagyunk ez miatt.

2007. jan. 23. 09:08
Nem jött meg időben csináltam egy tesztet, negativ lett... rá egy hétre (pont valentin nap volt) indultam vásárolni, és megnint gyanúsan rosszul éreztem magam... Hát igy kapott a párom valentin napra egy apukaságot! Akkor már 5 hetes pocakos voltam :)))
190. tinendo
2007. jan. 22. 14:52

Ekka!

Semmi pánik.

Majd priviben vagy másik topicban megbeszéli8jük)k a dolgot.

189. Ekka (válaszként erre: 188. - Babi83)
2007. jan. 22. 12:54
Mi abban a nem érthető, hogy a problémádat nem a megfelelő topikba írtad???
188. babi83 (válaszként erre: 187. - Ekka)
2007. jan. 22. 12:45

Mivel választ nem kaptam egy kérdésemre sem, nincs kivel szót érteni! De egyébként nem hat meg!

Szia!

További szép napot!

187. Ekka (válaszként erre: 186. - Babi83)
2007. jan. 22. 12:39
Tudod mit? Vedd úgy, hogy nem szóltam semmit! Veled nem lehet szót érteni! Felhúzod az orrod pedig nincs igazad...
186. babi83 (válaszként erre: 184. - Ekka)
2007. jan. 22. 12:32

Ja , igen!


Mivel én nem tervezek babát, akkor a babát tervezek rovatba sem kereshetek megoldást a problémámra????

185. babi83 (válaszként erre: 184. - Ekka)
2007. jan. 22. 12:30

Ekka!


Megkérdezném, hogy a mindenfélével, mégis mire gondolsz??

184. Ekka
2007. jan. 22. 12:28

Babi83!

Szerintem semmi sértő nem volt abban amit írtam, de ha mindenki mindenfélét írkál egy bizonyos topikba akkor semmi értelme a topik címeknek!!

Ezt a témát nyugodtan boncolgathatod a Babát tervezünkbe. Mások is így teszik!

183. babi83 (válaszként erre: 182. - Ekka)
2007. jan. 22. 12:13

Köszi!


Személy szerint, nem esett jól amit írtál, főleg, hogy jelenleg legnagyobb gondom, hogy kiderüljön vére, hogy van - e babám, és ha itt találok erre segítséget, akkor itt fogok keresni!

Még jó, hogy vannak megértőbbek is nálad!

182. Ekka
2007. jan. 22. 12:09
Lányok! Légyszíves ne offoljátok már szanaszét a topikot!!! Annyira nem ide tartozik amiről írtok. Itt arról van szó, hogy ki hogyan tudta meg, hogy kisbabája lesz!!!!!!
181. babi83 (válaszként erre: 178. - Win)
2007. jan. 22. 12:04

Win!

Nem ismered a NOVCOLUTot?

Mert ez a "drága" doktorúr ezt írta fel, de mint írtam nem váltottam ki! Még!

180. babi83
2007. jan. 22. 12:00
Tiendo, ha itt leszel, jelentkezz! Kíváncsi vagyok a véleményedre!!!!!!
179. babi83 (válaszként erre: 178. - Win)
2007. jan. 22. 08:14

SZia Win!

A gyógyszerésznőnek rögtön elmondtam a történteket, aki rögtön mondta, hogy amíg nem vagyok 100%-os biztos, hogy nem vagyok terhes, addig be ne szedjem ezt a gyógyszer, így nem is váltottam ki, ő azt tanácsolta, hogy 10 napig ne legyek a páromal, aztán teszteljek, és ha negatív csak akkor szedjem be, most ezt csinálom..

Amikor ezt elmondtam a páromnak, mármint a dokit, írtó dühös lett,, azt mondta, hogyha ő miatta lett volan valami biztos megpakolja, ami igaz is....

178. win
2007. jan. 22. 08:08

Helló babi83!


Elég gáz amit leírsz! A helyedben én is totál ki lennék akadva! Ha megfogadsz egy tanácsot, én nem szedném be egyelőre azt a gyógyszert és keresnék egy másik dokit, akitől kimondottan KÉRNÉK egy hüvelyi UH-ot. Halottam már olyanról, hogy vkit össze vissza kezelgettek, gyógyszereztek, és 5, egy másik 6 hónapos terhes volt, mire kiderült a dolog. És szerencsétlenek akkor sem tudtak örülni, hanem végig azon aggódtak, nem lesz-e beteg a baba a gyógyszerek, kezelések miatt. Szerencsére egészségesek a gyerekek. De én nagyon sajnálom, hogy ilyen körülmények között kellett babát várniuk és szülniük. Az életük talán legboldogabb hónapjait tették örökre tönkre. (egyiküknek nem is lett több gyereke. Ő sohasem tudja meg milyen boldogan várni egy pici baba érkezését!)


Én még egyszer megvizsgáltatnám magam máshol, mással! Írj majd, hogy döntöttél! Szurkolok!

177. babi83 (válaszként erre: 173. - Tinendo)
2007. jan. 22. 07:47

Szia Tiendo!


Voltam pénteken dokinál!

De mindek, olyan mérges voltam, az az igazság, nem fogod elhinni, de egy cseppett sem lettem okosabb, olyan felszínes volt, hogy csak na!

Ha azt mondom, hogy 3 percet bent voltam, amiből kb fél perc volt a vizsgálat, hát lehet sokat mondok.

Annyit kérdezett mi a panaszom, mondtam 8 hete nem jött meg, kérdezte terhes lehetek-e, mondtam, elvileg igen, de negatív tesztet csináltam, innen ezzel nem is foglalkozott.

Megvizsgált manuálisan, mielőtt leszálltam kérdeztem, hogy akkor baba nincs??????

MIre ő:NEM HISZEM!!

Felöltöztem, és még arra kérdeztem rá, hogy a pajzsmirigy okozhat ilyet, mire ő: lehet.

Meg hogy nem lehet ciszta, azt mondja ő nem érezte..

Felírt egy gyógyszert, amit 10 napig kell szedni, és rá 3 napra megjön, ágyő....

Na enyit erről...

Borzasztó mérges voltam..

Mit szólsz?

176. hana
2007. jan. 21. 17:46
Sziasztok,még új vagyok,de a problémám nem.Vagyis nem lenne baj ha sikerülne és végre gyarapodnánk+1 fövel!de most úgy látom nincs itt senki,na mindegy,Sziasztok!
2007. jan. 20. 09:37
Nem jött meg a havim, tesztet csináltam. Persze, sokat dolgoztunk rajta...
174. emily
2007. jan. 19. 22:05
Megéreztem a curry szagát és majdnem kifordult a gyomrom... :-)
173. tinendo (válaszként erre: 172. - Babi83)
2007. jan. 19. 12:04

Okés, szorítok!

Hétfőn mielőbb jelentkezz.

Megpróbálok korán fellépni.

Puszi.

172. babi83 (válaszként erre: 171. - Tinendo)
2007. jan. 19. 12:02

Jó hétvégét, további jó csevegért!

Elmentem a dokihoz, hétfőn jelentkezek!!


Puszi

171. tinendo (válaszként erre: 170. - Babi83)
2007. jan. 19. 11:28

Igen kimutatta a 8. héten

10 naposnál idősebb terhességet már kimutat a teszt.

A net jó ötlet. :))

Majd várok hétfőig.

Addig is szorítok.

Amúgy tudom, hogy milyenek tudnak lenni a munkatársak. :((

170. babi83 (válaszként erre: 169. - Tinendo)
2007. jan. 19. 11:20

Nem tudok sajnos hamarabb írni, mert sajnos még otthon nincs internet, de már fitogtatom a páromnak, csak az a baj, hogy szerintem nem lesz rá lehetőség ott , ahol most lakunk, de ahol házat vettünk (ami jelenleg tatarozás alatt áll), ot kábelen megy, annak majd utánnajárok, mert ha ott fogok babaázni, akkor nem akarok én otthon befordulni, legalább ennyi kikapcsolódásom legyen távol a családtól, ha be leszek zárva...

De neked, a 8. héten már kimutatta.....Nekem nem, bár mitől olyan biztos, hogy a 8. hétben lennék??

Hiszen azt nem tudom, hogy mikor fogant meg, csak hogy nov 23 után valamikor...

Na mindegy már nagyon nem akarom magam beleélni, de az az érekes, hgy pont most kérdezteék a kolléganőim, hogy " és mikor akarsz babát???????????" hűha, jól eltereltem még a gyanút is, hogy a közeljövőben.:)))))

Mert itt irtóra tudnak bolhából elefántot csinálni, főleg az idősebbek...

❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook